Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

Oi tos mamos biggrin.gif Man visada jei tik apšaukiu širdį skauda. O dabar ypač,kai yra mažius. gal ir negerai, bet būna,kad kalta jaučiuosi, jog negaliu tiek dėmesio skirti jam. Dabar netgi taip gaunas:tėvas bara, o aš užstoju doh.gif Žinau,kad negerai, na bet širdį skauda ir viskas. tėvas daugiau dėmesio skiria jam, nes aš nespėju. Nu skauda širdį ir viskas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2008 01 08, 22:51)
Dar siandien man juoku prikrete. Gavo dovanu kaledom akvariuma su zuvytem is tecio, tai tiek ji dziaugisi tom zuvytem valineja vis kazka tvarko atrodo kad auksine ta dovana butu. Tai kaip jai siandien gavosi kad pildama maista zuvytem kazkaiptiek pilstelejo kad zuvu akvariume nesimate vien maistas. Sakau viskas ka padarei dabar jos visos numirs aprekiau ja ir sakau ka nori ta daryk numirs nauju nepirksiu. O ji verkia ir saukia mamyte buk gera isgelbek mano zuvytes kad nemirtu daryk ka nors prasau, net i kelius atsiklaupe tai taip gaila jos paliko puoliau gelbet tu zuvyciu pakeiciau vandeni isploviau viska tai 2h beveik uztrukau, o Saida ir su sese zaidzia ir zaislus tvarko tokia kalta jauciasi vis klausia ka tau galeciau dar padet tu tokia gera kad mano zuvytes isgelbeja kita mama taip nebutu padariusi. Tai pati tokia kalta pasijauciau kad apsaukiau ja juk ji tikrai netycia tik viskas jai per ta skubejima gaunasi bet juk ir paciai buna kad kokia nelaime nutinka. Galvoju vistiek bjauri esu jai taip tos zuvytes rupi taip sirdele skaudejo kad jos nemirtu o as dar saukiau ant jos. Nu bet nieko paskui susitaikem apsikabinom ir viskas praejo.



oj su tais aprėkimais, bet aš visada stengiuosi būti tvirta ir tvirtu balsu sakyti, ką negerai daro, nes kitaip nekreipia dėmesio doh.gif aš viena esu tikra, kad kiekviena mama savo vaiką pažysta ir žino kaip geriausiai su juo kalbėtis ar bartis ax.gif


QUOTE(chikko @ 2008 01 09, 00:45)
Oi tos mamos biggrin.gif Man visada jei tik apšaukiu  širdį skauda. O dabar ypač,kai yra mažius. gal ir negerai, bet būna,kad kalta jaučiuosi, jog negaliu tiek dėmesio skirti jam. Dabar netgi taip gaunas:tėvas bara, o aš užstoju doh.gif Žinau,kad negerai, na bet širdį skauda ir viskas. tėvas daugiau dėmesio skiria jam, nes aš nespėju. Nu skauda širdį ir viskas unsure.gif



bet čia tik mano nuomonė ax.gif
na nežinau ar gerai, kad ir kaip beskaudėtų širdį, bet jau savo vyrui neprieštarauju, kai jie kalbasi ar diskutuoja, ar galų gale barasi, kaip jie sako vyriškai. nes tada vaiaks nežino ar jis gerai padarė, ar blogai, ir kurio klausyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 01 09, 21:32)
oj su tais aprėkimais, bet aš visada stengiuosi būti  tvirta ir tvirtu balsu sakyti, ką negerai daro, nes kitaip nekreipia dėmesio doh.gif aš viena esu tikra, kad kiekviena mama savo vaiką pažysta ir žino kaip geriausiai su juo kalbėtis ar bartis ax.gif

