Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

QUOTE(Roga @ 2008 01 22, 22:26)
jai neklystu mamos su vaikais guldo iki 14 metų g.gif nes su benu, kai jam buvo 7 metai irgi gulėjau lovoje.

O as paskaitinejau kad tik iki 7m gali vaikas vaziuoti su lydinciu asmeniu o vyresni vieni. Labai gaila verysad.gif
Atsakyti
Mes jau išsikapanojom iš ligų tongue.gif O kaip jūs iloniux? Ar nebesergat?

Na o Roga šaunuolė, atsilaikė, niekas nesusirgo, va imkit po 4u.gif ta proga. jau maniau,kad mažius kris susirgs, šiandieną pas gyd. nuvežiau, tai paklausė plaučiukus, gerklytę pažiūrėjo, sakė, viskas gerai, tik reik pasaugot mažiuką . Kaip jį saugot, jei Markas nuo jo nesitraukia, aišku,kad apkosėjo, tas ir pasigavo kokį mini virusiuką,nes sloga buvo didžiulė.

Jei pražiopsosiu, atidarykit kuri naują temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2008 01 24, 01:54)
Mes jau išsikapanojom iš ligų tongue.gif O kaip jūs iloniux? Ar nebesergat?

Na o Roga šaunuolė, atsilaikė, niekas nesusirgo, va imkit po  4u.gif ta proga. jau maniau,kad mažius kris susirgs, šiandieną pas gyd. nuvežiau, tai paklausė plaučiukus, gerklytę pažiūrėjo, sakė, viskas gerai, tik reik pasaugot mažiuką . Kaip jį saugot, jei Markas nuo jo nesitraukia, aišku,kad apkosėjo, tas ir pasigavo kokį mini virusiuką,nes sloga buvo didžiulė.


Na jau mano Saida sveika jau eina i mokykla, tai maciau lauke su klasiokais ir su mokytoja ciuozineja nuo kalno, man matosi per langa viskas. Tai gris vel visa slapia kad tik nesusirgtu is naujo. Mes su mazaja irgi atsilaikem nesusirgusios. O del saugojimo tai mum irgi tas pats kaip reik nusaugot juk neuzdarysi vaiku i atskirus kambarius.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2008 01 24, 00:54)
Mes jau išsikapanojom iš ligų tongue.gif O kaip jūs iloniux? Ar nebesergat?

Na o Roga šaunuolė, atsilaikė, niekas nesusirgo, va imkit po  4u.gif ta proga. jau maniau,kad mažius kris susirgs, šiandieną pas gyd. nuvežiau, tai paklausė plaučiukus, gerklytę pažiūrėjo, sakė, viskas gerai, tik reik pasaugot mažiuką . Kaip jį saugot, jei Markas nuo jo nesitraukia, aišku,kad apkosėjo, tas ir pasigavo kokį mini virusiuką,nes sloga buvo didžiulė.

Jei pražiopsosiu, atidarykit kuri naują temą 4u.gif


na kokia aš šaunuolė hihihi.gif svarbu atlaikyti opeacija ax.gif
sveikatytės jums ir stiprybės, kad nebesusirgtumėte 4u.gif


o aš niekada neesu atidarynėjusi temos, tai pabandysiu gal pavyks blush2.gif


QUOTE(iloniux @ 2008 01 24, 12:38)
Na jau mano Saida sveika jau eina i mokykla, tai maciau lauke su klasiokais ir su mokytoja ciuozineja nuo kalno, man matosi per langa viskas. Tai gris vel visa slapia kad tik nesusirgtu is naujo. Mes su mazaja irgi atsilaikem nesusirgusios. O del saugojimo tai mum irgi tas pats kaip reik nusaugot juk neuzdarysi vaiku i atskirus kambarius.



viskas bus gerai vaikai daug stipresni nei mums atrodo, ir nuo visko neapsaugosi, ji pati tai turi išmokti daryti, savę saugoti mirksiukas.gif tik bandydama išmoks mirksiukas.gif
Atsakyti
Na šiandieną galiu drąsiai teigti: mes jau sveiki visi assa.gif Taip pat jau žinau egzo rezultatus, kur perlaikinėjau vakar. Išlaikiau, ir tik vieną klaidą padariau, dėstytoja sakė,kad jei tai būtų iš pirmo karto būtų 9 parašiusi (10 niekada nerašo,nes sako,kad pati dešimtukui nemoka), o dabar 7 įvertino. Fu, lengviau atsipučiau, viena problema sumažėjo.

