Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

QUOTE(Vitulka @ 2008 03 03, 21:12)
Mergaitės padėkit  4u.gif

gal galit pasidalint informacija, kurios užsisakynėjot iš www.forever21.com  4u.gif Noriu sužinot, kaip ten su dydžiais, padidinti jie ar pamažinti  4u.gif

Gavau, viskas atitinka, nei pamazinta, nei padidinta, emiau ir vyriskus ir moteriskus rubus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2008 03 16, 23:06)
Gavau, viskas atitinka, nei pamazinta, nei padidinta, emiau ir vyriskus ir moteriskus rubus. 4u.gif

ačiū aciuks.gif
super bigsmile.gif
aš užsisakiau, dar nesulaukus atsiliepimų ax.gif dabar ramiai lauksiu siuntinio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(3xmama @ 2007 12 18, 12:24)
kad shipingas nemokamas, tai cia aisku, nes perkant uz tam tikra suma (100 dol.) jis ten visada nemokamas, o nemanau kad tarpininkai del vieno daikto uzsakymus daro doh.gif  unsure.gif
bet as norejau suzinoti apie atsisiuntima is amerikos ax.gif
dar paskaiciau paciu tarpininku parasyta, kad nukerpa ten etiketes ir kaip labdara siuncia, labai pigiai irnesakyk.gif  biggrin.gif
mano siuntinys buvo su visomis etiketemis ir tiek pat kainavo, taigi pigus atsisiuntimas tiktai blefas tongue.gif
isvada:  per tarpininkus pigiau niekada nebus lotuliukas.gif


O is VS i Lietuva siuncia? Ir dar norejau paklausti kaip tad yra su apmokejimu, jei tiesiogiai is JAV siunciate, juk, regis pervedineti pinigus uzsienio valiuta i uzsieni, ypac JAV nemazai kainuoja pavedimas? Kaip Jus darote?
Atsakyti
QUOTE(mazute@ @ 2008 03 17, 11:22)
O is VS i Lietuva siuncia? Ir dar norejau paklausti kaip tad yra su apmokejimu, jei tiesiogiai is JAV siunciate, juk, regis pervedineti pinigus uzsienio valiuta i uzsieni, ypac JAV nemazai kainuoja pavedimas? Kaip Jus darote?



Mes pacios is VS neuzsakome rolleyes.gif

Merginos kur perkat batukus, noriu neauksto kulniuko , bet kad siokis tokis butu, nelabai buka nosis, elegantisku, patogiu ir uz padoria kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazute@ @ 2008 03 17, 09:22)
O is VS i Lietuva siuncia? Ir dar norejau paklausti kaip tad yra su apmokejimu, jei tiesiogiai is JAV siunciate, juk, regis pervedineti pinigus uzsienio valiuta i uzsieni, ypac JAV nemazai kainuoja pavedimas? Kaip Jus darote?


VS siunčia ir į Lietuvą 4u.gif pagal mane tai tarptautinio pavedimo nereikia daryti, jie patys nusirašo nuo tavo kreditinės kortelės mirksiukas.gif tik kad pačiai nelabai apsimoka siųstis, nes shipingas į Lietuvą brangiai kainuoja, nebent koperuotumeisi su kuo nors, bet dar yra tikimybė, kad tavo prekes Lietuvos muitinė apmuitins ir dar PVM priskaičiuos, tai, kad labiau per tarpininkes apsimoka siųstis 4u.gif
Atsakyti
Tai ne tikimybe, kad apmuitins, o faktas. Nebent siusi uz maziau nei 75$, o uz tiek niekaip neapsimoka siusti , kai sipingas kainuos ttiek pat beveik...
Atsakyti
Sveikutes, labai skubiai reikia jūsų patarimo. Gal kuri buvote užsisakiusios iš Nike.com. Kaip ten su tais dydžiais, ar jie pamažinti ar padidinti? Aš nešioju: viršus S, kelnės turbūt M, per klubus 94 cm, koja 37,5; MB viršus kartais M, kartais L, koja 44,5 .
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2008 03 17, 18:35)
Tai ne tikimybe, kad apmuitins, o faktas. Nebent siusi uz maziau nei 75$, o uz tiek niekaip neapsimoka siusti , kai sipingas kainuos ttiek pat beveik...


Man atrodo, kad apmuitina nuo 75 Lt, o ne 75 $ mirksiukas.gif.
Atsakyti
gal kam prireiks crocs vyrishki per kulna su palaikymo dirzeliu -dydis 9-11 atitinka musu 42.5 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2008 04 05, 18:36)
Man atrodo, kad apmuitina nuo 75 Lt, o ne 75 $  mirksiukas.gif.

Tai faktas, kad dar labiau neapsimoka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2008 04 05, 18:36)
Man atrodo, kad apmuitina nuo 75 Lt, o ne 75 $  mirksiukas.gif.


Be atrodymų- išbandytas faktas- kooperavomės su darugėm, bet kai gavom, tai savikaina gautų daiktų su visais mokesčiais visus lūkesčius prašoko..... doh.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

noriu paklausti, kurios int.pardės priima atsiskaitymus iš lietuviškų kortelių???? (domina vaikiški rūbai,daiktai).

žinau, akd yra mamyčių, kurios pačios bandė pirkti ir USA, tai būčiau nepaprastai dėkinga, jei parašytumėt iš kurių ėmėt aciuks.gif aciuks.gif

(žinau, kad sakysit, jog per tarpininkus pigiau; bet šitą aš žinau cool.gif
Atsakyti