Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

QUOTE(Euforija @ 2007 04 19, 16:52)
žydri sodai ir megstukas ir bridžiukai superiniai  thumbup.gif


lotuliukas.gif
aciu, Euforija biggrin.gif

QUOTE(GundaC @ 2007 04 19, 18:10)
zydi sodai-man tavo bridzai patiko is armani  4u.gif  nemaciau kaskaip as ju  g.gif
ir isvis armani man laaabai patinka  4u.gif


As sios zalsvos spalvos anksciau maciau, bet visa laika galvojau, kad tai ilgos kelnes, nes matesi tik virsus prie balto svarkelio (ten svarkelis parduodamas buvo), isieskojau visa puslapi del tu kelniu doh.gif ...O radau visai netycia, tiesiog pamaciusi baltus bridzus paspaudziau ant kitos spalvos ir pamaciau savo ilgai ieskotus thumbup.gif Ant baltu tu kiseniu kazkaip nesimate.
Atsakyti
QUOTE(žydi sodai @ 2007 04 19, 11:49)

O cia mano pirkiniai



labai faini mirksiukas.gif
o kokias apimtis turi jei 0 bridziu jamei g.gif As su savo 93 per (_._) tilpciau g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutik @ 2007 04 21, 09:49)
labai faini  mirksiukas.gif
o kokias apimtis turi jei 0 bridziu jamei  g.gif As su savo 93 per (_._) tilpciau  g.gif  blush2.gif


Rutik, as bridzus emiau p0 dydi - pati maziausia. Pas mane ~ 89 cm per klubus ax.gif Rinkausi pagal ju dydziu lentele, tai atitiko idealiai. Ten 0 dydis, atrodo jau ~ 91 cm buvo. Tik va, apziurejus visas etiketes visur raso 0 dydi ant ju..bet uzsakinejau p0 4u.gif
Atsakyti
Susimaišiau dėl dydžių, gal kas padės Jei pvz. iš Baby Phat imu džinsus 9 dydžio (čia skaitosi Junior matavimai), tai kokio dydžio reikia imti iš kitų parduotuvių, ten kur rašo dydį -
Misses (pvz. Victoria Secrets ar kokios kitos firmos, bet ten kur išmatavimai yra porinis skaičius) 8 ar 10? g.gif
Atsakyti
dėl VS džins tik vieną dydį žinau, jeigu užupakaliukas 90 tai dydis 0 4u.gif

Gavau BabyPhat striukytę salotinę, jau nėra puslapyje, labai pavasariška, smagi, kokybė tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Aš su savo 88cm per klubus iš VS ėmiau džinsus 0 dydį, - iš bėdos galima nešioti, bet norėtųsi mažesnių smile.gif
Atsakyti
[quote=GundaC,2007 04 19, 00:29]
Siandien gavau striukyte is armaniexchange, nu labai fainute, dydis M, bet gal labiau S, tai dar galvoju ar pasilikti, ar parduoti ir uzsisakyti kita ax.gif
rankoves ilgos, tinka ilgarankems 4u.gif
user posted image

o kokiu apimciu reiki, jei M striukyte. idomu koki dydi man imti,- per krutine 84 . Jauciu xs tiks g.gif
Atsakyti
kur vyrisku makuciu paziuret? g.gif
Atsakyti
[quote=anj,2007 04 22, 21:19]
[quote=GundaC,2007 04 19, 00:29]
Siandien gavau striukyte is armaniexchange, nu labai fainute, dydis M, bet gal labiau S, tai dar galvoju ar pasilikti, ar parduoti ir uzsisakyti kita ax.gif
rankoves ilgos, tinka ilgarankems 4u.gif
user posted image

o kokiu apimciu reiki, jei M striukyte. idomu koki dydi man imti,- per krutine 84 . Jauciu xs tiks g.gif
[/quote]
sios striukes M dydzio plotis po pazastimis 47cm mirksiukas.gif
Atsakyti
nesulaukiau atsakymo ir paieskojau pati smile.gif
Gal kam bus naudonga, cia batu dydziai

http://www.dancespor...es/conchart.htm

Atsakyti
Sveikos panikes,
Nusprendziau ir as isilieti i Jusu gretas. 4u.gif Tai gal galetumet man kaip naujokei paaiskint, kai Jus tas grozybes uzsisakot, pvz. is GAP ar VS?????? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivulia @ 2007 04 27, 10:27)
Sveikos panikes,
Nusprendziau ir as isilieti i Jusu gretas. 4u.gif Tai gal galetumet man kaip naujokei paaiskint, kai Jus tas grozybes uzsisakot, pvz. is GAP ar VS??????  blush2.gif  g.gif


užsisakinėja Inguteusa, teamą rasi Internetinės parduotuvės skyrelyje. Dar užsakinėja Kate25, bet ji kol kas negrįžo iš atostogų ir visos laukia mirksiukas.gif
Atsakyti