Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

QUOTE(light blue @ 2007 05 24, 14:22)
Gal kuri siuntėtės iš shoes.com batus vyrui, BRONX FIRMOS? man rodos mano MB yra tos firmos batus turėjęs, bet noriu pasitikslinti dėl dydžių. Avi ponulis mano 43dydžio avalynę, o kaip su ta pačia firma JAV. Gal ten padidintai ar pamažintai ližei jie bus  g.gif


Kaip su vyriskais tai nizinau, bet sau asmeniskai visad perku Bronx 37 dydi, nors paprastai nesioju 38 unsure.gif
O shoes'e pasirenkant dydi yra gi atitikmuo USA ir Europinio dydzio cool.gif
Atsakyti
Gal galit kas padeti ax.gif Is macys dydziai juniors, jie labai bus mazi? gal kas pirkot?
Papildyta:
Ten surasyta S,M,L tai ar atitiks tikruosius dydzius?
Euforija padeeek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 05 24, 06:29)
teks siaurinti net mažiausius  4u.gif
nors man teko kartą tik matuotis džinsus vienos firmos ( čia užsienio pardėj vienoj ), į kuriuos aš neįlindau, laaaabai mažiukai buvo, jaučiu tokiems klubams kaip tavo, nors suaugusių drabužių parduotuvė, tai pagalvojau: smagu, kad ir labai smulkučiai žmonės gali įsigyti rūbelių, kurių nebereikia taisyti  4u.gif



QUOTE(Kelsey @ 2007 05 24, 09:33)
nu zaroj 32 dydis kai buna, tai labai siauri atrodo smile.gif  manau tiktu tau

ačiū merginos už patarimus 4u.gif va kaip blogai turėt mažą užpakalį lotuliukas.gif lotuliukas.gif na bet gal kaip nors išgyvensiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 05 24, 14:49)
Kaip su vyriskais tai nizinau, bet sau asmeniskai visad perku Bronx 37 dydi, nors paprastai nesioju 38 unsure.gif
O shoes'e pasirenkant dydi yra gi atitikmuo USA ir Europinio dydzio cool.gif

ačiū, aš jau pas save radau sindromą naują, pirma paklausk, po to pamatyk lotuliukas.gif pamačiau ir aš ten tą palyginimą cool.gif na jei ką, tai teks prakirpti skylutes, bus madinga, su atviru priekiu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 05 24, 15:29)
ačiū, aš jau pas save radau sindromą naują, pirma paklausk, po to pamatyk  lotuliukas.gif pamačiau ir aš ten tą palyginimą  cool.gif na jei ką, tai teks prakirpti skylutes, bus madinga, su atviru priekiu  lotuliukas.gif  doh.gif


Nu jo, su ventiliacija biggrin.gif Vyrams ventiliacija tikrai nepamaisys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 05 24, 12:32)
1/2/3 kažkuris iš jų  doh.gif


o su 1oo per klubus, kuris bus dydis ?
nesusiskaiciuoju doh.gif doh.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GundaC @ 2007 05 24, 16:04)
Gal galit kas padeti  ax.gif  Is macys dydziai juniors, jie labai bus mazi? gal kas pirkot?
Papildyta:
Ten surasyta S,M,L tai ar atitiks tikruosius dydzius?
Euforija padeeek  4u.gif

niekada nieko neesu pirkusi iš macys, taigi negaliu nieko pakomentuoti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(voveriena @ 2007 05 24, 14:40)
Aciu, nuraminai  laugh.gif  laugh.gif  wink.gif

na priklauso nuo to, kokį aptemptumą mėgsti, jeigu kad vos įlystum tai pirmas, jeigu, normaliai tai antras, jeigu laisvus tai trečias biggrin.gif
aš mėgstu labai labai aptemptus, kad vos į juos įsibarškinčiau, tai imu mažiausius nulį, bes su elastanu būtinai min du procentai 4u.gif
realiai aš imčiau pirmą arba antrą tavo atveju g.gif
Papildyta:
tiese, napamirškit, turiu patirties tik su džinsiukais iš guessfactory ir drjays ( o būtent fashion lab ) čia kiti komentavo dkny tai visai kitaip 4u.gif
mano komentai tiktų ir babyphat jaučiu, bet iš ten jaučiu imčiau pirmą dydį sau g.gif
Papildyta:
QUOTE(*lavista* @ 2007 05 25, 00:12)
o su 1oo per klubus, kuris bus dydis ?
nesusiskaiciuoju  doh.gif  doh.gif  doh.gif  blush2.gif

tiksliausiai tau atsakytų žmogus su panašiais išmatavimais, kiti gali tik apytiksliai paskaičiuot, kaip ir tu pati 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
na priklauso nuo to, kokį aptemptumą mėgsti, jeigu kad vos įlystum tai pirmas, jeigu, normaliai tai antras, jeigu laisvus tai trečias 
aš mėgstu labai labai aptemptus, kad vos į juos įsibarškinčiau, tai imu mažiausius nulį, bes su elastanu būtinai min du procentai 
realiai aš imčiau pirmą arba antrą tavo atveju
Papildyta:
tiese, napamirškit, turiu patirties tik su džinsiukais iš guessfactory ir drjays ( o būtent fashion lab ) čia kiti komentavo dkny tai visai kitaip 
mano komentai tiktų ir babyphat jaučiu, bet iš ten jaučiu imčiau pirmą dydį sau

Aciu, Euforiuk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*lavista* @ 2007 05 25, 00:12)
o su 1oo per klubus, kuris bus dydis ?
nesusiskaiciuoju  doh.gif  doh.gif  doh.gif  blush2.gif


jei is Drjays puslapio dzinsai, tai pagal ju dydziu lentele mes draugei DKNY dzinsus emem/matavom - atitiko puikiai. Su ~ 99 cm emem 7 dydi ir tiko, tiesa ties liemeniu vos vos laisvi, o per uzpakaliuka idealiai.

Pabandyk pasiziureti cia
Atsakyti
Euforija, kokie tavo ismatavimai? As irgi noriu dzinsiukus pirkti is babayphat tik nezinau koki dydi imti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2007 05 25, 09:02)
Aciu, Euforiuk  4u.gif


nėra už ką 4u.gif

QUOTE(lauryna @ 2007 05 25, 14:56)
Euforija, kokie tavo ismatavimai? As irgi noriu dzinsiukus pirkti is babayphat tik nezinau koki dydi imti. smile.gif



na klubai mano 90, liemens apimtis neturi reikšmės, nes visų liemuo žemintas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2007 05 25, 13:56)
Euforija, kokie tavo ismatavimai? As irgi noriu dzinsiukus pirkti is babayphat tik nezinau koki dydi imti. smile.gif


is babyphat jei klubai apie 90cm- 0 dydis, drasiai tiks, nes dazniausiai juose buna kokie 5% elastano. tai pvz 3 dydis su 100cm butu pats tas, o gal net didoki. bet cia tik babyphat. 4u.gif ax.gif
Atsakyti