Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

Bandanskytė sakė, kad įšaugs 11-13 m. bet kas gali žinoti? Taip tas kompleksas nelabai kaip skamba, bet yra kaip yra, nieko negaliu pakeisti. Svarbiausia, kad aplinkiniai supratingesni būtų, dėl vaiko aišku.
Papildyta:
Kai vaikas buvo mažas (metukų) aš Vilniuje Santariškėse po savaitę pragulėdavau dėl tyrimų,bet poto kaip ramu, žinosi, kad visi tyrimai atlikti. o maniškis irgi, kūdas kūdas ir aukštas, nors tikrai normaliai valgo, iš kur tas kūdumas? g.gif
Atsakyti
sveikute,
o mano vaikui sakė, kad išaugs apie 15-16metus, ir kas kiek laiko mums išlenda po krize, vienu tarpu, net galvojau, kad nesusitvarkysiu, bet nieko nkeičiamės ir augame mes kartu su vaiku. tik taip galime pasiekti, kažkokių rezultatų. va jau šis savaitgalis gerokai geresnis. jai ne ta kojytė ir sloga, tai sakyčiau viskas tikrai gerai.

na kaip tu ar pailsėjai per savaitgalį, kaip pivukas laikosi tavo, kaip spogai, ar pirkai, ką nors?
o kaip sekėsi su darželio auklėtoja, ar pasikalbėjote g.gif
Atsakyti
Nemanau, kad vaikai "isauga" problemas kaip batus ar rubus, jas arba padeda ispresti tevai ir auklejimas arba, tai nulenda kur i pasamone virsta kompleksais, arba tai issivysto kitu butu i liga ir pan.
Roga, pas tave vaikas auga, tu su juo dirbi, ir naturaliai su amziumi atsiranda naujos problemos, vertinimai ir naujos krize, tai naturalu, bet be tavo pagalbos, manau, kad bet koks vaikas be tevu pagalbos ir auklejimo, paaiskinimu neisauga is vaikystes be nuoskaudu, problemu ir kompleksu.
Atsakyti
atrodo, kad dabar mūsų 8 metų krize atėjo, na nieko po truputuka jau mes vis mokinamės iš situacijos visi kartu išsisukti, ir kad vaikas suprastų, ir kad nors kiek ramiau man būtų.


dabar aps mus toks keistas laikotarpis. atrodo ir pasikalbame ir supranta ir daugiau padaro, bet tuo pačiu, kai padarys, ką nors aš lieku be žado. parneša sasiuvinį, (na kur mes susirašinėjame, aš, mokytoja ir dienos centro vadovė) o ten parašyta Benas 2,5 val. kažkur buvo išėjęs, nežinau nei kur nei ką veikė. bet kai visi susėdome ir ilgai kalbėjomės su Benu paaiškėjo, kad buvo talentų šau mokykloje, ir pamiršo pasakyti, kad išeina su draugu doh.gif tai pasižadėjo daugiau tai nedaryti schmoll.gif
geras tas mano vaikis, nepaprastas. kartais net pagalvoju, ar mokėčiau kitokį vaiką auginti. neįsivaizduoju savo gyvenimo be, jo be jo šunybių, be jo meilumo ir švelnumo ax.gif net nežinaujai reiktų antra vaiką auginti ar aš mokėčiau g.gif
Atsakyti
jo....matyt kiekvienam duodamas toks vaikas, kuris mus augintu ir brandintu..tik ne visi tai suprantam...ir kartais tikrai sunku buna
Atsakyti
Man prasidėjo sesija, tai nebelabai dažnai užsuksiu čia pasiplepėti, dar dvi savaites tęsis egzaminų košmaras. bash.gif . Auklėtoja dar negrąžino mano tos teorijos, sakė, kad viskas atitinka mano vaikui. Lyg ir susitaikė su tuo. O maniškiui irgi užeina tokia krizė, kad nėra net kur dėtis. Vakar taip pradėjo kaprizintis, kad net nežinojau kaip elgtis, supratau, po to, jog pervargęs, buvo pas močiutę, ir tas nuovargis pasireiškia kažkokiu nevaržomu pykčio priepuoliu. Paskui nusiramino, pailsėjo ir nieko, tapo vėl geručiu. smile.gif
Mano pilvelis vis po mažą trupinėlį didėja, lyg ir gerai jaučiuosi, nebepykina, o spuogų... jų yra, buvo ir bus iki pat 9 mėn. jau su tuo susitaikiau, nebekompleksuoju. Nieko nepirkau ( net laiko nebuvo), nusipirkau tik nuo strijų kremo, ir viskas. Kažkaip labai tikiu, kad maniškiui brolis ar sesė savotiškai padės, gal atsiras rūpestėlio jausmas, tikiu, kažkas turės pasikeisti.
Iki. Parašysiu būtinai, kai vėl prisėsiu prie kompo. Laikykis ROGA, tavo vaikas pats geriausias ir nuostabiausias. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikute chikko, svarbu, kad jaustumėtės gerai, ir toliau viskas bus gerai.
na taip kiekvienam vakui būna krizės ir iš kiekvienos reikia rasti išeitį visiems kartu, taip ir bus lengviau. va tau dabar sunku, ir sesijai, ir darbas, ir vaikiukas ir pilvukas, oho motin laikykis ir viskas bus ok mirksiukas.gif
na amtai kaip jūsų auklėtoja vis dlto susidomėjo medžiaga, džiugu girdėti, net galiu sakyti įdomu, šaunu kad taip yra, jums žymiai lengviau bus bedrauti.

