Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

QUOTE(Bonbonke... @ 2007 05 23, 22:44)
jaučiu, kad būsiu nesuprasta, bet koks dydis tinka skinukams jei per klubus 84cm?  biggrin.gif jaučiu čia į minusą reikia išeit  lotuliukas.gif

teks siaurinti net mažiausius 4u.gif
nors man teko kartą tik matuotis džinsus vienos firmos ( čia užsienio pardėj vienoj ), į kuriuos aš neįlindau, laaaabai mažiukai buvo, jaučiu tokiems klubams kaip tavo, nors suaugusių drabužių parduotuvė, tai pagalvojau: smagu, kad ir labai smulkučiai žmonės gali įsigyti rūbelių, kurių nebereikia taisyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lika @ 2007 05 23, 20:09)
Ir dar..kokie batų dydziai atitinka s, m dydį.. g.gif


Va cia tai nesupratau g.gif Kaip tai batai gali s, m dydi atitikt? g.gif Cia as kazko nezinau, ar lika susipainiojo?
Atsakyti
jau susimaisiau- vien vienaip, kita kitaip rasot biggrin.gif
Drjays dzinsai su 92 klubais tiks 5 dydis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2007 05 23, 20:44)
jaučiu, kad būsiu nesuprasta, bet koks dydis tinka skinukams jei per klubus 84cm?  biggrin.gif jaučiu čia į minusą reikia išeit  lotuliukas.gif

nu zaroj 32 dydis kai buna, tai labai siauri atrodo smile.gif manau tiktu tau
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2007 05 24, 07:24)
Va cia tai nesupratau g.gif Kaip tai batai gali s, m dydi atitikt? g.gif Cia as kazko nezinau, ar lika susipainiojo?


Na, pvz. VS puslapyje yra namines, pliazines tapkutes, zymimos s,m,l dydziais. Zinau (nes pati toki nesioju), kad M atitinka musu 37-38 dydi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 05 24, 09:47)
Na, pvz. VS puslapyje yra namines, pliazines  tapkutes, zymimos s,m,l dydziais. Zinau (nes pati toki nesioju), kad M atitinka musu 37-38 dydi  4u.gif


aaaaaa nu reiskia as cia neapsisvietus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2007 05 24, 11:35)
aaaaaa nu reiskia as cia neapsisvietus doh.gif  lotuliukas.gif


Gyveni ir mokais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2007 05 24, 09:17)
jau susimaisiau- vien vienaip, kita kitaip rasot  biggrin.gif
Drjays dzinsai su 92 klubais tiks 5 dydis?  4u.gif


dideli bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
dideli bus

a tai kokie bus geri? g.gif
beje, drjays maikonu diedui nuziurejau, ale daba mastau, ar pas juos nepadidinti dydziai?
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2007 05 24, 13:55)
a tai kokie bus geri?  g.gif
beje, drjays maikonu diedui nuziurejau, ale daba mastau, ar pas juos nepadidinti dydziai?

1/2/3 kažkuris iš jų doh.gif
Atsakyti
QUOTE
1/2/3 kažkuris iš jų

Aciu, nuraminai laugh.gif laugh.gif wink.gif
Atsakyti
Gal kuri siuntėtės iš shoes.com batus vyrui, BRONX FIRMOS? man rodos mano MB yra tos firmos batus turėjęs, bet noriu pasitikslinti dėl dydžių. Avi ponulis mano 43dydžio avalynę, o kaip su ta pačia firma JAV. Gal ten padidintai ar pamažintai ližei jie bus g.gif
Atsakyti