Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

QUOTE(maxiule @ 2007 05 25, 22:58)
is babyphat jei klubai apie 90cm- 0 dydis, drasiai tiks, nes dazniausiai juose buna kokie 5% elastano. tai pvz 3 dydis su 100cm butu pats tas, o gal net didoki. bet cia tik babyphat.  4u.gif  ax.gif

tai va aš ir blaškiausi tarp nulio ir vieneto...sakai nulis tiks? nju tai super thumbup.gif vis dar jaučiuosi miniatiūrinė lotuliukas.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maxiule @ 2007 05 25, 21:58)
is babyphat jei klubai apie 90cm- 0 dydis, drasiai tiks, nes dazniausiai juose buna kokie 5% elastano. tai pvz 3 dydis su 100cm butu pats tas, o gal net didoki. bet cia tik babyphat.  4u.gif  ax.gif


aš truputį nesutinku biggrin.gif buvau nusipirkusi babyphat džinsus 3 dydžio... mano užpakalis tuo metu buvo 91 cm, jie man buvo tik vos vos laisvi, nešioti buvo galima, bet kadangi mėgstu gerai aptemptus, tai pardaviau... Su 100 cm, jeigu ir tilptų, tai manau braškėtų per visur biggrin.gif Dabar pas mane 90 cm, laukiu babyphato 1 dydžio... pasidalinsiu įspūdžiais kai gausiu biggrin.gif manau kad bus kaip tik... 0 imt nerizikuočiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniuke @ 2007 05 26, 11:11)
aš truputį nesutinku  biggrin.gif  buvau nusipirkusi babyphat džinsus 3 dydžio... mano užpakalis tuo metu buvo 91 cm, jie man buvo tik vos vos laisvi, nešioti buvo galima, bet kadangi mėgstu gerai aptemptus, tai pardaviau... Su 100 cm, jeigu ir tilptų, tai manau braškėtų per visur  biggrin.gif  Dabar pas mane 90 cm, laukiu babyphato 1 dydžio... pasidalinsiu įspūdžiais kai gausiu  biggrin.gif  manau kad bus kaip tik... 0 imt nerizikuočiau  4u.gif


biggrin.gif lauksim atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniuke @ 2007 05 26, 10:11)
aš truputį nesutinku  biggrin.gif  buvau nusipirkusi babyphat džinsus 3 dydžio... mano užpakalis tuo metu buvo 91 cm, jie man buvo tik vos vos laisvi, nešioti buvo galima, bet kadangi mėgstu gerai aptemptus, tai pardaviau... Su 100 cm, jeigu ir tilptų, tai manau braškėtų per visur  biggrin.gif   Dabar pas mane 90 cm, laukiu babyphato 1 dydžio... pasidalinsiu įspūdžiais kai gausiu  biggrin.gif  manau kad bus kaip tik... 0 imt nerizikuočiau  4u.gif


as manau, kad dar reikia ziureti pagal tai kiek elastano yra. nes kaip pastebejau daugumoj buna 5% blink.gif mano drauge irgo pirkosi 3dydzio, tai man su 89 klubais irgi atrode nedaug laisvi, bet ta drauge gerokai stambesne svelniai tariant 4u.gif blush2.gif ilindo, jai graziai apsitempe ir neatrode per mazi, ir tikrai nebraskejo. manau, kad taip yra del elastano kiekio, jei butu koks 1%, tai gal ir netiktu. tai pagalvojau, kad jei butu tik dydziu mazesni, tai man jie butu vistiek laisvoki, o as megstu kai labai apsitempia. o kad man siules brasketu dar taip nebuvo , visada tenka siaurinti:oh , nors ir noreciau pastoreti kiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maxiule: 26 gegužės 2007 - 09:32
lauryna kai tau ar patiko dzinsai is Guess? jie tiesus ar platejantys?
Atsakyti
QUOTE(maxiule @ 2007 05 26, 10:26)
as manau, kad dar reikia ziureti pagal tai kiek elastano yra. nes kaip pastebejau daugumoj buna 5% blink.gif  mano drauge irgo pirkosi 3dydzio, tai man su 89 klubais irgi atrode nedaug laisvi, bet ta drauge gerokai stambesne svelniai tariant 4u.gif  blush2.gif  ilindo, jai graziai apsitempe ir neatrode per mazi, ir tikrai nebraskejo. manau, kad taip yra del elastano kiekio, jei butu koks 1%, tai gal ir netiktu. tai pagalvojau, kad jei butu tik dydziu mazesni, tai man jie butu vistiek laisvoki, o as megstu kai labai apsitempia. o kad man siules brasketu dar taip nebuvo , visada tenka siaurinti:oh , nors ir noreciau pastoreti kiek.


