Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

Sonatina
Sian kepimo manija smile.gif Matyt ta proga kad nepalikai musu lotuliukas.gif Esu Italisku bandeliu uzminkymo procese. Eilini karta neklausiau - vietoj vandens emiau piena. Kazin nieko blogo? O tai man kazkaip gaila piena pilti lauk ir naudot vandeni mirksiukas.gif Ale va galva suku kaip ten su tuo vandenuku orkaitej... Zadu deti savo stikline forma kurioje kepu pyragus. Ji nera maza - gal kokiu 23X23cm. O ja man pilna pripilti vandenuko? Bijau kad bulkutes nebutu labai slapios g.gif O gal as cia is to savo nepatyrimo eilini karta nesamones kalbu doh.gif lotuliukas.gif Ir dar druskos zadu tiek nedeti - man kazkaip atrodo kad bulkutes bus surokokos. Mes nelabai druska megstam - net bulves verdu be druskos ax.gif
Atsakyti
Spurgita, kokie tie seni receptukai? bigsmile.gif

laurindre, būtinai pamėgink - man tikrai labai patiko ši sriuba smile.gif

Comma, na pienas nieko bloga, tik tešla gausis šiek tiek kitokia smile.gif O vandens įpilk per kelis pirštus į savo formą ir bus gerai smile.gif Šlapios bandelės tikrai nesigaus 4u.gif O dėl druskos - čia jau tau spręsti... Bet kažkiek į mielinę tešlą dėti druskos tikrai reikia, nes druska reguliuoja mielių aktyvumą smile.gif
Atsakyti
Sonatina
Uzminkiau tesla, bet ji toookia lipni. Apie tai kad rankos buti po minkymo 'svarios' ir kalbos nera. Taip ir turejo buti ar as cia su pienu prisidirbau? Gal dar miltu iminkyti? doh.gif
Atsakyti
Comma, siūlyčiau nepadauginti miltų, nes pačios bandelės bus kietos... Kai tešla pakils, nebeturėtų būti tokia lipni... O kai formuosi bandeles, rankas susivilgyk aliejum, kad neliptų, prie rankų... 4u.gif
Atsakyti
"Greičiausiai darysiu cheesecake su mangu ir braškėmis... "

Sonatina, mieloji, 4u.gif ... kas čia per dalykas? Minėjai, kad darysi pagal "Marsą" su vaisiais. Čia tai ir yra? Arba kuo patartum pakeisti šokoladukus "Marse" ? Gal kokiaisi džiovintais vaisiais, t.y. kas varškės kreme "neišplauktų" kaip šokoladukai, kad išplaukė ax.gif (nors išplaukimas nieko blogo, kad net chebryte prisiminusi šį torčiuką velykom užsiprašė, tai sakau nustebinsiu kuo nors panašiu)
4u.gif
Atsakyti
Daivve, aš dar nebandžius šio recepto, tiesiog mėginsiu... Pagrindą darysiu iš sausainių, kaip ir „Marsui“, o įdaras bus varškės masė su braškių (arba aviečių) ir mango piurė... Masę supilsiu ant pagrindo ir kepsiu orkaitėje...

O „Marse“ šokoladukus gali pakeisti kad ir mėgiamais vaisiais (konservuotas ir gerai nuvarvintais) - pvz. persikais, abrikosais ar vyšniom... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivve @ 2007 04 05, 16:15)
"Greičiausiai darysiu cheesecake su mangu ir braškėmis... "

Sonatina, mieloji, 4u.gif ... kas čia per dalykas? Minėjai, kad darysi pagal "Marsą" su vaisiais. Čia tai ir yra? Arba kuo patartum pakeisti šokoladukus "Marse" ? Gal kokiaisi džiovintais vaisiais, t.y. kas varškės kreme "neišplauktų" kaip šokoladukai, kad išplaukė ax.gif (nors išplaukimas nieko blogo, kad net chebryte prisiminusi šį torčiuką velykom užsiprašė, tai sakau nustebinsiu kuo nors panašiu)
4u.gif


as kaip tik vakar marsa dariau, ir vel bigsmile.gif , tik vietoj sokoladuku marsas dejau konservuotus ir susmulkintus persikus, oi kaip tik dabar apsivalgius sedziu ir rasau, nu laaabai skanu bent jau man gavosi biggrin.gif manau cia labai daug kas tinka.
Atsakyti
Ataskaita
Italiskos bandeles - skonis neblogas, bet man vos beveik neiskylo doh.gif Apkaltinau mieles blush2.gif Senokai jos buvo pirktos, nusipirkau kitas - bandysiu dar karta. Turetu juk pavykti !! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 04 05, 15:27)
Spurgita, kokie tie seni receptukai? bigsmile.gif

Trupiniuotis su virtu kond. pienu.
Atsakyti
LINUTUKE, džiaugiuosi, kad "Marsas" su persikais gavosi skanus smile.gif

Comma, šiaip jei abejoji dėl mielių kokybės, geriau jau reikia pabandyt iš karto, ar jos aktyvios... doh.gif Gaila, kad nepavyko, na bet tikiuosi dar pasiryši pamėginti smile.gif

Spurgita, tai tikrai senas geras receptas smile.gif Kaip tik vakar padariau, tik nežinau, ar sulauks jis Velykų biggrin.gif
Atsakyti
Sonatina hi.gif pagarba skyreliui siam, ir kantriai be galo ir isradingai jo seimininkei biggrin.gif

va ruosiuos daryt žuvies file prancūziškai, iskilo bukas klausimas, labai atsiprasau, bet ar uzdengt folija zuvyte? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2007 04 05, 19:13)
Trupiniuotis su virtu kond. pienu.


Gal galėtute receptą trupiniuočio su virtu kodensuotu pienu parašyti. Nesurandu aš jo schmoll.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti