Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

Merginos, gal matet usa pardese panasiu batu ?

user posted image

user posted image

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*lavista* @ 2007 06 28, 12:27)
Merginos, gal matet usa pardese panasiu batu ?

user posted image

user posted image

4u.gif

antri labai superiniai, net juokas paeme bet atsiminiau kad pavsari tokius ar bent labai panasius musu gariuneliuose maciau 220lt kainavo
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 06 28, 15:49)
antri labai superiniai, net juokas paeme bet atsiminiau kad pavsari tokius ar bent labai panasius musu gariuneliuose maciau 220lt kainavo


ojei lotuliukas.gif sitie 185 $ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*lavista* @ 2007 07 01, 00:27)
ojei  lotuliukas.gif  sitie 185 $  smile.gif

oho bigsmile.gif tai turbut ten padielka kokia buvo bet sakau pamaciau ta nuotraukele batu ir prisiminiau kad maciau batus su rukancia pana labai panasus buvo smile.gif
Atsakyti
Gal zinot koki dydi atitinka ital. 42 / deutsch 36? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniuke @ 2007 06 26, 16:42)
Sveikos.. gavau Babyphat kedukus... ėmiau 7,5 dydį, nešioju 38... tiko  thumbup.gif

user posted image

labai grazus, o kiek kainavo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indi @ 2007 07 08, 10:34)
labai grazus, o kiek kainavo?  ax.gif



amazon.com panashus yra mirksiukas.gif
user posted image


tokie tai 18.79$ kainuoja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotasangeliukas: 08 liepos 2007 - 10:48
QUOTE(Indi @ 2007 07 08, 11:34)
labai grazus, o kiek kainavo?  ax.gif


Apie 70 dol. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniuke @ 2007 07 08, 12:13)
Apie 70 dol.  ax.gif

nu super,reiks man bandyti uzsisakyti, nes Lietuvoj tai..... doh.gif
Atsakyti
Keliu saunia, bet kazkodel pamirsta temele i virsu. Turiu klausima Bostonproper pirkejoms - kaip Jums pasirode dydziai, kokybe?

As uzsisakiau ir gavau svarkeli, be galo dailu wub.gif , - deja, man smarkiai per didelis verysad.gif . Svarkelis

Uzsisakinesiu mazesni, tik svarstau, ar cia as dydi taip blogai pasiskaiciavau, ar is tikruju rubeliai padidinti. Kokie Jusu ispudziai apie sia parduotuve?
Atsakyti
Aš irgi turiu klausimėlį-ar trauzų iš VS COTTON kolekcijos dydžiai atitinka mūsiškius, ar yra padidinti? Jei nešioju S, tai imti XS?
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2007 07 19, 18:06)
Aš irgi turiu klausimėlį-ar trauzų iš VS COTTON kolekcijos dydžiai atitinka mūsiškius, ar yra padidinti? Jei nešioju S, tai imti XS?


Kazkas rase, kad priklauso nuo kolekcijos, taciau pati is visu kolekciju perku tik XS. Tiesa, pirmenybe teikiu VS PINK arba VS Body
Atsakyti