Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

QUOTE(irisiuke1 @ 2007 05 29, 09:05)
Gal ka domia?
Parduodu, nes dydziai netinka  verysad.gif

Suknele thumbup.gif
Kokia kainyte suknytes?
Atsakyti
o kokia cia medziaga viskoze? marksineliuose. Kaip ji atrodo? Ta gal tokia labai permatoma, lengvute?
Atsakyti
pamaniau, kad aš skelbimų lentoj biggrin.gif
Atsakyti
norėjau pasiteirauti ar drabužėliai iš Wetseal yra padidinti ar ne, jei Lietuvoje nešioju M dydi, ar reiktu pirkti mažesni dydi kaip ir VS? dėkui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kandi: 29 gegužės 2007 - 10:26
QUOTE(Kandi @ 2007 05 29, 11:25)
norėjau pasiteirauti ar drabužėliai iš Wetseal yra padidinti ar ne, jei Lietuvoje nešioju M dydi, ar reiktu pirkti mažesni dydi kaip ir VS? dėkui  4u.gif


Nepadidinti schmoll.gif. Kokį nešioji LT, tokį ir pirk mirksiukas.gif.
Atsakyti
merginos, ar 27 amerikanskas dydis atitinka musu 36 ??? g.gif
Atsakyti
gal galit kas patarti del dzinsu 4u.gif
mano klubai ~ 89 cm, tai dzinsu gal 25 dydi imti, nes jie 100% cotton? Pasimeciau.. rolleyes.gif

o miss sixty 27 dydis, tai cia kokiems panasiai klubams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydi sodai: 29 gegužės 2007 - 11:54
Gavau maikutes is affliction, tai kokybe pasakiska, tikrai vertos tiek $ ir dydziai atitinka. Vyrui parsiunciau tokia, tai labai faina, dar ten yra metaliuku pametyta, foto nesimato bigsmile.gif
http://www.afflictio...products_id=319
Papildyta:
QUOTE(žydi sodai @ 2007 05 29, 13:49)
gal galit kas patarti del dzinsu  4u.gif 
mano klubai ~ 89 cm, tai dzinsu gal 25 dydi imti, nes jie 100% cotton? Pasimeciau..  rolleyes.gif

o miss sixty 27 dydis, tai cia kokiems panasiai klubams?

zinau, kad misssixty 29-30d. tinka 97cm klubams, aisku dar priklauso kiek % yra elastano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamboske @ 2007 05 28, 18:56)
o del modeliu pritariu...gal ir ne prostitutes kaip kazkas sake...bet musu akys neiprate prie tokiu modeliu turbut  biggrin.gif  blush2.gif

Fainu rubeliu ten yra drasioms merginoms thumbup.gif . Klubuose sokancioms taip pat grazus bigsmile.gif (LT pasiziuri i ant scenos besikraipancias kaimo mergelikes su baisiais skarmalais ir juokas suima doh.gif ) ,o ir namuose (miegamajame) pasikraipaliot sexy rubiuku yra mirksiukas.gif . Man tai ciki tas puslapiukas ir fainiausi,kad modeliai neiprasti-grazios panos su graziom tatuiruotem wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Laurutte @ 2007 05 29, 02:00)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  Mergaites labukas.

Turiu klausimuka, ar kuri esat is marciano uzsisakiusios? kokia ten kokybe rubeliu, ar gera,kaip ir guess???? Ir kokio dydzio reiketu uzsisaknt is guess ir marciano, tokiai pas kuria uzpakaliukas  apie 92cm  blush2.gif ?
Cia yra skirtumas kur elastano daug ir visai nera?  blush2.gif  Nesigaudau dydziuose visiskai  blush2.gif
Aciukas  smile.gif





smile.gif Atsiliepkite prasau kuri gal ka nors zinote?

verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurutte @ 2007 05 29, 16:14)
smile.gif Atsiliepkite prasau kuri gal ka nors zinote?

verysad.gif

is guess turiu dzinsus jie visai be elastano, tai ant mano 97cm tiko 29dydis, pasiskaiciuok 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Gal patarsit, koki batu dydi is GAP reiketu rinktis blush2.gif As Lietuvoj nesioju 38 dydi, o tai atitinka 7,5. Yra vienos basutes, kur galima pasirinkti tik 7 arba 8 g.gif Ar geriau imti mazesnes ar didesnes, nes 7 butu 37,5, o 8 - 38,5 g.gif Bijau prasaut blush2.gif
Atsakyti