Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

QUOTE(Suzuki @ 2008 11 28, 20:08)
www.amiclubwear.com sitam puslapi ne viena daikciuka nusipirkt noreciau  wub.gif beto ir kainos labai  thumbup.gif tik nervina vienas dalykas, kiek uzeinu tai vis out of stock  gun_rifle.gif parasyciau koki skundo laiska, bet net adreso nera customer service  lotuliukas.gif

Aha, batai cia tik po 5 dolcus.., todel ir nera... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kere_ @ 2008 12 29, 22:05)
Suknele bus maza, man su ~87-88 cm krutine 8 kaip tik ASOS 4u.gif

cia nesioju S dydi, tai pvz is ASOS imu viska 8 dydzio, viskas kaip tik thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Kas galėtų pasakyti apie kokybę iš www.buckle.com ?
Kainos labai jau mažos.
Atsakyti
QUOTE(Yasmin @ 2008 12 30, 13:17)
Kas galėtų pasakyti apie kokybę iš www.buckle.com ?
Kainos labai jau mažos.

pati nepirkusi is ten, bet girdejau kad prastos kokybes ax.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti ar kas nors perkate iš drugstore.com? Ar būtų kokių atsiliepimų 4u.gif Iš anksto ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos kaip su Topshop džinsų dydžiais? Tokia ten dydžiųpainiava nesusigaudau visai. W28/32 čia turėtų būti 24 ar 25 dydis kiek suprantu bet daugiau pasiskaitiėjus UK forumuose rašo kad smarkiai pamažinti yra ar teko susidurti?
Atsakyti
QUOTE(Free2fly @ 2009 01 04, 15:31)
Norėčiau paklausti ar kas nors perkate iš drugstore.com? Ar būtų kokių atsiliepimų 4u.gif Iš anksto ačiū mirksiukas.gif

is drugstore.com pirkau tik tusa ir kelias pudrytes, tusu likau patenkinta, o pudra kompaktine va tokia pirkau tai nesamone doh.gif ivertinta geriausiai, bet kad nieko ji nepasitepa, kaip sena, sudziuvusi tokia tai ismeciau..
user posted image
Atsakyti
Kaip su batu dydziais delias.com? Mano 39, tai koki reiktu imti? g.gif
Atsakyti
Gal zinote ka reiskia raide prie dydzio (vyriskas) yra 32R ir 32S. Cia kelnes .
Atsakyti
As del asos dzinsu, nezinau koki dydi imti, man reiketu pacio maziausio, tai turetu buti: 6inside leg 81, bet man tokie pertrumpi butu, dar yra 6L inside leg 86, tai man idomu kas tas 6L. Gal kas susiduret?
Atsakyti
nOrėčiau ką nors parsisiųsti iš www.drjays.com bet kad nežinau ką ten daryti. kaip i LT parsisiust iš ten?
ir beje, kaip ten su batų dydžiais, manO yra 39, o kOks pagal JAV dydžius būtų?
Atsakyti
QUOTE(*MŽ @ 2009 01 08, 12:57)
As del asos dzinsu, nezinau koki dydi imti, man reiketu pacio maziausio, tai turetu buti: 6inside leg 81, bet man tokie pertrumpi butu, dar yra 6L inside leg 86, tai man idomu kas tas 6L. Gal kas susiduret?


turetu buti LONG - ilgos
Atsakyti