Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

QUOTE(pukuotasangeliukas @ 2007 05 22, 17:24)
kazkas rase temutes pradzioj 4u.gif  muitai dddddiiiideli mirksiukas.gif  tiek tegaliu pasakyt wink.gif pigiau uzsisakinet bendrai  4u.gif


nerandu blush2.gif doh.gif
žinau, kad pigiau per tarpininką, bet noriu iš VS doh.gif JI vienintelė beužsakinėjo, ir jai pradėjo anuliuoti užsakymus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mea @ 2007 05 22, 16:34)
nerandu blush2.gif  doh.gif
žinau, kad pigiau per tarpininką, bet noriu iš VS doh.gif JI vienintelė beužsakinėjo, ir jai pradėjo anuliuoti užsakymus doh.gif

taigi dar uzsako forumiete Ji. cia jos tema
smile.gif
Atsakyti
gal kas pirkote dzinsus is DKNY? 3 dydis kokiems klubams butu?
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 05 22, 18:40)
taigi dar uzsako forumiete Ji. cia jos tema
smile.gif



as ir maciau kad is vs uzsakineja g.gif
Atsakyti
VS geriau kreiptis į mamos forumą, ten pigiau galima užsisakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 05 22, 21:38)
VS geriau kreiptis į mamos forumą, ten pigiau galima užsisakyti  4u.gif

Pigiau? pas ka? Pas Nerissan brangiau, bet patikliau 4u.gif
Atsakyti
Na, muitai nera jau labai dideli mirksiukas.gif Rasiau i muitine ir klausinejau del avalynes parsiuntimo, atsiunte man tokia lentele, tai muitas avalynei (dar priklauso nuo to, kokia ta avalyne) 3proc., berods, ir dar +18proc. PVM'as bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mea @ 2007 05 22, 17:18)
gal žinot kokius muitus/mokesčius reikia mokėti siunčiantis tiesiogiai iš JAV parduotuvių į LT? ax.gif

O čia komercinė paslaptis - niekas nežino laugh.gif Aš siunčiausi iš VS kelis kartus - tai visus kartus į tas sumas žiūrėjau stalčių atsidarius smile.gif O durniausia, kad ateina siuntinys, parašo sumą, klausi - už ką, ir niekas nekomentuoja, nei vienas ne kompetencijoj smile.gif Sėdi boba pašte prie langelio ir akis varto - tai nežynaaau, tai va parašyyyta doh.gif Kartą kažkodėl negrai siuntė per UPS - nors aiškiai prašiau per paštą - tai tie dar nulupo ar ne 100 Lt už kažkokias muitininko paslaugas, subinės, ir ne kitaip, kad jie visi nusprogtų schmoll.gif Nors nei aš prašiau tų jų paslaugų, nei ką, paštas kažkaip nieko panašaus neima. Žodžiu, loterija kažkokia... unsure.gif

O eina pletkai, kad būna, kam iš viso neapmuitina. Bet man nepasitaikė. Manau, čia buožių išmislai ir liaudies padavimai irnesakyk.gif

Užtai buvo, kad gavau iš pašto pranešimą, kad atėjo siuntinys, mokėti nereikia, galvoju, valio smile.gif Nueinu į paštą - o boba sako, taigis taigis, 200 liteliukų paprašyč (mes ten keliese susimetam, tai biskį sumos malonios susidaro)... Nu pakoliojau aš ją, o ji ką - vėl akis varto, atsiprašom, klaida, sako. Ai, ir paštas tegu nusprogsta dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 22 gegužės 2007 - 20:52
Biskiuka paziurejau pagal nuoroda, tai siunciantis pvz. is Amerikes kelnaites yra 12muitas 18PVM, o liemenele 6,5muitas, 18PVM, 5pridetines vcertes mokestis doh.gif Siaip ten gana painiai viskas, netgi pagal medziagas, is kuriu pagaminta, skirstosi, bet vargu, ar muitininkai ten tiek daug cackinasi. Negi ant siuntinio turi viska surasyt- 2trauziai, 5papinykai, 4naktiniai ir pizama? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2007 05 22, 21:59)
Biskiuka paziurejau pagal nuoroda, tai siunciantis pvz. is Amerikes kelnaites yra 12muitas 18PVM, o liemenele 6,5muitas, 18PVM, 5pridetines vcertes mokestis doh.gif Siaip ten gana painiai viskas, netgi pagal medziagas, is kuriu pagaminta, skirstosi, bet vargu, ar muitininkai ten tiek daug cackinasi. Negi ant siuntinio turi viska surasyt- 2trauziai, 5papinykai, 4naktiniai ir pizama? bigsmile.gif

