Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

QUOTE(chikko @ 2007 05 16, 15:55)
Sveikute, pati stebiuosi kaip taip galiu. Bet mokytis pradėjau, kai vaikui buvo 2 m. tada auginau jį nebuvo kas veikti, dirbti įšėjau kai vaikui suėjo 3 m. nuo 2 m atidaviau į daržą iki pietų. Tai laiko turėjau iki valios. Paskui įšėjau dirbti, o dabar geriau neklausk, laaaabai gailiuosi, kad mokausi. Ir darbas ir sesija artėja, ir dar kaip miegelio norisi, ir va, tuoj važiuosiu į darželį vaiko pasiimti. Bet nėra kur dėtis aš jau trečiame kurse. O turbūt dirbi iki penkių ?



pamenu, kai aš mokiausi ir laukiausi, o paskui su vaiku ir mokslus pabaigiau, kaip buvo sunku. laikykis, kaip nors išlaikysi, tik reiktų tau kaip nors ir pailsėti. negerai taip pervargti. o miegelio reikia tau, nes kai laukiesi tai dėl to ir nori labai miegelio. o tai kokia dienelę sugalvok visa pamiegoti, tegul vyrai tau į lovyte valgyti atneša, pamatysi, kaip atsigausi. mirksiukas.gif

taip aš dirbu iki penkių, bet kol grįštu namo doh.gif grįštu tiktai apie 19val. doh.gif
Atsakyti
Aš šiandieną grįžau 14 val .namo tai iki 15.30 miegojau pietų. Nes taip noriu miego, kad nieko tuo momentu nebūna svarbiau. Su auklėtoja dar nesišnekėjau, dabar važiuosiu į darželį gal ką pasakys, bet jaučiu, kad ji jaučiasi kalta, nes kažkaip kitaip ir labas rytas pasako.
Atsakyti
gerai, kad pailsi reikia tau labai dabar..

