Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

QUOTE(light blue @ 2007 06 11, 16:03)
Sakykit, kaip su MACYS dydžiais, ar atitinka? Noriu sijono, bet bijau arba iškristi, arba suplėšyti  g.gif

Pirkau dzinsini sijonuka, tai man atitiko pagal ju lentele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 06 11, 14:03)
Sakykit, kaip su MACYS dydžiais, ar atitinka? Noriu sijono, bet bijau arba iškristi, arba suplėšyti  g.gif


matai, Macys daug ivairiu brand'u - gali skirtis dydziai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2007 06 08, 01:36)
O gal zinote, ar forume kas nors uzsakineja Diesel firmos rubelius  g.gif ?

Diesel gali rasti:

www.yoox.com (kiek zinau Valentinka is ten gali uzsakyti)

http://www.littlewoo...n/home/index.do (bent jau vyrams... uzsako Myma)

asos.com (uzsako atrodo Myma)

mastau.gif daugiau nepamenu... bet yra man rodos ir kazkokioj JAV pardej ax.gif
atsiminiau doh.gif nugi sventas MACYS batu ir laikrodziu Diesel turi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawriencky: 13 birželio 2007 - 09:36
Parduodu Guess sliopkytes, auksines spalvos. Kaina 135Lt. (siuntimo islaidu ir procentu neskaiciuoju). Galiu issiusti i kt. miesta, esu Palangoj. Dydis 9.5 (atitinka 40,5) Nesioju 40-41, tai pedos ilgis kaip tik, tik mano peda siaura, tai laisvos jos man doh.gif verysad.gif
NUORODA
user posted image
Atsakyti
Kiap su oldnavy batuku dydziais? Etc as ir Lietuvoj tarp 38-39 svyruoju doh.gif tai kaip ce geraiu pasirinkt? g.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, ar kuri nors is jusu esate uzsakinejusios batukus is finishline? As uzsisakiau Nike'us, tik man keista kodel kai kuriu keduku kainos tokios nedideles blush2.gif Maniskiai kainavo $24, bet pas mus niekur tokiu nemaciau blush2.gif . O pvz. iejus i nike tinklapi, ten visu kedu kainos prasideda nuo $100 ir tokiu nupigintu visai nera. Tai gal finishline jau senos kolekcijos batai ar praejusiu sezonu blush2.gif ?
Atsakyti
Sveikos,
Norėčiau patyrusių biggrin.gif mergaičių paklausti kaip užsisakyti iš Esprit? Gal žinote kas užsakinėja? Kažkaip niekur neradau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2007 06 17, 13:09)
Norejau paklausti, ar kuri nors is jusu esate uzsakinejusios batukus is finishline? As uzsisakiau Nike'us, tik man keista kodel kai kuriu keduku kainos tokios nedideles  blush2.gif Maniskiai kainavo $24, bet pas mus niekur tokiu nemaciau  blush2.gif . O pvz. iejus i nike tinklapi, ten visu kedu kainos prasideda nuo $100 ir tokiu nupigintu visai nera. Tai gal finishline jau senos kolekcijos batai ar praejusiu sezonu  blush2.gif ?



as kaip tik vakar gavau vyrui kedus is ten, tai nzn ar sutapimas cia, bet jam vienas batas platesnis siek tiek g.gif

Gavau Babyphat dzinsus taip pat, tai as nesioju siaip 38 dydi, tai 3 man tiko ax.gif Gal pagelbesiu kam nors rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2007 06 18, 00:01)
Sveikos,
Norėčiau patyrusių  biggrin.gif mergaičių paklausti kaip užsisakyti iš Esprit? Gal žinote kas užsakinėja? Kažkaip niekur neradau  blush2.gif

Internetiniu parduotuviu temoje (temu saraso pacioje apacioje) Kate25 uzsakineja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2007 06 18, 01:01)
Sveikos,
Norėčiau patyrusių  biggrin.gif mergaičių paklausti kaip užsisakyti iš Esprit? Gal žinote kas užsakinėja? Kažkaip niekur neradau  blush2.gif

Internetinese parduotuvese uzsakineja Kate25 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gabanne @ 2007 06 19, 11:45)
as kaip tik vakar gavau vyrui kedus is ten, tai nzn ar sutapimas cia, bet jam vienas batas platesnis siek tiek  g.gif 

Gavau Babyphat dzinsus taip pat, tai as nesioju siaip 38 dydi, tai 3 man tiko  ax.gif Gal pagelbesiu kam nors  rolleyes.gif

O kiek pas tave per klubus, kad tiko 3dydis? Ir kiek % elastano? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 06 19, 12:50)
Internetiniu parduotuviu temoje (temu saraso pacioje apacioje) Kate25 uzsakineja smile.gif

QUOTE(GundaC @ 2007 06 19, 12:52)
Internetinese parduotuvese uzsakineja Kate25  4u.gif

Ačiū 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GundaC @ 2007 06 19, 12:52)
Internetinese parduotuvese uzsakineja Kate25  4u.gif
Papildyta:

O kiek pas tave per klubus, kad tiko 3dydis? Ir kiek % elastano?  ax.gif



mano klubai 93 - 94cm, bet ir stambesnei tiktu manau, o elastano tai 2 proc ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 05 30, 17:16)
parvažiavo mano
user posted image ir user posted image
atitinka dydžius pagal lenteles  thumbup.gif



koks grozis thumbup.gif
Atsakyti