Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

verysad.gif Išvažiuoju į darbą, vėlaiu susirašysim. IKI.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 05 17, 10:21)
verysad.gif Išvažiuoju į darbą, vėlaiu susirašysim. IKI.



na jau neliūdėk mirksiukas.gif iki
Atsakyti
taip " memorex" mes sugėrėm žinau, kad iš ryto (būtinai) reikėjo po valgio po tabletę gerti. Labai buvo pagerėjusi atmintis, susikaupimas.
Viskas čiau, išlekiu į darbą ( nors taip nenoriu) schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
sėkmės darbe mirksiukas.gif

va kaip tik šiandiena registruoju vaiką pas gydytoja, kaip tik bus proga ir man pasiklausti gydytojos apie tos vitaminus g.gif
Atsakyti
Chikko, taigi, matyt bus mergyte, sako, kad kazkaip su mergytem, tai mamu grozis slubuoja blink.gif g.gif Patarciau nusipirkti yra Johnson ir Johnson jautriai odai valikslis toks permatomam buteliukyje zydras skystis. Jis su cinku, tai mazina uzdegimus, skatina gyjima ir valo oda. jei oda ne riebi, tai uztektu gal vakare tiesiog nusivalyti juo veida. O gal cia kam nors alergija? Pvz. mane ima berti spuogais nuo kreveciu (o jas labai megstu), kartais nuo kavos, nors siaip siems produktasm nesu alergiska, bet vat taip oda sureaguoja. tai tokiu metu esi jautresne daug kam, paziurek, gal visdelto is maisto kazkas tave taip veikia g.gif
Atsakyti
mane pradėjo berti tokiais spuogais, hjie dideli ir raudoni ir dar neišsispaudžia. Niekada tokių nebuvo, kai nežinojau, kad laukiuosiu ( vasario mėn.), ėjau į soliariumą, nepetikėsit buvau ruda, o nei vienas spuogas nepraėjo ir nesumažėjo, jau tada buvo labai keista. O dėl pienelio būtinai nusipirksiu, nes niekuo netepu, bijau ], kad nepakenktu. Nebėra noro nei dažytis, nei nagų lakuotis , kažkas ne taip su manim.
Atsakyti
nieko nenusimink, pamatysi, viskas bus gerai čia pasidarei jautrenės dėl nestuke.gif o viskas po truputuka ir nusistovės pamatysi mirksiukas.gif
va čia nemokamų parsisiūsti knygų linkas, gal prireiks :
http://my.opera.com/...iski-skaitiniai

aš va ką tik kalbėjau su benu sakau kur esi, sako lauke ir jau visas uždusęs, nors ir žino, kad turi saugotis, nes pas gydytoja talonas tik trečiadienį, o tas jo pirštas niekaip negyją, ką aš bedaryčiau, o kai dar laksto ir duodasi be saiko tai iš vis vėl puliuoti pradėjo doh.gif bet sakė klausė savo mokytojos. kažink, kaip jam sekasis ryt pas muzikos mokytoja, tikiuosi išgirdo, ką aš jai sakiau g.gif
Atsakyti
Va taip ir mano, duosis iki nugriuvimo, visas šlapias namo grįžta, baru, bet jam nerūpi. Maniškis dabar darželyje valgo, nes jie miega iki 15.30 val. po to keliasi, valgo ir eina į lauką. Aš vis kalu savo vaikui į galvą, kad reikia saugoti save, o jis man visada atsako, kai subaru: "nu gerai gerai ,saugau gi aš save." Ir ką tu jam.
Tie vitaminai ar memor x vadinasi, tikrai gydytoja supras.
Papildyta:
na eiktu sau, kiek tu visko gero turi,aišku, kad persisiųsiu.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 05 17, 15:55)
Va taip ir mano, duosis iki nugriuvimo, visas šlapias namo grįžta,  baru, bet jam nerūpi. Maniškis dabar darželyje valgo, nes jie miega iki 15.30 val. po to keliasi, valgo ir eina į lauką. Aš vis kalu savo vaikui į galvą, kad reikia saugoti save, o jis man visada atsako, kai subaru: "nu gerai gerai ,saugau gi aš save." Ir ką tu jam.
Tie vitaminai ar memor x vadinasi, tikrai gydytoja supras.
Papildyta:
na eiktu sau, kiek tu visko gero turi,aišku, kad persisiųsiu.



nieko jai taviškis yra sveikas ir jai auklėtoja leidžia tai tegul išsiduoda, ramesnis vaikis grįš namo ir geriau naktį miegosi.
va jau pagaliau pas gydytoja trečiadieniui gavau taloną, tai viską išsiklausinėsiu ir paprašysiu, kad mano skelečiukui tyrimus visus padarytų labai jau jis man slipnai atrodo nors ir vitaminus geriame g.gif

kaip mano vyriukas sako inetas yra beribis lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir man reiktų vaikui tyrimus padaryti, bet mes einame rugpjūčio mėn. nes nuo rugsėjo mėn. vėl reikia pakartotinai pažymą dėl kompleksinio sutrikimo pažymą pasiimti, ot tada mus perpurto.( čia, kad už darželį nereikėtų mokėti)
P.S. Šiandien žiauriai galvą skauda.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 05 18, 14:30)
Ir man reiktų vaikui tyrimus padaryti, bet mes einame rugpjūčio mėn. nes nuo rugsėjo mėn. vėl reikia pakartotinai pažymą dėl kompleksinio sutrikimo pažymą pasiimti, ot tada mus perpurto.( čia, kad už darželį nereikėtų mokėti)
P.S. Šiandien žiauriai galvą skauda.



tai jau šiandiena negerai jautiesi. matyt, ka doras nekoks, o gal tu labai pervargai. na bet ryt jau savaitgalis, gal tau išeis nors kiek pailsėti mirksiukas.gif

o aš labai laukiu, kad bena kuo greičiau patikrintų aš žinočiau, ką turiu daryti, bet kai pagalvoji, kraujas, šlapimas, chirurgas, okulistas, kardialogas, odontologas blink.gif košmaras mane apima doh.gif gal per mėnesį visus apiesiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 04 05, 15:08)
Kaip tas diagnozavo, jau du metus nemokamas darželis, nes pripažintas kompleksinis sutrikimas, nelabai kaip su kalba ir dar plius tas hiperaktyvumas.  Pas mus diagnozė tai kompleksinis sutrikimas. verysad.gif

Chikko, is tiesu "kompleksinis sveikatos sutrikimas", nesusidurusiam su tuo, skamba.. na bent jau man skambejo, gresmingai... unsure.gif Mano dukrytei taip pat yra kopleksinis sutrikimas, taip pat gaunam nemokama darzeli: reiklalingas logopedas (netaria tik "r"...) + serga astma. Stai jau ir kopleksas... Jeigu butu arba tik astma, arba tik reikalingas logopedas, jokio kopleksinio sutrikimo ir nebutu.. mirksiukas.gif Taip pat ir jums.
Daugiau siuo klausimu nieko pasakyti negaliu unsure.gif Mano dukryte aktyvi, linksma, ciauskanti, bet ne hiperaktyvi.. Kantrybes auginant gyvsidabriuka 4u.gif Beje, gali buti, kad isaugs ta judruma unsure.gif
Atsakyti