Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

QUOTE(Roga @ 2008 01 05, 19:46)
Sveikos,
na mes tai ramiai namie visi trys praleidome bigsmile.gif tik vat nuotykis MB į menkutę avarija  papuolė 31 diena doh.gif bet nieko nenutiko viskas gerai, ir pats sveikas ir mašina sveika biggrin.gif
o va vakar Benas tiek prisipylė skutimosi žėlė doh.gif kad net neišploviau, kai pradėjo oda berti tai visus plaukus nuskutau, kaip išgasdino maniau visa oda nudegins, fu viskas neblogai yra išberta, bet po kelių dienų viskas manau praeis g.gif

vat kokiais nuotykiais mes metus pradėjome lotuliukas.gif

friends.gif , užjaučiu, kiek nervų prisigadinot. Kaip gaila vaikiuko, jaučiu, kaip išsigandot abu kai nubėrė verysad.gif

QUOTE(iloniux @ 2008 01 05, 21:11)
Sveikutes,
mes irgi ramiai sutikom naujus namie keturiese prie teliko, niekur nevaziavom, o tos atostogos vaikam jau baigia atsibost ir man ir Saidai abi laukiam kada i mokykla reiks eit nes jau prasidejao daug nesutarimu kai istisai namie kartu bunam.


Mums taip būna kai maniškis suserga, tai kol tikrai serga tai nieko, bet kai jau pasveikęs ir neina į daržą, būna košmaras doh.gif Prasidėjo kompiuteriniai žaidimai, tai kariauju, po to multikai, vėl kokios nors nesąmonęs, jau būna ir pats sako, kad nori į darželį pas draugus. Tai su atostogom lygiai taip pat.


Mes irgi (o kaip kitaip) naujus sutikom namie, ir llabai smagiai, Matas (mažylis) buvo ramus, didysis vis laukė fejerverkų, o aš su MB išgėrėm šampano butelį wub.gif Jums tai atrodo, kad kas čia tokio? o man po 10 mėn. pertraukos tai tikra palaima buvo tie burbuliukai. Žodžiu, naujakas praėjo ramiai ir šeimyniškai biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2008 01 06, 00:04)
friends.gif , užjaučiu, kiek nervų prisigadinot. Kaip gaila vaikiuko, jaučiu, kaip išsigandot abu kai nubėrė verysad.gif




Sveikos,
kaip gera girdėti kad viskas ramiai ir gražiai praėjo nauji metai, taip ir turi būti bigsmile.gif


nieko jau lyg ir geriau, dar keli spuogai matosi ant galvos, bet jau geryn, tik ta jo galvytė taip negražiai atrodo su labai trumpučiais plaukais unsure.gif bet nieko greitai ataugs ir viskas pasimirš, bet daugiau jau nebelys ten kur negalima schmoll.gif
Atsakyti
Maniškis mėgdavo tėvo skuteklį barzdai pasiimti, tai vieną kart kai perbraukė per veiduką, tai iki dabar atsimena kas buvo doh.gif O dar siaubingai bijo kraujo, gali net neskaudėti, bet jei yra kraujas doh.gif tai rėks kiek gerklė neša.

smagu,kad viskas einasi į pabaigą. O jums atostogos? ar jau rytoj į mokyklą? Man tai kažkaip lengviau, kai Marko nėra namie blush2.gif Nes kai du doh.gif Ir tam ir tam reikia dėmesio, labai sunku pasidalinti, o tas dar mažius jei būna neramus, tai iš rankų nepaleidžiu, iš tikro nėra labai lengva, tai džaiugiuosi,kad Mb labai labai man padeda wub.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2008 01 06, 17:25)
Maniškis mėgdavo tėvo skuteklį barzdai pasiimti, tai vieną kart kai perbraukė per veiduką, tai iki dabar atsimena kas buvo doh.gif  O dar siaubingai bijo kraujo, gali net neskaudėti, bet jei yra kraujas doh.gif tai rėks kiek gerklė neša.

