Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

mergaites patarkite prasau kaip su batu dydziais guessfactory.com? jei nesioju 38-39, tai koki imti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalytė @ 2007 06 20, 23:02)
mergaites patarkite prasau kaip su batu dydziais guessfactory.com? jei nesioju 38-39, tai koki imti? g.gif

imk 8,5
Atsakyti
Gal kuri patarsite, esu tradicinis M dydis, ar tilpciau i bodyc sijona M dydzio, kai ten rubai 4u.gif
Atsakyti

sveiki, o kaip su dzinsu dydziais is tommy hilfiger? Jei klubai apie 98 , o ugis 178 cm, tai gal dydis 29, nes elastano tik 2%? o ilgis 34? GAL KAS UZSAKINEJOTE? ax.gif ACIU
Atsakyti
QUOTE(toxic @ 2007 06 21, 10:56)
sveiki, o kaip su dzinsu dydziais is tommy hilfiger?  Jei klubai apie 98 , o ugis 178 cm, tai gal dydis 29, nes elastano tik 2%? o ilgis 34? GAL KAS UZSAKINEJOTE? ax.gif ACIU


As pirkau tommy hilfiger bridzus, bet ten dydziai buvo surasyti 0,2,4 ir t.t.
pas mane per klubus 92 cm, emiau 2 dydi, gal siek tiek galetu buti mazesni, bet i 0 galiu jau ir neilisti g.gif
Atsakyti
Sveikos.. gavau Babyphat kedukus... ėmiau 7,5 dydį, nešioju 38... tiko thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Turbo_duracka @ 2007 06 02, 19:12)
Gal kas turejot...
user posted image

noriu, bet likęs tik L dydis...kažin ar daug siaurint reikėtų, jei nešioju M ?


Aš tokį turiu. Pas mane viršus M, bet labai greitai išsitampė ir tapo panašus į L dar iki pirmo skalbimo. Nalabai man patiko kokybė.
Atsakyti
QUOTE(ugniuke @ 2007 06 26, 16:42)
Sveikos.. gavau Babyphat kedukus... ėmiau 7,5 dydį, nešioju 38... tiko  thumbup.gif

user posted image

kokie neralus kedukai thumbup.gif as ir tokiu noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniuke @ 2007 06 26, 16:42)
Sveikos.. gavau Babyphat kedukus... ėmiau 7,5 dydį, nešioju 38... tiko  thumbup.gif

user posted image

Labai grazu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos vakar nusiziurejau stai sia bliuzele ir svarkeli bet MB nelabai ji patiko noreciau jusu nuomones
svarkelis butent si oranzini
bliuzele butent sia zydra
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 06 28, 08:49)
sveikos vakar nusiziurejau stai sia bliuzele ir svarkeli bet  MB nelabai ji patiko noreciau jusu nuomones
svarkelis  butent si oranzini
bliuzele   butent sia zydra

Oranzinis svarkelis labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 06 28, 09:49)
sveikos vakar nusiziurejau stai sia bliuzele ir svarkeli bet  MB nelabai ji patiko noreciau jusu nuomones
svarkelis  butent si oranzini
bliuzele   butent sia zydra

man is armani viskas grazu tongue.gif
Atsakyti