Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

QUOTE(Nome @ 2007 06 05, 16:00)



Nu zinok man kazko neatidaro sad.gif atidaro bendra forumo puslapi. Gal nepilna nukopijavai? Atsiusk dar karta, please 4u.gif
O as va ka turiu - http://www.supermama...?...7548&st=588
Aiskiai parasyta 2007-06-01 Super mamos "tema uzdaryta pasiekus maksimalu leidziamu puslapiu kieki".
Papildyta:
Chm...
Ziuriu i foruma patalpina ne pilna internetini adresiuka... g.gif
Parasyk man prasau i a/z naujaji kate25 puslapiuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Turbo_duracka @ 2007 06 06, 10:58)
Tik maikė 12$, o šortukus kitokius imsiu, nes dydžiai dar baisesni...XXL  blink.gif
Na tai kiek ebejuj?  rolleyes.gif


Identiskos nera ax.gif Yra tik daug visokiu drabuziu su to kaciuko zenklu. Kainos irgi ivairios. Daugiau ar maziau panasios. Pati pizamos dairausi, bet nenusprendziu su katyte ar su Julium bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 06 06, 14:09)
Ziuriu i foruma patalpina ne pilna internetini adresiuka... g.gif
Parasyk man prasau i a/z naujaji kate25 puslapiuka  4u.gif


CIA
Kates tema smile.gif Bet kaip galima Internetinese parduouvese nerast, tai neisivaizduoju. Gal akinuku reikia? bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
va ka sian gavau is Sinful bigsmile.gif
user posted imageuser posted image
Na, kaip Gunda ir sake: kokybe Super, man labai patiko thumbup.gif Jei butu galimybe vel uzsisakyciau is sito pslapio... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2007 06 06, 17:17)

CIA
Kates tema smile.gif Bet kaip galima Internetinese parduouvese nerast, tai neisivaizduoju. Gal akinuku reikia? bigsmile.gif  mirksiukas.gif



Aciu 4u.gif
Akinuku reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2007 06 06, 20:18)
va ka sian gavau is Sinful  bigsmile.gif
user posted imageuser posted image
Na, kaip Gunda ir sake: kokybe Super, man labai patiko  thumbup.gif Jei butu galimybe vel uzsisakyciau is sito pslapio...  wub.gif

Faina juodai balta 4u.gif O vyrui ar siuntei zalia su gyvate?
Atsakyti
QUOTE(GundaC @ 2007 06 07, 11:40)
Faina juodai balta  4u.gif  O vyrui ar siuntei zalia su gyvate?


Aha, abi realiai daug fainesnes nei foto... bigsmile.gif ta pirmoji, dar tokia "pabrizgus" biggrin.gif O vyrui nesiunciau, nes panasia su gyvatem turi, be to jam amzinai tai dydzio,tai spalvos, tai dar ko nepataikau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2007 06 07, 13:59)
Aha, abi realiai daug fainesnes nei foto...  bigsmile.gif ta pirmoji, dar tokia "pabrizgus"  biggrin.gif O vyrui nesiunciau, nes panasia su gyvatem turi, be to jam amzinai tai dydzio,tai spalvos, tai dar ko nepataikau  lotuliukas.gif

gal dar kada Kate prikalbinsim is ten uzsakyti ax.gif man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GundaC @ 2007 06 07, 21:15)
gal dar kada Kate prikalbinsim is ten uzsakyti  ax.gif  man labai patiko  thumbup.gif


Ok drinks_cheers.gif rasyk man i asmenine, jei sugalvosi, bijau vel prazioplinti biggrin.gif be to dar viena mergina noretu is ten uzsisakyti ax.gif
Atsakyti
O gal zinote, ar forume kas nors uzsakineja Diesel firmos rubelius g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2007 06 05, 17:05)
O gal kam jau atėjo prekės iš Wilsonsleather? Pasidalinkite įspūdžiais apie kokybę ir dydžius  ax.gif


atejo, uzsisakiau va sita user posted image tai galvojau, kad ilgesnis bus, o jis toks trumputis, bet odyte labai faina ir kokybe gera ax.gif bet va, nesioju xs/s uzsisakiau s tai beveik kaip tik ax.gif

QUOTE(Sensi @ 2007 06 06, 18:18)
va ka sian gavau is Sinful  bigsmile.gif
user posted imageuser posted image
Na, kaip Gunda ir sake: kokybe Super, man labai patiko  thumbup.gif Jei butu galimybe vel uzsisakyciau is sito pslapio...  wub.gif

nematau cool.gif ai jau pamaciau kai pacitavau biggrin.gif
neblogai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutik: 09 birželio 2007 - 12:29
Sakykit, kaip su MACYS dydžiais, ar atitinka? Noriu sijono, bet bijau arba iškristi, arba suplėšyti g.gif
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif ,

gal kas nors galetumet paaiskinti del gojane.com dydziu?
Pagal ju lentele matmenys atitinka 1X arba 13/14 dydzio. O kai atidarai rubelio forma--tai ten dydziai LM, LG.... doh.gif nesuprantu visai g.gif
4u.gif
Atsakyti