smagu,kad viskas einasi į pabaigą. O jums atostogos? ar jau rytoj į mokyklą? Man tai kažkaip lengviau, kai Marko nėra namie blush2.gif Nes kai du  doh.gif Ir tam ir tam reikia dėmesio, labai sunku pasidalinti, o tas dar mažius jei būna neramus, tai iš rankų nepaleidžiu, iš tikro nėra labai lengva, tai džaiugiuosi,kad Mb labai labai man padeda wub.gif




taip jau rytoj į mokykla, baigėsi katino dienos,

išsivaizduoju kaip tau sunku su dviem, bet kai tu esi labai stipri mama tai manau labai gerai ir susitvarkai biggrin.gif

o kraujo ir mano vaikas bijo, bet jis iš panikos neklykia o verkia kaip kačiukas lotuliukas.gif jau paimtikrauja jam iš piršto tai nėra šansų doh.gif
Atsakyti
O mes tiek laukem mokyklos ir neisim rytoj susirgo Saida sukilo temperatura ir kosuliai verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2008 01 06, 22:00)
O mes tiek laukem mokyklos ir neisim rytoj susirgo Saida sukilo temperatura ir kosuliai verysad.gif .




ai kaip negerai, žinau kaip vaikiukas nori eiti į mokykla, mat maniškiui irgi patinka mokykla, oj kas būna, kai negali eiti į mokykla, daug liūdesio unsure.gif stiprybės ir sveikatytės jums, sveikite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2008 01 06, 22:00)
O mes tiek laukem mokyklos ir neisim rytoj susirgo Saida sukilo temperatura ir kosuliai verysad.gif .

Na sveikit jūs unsure.gif

Mes irgi labai "ant ribos", vėl gerklė doh.gif Vis sako,kad skauda gerklę, tai jau nuo vakar pradėjau duoti vaistukų, ir pieno su medum prieš miegą. Tai dabar nervuosiuos,kad sloga neatsirastų, kad brolio neapkrėstų.

Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 01 06, 23:03)
ai kaip negerai, žinau kaip vaikiukas nori eiti į mokykla, mat maniškiui irgi patinka mokykla, oj kas būna, kai negali eiti į mokykla, daug liūdesio unsure.gif stiprybės ir sveikatytės jums, sveikite 4u.gif


Tai va pirma syki nejom i mokykla buvo daug asaru ryte cry.gif
QUOTE(chikko @ 2008 01 07, 01:46)
Na sveikit jūs unsure.gif
bet ka darysi gydysimes
Mes  irgi labai "ant ribos", vėl gerklė doh.gif Vis sako,kad skauda gerklę, tai jau nuo vakar pradėjau duoti vaistukų, ir pieno su medum prieš miegą. Tai dabar nervuosiuos,kad sloga neatsirastų, kad brolio neapkrėstų.

Ojus laikykites, as irgi bijau kad mazosios neuzkrestu, nes visada taip buna jei viena suserga kita is paskos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iloniux: 07 sausio 2008 - 12:37
QUOTE(iloniux @ 2008 01 07, 13:35)
Tai va pirma syki nejom i mokykla buvo daug asaru ryte cry.gif




na taip kaip jūsų sveikatėlės, kaip jaučiatės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 01 08, 22:12)
na taip kaip jūsų sveikatėlės, kaip jaučiatės g.gif

