Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

cia ir problema, kad nerandu ju oficialaus puslapio doh.gif paprasciausiai susivedu i google "nibbuns" ir ziuriu paveiksliukus is skirtingu saitu lotuliukas.gif
cia yra keli nibbuns rubai, taciau perpardavinejami, taigi ir kainos zymiai aukstesnes (ale vistiek graziu dalyku pas juos yra biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonbonke...: 20 spalio 2008 - 19:32
smile.gif http://nibbuns.co.kr/
gal sitas?
Atsakyti
butent wub.gif tai tik dar karta irodo, jog esu visiska neveksla kas susije su kompiuteriais biggrin.gif beliko tik ismokti skaityti hieroglifus ir issiaiskinti kas ten parasyta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonbonke...: 21 spalio 2008 - 13:47
Gal glėtumėt pasakyti per kokias tarpininkes užsisakinėjat iš forever21? Ir kiek reikia pridėti prie rūbo kainos, kad žinoti kiek kainuos iš viso? Labai ačiū kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
laisla, susigundei biggrin.gif
Ir aš dar prie to paties klausimėlį, jeigu galima biggrin.gif Ar ilgai keliauja iš foreverio? Jei kokį mėnesį, labai iiiilgu...
Atsakyti
QUOTE(bounce @ 2008 10 20, 23:51)


Gal kas bande per sita uzsisakineti?
O dieve, kaip cia viskas neaisku... doh.gif
Ir idomu kaip kokybe cia gi poddielkos...
Ir kaip kainas skaiciuot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bounce @ 2008 10 20, 23:51)


Uuu, čia man patiko bigsmile.gif Tik kokios šalies čia? Kinų? O valiuta kokia? Čia esminiai klausimai biggrin.gif Labai fainų dalykų yra..
Atsakyti
QUOTE(Jota @ 2008 10 21, 19:50)
laisla, susigundei  biggrin.gif
Ir aš dar prie to paties klausimėlį, jeigu galima  biggrin.gif Ar ilgai keliauja iš foreverio? Jei kokį mėnesį, labai iiiilgu...


Aha biggrin.gif Tokių fainų drabužių yra ir nebrangiai visai.
Atsakyti
QUOTE(Jota @ 2008 10 21, 18:54)
Uuu, čia man patiko bigsmile.gif Tik kokios šalies čia? Kinų? O valiuta kokia? Čia esminiai klausimai  biggrin.gif Labai fainų dalykų yra..

kiek suprantu tai jie korejieciai.... pinigai irgi tikriausiai ju salies... ame man vistiek nedasala kas ten per points unsure.gif
uh, pagaliau ir mane protas apsviete.. google translator visada ateina i pagalba biggrin.gif isverstas naudojimosi gidas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonbonke...: 21 spalio 2008 - 20:00
QUOTE(laisla @ 2008 10 21, 20:47)
Gal glėtumėt pasakyti per kokias tarpininkes užsisakinėjat iš forever21? Ir kiek reikia pridėti prie rūbo kainos, kad žinoti kiek kainuos iš viso? Labai ačiū kas atsakys  4u.gif

Ziurek internetinese parduotvese.Uzsakanciuju daug is JAV pard.Saygos uzsakymo parasytos pirmuose ju puslapiuose.
Papildyta:
QUOTE(Jota @ 2008 10 21, 20:50)
laisla, susigundei  biggrin.gif
Ir aš dar prie to paties klausimėlį, jeigu galima  biggrin.gif Ar ilgai keliauja iš foreverio? Jei kokį mėnesį, labai iiiilgu...

Kazkur 2 sav.-3 sav.
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 10 21, 19:29)
Aha  biggrin.gif  Tokių fainų drabužių yra ir nebrangiai visai.

nebrabus todel ir nekokybiski schmoll.gif net vasarines suknutes is neilono doh.gif siaubelis kazkoks g.gif
Papildyta:
man patinka prekes is cia :
www.macys.com
www.nordstorm.com
www.bebe.com
www.bakersshoes.com
www.heels.com
www.gap.com
www.victoriassecret.com

Papildyta:
QUOTE(Jota @ 2008 10 21, 18:54)
Uuu, čia man patiko bigsmile.gif Tik kokios šalies čia? Kinų? O valiuta kokia? Čia esminiai klausimai  biggrin.gif Labai fainų dalykų yra..

siame puslapyje padielkos schmoll.gif panasiai ,kaip ARMANI,GUCCI IR TT gariunuose galima rasti g.gif jei neikandu originalu,tai tokiu irgi nereikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(domante4 @ 2008 10 22, 09:53)
nebrabus todel ir nekokybiski schmoll.gif net vasarines suknutes is neilono doh.gif siaubelis kazkoks g.gif
Papildyta:
man patinka prekes is cia :
www.macys.com
www.nordstorm.com
www.bebe.com
www.bakersshoes.com
www.heels.com
www.gap.com
www.victoriassecret.com

juk niekas neverčia sintetinių suknelių pirkt. Reik žiūrėt ką perki ax.gif
jei per tarpininkes siųstis, tai ne kai kurie dalykai visai nepigiai išeina.
o pasiūlytos pardės man pvz. per brangios rolleyes.gif
Atsakyti