ačiū tau chikko už gerus žodžius. žinau, kad mano vaikis nepaprastas. vakar pas gydytoja vedžiau, tai kol jį tikrino jis pasiriemes ranka ir sako dakteriai: nežinau kas su manimi darosi, kai išeinu į lauka sako noriu lipti stogais blink.gif pakeičia ranka kita ir vėl varo, sako, kad jūs žinotumėte, kaip aš pavargau, kaip noriu atostogų blink.gif nabagas vaikis mano doh.gif tai pasvėrė, pasirodo sveriai tik 24kg, siaubas net 3kg numetė doh.gif tai puolė visiems tyrimams rašyti, kas su mano vaikiu darosi. tai šiandiena abu vyriukus išleidau pasidaryti tyrimus, o ryt pas daktare, kad siuntima į santariškes ir dar reiks dėl alergijos tyrima pasidaryti unsure.gif na žodžiu atrodo ir aš dingsiu iš čia, nes reiks imtis biuletenį, vaikui gydyti unsure.gif

tik kartais taip norėtusi rimtai man turėti mama kaime, nuvežu vaika močiutei ji ir man padėtų, o dabar reiks suktis, kaip nors patiems iš padieties g.gif
Atsakyti
Išsilaikiau finansų praktikos darbą, ilgai neužtrukau, tai ir užsukau čia. smile.gif Tai va, maniškis irgi jau labai kūdas 21 sveria, bet jam 4,5 m.Viską išsilaksto. Močiutę turim mieste, bet nuosavam name gyvena, tikrai labai gerai, žolytė, pavėsinė, basas laksto po pievą. Bet lepinimas tos močiutės yra beribis. aš kai parsivedu namo, tai nežinau, nei kaip su juo besusikalbėt, jis man: tu man greit gert atnešk, arba aš noriu sisi, greit man puodą atnešk...Ir tada susipykstam, tai kol viską vėl atstatau į vėžes, oho kiek laiko praeina. Niekada nebūna viskas gerai, jei yra gerai nuosavas kiemas, tai būtinai kažkas turi būti negerai. schmoll.gif
Jau dabar jaučiuosi pavargusi, bet kita savaitė dar baisesnė, o dar kita išvis, vien egzai. Ir valgyti vis norisi ir norisi. Aš taip manau, kad tie hiperiukai visi būna kūdi, juk jie taip duodasi, maniškis nuo lakstymo net mėlynas būna. Neleidžiu, bet juk neklauso.
Atsakyti
chikko, nevaryk Dievo i medi vaikas tokio amziaus 21 kg normalu, maniskis va 7,5 metu 23 sveria ir tai dar norma pagal lenteles visokias. tik kraujo tyrimas mane neramina..kas ten jam per uzdegimas, kad tas eritrocitu toks nusedimas, o antra syki kraujo imti..tiesiog neisivaizduoju po ano sykio..jegu tiesiog ner...
Nu nieko, tuoj prasides geresnis laikas..be kamsciu ir be dideliu rupesciu..bus vasara
Atsakyti
sveikos, ir aš trumpam užsukau, nes jau pirmadienį guldo į ligonine darys operacija mano vaikui ax.gif svarbu kad kraujo tyrimai yra neblogi, tik patarė daugiau mėsos valgyti ir turėtų viskas susitvarkyti. jis pasižadėjo per 10 dienų pasveikti, nes nori į stovykla rolleyes.gif

chikko aišku, kad sunku, kai močiute lepina, o paskui tau jį vėl į vėžias atstyti, o tu gal pabandyk pasikalbėti ir nors kiek abi prieikite prie kompromiso, kad nors kokių taisyklių laikytusi g.gif nors aš nieko neturiu, todėl ir labai patarinėti negaliu ax.gif

tai chikko laikykis, jau nebedaug liko ir viskas susitvarkys pamatysi mirksiukas.gif