Marko dar neleidžiu į darželį, na kaip bijau tų visokių virusų, gal nuo kitos savaitės reiks pradėt leist. Negaliu pakęst kai vaikai serga verysad.gif Bet kiek jam reikia dėmesio doh.gif aš nebegaliu kartais, ar ankščiau to nepastebėjau, ar dabar tik kai brolis atsirado.Kartais pagalvoju, kai jis sako,kad labai myli broliuką:gal čia jis man nori įsiteik? Sakau, būnų dabar namie su vaikais, tai visokių nesąmonių prisimąstau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2008 01 25, 00:32)
Na šiandieną galiu drąsiai teigti: mes jau sveiki visi assa.gif Taip pat jau žinau egzo rezultatus, kur perlaikinėjau vakar. Išlaikiau, ir tik vieną klaidą padariau, dėstytoja sakė,kad jei tai būtų iš pirmo karto būtų 9 parašiusi (10 niekada nerašo,nes sako,kad pati dešimtukui nemoka), o dabar 7 įvertino. Fu, lengviau atsipučiau, viena problema sumažėjo.

Marko dar neleidžiu į darželį, na kaip bijau tų visokių virusų, gal nuo kitos savaitės reiks pradėt leist. Negaliu pakęst kai vaikai serga verysad.gif Bet kiek jam reikia dėmesio doh.gif aš nebegaliu kartais, ar ankščiau to nepastebėjau, ar dabar tik kai brolis atsirado.Kartais pagalvoju, kai jis sako,kad labai myli broliuką:gal čia jis man nori įsiteik? Sakau, būnų dabar namie su vaikais, tai visokių nesąmonių prisimąstau doh.gif

Nu tai saunu kad pasveikot ir sveikinu islaikius egzamina. As irgi labai pergyvenu kai vaikai serga esu nesukalbama tada. O del demesio man tas pats matyt kad namie daugiau laiko praleidziam kartu taip ir yra, kai dirbau nepastebejau to. Dar net kai mazoji nebuvo gimusi as jau buvau namie tai pastebejau kad Saidai demesio reikia istisas 24h. Pirmom dienom mane viskas is proto varydavo paskui apsipratau, nors ir dabar taip sunku kartais buna tai pagalvoju kaip gerai butu i darba nors pusdieniui iseit atsipust nuo tu namu ir vaiku.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2008 01 24, 23:32)
Na šiandieną galiu drąsiai teigti: mes jau sveiki visi assa.gif Taip pat jau žinau egzo rezultatus, kur perlaikinėjau vakar. Išlaikiau, ir tik vieną klaidą padariau, dėstytoja sakė,kad jei tai būtų iš pirmo karto būtų 9 parašiusi (10 niekada nerašo,nes sako,kad pati dešimtukui nemoka), o dabar 7 įvertino. Fu, lengviau atsipučiau, viena problema sumažėjo.

Marko dar neleidžiu į darželį, na kaip bijau tų visokių virusų, gal nuo kitos savaitės reiks pradėt leist. Negaliu pakęst kai vaikai serga verysad.gif Bet kiek jam reikia dėmesio doh.gif aš nebegaliu kartais, ar ankščiau to nepastebėjau, ar dabar tik kai brolis atsirado.Kartais pagalvoju, kai jis sako,kad labai myli broliuką:gal čia jis man nori įsiteik? Sakau, būnų dabar namie su vaikais, tai visokių nesąmonių prisimąstau doh.gif




Sveikos,
šaunuolė kad pasveikote thumbup.gif kad egzamina išlaikei tris kartus valio clap.gif clap.gif clap.gif


na taip baisu kai vaikai serga unsure.gif dėja tokia realybė, nei vienas vaikas neužaugo nesirgęs, viskas bus gerai mirksiukas.gif

o tiesa chikko, o kur nors išlėkti pailsėti neturi kur g.gif
o tu ilniux g.gif
juk tai labiausiai padeda atsigauti, kai gali tik sau skirti laiką mirksiukas.gif kai mama rami tai ir vaikai ramūs mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mano Saida vel serga turbut greit isprotesiu nuo tu ligu.
Atsakyti
Sveikos,
ilniux oj kaip liūdna, kad vėl sergate unsure.gif stiprybės jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 01 28, 19:55)
Sveikos,
ilniux oj kaip liūdna, kad vėl sergate unsure.gif stiprybės jums 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveikos,
na si kart issisukom be antibiotiku jau pasveikom, o kur jus dingot
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2008 01 31, 22:10)
Sveikos,
na si kart issisukom be antibiotiku jau pasveikom, o kur jus dingot




Sveikos,
aš jau po operacijos, ir leisgyvė namie guliu, ir prie kompo lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 02 01, 16:38)
Sveikos,
aš jau po operacijos, ir leisgyvė namie guliu, ir prie kompo  lotuliukas.gif  doh.gif

Sveikos,
O kas tau cia per operacija buvo, kazka praziopsojau, ar labai rimta ir kaip jautiesi.
Atsakyti