Na gal būt biggrin.gif parašysiu, kai gausiu, tie džinsai, kurių laukiu turi 4 proc elastano..
manau į nulinį jeigu ir įlysčiau tai liemens sagutę temptų arba užtrauktukas "skėstųsi" man jau negražu tada biggrin.gif O su 89 klubais tai tikiu, kad nulinis tinka, nes pačių džinsiukų 0 ir 1 dydžiai turbūt ir skiriasi tik kokiu vienu cm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniuke @ 2007 05 26, 10:46)
Na gal būt  biggrin.gif  parašysiu, kai gausiu, tie džinsai, kurių laukiu turi 4 proc elastano..
manau į nulinį jeigu ir įlysčiau tai liemens sagutę temptų arba užtrauktukas "skėstųsi" man jau negražu tada  biggrin.gif  O su 89 klubais tai tikiu, kad nulinis tinka, nes pačių džinsiukų 0 ir 1 dydžiai turbūt ir skiriasi tik kokiu vienu cm  ax.gif


būtinai parašyk, labai įdomu. Nors aš spėju pirmas dydis kokiems 95cm klubams 4u.gif o 89 ir 90 sakyčiau, kad čia jau vienas ir tas pats, tas 1cm neturi jokios reikšmės lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maxiule: 26 gegužės 2007 - 10:02
QUOTE(ugniuke @ 2007 05 26, 09:46)
Na gal būt  biggrin.gif  parašysiu, kai gausiu, tie džinsai, kurių laukiu turi 4 proc elastano..
manau į nulinį jeigu ir įlysčiau tai liemens sagutę temptų arba užtrauktukas "skėstųsi" man jau negražu tada  biggrin.gif  O su 89 klubais tai tikiu, kad nulinis tinka, nes pačių džinsiukų 0 ir 1 dydžiai turbūt ir skiriasi tik kokiu vienu cm  ax.gif

Įdomu ir man kaip su tais dydžiais g.gif Man su mano 88 cm džinsiukai iš VS 0 dydžio buvo vos didoki. Dabar laukiu iš Drjays G-Unit džinsinių šortukų iki kelių - užsakiau mažiausią 1 dydį, kai gausiu, parašysiu atsiliepimus smile.gif Beje, elastano tik 2 proc., turiu viltį, kad tiks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akimirka @ 2007 05 26, 12:37)
Įdomu ir man kaip su tais dydžiais g.gif  Man su mano 88 cm džinsiukai iš VS 0 dydžio buvo vos didoki. Dabar laukiu iš Drjays G-Unit džinsinių šortukų iki kelių - užsakiau mažiausią 1 dydį, kai gausiu, parašysiu atsiliepimus smile.gif  Beje, elastano tik 2 proc., turiu viltį, kad tiks blush2.gif

manau bus didoki, arba gali ir tikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(maxiule @ 2007 05 26, 10:59)
būtinai parašyk, labai įdomu. Nors aš spėju pirmas dydis kokiems 95cm klubams 4u.gif  o 89 ir 90 sakyčiau, kad čia jau vienas ir tas pats, tas 1cm neturi jokios reikšmės  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Mano 3 dydžio džinsiukus nupirko mergina su 95 klubais ir jai jie kaip tik wink.gif
Atsakyti
QUOTE(maxiule @ 2007 04 11, 17:10)
iš GUESS tai sakyčiau 27 , o DKNY 7 ko gero . tik negarantuoju, dar gal pagal lenteles tegu pažiūri geriau  mirksiukas.gif

gražūs Gardenijos marškinukai  wub.gif



QUOTE(Euforija @ 2007 05 21, 20:31)
nju pasidalinsiu įspūdžiais iš drjays.com  smile.gif

user posted image

labai faina maikytė  thumbup.gif  realybėje spalvos dar ryškesnės kaip foto S atitinka S, gerai tempiasi ir gražiai apgaubia figūrą  4u.gif

user posted image

babyphat balerinkos  smile.gif  man ir realiai jos fainiau atrodo nei foto ir ta grandinėlė tokia prabangiai atrodanti, ant kojos labai patogios, netrina, nespaudžia  smile.gif  tiesa jos tinka gal platesniai kojytei dar labiau nei mano, bet ir man nesmukčioja, į ilgį ok, va į plotį laisvokos truputuką, bet vis tiek man jos labai patiko  thumbup.gif ėmiau 8.5, dėl pločio abejoju gal ir 8 būtų tikęs, bet šiaip nešlepsi, ties pirštuku vos vos vietos likę, LT nešioju 38/39  4u.gif

user posted image

dar viena maikutė LOT, nju super, plius dar tie dažai kurie atrodo lyg nusitrynę kiek realiai ji labai gražiai auksiuku blizga, tokios aplikacijos dar neteko matyti, ne paprastai auksas, na o su kažkokiais lyg deimančiuko dulkėm, panašiai kaip babyphato bačioku grandinėlė, medžegytė plona, vos vos persivšviečia, irgi puikiai tempiasi ir prisitaiko prie figūros  thumbup.gif  S yra S  smile.gif

user posted image

džinsiokai fashion lab, nju superiniai, labai žemintas liemuo, gražiai aptempia, realybėje jie tamsesni nei foto ir galai klešnių palikti tamsūs nenugarinti iš nugaros, labai fain, nesimatys purvo  lotuliukas.gif  ir man jų kokybė ir pasiuvimas patiko daug labiau negu džinsiukų iš guessfactory  smile.gif kišenyčiu kraštelis speciaiai patrintas, kišenikės gražiai iš užupakaliuko atrodo, ten dar akut4s blizgios tamsiai m4ynos yra, j7 foto taip pat nesimato, vien žo labai patenkinta, nešiojančioms 34 kelnes patartina imti 0 dydį  4u.gif



Pirma maikute wub.gif gali gal nuoroda imest blush2.gif nerandu jos blush2.gif

Tai mano klubai kazkur 93 cm tai koki man dzinsu dydi imt 2 ar 3?
Matavausi Vip pardoj Guess tai man geri 29, tai is Guss factory irgi 29?
patarkit noriu imt ka nors mirksiukas.gif
Atsakyti
Guessfactory kiek žinau padidinti 4u.gif
Atsakyti