Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

gal kas nors pirko bebe treningiukus, kaip ten dydziai, jei Lt S, tai ten imti irgi S? 4u.gif Nes sima minejo, kad megztukas S normalus, o marskinukai XS perdideli, tai ir pasimeciau.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(eegluze @ 2007 02 07, 15:39)
gal kas nors pirko bebe treningiukus, kaip ten dydziai, jei Lt S, tai ten imti irgi S?  4u.gif Nes sima minejo, kad megztukas S normalus, o marskinukai XS perdideli, tai ir pasimeciau.... blink.gif

Sofili uzsakinejo xs, sake jai liux 4u.gif Jos sikniukas apie 88cm atrodo 4u.gif nu ji nesioja xs rubelius ax.gif Zinok Eegluze kai kurie megztukai net ir xs atrodo kaip S, taip kad jei nesioji S, imk man rodos XS dydi treningiuku, nes jie tikrai nepamazinti 4u.gif
Pvz armani exchange tai striukyte XS dydzio jau super mazute, bamba matosi, bet man grazu, bebe xs tikrai didesni 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima77: 07 vasario 2007 - 14:42
gal kas yra pirke is bebe, gal galit pakomentuoti dydzius ir kokybe.... 4u.gif
Atsakyti
turiu nemazai Bebe firmos drabuziu,tai galiu pasakyt,kad kokybe gera wink.gif ..o del dydziu tai sunku pasakyt,siaip perku tik S dydi. man jis atstoja lietuviskaji S ir M dydzius smile.gif
Atsakyti
Pirmoji Tema Čia smile.gif

Skūrinukės sukelia gražiai krūtinę, dėl padidinimo tai gal kiek ir padidina vizualiai ax.gif
Atsakyti
lauryna, labai grazus akiniai ziurinejau juos. O jie platus, na, man kai kurie akiniai platoki buna, nes palenkus galva zemyn jie smunka. Laisvi tokie



Na man tie akiniai visai neplatus,sakyciau,net truputeli prie ausyciu spaudzia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2007 04 05, 14:07)

Na man tie akiniai visai neplatus,sakyciau,net truputeli prie ausyciu spaudzia lotuliukas.gif


lauryna, o kaip kokybe akiniu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žydi sodai @ 2007 04 06, 13:46)
lauryna, o kaip kokybe akiniu?  ax.gif


Sakyciau,kad kokybe gera smile.gif Jokio broko neradau.
Atsakyti
o kokia yra bebe džinsų sudėtis, kiek spandex'o? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2007 04 07, 19:23)
o kokia yra bebe džinsų sudėtis, kiek spandex'o? bigsmile.gif


98% cotton, 2% spandex 4u.gif
cia realiai ant etiketes paziurejau, medziaga standi (bet ne stora), kelis kartus apsidejus neissitampe kaip kiti mano tureti smile.gif
Atsakyti
Na va pagaliau ir as gavau savo pirmaji siuntinuka is JAV, uzsisakinejau sau is VS, tai visai esu patenkinta ta kokybe, nes paskaicius komentarus apie VS jau pradejau laukti visisku skarmalu lotuliukas.gif bet taip neatsitiko, uzsisakinejau va situos marsikenlius, dedu linka, nes foto dar nemoku ikelti doh.gif LT nesioju S, is VS emiau XS, tinka kaip tik, faina medziagyte smile.gif
http://www2.victoria...a...&rfnbr=3204

Dar emiau situos sortukas, kaip pat XS, tinka taip pat smile.gif
http://www2.victoria...a...&rfnbr=3400

Taip pat dar uzsisakinejau maikute Bra, su isiuta liemenele, taip pat XS, tiko ir labai patiko, net fainai pakelia krutine.

Dukrytei emiau is Gap suknute ir baciukus, labai faina kokybe, is Childrens Place pora maikyciu, treningiukus, megzutuka, siaip Gap kokybe tikrai geresne biggrin.gif bet is esmes esu viskuom patenkinta, taip, kad tas pirmasisi kartas tikrai nebus paskutini lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanccike: 09 balandžio 2007 - 19:25
QUOTE(Jolanccike @ 2007 04 09, 20:23)
Na va pagaliau ir as gavau savo pirmaji siuntinuka is JAV, uzsisakinejau sau is VS, tai visai esu patenkinta ta kokybe, nes paskaicius komentarus apie VS jau pradejau laukti visisku skarmalu  lotuliukas.gif  bet taip neatsitiko, uzsisakinejau va situos marsikenlius, dedu linka, nes foto dar nemoku ikelti  doh.gif  LT nesioju S, is VS emiau XS, tinka kaip tik, faina medziagyte smile.gif
http://www2.victoria...a...&rfnbr=3204



O ar labai pūstos tos rankoves? Irgi gundziausi tokius pirkti, bet pabijojau dl rankoviu, kad neatrodyciau kaip princese hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardenija: 10 balandžio 2007 - 14:38