Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

prašom

gal kas pirko iš forever21 džinsus? smile.gif kaip ten su dydžiaus, padidinti ar pamažinti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cimicimiliukuku @ 2008 11 28, 17:50)
prašom

gal kas pirko iš forever21 džinsus?  smile.gif  kaip ten su dydžiaus, padidinti ar pamažinti?  rolleyes.gif


turiu vienus. Dydį pirkau tokį patį kaip visada iš JAV perku 26, tai tiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2008 11 28, 18:56)
turiu vienus. Dydį pirkau tokį patį kaip visada iš JAV perku 26, tai tiko  smile.gif

26 tai koks čia europietiškas būtų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cimicimiliukuku @ 2008 11 28, 18:08)
26 tai koks čia europietiškas būtų?  unsure.gif


čia pagal jų lentelę gaunas S

user posted image

pasižiūrėk pagal išmatavimus bent man tai atitiko 4u.gif



Atsakyti
www.amiclubwear.com sitam puslapi ne viena daikciuka nusipirkt noreciau wub.gif beto ir kainos labai thumbup.gif tik nervina vienas dalykas, kiek uzeinu tai vis out of stock gun_rifle.gif parasyciau koki skundo laiska, bet net adreso nera customer service lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas, gal pasakytumet kiek mazdaug kainuoja rubu parsiuntimas is tu internetiniu parduotuviu? Pinigus reikia is anksto pervesti taip?
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2008 12 27, 12:10)
Labas, gal pasakytumet kiek mazdaug kainuoja rubu parsiuntimas is tu internetiniu parduotuviu? Pinigus reikia is anksto pervesti taip?

Prekės kaina + siuntimas JAV (jei mokamas) + 15% komisiniai + siuntimas i LT ir viską dauginam iš dolerio kurso, kuris yra tą dieną, kai tarpininkė jau pakuoja dėžes į LT + 5 ct
pvz. 24$+15%(siuntimo JAV tarki nėra) =27,6 + 5$ (už siuntimą į LT)=32,6*2,56 (šios dienos kursas 2,51+5ct)=83,46 lt

pinigus pervedi tik tada, kai tarpininkė gauna prekes, jas pasveria ir siunčia į LT smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 12 27, 12:50)
Prekės kaina + siuntimas JAV (jei mokamas) + 15% komisiniai + siuntimas i LT ir viską dauginam iš dolerio kurso, kuris yra tą dieną, kai tarpininkė jau pakuoja dėžes į LT + 5 ct
pvz. 24$+15%(siuntimo JAV tarki nėra) =27,6 + 5$ (už siuntimą į LT)=32,6*2,56 (šios dienos kursas 2,51+5ct)=83,46 lt

pinigus pervedi tik tada, kai tarpininkė gauna prekes, jas pasveria ir siunčia į LT  smile.gif

Jeigu didesne suma tai visai nemazai gaunasi g.gif na viskas aisku, aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
Sveikos aš su labai skubiu prašymu


Gal galit pasayt ar yra čia tarpininkių kurios siunčia iš Forever'io ir galėtu į free shippingo siuntinuką pridėt mano liemenytė ....Kiek viskas kainuotu su atsiuntimu į paštą Kaune ?Ir kada gaučiau ?Bučiau lb dėkingą -Lemenės kaina 9.90 $
Atsakyti
QUOTE(veltiniuke @ 2008 12 29, 19:33)
Sveikos aš su labai skubiu prašymu
Gal galit pasayt ar yra čia tarpininkių kurios siunčia iš Forever'io ir galėtu į free shippingo siuntinuką pridėt mano liemenytė ....Kiek viskas kainuotu su atsiuntimu į paštą Kaune ?Ir kada gaučiau ?Bučiau lb dėkingą -Lemenės kaina 9.90 $

is tarpininkiu tai kiek zinau uzsakineja Luka, rudaplauke, meistromargarita, maya g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2008 11 27, 19:59)
Nors ne manęs klausi, bet manau tiktų. Va kelnių tai tikrai 6 reikėtų, o suknė 6 dydžio gali būti per krūtinę  siaura.

Suknele bus maza, man su ~87-88 cm krutine 8 kaip tik ASOS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketter @ 2008 11 28, 18:08)
26 tai koks čia europietiškas būtų?  unsure.gif

apsiziurek turimus dzinsus savo smile.gif zarose, bershkose raso ir europini ir amerikini dydi smile.gif

QUOTE(FoxLady @ 2008 12 27, 12:10)
Labas, gal pasakytumet kiek mazdaug kainuoja rubu parsiuntimas is tu internetiniu parduotuviu? Pinigus reikia is anksto pervesti taip?

paprasciausia tai daugint daikto kaina is 4 - dazniausiai gaunasi truputi maziau,na, kaip is kokiu 3,7 padauginta biggrin.gif
Atsakyti