Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

Merginos, gal kas pirkot bebe džinsus? Ar dydžiai atitinka pagal lentelę? 4u.gif
Atsakyti
merginos kaip su drjays dzinsiuku dydziais ? jei klubai 88-89 kazkur tai koki dydi imti 1?
dekui is anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kris908: 31 rugpjūčio 2007 - 16:45
QUOTE(Kris908 @ 2007 08 31, 16:45)
merginos kaip su drjays dzinsiuku dydziais ? jei klubai 88-89 kazkur tai koki dydi imti 1?
dekui is anksto  4u.gif

mano 85 klubai, emiau is babyphat 1 dydi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2007 08 31, 18:52)
mano 85 klubai, emiau is babyphat 1 dydi  4u.gif

ir kaip tiko? nedideli?
nes 1 dydis colius isvertus i cm gaunasi 88,9 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kris908 @ 2007 08 31, 16:45)
merginos kaip su drjays dzinsiuku dydziais ? jei klubai 88-89 kazkur tai koki dydi imti 1?
dekui is anksto  4u.gif


Esu pirkusi is drjays.com Levi's bridzus, tai su 95cm - 3 dydis thumbup.gif , o DKNY dzinsai - 5 dydis - man siek tiek platoka per liemeni. Bet su dirzu - kaip ir normaliai g.gif

Papildyta:
QUOTE(Nome @ 2007 07 19, 18:06)
Aš irgi turiu klausimėlį-ar trauzų iš VS COTTON kolekcijos dydžiai atitinka mūsiškius, ar yra padidinti? Jei nešioju S, tai imti XS?


Tiksliai rinkis XS is VS cotton serijos, jeigu LT nesoji S, nes as pasijamiau S ir ka - palapines tipo kelnaiciu pilna komoda. A nauda is to?
Atsakyti
gal kuri esate pirkusi is forever21.com paltuka esu nusiziurejusi ,bet bijau nepataikyti su dydziu LT nesioju S,M ,o koki sakytis ir nezinau, pagal lentele kaip ir M butu geras ,bet bijau ,kad nereiketu pardavineti ,gal kas patartu ax.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri turit patirties su www.kohls.com ir galit pakomentuoti rubu kokybe, dydzius?
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2007 08 31, 18:52)
mano 85 klubai, emiau is babyphat 1 dydi  4u.gif



QUOTE(Kris908 @ 2007 08 31, 19:19)
ir kaip tiko? nedideli?
nes 1  dydis colius isvertus i cm gaunasi 88,9 g.gif



emiau babyphat 0 dydi su 86-87 cm klubais, tai man geri, net biski mazesni galetu but (nes labai tempiasi). Tai jauciu 1 dydis butu tikrai per didelis... ax.gif

gal cia dar nuo pasirinkto kelniu modelio priklauso....
Atsakyti
QUOTE(Kris908 @ 2007 08 31, 16:45)
merginos kaip su drjays dzinsiuku dydziais ? jei klubai 88-89 kazkur tai koki dydi imti 1?
dekui is anksto  4u.gif


Dzinsiukai is drjays yra ivairiu firmu. Mano klubai kazkur 91 cm, babyphat emiau 3 dydi, tiko super.Aisku, buciau ir i 1 dydi itilpus. dar turiu dzinsiukus basicesentials 3 dydzio, bet jie labai mazi, sakyciau kad 0 arba 1. Dabar pardavineju. Idedu nuoroda, gal kam patiks.Realiai atitinka musu 34 d.Kaina 130 Lt.Jeigu ka domina rasykit i az
user posted image
Atsakyti
Sveikos,

noriu pasidalinti savo ispudziais is babyphat. Siandien pasiemiau siuntinuka - nuotraukose tai viskas labai grazu, o realybej siaip sau verysad.gif
Pirkau 3 bliuzeles ir nei viena nebuvau patenkinta, nes labai plona ir siurksoka medvilne, ir kvapas toks gumos g.gif
Tikejaus is ju geresnes kokybes.
Atsakyti
QUOTE(Audrey @ 2007 11 03, 16:11)
Sveikos,

noriu pasidalinti savo ispudziais is babyphat. Siandien pasiemiau siuntinuka - nuotraukose tai viskas labai grazu, o realybej siaip sau  verysad.gif
Pirkau 3 bliuzeles ir nei viena nebuvau patenkinta, nes labai plona ir siurksoka medvilne, ir kvapas toks gumos g.gif
Tikejaus is ju geresnes kokybes.

Na bliuzių pirkusi nesu, bet džinsų - net keletą ir nė vienais nenusivyliau. Visi puikios kokybės, džinsas neskystas. Na, aš patenkinta likau.
Atsakyti
nu perskaiciau visa sita foruma, apziurejau visas internetines pardes,tai ka zinau, rubeliai tai vos ne visi tokie kaip new yourker, takko fassion ar is baziu:)tokiu ir lt pilna. gal as ne cia ziuriu, tai apsvieskit mane:)ar yra kokiu internete pardziu kur galima butu firminiu rubeliu siustis?kur lietuvoje neikandamos kainos, gal atsisiusti pigiau butu?man labai patiko armani exchange, dar baby phat nieko...tai va, ka dar panasaus galeciau rasti?
Atsakyti