... ir medžiagų sudėtį? laugh.gif

Įtariu, primeta iš akies, ir tiek dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 05 22, 17:40)
taigi dar uzsako forumiete Ji. cia jos tema
smile.gif


taigi ir rašiau, kad JI užsakinėja, bet ir jai pradėjo anuliuoti užsakymus doh.gif


QUOTE(Noa @ 2007 05 22, 21:47)
O čia komercinė paslaptis - niekas nežino laugh.gif Aš siunčiausi iš VS kelis kartus - tai visus kartus į tas sumas žiūrėjau stalčių atsidarius smile.gif O durniausia, kad ateina siuntinys, parašo sumą, klausi - už ką, ir niekas nekomentuoja, nei vienas ne kompetencijoj smile.gif Sėdi boba pašte prie langelio ir akis varto - tai nežynaaau, tai va parašyyyta doh.gif Kartą kažkodėl negrai siuntė per UPS - nors aiškiai prašiau per paštą - tai tie dar nulupo ar ne 100 Lt už kažkokias muitininko paslaugas, subinės, ir ne kitaip, kad jie visi nusprogtų schmoll.gif Nors nei aš prašiau tų jų paslaugų, nei ką, paštas kažkaip nieko panašaus neima. Žodžiu, loterija kažkokia... unsure.gif

O eina pletkai, kad būna, kam iš viso neapmuitina. Bet man nepasitaikė. Manau, čia buožių išmislai ir liaudies padavimai irnesakyk.gif

Užtai buvo, kad gavau iš pašto pranešimą, kad atėjo siuntinys, mokėti nereikia, galvoju, valio smile.gif Nueinu į paštą - o boba sako, taigis taigis, 200 liteliukų paprašyč (mes ten keliese susimetam, tai biskį sumos malonios susidaro)... Nu pakoliojau aš ją, o ji ką - vėl akis varto, atsiprašom, klaida, sako. Ai, ir paštas tegu nusprogsta dry.gif



lotuliukas.gif aišku, supratau mirksiukas.gif

QUOTE(zaRAza @ 2007 05 22, 21:59)
Biskiuka paziurejau pagal nuoroda, tai siunciantis pvz. is Amerikes kelnaites yra 12muitas 18PVM, o liemenele 6,5muitas, 18PVM, 5pridetines vcertes mokestis doh.gif Siaip ten gana painiai viskas, netgi pagal medziagas, is kuriu pagaminta, skirstosi, bet vargu, ar muitininkai ten tiek daug cackinasi. Negi ant siuntinio turi viska surasyt- 2trauziai, 5papinykai, 4naktiniai ir pizama? bigsmile.gif


g.gif na ko gero niekas nežino, net ir patys muitininkai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2007 05 22, 22:02)
... ir medžiagų sudėtį? laugh.gif

Įtariu, primeta iš akies, ir tiek dry.gif


Labai smulkiai nera- pvz. medvilne, vilna ar svelniakailiu gyvunu plaukai, kita tekstile. Dar kazkoks punktas- rankom margintas kokiu tu budu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*lavista* @ 2007 05 22, 22:04)


drjays radau tokia lentele dydziu-
Dydziai

Kiek per liemeni galima apskaiciuot dauginant is 2,54 mirksiukas.gif
Bet ar atitinka dydziai ar ne, tai negaliu pasakyt, nes nieko nepirkau is ten. Daznai pardes bendrus dydziu daug maz pateikia, bet vienos firmos tas pats dydis kartais gali butu mazesnis/didesnis, nei kitos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 22 gegužės 2007 - 21:11