Na nieko baisaus buvom pas daktaru tainenugazdino sake nuo gerkles viskas bet koso tai baisiai ir temperatura laikosi jau 3 diena numusu su vaistais praeina kelios valandos ir vel iki 39 beveik sukyla. Bet pati ji jauciasi normaliai as nejauciu kad ji serga i lova nenuvarau niekaip kad nors kiek paguletu sokineja kaip sveika smile.gif . Tik va del mokyklos tai kas ryta bliauna sako eisiu ir viskas tai kariaujam. Siandien buvau pas mokytoja paklausiau ka reiketu namie pasimokyti kad neatsiliktu tai viska susake. Saida is karto puole mokytis visko smile.gif . Gerai kad musu mokykla kieme uz tvoros gali nueit kada nori.
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2008 01 08, 22:19)
Na nieko baisaus buvom pas daktaru tainenugazdino sake nuo gerkles viskas bet koso tai baisiai ir temperatura laikosi jau 3 diena numusu su vaistais praeina kelios valandos ir vel iki 39 beveik sukyla. Bet pati ji jauciasi normaliai as nejauciu kad ji serga i lova nenuvarau niekaip kad nors kiek paguletu sokineja kaip sveika smile.gif . Tik va del mokyklos tai kas ryta bliauna sako eisiu ir viskas tai kariaujam. Siandien buvau pas mokytoja paklausiau ka reiketu namie pasimokyti kad neatsiliktu tai viska susake. Saida is karto puole mokytis visko smile.gif . Gerai kad musu mokykla kieme uz tvoros gali nueit kada nori.




na viskas bus gerai ir pasveiksite mirksiukas.gif svarbu, kad nieko baisaus biggrin.gif
ir mūsų mokykla netoli biggrin.gif
šaunuolė tavo mergytė, kad mokytis pradėjo, o Benas tik mokykloje mokosi, o namie jam nepatinka mokytis schmoll.gif tai kai reikia namų darbus ruošti, tai paskutiniu metu vyksta karas, kad nors kiek išmoktų. kažkaip anksčiau buvo lengviau namie, o dabar tai iš visko prigalvoja, kad nereikia mokytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 01 08, 23:27)
na viskas bus gerai ir pasveiksite mirksiukas.gif svarbu, kad nieko baisaus biggrin.gif
ir mūsų mokykla netoli biggrin.gif
šaunuolė tavo mergytė, kad mokytis pradėjo, o Benas tik mokykloje mokosi, o namie jam nepatinka mokytis schmoll.gif tai kai reikia namų darbus ruošti, tai paskutiniu metu vyksta karas, kad nors kiek išmoktų. kažkaip anksčiau buvo lengviau namie, o dabar tai  iš visko prigalvoja, kad nereikia mokytis doh.gif



Kad ir mum tas pats budavo nenorejo namie mokytis irgi vis sakydavo kad nieko neuzdave, bet dabar matyt mokyklos tiek pasiilgo kad mokosi viska is eiles reik nereik.

Dar siandien man juoku prikrete. Gavo dovanu kaledom akvariuma su zuvytem is tecio, tai tiek ji dziaugisi tom zuvytem valineja vis kazka tvarko atrodo kad auksine ta dovana butu. Tai kaip jai siandien gavosi kad pildama maista zuvytem kazkaiptiek pilstelejo kad zuvu akvariume nesimate vien maistas. Sakau viskas ka padarei dabar jos visos numirs aprekiau ja ir sakau ka nori ta daryk numirs nauju nepirksiu. O ji verkia ir saukia mamyte buk gera isgelbek mano zuvytes kad nemirtu daryk ka nors prasau, net i kelius atsiklaupe tai taip gaila jos paliko puoliau gelbet tu zuvyciu pakeiciau vandeni isploviau viska tai 2h beveik uztrukau, o Saida ir su sese zaidzia ir zaislus tvarko tokia kalta jauciasi vis klausia ka tau galeciau dar padet tu tokia gera kad mano zuvytes isgelbeja kita mama taip nebutu padariusi. Tai pati tokia kalta pasijauciau kad apsaukiau ja juk ji tikrai netycia tik viskas jai per ta skubejima gaunasi bet juk ir paciai buna kad kokia nelaime nutinka. Galvoju vistiek bjauri esu jai taip tos zuvytes rupi taip sirdele skaudejo kad jos nemirtu o as dar saukiau ant jos. Nu bet nieko paskui susitaikem apsikabinom ir viskas praejo.
Atsakyti