Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

neapsisprendziu. Yra dvi tokios pat maikutes, tokia pat kaina, tik viena 95% cotton, 5% spandex o kita 96% viscose, 4% spandex unsure.gif Kokia patartumet rinktis, ar yra kokie skirtumai tarp ju? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 30 gegužės 2007 - 20:42
QUOTE(Kelsey @ 2007 05 30, 21:42)
neapsisprendziu. Yra dvi tokios pat maikutes, tokia pat kaina, tik viena 95% cotton, 5% spandex o kita 96% viscose, 4% spandex unsure.gif  Kokia patartumet rinktis, ar yra kokie skirtumai tarp ju? blush2.gif


Viskoze, kiaip ir cotton- naturalus pluostas. Tai skirtumo tarp maikuciu sudeciu kaip ir nera rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 05 30, 20:42)
neapsisprendziu. Yra dvi tokios pat maikutes, tokia pat kaina, tik viena 95% cotton, 5% spandex o kita 96% viscose, 4% spandex unsure.gif  Kokia patartumet rinktis, ar yra kokie skirtumai tarp ju? blush2.gif


Man asmeniškai trikotažinės maikutės su viskoze švelnesnės ir malonesnės prie kūno ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurutte @ 2007 05 29, 02:00)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  Mergaites labukas.

Turiu klausimuka, ar kuri esat is marciano uzsisakiusios? kokia ten kokybe rubeliu, ar gera,kaip ir guess???? Ir kokio dydzio reiketu uzsisaknt is guess ir marciano, tokiai pas kuria uzpakaliukas  apie 92cm  blush2.gif ?
Cia yra skirtumas kur elastano daug ir visai nera?  blush2.gif  Nesigaudau dydziuose visiskai  blush2.gif
Aciukas  smile.gif


Kokybe tai super thumbup.gif ir modeliukai super thumbup.gif marciano turiu dzinsus, tai pas mane jie 24d., bet gal kiek mazesni nei guess 24d. g.gif
tai marciano tau 25 d. siulyciau uzsisakyti, nes i 24 as pati vos ilendu, o esu matavusis 25, tai irgi tiko. o guess jei su elastanu, tai tikrai 24.
Atsakyti
QUOTE(ugniuke @ 2007 05 26, 10:11)
aš truputį nesutinku  biggrin.gif  buvau nusipirkusi babyphat džinsus 3 dydžio... mano užpakalis tuo metu buvo 91 cm, jie man buvo tik vos vos laisvi, nešioti buvo galima, bet kadangi mėgstu gerai aptemptus, tai pardaviau... Su 100 cm, jeigu ir tilptų, tai manau braškėtų per visur  biggrin.gif  Dabar pas mane 90 cm, laukiu babyphato 1 dydžio... pasidalinsiu įspūdžiais kai gausiu  biggrin.gif  manau kad bus kaip tik... 0 imt nerizikuočiau  4u.gif


Na, kaip ispudziai? ar atitiko dydis? labai idomu 4u.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(maxiule @ 2007 06 02, 00:06)
Na, kaip ispudziai? ar atitiko dydis? labai idomu  4u.gif  g.gif

kiek supratau tiko, rašė tik per šlaunis galėtų būti mažesni...pagal išmatavimus supratau, kad man per lismenį jie būtų didoki, nes babyphatai turi tokią savybę, nedaro didelio skirtumo tarp klubų ir liemens, taigis aš visgi sau risikuosiu imt nulinį, jeigu ką išsirinksiu, nes daba jau užsisakiau kitokius, S dydžio, tai va bijau, gali būt didoki g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euforija: 02 birželio 2007 - 09:37
sveikutes, gal galit pasakyti kiek kainuoja parsiuntimas i lt, jei uzsisakyciau pas kate25 batus, aciukas, nesinori trukdyti kate25 4u.gif ir per kiek laiko pareina nuo padaryto uzsakymo, atsiprasau, jei mano klausimas kartosis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 06 02, 10:37)
kiek supratau tiko, rašė tik per šlaunis galėtų būti mažesni...pagal išmatavimus supratau, kad man per lismenį jie būtų didoki, nes babyphatai turi tokią savybę, nedaro didelio skirtumo tarp klubų ir liemens, taigis aš visgi sau risikuosiu imt nulinį, jeigu ką išsirinksiu, nes daba jau  užsisakiau kitokius, S dydžio, tai va bijau, gali būt didoki  g.gif


aisku, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2007 06 02, 12:18)
sveikutes, gal galit pasakyti kiek kainuoja parsiuntimas i lt, jei uzsisakyciau pas kate25 batus, aciukas, nesinori trukdyti kate25 4u.gif ir per kiek laiko pareina nuo padaryto uzsakymo, atsiprasau, jei mano klausimas kartosis blush2.gif

viskas priklauso nuo to, kiek eina iš parduotuvės iki jos, paprastai kažkur viso nuo užsakymo iki atėjimo į lt užtrunka ne daugiau kaip mėnuo 4u.gif na o batų kaina gal kokie dešimt-dvylika dolcų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 06 02, 14:14)
viskas priklauso nuo to, kiek eina iš parduotuvės iki jos, paprastai kažkur viso nuo užsakymo iki atėjimo į lt užtrunka ne daugiau kaip mėnuo  4u.gif  na o batų kaina gal kokie dešimt-dvylika dolcų  4u.gif

aciu
Atsakyti
Gal kas turejot...
user posted image

noriu, bet likęs tik L dydis...kažin ar daug siaurint reikėtų, jei nešioju M ?
Atsakyti
QUOTE(Turbo_duracka @ 2007 06 02, 21:12)
Gal kas turejot...
user posted image

noriu, bet likęs tik L dydis...kažin ar daug siaurint reikėtų, jei nešioju M ?

reikėtų 4u.gif
Atsakyti