Alchemie kaip aš tave suprantu su tuo krauju doh.gif kažkoks košmaras, maniškis tokį cionga pakėlė kai krauja ėmė, aš negalėjau su vaiku eiti, ėjo vyriukas, tai jie vyriškai žymiai lengviau praėjo tas kraujo ėmimas. sako išrėkė ašras upelis išbėgo, kai krauja nusiurbė, nusivalė ašaras ir viskas sakė vyras. bet vaikas sako man daugiau neisiu doh.gif vat ir mūsų nuotykiai;
Atsakyti
Roga, laikykis. Tikiuosi bus sekminga operacija.
Chikko, tu mociutei pabandyk paaiskinti, kad lepinimas gali buti is to, kad vaikas turi didesne galimybe pairinkti pvz. is maisto ar gerimu, bet ir maistas ir gerimai turi buti laiku. kai yra taisykles, tai tada yra daugiau galimybiu vaika lepinti. Pvz. gali nemiegoti, bet turi paguleti ir paklausyti pasakos..tik sunkiausia aisku, kad mociute tai suprastu
Atsakyti
Na va užsukau ir aš paplepėti 4u.gif , žinau, kad jau vėlu, bet dieną nėra kada. Tai Roga, ką ten tavo vaikiukui nori operuoti???? Gal nėra labai sudėtinga operacija???
Mus operavo kai buvom metukų, tai Santariškėse pragulėjom mėnesį. Košmaras buvo, ten buvo pasidarę kaip namai. Saviškį jau prieš tris savaites užrašiau pas psichologą, tai dar nei skambučio nei žinutės, tai kiek dar reiks laukti? Gal todėl, kad valdiškai? Bet privačiai kažkodėl nenoriu vesti tongue.gif .
Man pradeda atrodyti, kad maniškis labai geras pasidarė, arba čia toks momentas. Manęs klauso (nevisada) bet jau dažniau išgirsta ką noriu jam pasakyti. ir mūsų tėvelis jau pradeda valdytis, nebesiūlo diržiuko. Arba čia aš, galvą prikišus mokslų, dabar viskas atrodo kitaip g.gif
Tu, Roga, laikykis, nepasiduok ligoninių nuotaikai (žinau kaip būna) supermama.gif
Papildyta:
QUOTE(Alchemie @ 2007 05 26, 23:33)
Roga, laikykis. Tikiuosi bus sekminga operacija.
Chikko, tu mociutei pabandyk paaiskinti, kad lepinimas gali buti is to, kad vaikas turi didesne galimybe pairinkti pvz. is maisto ar gerimu, bet ir maistas ir gerimai turi buti laiku. kai yra taisykles, tai tada yra daugiau galimybiu vaika lepinti. Pvz. gali nemiegoti, bet turi paguleti ir paklausyti pasakos..tik sunkiausia aisku, kad mociute tai suprastu

P.S. Jei aš pradėčiau pasakoti apie mūsų močiutę, tai reiktų knygą parašyt. Buvo šnekėta geruoju ir piktuoju, ir nevežiau vaiko, nieko nepadariau, kaip lepino taip lepina. Senų žmonių įsitikinimų nebegaliu pakeisti. Jai visada atrodo, kad maniškis alkanas ( nes kūdas), sergantis ( nes dar nenudegęs saulėj), neleidžiam į lauką ( nes labai kieme pas močiutę duodas). Tai kaip su tokiu žmogumi šnekėtis??????
Ji man sako, kad palikčiau vaiką jai, o tada ji mokėtų sutvarkyti ( t.y. pagydytų), jis nesiduotų, pavalgytų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir nesirgtų, ji visada, sako, tai kam aš tą "vargšą" vaikelį po darželį tampau, geriau auginčiau namie. Čia aš apie mūsų močiutę, bet neskaitant nieko, maniškiui laaaaaabai patinka pas močiutę, tai ir vežu jį ten. doh.gif
Atsakyti