Tai va kad ir maniske negirdi jei kalbu normaliu tonu, o kai pradedu garsiau kalbet nebesusilaikau dazniausiai ir taip rekiu kad ji net ausis uzsikisa, o tai mane dar labiau siutina ir dar labiau rekt pradedu. As ziuriu ji taip viska kopijuoja nuo manes jau jos irgi kalbejimo tonas pasidare kaip mano labai jau garsus. As jai sakau ko tu visalaik sauki, o ji man sako o ko tu sauki. Karta net zaidima toki zaidem pasirasem ant lapo savo vardus padalinom lapa i dvi dalis ir zymejom kas per diena daugiau kartu saukia, cia as jai norejau irodyti kad ji didesni triuksma kelia, o pasirodo lygiosios buvo. doh.gif


bet čia tik mano nuomonė ax.gif
na nežinau ar gerai, kad ir kaip beskaudėtų širdį, bet jau savo vyrui neprieštarauju, kai jie kalbasi ar diskutuoja, ar galų gale barasi, kaip jie sako vyriškai. nes tada vaiaks nežino ar jis gerai padarė, ar blogai, ir kurio klausyti g.gif

Va su tuo as irgi sutinku kad ir kaip sunku bebutu niekada nepriestarauju savo vyrui jei aukleja Saida (jis ne Saidos tetis) tik mazosios tetis. Tai del to ziureti kaip drausmina man daug sunkiau man kartais atrodo kad nei uz ka ja nubaudzia bet prie Saidos niekada to nesakau issiaiskinam kai ji negirdi. Nors jis bereikalo ir nebaudzia jos jei tai darytu tetis lyg ir naturalu butu o kai ne tetis tai ir prisigalvoji visko. Nu bet siaip jie sutaria gana neblogai netgi maziau konfliktuoja nei su manim nes as daznai nusileidziu o jis tvirtai laikosi savo, tai ji jau zino jei ka prisidirbs ir mano vyras pamatys nepraslys siaip sau o pro mano akis daug kas praslysta. Zinau kad blogai nu bet gaila man jos buna labai ji moka nuskriausta pavaidint tai ir suminkstina sirdi.
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2008 01 09, 22:13)

Tai va kad ir maniske negirdi jei kalbu normaliu tonu, o kai pradedu garsiau kalbet nebesusilaikau dazniausiai ir taip rekiu kad ji net ausis uzsikisa, o tai mane dar labiau siutina ir dar labiau rekt pradedu. As ziuriu ji taip viska kopijuoja nuo manes jau jos irgi kalbejimo tonas pasidare kaip mano labai jau garsus. As jai sakau ko tu visalaik sauki, o ji man sako o ko tu sauki. Karta net zaidima toki zaidem pasirasem ant lapo savo vardus padalinom lapa i dvi dalis ir zymejom kas per diena daugiau kartu saukia, cia as jai norejau irodyti kad ji didesni triuksma kelia, o pasirodo lygiosios buvo. doh.gif




na va su tuo rėkimu, tai sunku ir aš ne visada susivaldau blush2.gif bet kaip sakoma gyvenu ir mokausi ax.gif o kad vaikai kopijuoja tai tiesa, Benas iš mano draugo irgi viska kopijuoja (taip pat ne Beno tėtis yra) bet tikrai gerai kartais netgi labai gerai sutaria. ir tikrai labiau klauso jo nei manęs, o šiaip tikrai pastebėjau, kad aš ir labai griežta esu, bet visko ir man būna, viska labai greitai pamirštu ir vėl abu einame viska darome ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 01 09, 20:32)
oj su tais aprėkimais, bet aš visada stengiuosi būti  tvirta ir tvirtu balsu sakyti, ką negerai daro, nes kitaip nekreipia dėmesio doh.gif aš viena esu tikra, kad kiekviena mama savo vaiką pažysta ir žino kaip geriausiai su juo kalbėtis ar bartis ax.gif
bet čia tik mano nuomonė ax.gif
na nežinau ar gerai, kad ir kaip beskaudėtų širdį, bet jau savo vyrui neprieštarauju, kai jie kalbasi ar diskutuoja, ar galų gale barasi, kaip jie sako vyriškai. nes tada vaiaks nežino ar jis gerai padarė, ar blogai, ir kurio klausyti g.gif

Sveikos 4u.gif Nu žinau tai iki kaulo smegenų, kad jei auklėja vienas, kitas negali į tai kištis. Žinau, tą ir visada taip būdavo, n a bet dabar kažkas man atsitiko, tikiuosi greit pasibaigs, tikrai pati žinau, kad labai labai negerai elgiuosi blush2.gif

Ir dar man labai šiandieną liūda (čia bus ne į temą), po gimdymo nebuvo praėjusi nei savaitė, ėjau laikyti egzo, aišku neišlaikiau ax.gif O šiandienos laukiau kaip šventės, MB man davė visą dieną laisvės, jis buvo su Matu. Prieš valandą sužinojom, kad reik perlaikyti egzo(grupiokė pamiršo ankščiau paskambint), vos valandą liko pasiruošt...Laikiau ir nežinau,jaučiu kad vėl neišlaikiau. O dėstytoja pasakė, kad jei neišlaikėm, tai kitą kart kvies komisiją, ir neleis laikyti pavasarį valstybinių.. Žodžiu, sudirbo mus žiauriai, kažkaip net prikakota man viduj ant dūšios..Vos ne debilėm išvadino cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif

Nu va ,pasiguodžiau.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2008 01 11, 21:42)
Sveikos 4u.gif Nu žinau tai iki kaulo smegenų, kad jei auklėja vienas, kitas negali į tai kištis. Žinau, tą ir visada taip būdavo, n a bet dabar kažkas man atsitiko, tikiuosi greit pasibaigs, tikrai pati žinau, kad labai labai negerai elgiuosi blush2.gif

Ir dar man labai šiandieną liūda (čia bus ne į temą), po gimdymo nebuvo praėjusi nei savaitė, ėjau laikyti egzo, aišku neišlaikiau ax.gif O šiandienos laukiau kaip šventės, MB man davė visą dieną laisvės, jis buvo su Matu. Prieš valandą sužinojom, kad reik perlaikyti egzo(grupiokė pamiršo ankščiau paskambint), vos valandą liko pasiruošt...Laikiau ir nežinau,jaučiu kad vėl neišlaikiau. O dėstytoja pasakė, kad jei neišlaikėm, tai kitą kart kvies komisiją, ir neleis laikyti pavasarį valstybinių.. Žodžiu, sudirbo mus žiauriai, kažkaip net prikakota man viduj ant dūšios..Vos ne debilėm išvadino cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif

Nu va ,pasiguodžiau.




nagi neverk ir laikykis, kai pasibaigs su egzaminais ir atsigausi mirksiukas.gif o tu nenorėtumei su kyšiu nueiti pas tą dėstytoja g.gif nes kiek girdėjau dauguma labai mėgėjai g.gif ar aš klystu g.gif

ir aš kartais pagailiu beno, bet šiandiena aš su benu taip susipykau, jis mane taip įskaudino lyg su šuniu pasielgė, priešais puolė, pasityčiojo, va ir nubaudžiau ir nuvariau anksčiau mėgoti savo beną ax.gif bet šį kartą aš esu tvirta ryt viskas bus gerai, jau benas atnešė atsiprašo laišką biggrin.gif

laikykis ir stiprybės tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2008 01 11, 22:42)
Ir dar man labai šiandieną liūda (čia bus ne į temą), po gimdymo nebuvo praėjusi nei savaitė, ėjau laikyti egzo, aišku neišlaikiau ax.gif O šiandienos laukiau kaip šventės, MB man davė visą dieną laisvės, jis buvo su Matu. Prieš valandą sužinojom, kad reik perlaikyti egzo(grupiokė pamiršo ankščiau paskambint), vos valandą liko pasiruošt...Laikiau ir nežinau,jaučiu kad vėl neišlaikiau. O dėstytoja pasakė, kad jei neišlaikėm, tai kitą kart kvies komisiją, ir neleis laikyti pavasarį valstybinių.. Žodžiu, sudirbo mus žiauriai, kažkaip net prikakota man viduj ant dūšios..Vos ne debilėm išvadino cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif

Nu va ,pasiguodžiau.


Na uzjauciu tave, as pati tai visai mokslus meciau taip gaila bet va gavosi taip kad negalejau isvaziuot i sesijas kai mazoji gime ir prisidariau skolu ir spjoviau i viska o dabar gailiuosi jau 3 kursa buvau pradejusi.
QUOTE(Roga @ 2008 01 11, 22:58)
nagi neverk ir laikykis, kai pasibaigs su egzaminais ir atsigausi mirksiukas.gif o tu nenorėtumei su kyšiu nueiti pas tą dėstytoja g.gif nes kiek girdėjau dauguma labai mėgėjai g.gif ar aš klystu g.gif

ir aš kartais pagailiu beno, bet šiandiena aš su benu taip susipykau, jis mane taip įskaudino lyg su šuniu pasielgė, priešais puolė, pasityčiojo, va ir nubaudžiau ir nuvariau anksčiau mėgoti savo beną ax.gif bet šį kartą aš esu tvirta ryt viskas bus gerai, jau benas atnešė atsiprašo laišką biggrin.gif


Mes kai su Saida susipykstam ji man irgi visada laiskus raso ir atvirutes piesia kad atleisciau.
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2008 01 11, 22:33)
Na uzjauciu tave, as pati tai visai mokslus meciau taip gaila bet va gavosi taip kad negalejau isvaziuot i sesijas kai mazoji gime ir prisidariau skolu ir spjoviau i viska o dabar gailiuosi jau 3 kursa buvau pradejusi.

Mes kai su Saida susipykstam ji man irgi visada laiskus raso ir atvirutes piesia kad atleisciau.




aš tai mokslų nemečiau ir su benu baigiau ax.gif net į diplominio darbą rinkau medžiaga kartu su benu biggrin.gif


va va ir man vakar benas tokį laišką parašė, kad vos neapsiverkiau unsure.gif šiandiena vaikas gerutis gerutis, biggrin.gif
Atsakyti
Mokslų man nebeapsomoka mesti, nes pavasarį valstybiniai, nebėra net kur "mest" mirksiukas.gif

O ta dėstytoja ponia Danutė- Marija Kažukauskienė, pas mus mieste didelė ponia, dirba savivaldybėj kontroliere. Ji tikrina visus darželius, mokyklas. nežinau, bet apie ją jau daug mitų ir anekdotų sklando, studentai ją kaip vieną iš monstrų pravardžiuoja, kiek žinau, prieš mėn. skundą studentai parašė ant jos. Kyšius ima gan noriai ir visada, bet pasako:"į tai aš neatsižvelgsiu, nes nuo to niekas nepriklauso" ir viskas, nori duok nori neduok, nusirašyti negali, turi išmokt. Įdomu, kaip kitos praeina studentės, reiks pasidomėt...

Pas mane vėl...MB serga temperatūra 39,8 doh.gif Stresuoju,kad vaikai nesusirgtų, uždariau B kambarį ir į ten tik aš viena įeinu, net antibijotikai dar nepadeda, po 8 val, duosiu vėl.

dar gal galit patart.. Markui (didžiąjam) ant rankos uždėjom tatuiruotė, kai jis nuėjo į darželį auklėtoja liepė unsure.gif nusiplaut...man absurdas kažkoks, tai vaiką primokinau, kad atsakytų jai: "kad tatuiruotė niekam netrukdo" Kokia jūsų nuomonė, čia gerai elgiuosi ar ne? Na man kažkokiai tarybiniais laikais kvepia tas darželis ir ypač ta auklėtoja. Na koks jai skirtumas?

Dėl laiškų labai geras sumanymas wub.gif Tik va maniškis dar nerašo, bet būtinai pasinaudosiu tuo kada nors...

Prisiguodžiau, tiesa, LABUTIS VISOMS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2008 01 13, 19:35)

Pas mane vėl...MB serga temperatūra 39,8  doh.gif Stresuoju,kad vaikai nesusirgtų, uždariau B kambarį ir į ten tik aš viena įeinu, net antibijotikai dar nepadeda, po 8 val, duosiu vėl. 

dar gal galit patart.. Markui (didžiąjam) ant rankos uždėjom tatuiruotė, kai jis nuėjo į darželį auklėtoja liepė unsure.gif nusiplaut...man absurdas kažkoks, tai vaiką primokinau, kad atsakytų jai: "kad tatuiruotė niekam netrukdo" Kokia jūsų nuomonė, čia gerai elgiuosi ar ne? Na man kažkokiai tarybiniais laikais kvepia tas darželis ir ypač ta auklėtoja. Na koks jai skirtumas?

Prisiguodžiau, tiesa, LABUTIS VISOMS 4u.gif

Na saugokites gydykites. Mano Saida irgi jau antibiotikus geria niekaip nepasveiksta net nezinau kas jai sake plauciai svarus, o temp kas vakara 37.3 net nezinau nepadeda jokie vaistai kosulys siaubingas sako viskas nuo gerkles bet jau daugiau nei savaite.
O del tatuiruotes as tikrai nematau nieko blogo mano Saida irgi eidavo i darzeli ir su tatuiruotem ir nagais lakuotais nieks nieko nesakydavo. Tik gal geriau tau paciai su aukletoja pakalbet del to reikejo o ne vaikui sakyt , na nezinau cia as taip galvoju.
Atsakyti
Sveikos

QUOTE(chikko @ 2008 01 13, 18:35)
Mokslų man nebeapsomoka mesti, nes pavasarį valstybiniai, nebėra net kur "mest" mirksiukas.gif
dar gal galit patart.. Markui (didžiąjam) ant rankos uždėjom tatuiruotė, kai jis nuėjo į darželį auklėtoja liepė unsure.gif nusiplaut...man absurdas kažkoks, tai vaiką primokinau, kad atsakytų jai: "kad tatuiruotė niekam netrukdo" Kokia jūsų nuomonė, čia gerai elgiuosi ar ne? Na man kažkokiai tarybiniais laikais kvepia tas darželis ir ypač ta auklėtoja. Na koks jai skirtumas?



na tai ir baigsi tu tuos mokslus mirksiukas.gif
na ir pas mus nieko nesakydavo Benas tai visai apsiklijavęs, apsipiešęs su markeriu eidavo unsure.gif ir nieko nesakydavo schmoll.gif tai manau kaip ir tu sakai tai juk niekam netrukdo, o ko auklėtojos nepatenkintos nesuprantu, tiesiog paklausk kodėl negalima g.gif

laikykis ir stiprybės tau mirksiukas.gif 4u.gif


QUOTE(iloniux @ 2008 01 13, 22:26)
O del tatuiruotes as tikrai nematau nieko blogo mano Saida irgi eidavo i darzeli ir su tatuiruotem ir nagais lakuotais nieks nieko nesakydavo. Tik gal geriau tau paciai su aukletoja pakalbet del to reikejo o ne vaikui sakyt , na nezinau cia as taip galvoju.



oj kokie jūs ligašiai, sveikite mirksiukas.gif 4u.gif


ir aš pasigavau gripą doh.gif vaistais tai gyva, unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 01 14, 21:47)
Sveikos

oj kokie jūs ligašiai, sveikite mirksiukas.gif  4u.gif
ir aš pasigavau gripą doh.gif vaistais tai gyva,  unsure.gif


Sveikutes,
Na tikrai ligasiai nors siais metais pirma syki serga bet turbut uz visus metus. Dabar daug kas serga, gerai kad mazoji dar laikosi.

Ir tau sveikateles 4u.gif
Atsakyti