Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

QUOTE(Redgrape @ 2007 05 29, 16:08)
Sveikutes  smile.gif  Gal patarsit, koki batu dydi is GAP reiketu rinktis  blush2.gif  As Lietuvoj nesioju 38 dydi, o tai atitinka 7,5. Yra vienos basutes, kur galima pasirinkti tik 7 arba 8  g.gif Ar geriau imti mazesnes ar didesnes, nes 7 butu 37,5, o 8 - 38,5  g.gif Bijau prasaut  blush2.gif


8
Papildyta:
QUOTE(Kelsey @ 2007 05 29, 09:29)
o kokia cia medziaga viskoze? marksineliuose. Kaip ji atrodo? Ta gal tokia labai permatoma, lengvute?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 05 29, 09:29)
o kokia cia medziaga viskoze? marksineliuose. Kaip ji atrodo? Ta gal tokia labai permatoma, lengvute?


Turiu pora viskozes sukneliu, bet visai jos nepermatomos schmoll.gif Medziaga lengva, plona, beveik nesiglamzo, panasu i poliesteri, bet viskoze - naturalus pluostas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aila @ 2007 05 29, 17:34)
Turiu pora viskozes sukneliu, bet visai jos nepermatomos schmoll.gif  Medziaga lengva, plona, beveik nesiglamzo, panasu i poliesteri, bet viskoze - naturalus pluostas thumbup.gif

as noriu pirkti balta maikute, tai jei persisviecia man nepatiktu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(GundaC @ 2007 05 29, 13:37)
Gavau maikutes is affliction, tai kokybe pasakiska, tikrai vertos tiek $ ir dydziai atitinka. Vyrui parsiunciau tokia, tai labai faina, dar ten yra metaliuku pametyta, foto nesimato  bigsmile.gif
http://www.afflictio...products_id=319
Papildyta:

zinau, kad misssixty 29-30d. tinka 97cm klubams, aisku dar priklauso kiek % yra elastano  smile.gif


Oooo bigsmile.gif As taviskiu laukiau beveik kaip savu... As dar negavau, bet nuraminai del kokybes, dabar del dydziu biski abejoju. Tau tavieji tiko? kokius tu nesioji Lt, ir kokius dydzius situ emei? Tie maikonai moteriski be elastano, ania?
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2007 05 30, 10:12)
Oooo  bigsmile.gif  As taviskiu laukiau beveik kaip savu... As dar negavau, bet nuraminai del kokybes, dabar del dydziu biski abejoju. Tau tavieji tiko? kokius tu nesioji Lt, ir kokius dydzius situ emei? Tie maikonai moteriski be elastano, ania?

Mano maikute be elastano, LT dazniausiai perku M, nors buna ir S. Is affliction pirkau M, tiko. Raso be elastano, bet jos vistiek tempiasi.
Atsakyti
QUOTE(kristulle. @ 2007 05 29, 10:24)
Suknele  thumbup.gif
Kokia kainyte suknytes?



Tai uz savikaina 24,5 $ + 15 proc. Parsiuntimo neskaiciuoju. Kursas 2,65 lt.
Atsakyti
Man Laredoute drabuzeliai nepatiko, kelis parsisiunciau, bet neatitiko spalvos, modeliai truputi ,,bobiski"... Daugiau is sios parduotuves nepirkciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilko Šalis @ 2007 05 30, 14:59)
Man Laredoute drabuzeliai nepatiko, kelis parsisiunciau, bet neatitiko spalvos, modeliai truputi ,,bobiski"... Daugiau is sios parduotuves nepirkciau  ax.gif



ce jav parde? blink.gif manau prancuzu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotasangeliukas @ 2007 05 30, 14:24)
ce jav parde?  blink.gif  manau prancuzu.. g.gif

Siaip yra ir USA, bet manau, kad mintyje vis gi tureta prancuzu parde smile.gif
Atsakyti
parvažiavo mano
user posted image ir user posted image
atitinka dydžius pagal lenteles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GundaC @ 2007 05 29, 15:51)
is guess  turiu dzinsus jie visai be elastano, tai ant mano 97cm tiko 29dydis, pasiskaiciuok  4u.gif



smile.gif aciu 4u.gif


o apie marciano kokybe ka nors zinai?
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 05 30, 18:16)
parvažiavo mano
user posted image ir user posted image
atitinka dydžius pagal lenteles  thumbup.gif



ievos-pievos pirkunukai toookie ciotki thumbup.gif
Atsakyti