ir su auklėtoja pasikalbėk ir tau bus ramiau pamatysi, ir viska sužinosi. na pamatysi, kaip viskas bus gerai. tai jau leki į darželį pas vaiką g.gif
Atsakyti
Na jau taip, jau atsisveikinsiu, lekiu pas kūdikėlį, jau pasiilgau per dieną. Ir poto vandenį šildysiu, nes šilto vandens nėra iki savaitgalio, reiks vakarienę daryti. Oi, kaip norėčiau kokią dieną nieko neveikti , išvis nieko, tik kokią knygą gerą paskaityti.
Atsakyti
o kur tu gyveni, kad vandenį jau atjungė g.gif
visai nelinksma kai dar reikia ir vandenį šildytis doh.gif
na gal kaip nors rasi kokia minute pailsėti. gerai sėkmės tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Chikko, man atrodo, kad su tavo vaiku viska sgerai, jis tiesiog stipri asmenybe, o dabar labai daug kas galvoja, kad vaikas turi daryti, tai, kas pasakyta, nes suauge visada teisus blink.gif pas psichologa nepakenks nueiti, bent jau tam, kad daznai psichologas padeda mamai susivokti, kas vyksta ir ka reikia dayrti, suteikia stiprybes. O aukletojai pasakyk, kad tau sunku aukleti vaika ir, kad tu puikiai isivaizduoji, kaip jai nelengva visa diena ne su vienu o su daug vaiku buti. pasiulyk jai bendradarbiavima, kad ji tau padetu aukleti vaika, papasakotu, kas jis GERO padare per diena, kur nesiseke, o tu papasakosi, kokias budais namie panasias problemas sprendi. Topkiu budu aukletoja jausis svarbesne ir kartu bus kitoks poziuris i vaika, kai yra kontaktas su mama.
Atsakyti
Darželyje kalbėjausi su auklėtoja, netgi paprašė atnešti kur Roga man atsiuntė apie hiperaktyvius vaikus . Atsispausdinau jau vakar, tai ryt nešiu į darželį Ji tik manęs paklausė, ar ten atitinka mano vaiką , pasakaiu ,kad labai. Tai ryt nešiu. Matyt pati suprato. Aš dar kartelį pakartojau, kad mano vaikas tikrai nieko nedarys verčiamas per prievartą, ji tai patvirtino. Gerai būtų, kad daugiau tai nebepasikartotų. O maniškis tikrai turi charakterį, per prievartą niekada nieko nedaro ir tikrai žinau, kad nedarys. Dar jei kalbiesi, aiškini, tai tada padaro pvz.susitvarko žaislus, konstruktorius susirenka ir t.t.
Atsakyti
sveikos,
na matai chikko kaip gerai, kad su auklotėjo pasikalbėjai, taip po truputuka ir jai ir tau bus lengviau su tavo mažyliu elgtis. šaunu, kad sudomino šita medžiaga, kurią atsiunčiau. svarbu, kad visikartu dirbtumėte ir tikslo bus lengviau pasiekti. kaip Alchemie sakė reiktų jums pasikonsultuoti su psichologu.
Atsakyti
Sveikute, šiandiena vėliau važiuosiu į darbą tai prisijungiau ir aš. Nunešiau ryte šią medžiagą, labai noriai priėmė, pati viską vakar iki 24 h. skaičiau, tiksliai atitinką viską, ir tas pyktis, ir nesusikaupimas vaiko. Paprašiau, kad ir auklėtoja įvertintų situaciją, sakė, kai perskaitys pasikalbėsim. Net širdis džiaugiasi, kad priėjom vienodo supratimo. tongue.gif O pas vaikų psichologą vaikštom nuo metukų Dabar buvo ilgesnė pertraukėlė, gal kokius metus nebuvom. Dabar užregistravau į tą PPT (pedagoginė- psichologinė tarnyba). Laukiu skambučio, sakė, kad priims pokalbiui. Bet mes ir vaistukus geriam ( dabar pertrauka), ten visokius heomopatinius, lašiukus nuo dirglumo, nuo atminties. Už tat kai tiek įdedi darbo ir širdies, ir kai kažkas svetimas su juo kažkaip ne taip pasielgia ar įskaudina, tai man laaaaabai širdelę skauda. Manau kiekvienai mamai taip pat. Tikrai labai noriu abipusio supratimo.
Atsakyti
na matai kaip viskas po truputuka sprendžiasi, svarbu pradėjote su auklėtoja bendrauti ir tartis va taip ir bus lengviau.
žinoma, kad begalo skaudu kai apie vaiką taip bjauriai kalba. va jau aš šią savaite jau buvau net du kartus iškviesta į mokykla. tai visko prisiklausau. gerai, kad beno auklėtoja yra gera, tai bent pasikalbėti ir pasitarti galima. o su muzikos mokytoja tai nežinau kaip bus doh.gif
na kaip gerai, kad su vaiku jau vaikštote pas psichologe. o tiesa norėjau paklausti, o kokios vaistelius vartojate, o tavo vaikas nuo raminamųjų dar labiau nesuaktyvėja g.gif
Atsakyti
Dėl atminties ( čia dėl kalbos) gėrėm "memorex" atrodo,kad tap vadinosi, kažkokie lašiukai ,kuriuos reikėjo ant cukraus lašinti (nebepamenu kaip pasivadina) ir kaip visada tuos "Nervohel". Dar buvo žiemą išrašytos jonažolės tabletės, bet taip jų ir negavom, kažkas keitėsi ar pavadinimas ar serijos numeris. Dabar pati buvau nupirkusi tuos " sedatif", tai kaip į balą, jokio pagerėjimo. Mums vaistus išrašo neurologė, liuks gydytoja, ji labai domisi hiperiukais, tai taip mus nuramina, kokiems 2 mėn. nesijaudinu dėl vaiko.
P.S. storėju ne dienom o valandom, dar savaitė ir niekur nebetilpsiu, jau dabar kelnių sagos nesususega, tai diržo sagtimi uždengiu. nestuke.gif
Papildyta:
Ir dar, nuo beriamų spuogų tuoj išdurnėsiu, nors niekada nebuvau spoguotą, ne tik veidą bet ir kaklą. Nuėjau pas kosmetologę, ji man pasakė, kad čia nepagydoma, dabar taip bus 9 mėn. OOOO, kaip negražu. mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
na teks jau garderoba keisti, kad tilptumei į rūbus bigsmile.gif juk pilvelis auga nestuke.gif ir vis gražyn tu eini mirksiukas.gif

va kaip čia ir kad tik padeda tavo vaikui, o dar jei gera neurologė tai iš vis didelis darbas daromas.
o tos tabletės memorex tinka ir vaikams, aš maniau, kad tik suaugusiems g.gif
Papildyta:
QUOTE(chikko @ 2007 05 17, 10:07)
Ir dar, nuo beriamų spuogų tuoj išdurnėsiu, nors niekada nebuvau spoguotą, ne tik veidą bet ir kaklą. Nuėjau pas kosmetologę, ji man pasakė, kad čia nepagydoma, dabar taip bus 9 mėn. OOOO, kaip negražu. mad.gif  mad.gif  mad.gif



o čia dabar kaip keista, bent jau apmažinti tai tikrai turėtų tau padėti, labai keistai čia tau pasakė. o net nepatarė, ką daryti, ka dnors kiek mažiau būtų tų spoguo, kažkaip labai keistai g.gif
Atsakyti