Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

QUOTE(Roga @ 2007 12 03, 21:48)
Sveikos,

kaip visada bėdos ir džiaugsmai ir pas mus eina kartu, vienas bėdas išsprendžiame, džiaugsmais pasidžiaugiame, o vat kaip sugalvoti, kaip vaiką aprengti miškininku tai nesugaloju kalėdoms schmoll.gif

Net neisivaizduoju ka cia patart tokia nenaujametiska kauke miskininkas. Man tai kazkaip stovi toks vaizdas to girinio is multiko kur saugojo miska nuo triuksmo ir nuo netvarkos.
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2007 12 03, 20:55)
Net neisivaizduoju ka cia patart tokia nenaujametiska kauke miskininkas. Man tai kazkaip stovi toks vaizdas to girinio is multiko kur saugojo miska nuo triuksmo ir nuo netvarkos.



man tas pats lotuliukas.gif o vat mano vaikas sako reikia apsirengti kaip kareiviui ir su šautuvu saugoti mišką doh.gif tai vat taip ir reiks daryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 12 03, 22:22)
man tas pats lotuliukas.gif o vat mano vaikas sako reikia apsirengti kaip kareiviui ir su šautuvu saugoti mišką doh.gif tai vat taip ir reiks daryti  ax.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Na bet cia yra tiesos juk eiguliu rubai tikrai panasus i kareiviu, tik gal sautuvo jie nesinesioja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iloniux: 03 gruodžio 2007 - 21:41
QUOTE(iloniux @ 2007 12 03, 22:40)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Na bet cia yra tiesos juk eiguliu rubai tikrai panasus i kareiviu, tik gal sautuvo jie nesinesioja smile.gif



na taip ir man taip atrodo, tai reiks sakau nulėkti šeštadienį ir viska nupirksime, dar ruošėmės ir Kalėdų šventei vaikas šoks bigsmile.gif
Atsakyti
Na sveikutės visos 4u.gif dvi savaitės buvo kaip kažkoks žiaurus košmaras (košmaras guobų gatvėje lotuliukas.gif lotuliukas.gif ). Mokslai, egzai ir dar kursinį staigiai turėjau parašyt. Vakar paskutinis egzas buvo doh.gif Labai išsekusi jaučiuosi. Ir dar siaubinga sloga, gerklė labai skauda ir šaltis purto jau kelintą dieną, bijau susirgti. Nieko gero pas mane. mažylis auga, valgo, rėkia ir t.t. Viskas natūralu, taip ir turi būti.

O diddysis...Šiandieną parsivedė MB iš darželio (dabar tik jis nuveža ir parveža, aš nebeturiu laiko), auklėtoja labai skundėsi manuoju...sakė, nedalyvauja jokioje užklasinėje veikloje, jis nenori ir tiek..,nueina ir žaidžia vienas. auklėtoja, sako, nenustebkit, kai bus karnavalas, kad mūsų vienintelis nieko nedeklamuos ir nevaidins, nes jis to papraščiausiai nenori. Auklėtoją vadina - stora bigsmile.gif bigsmile.gif blink.gif blink.gif Sako, kad jam bus sunku mokykloje. Juk aš nekvaila, viską suprantu. Bet tai ką daryti? bandžiau dabar kalbėtis, maniškis sako, aš taip nesakau blink.gif , o sakau, ko eilėraštuko jokio nesimokini? sako- mokinuos ir moku blink.gif Nežinau kaip toliau elgtis, su kuo protingu pasikalbėti ir pasitarti.

Na būkit geros, patarkit kaip man elgtis. Atsipūtęs maniškis labai, bet kas per daug gal nėra labai gerai. Ir dar maniškis labai labai jau jautrus.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 12 07, 18:26)
Na būkit geros, patarkit kaip man elgtis. Atsipūtęs maniškis labai, bet kas per daug gal nėra labai gerai. Ir dar maniškis labai labai jau jautrus.




Sveika
na taip tau labai sunku, net nenoriu pagalvoti, kad man taip būtų, bet tu šaunuolė ir laikaisi, todėl laikykis ir toliau nesirk mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o dėl eglutės ir eilėraščių patikėk jis tikrai moka, su mano vaiku lygiai tas pats būdavo, bet visada išmokdavo, bet mes ir gera auklėtoja turėjome, jai paaiškinau ir ji leido dalyvauti Benui, na taip vienu atsikvėpimu jis pasakė tą eilėrašti, bet labai labai gražiai. ir tu manau turi pasikalbėti ir pasakyti kad jis tikrai moka. o aš dar apsimesdavau, kad mane pamokintų naują eilėraštį tai Benas su malonumu mane mokindavo ir tikrai gerai mokėjo. o vaikui reikia lesiti, kad vaidintų ir dar kad skirtų ir užduoti, kaip vaikams tai patinka ir labai padeda mirksiukas.gif tik tiek galiu pasakyti biggrin.gif
Atsakyti
Ir dar prisiminiau, mano vaikis sako,kad jį šiandieną iš žaidimo išmetė blink.gif .Nesupratau, sako,kad jis ten kažko nedarė (gal neklausė, gal vėl kas..), ti liepė jam įšeiti iš žaidimo. Nu net nežinau kaip elgtis, gal sakau pas kokį [sichologą nueiti.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 12 07, 21:41)
Ir dar prisiminiau, mano vaikis sako,kad jį šiandieną iš žaidimo išmetė blink.gif .Nesupratau, sako,kad jis ten kažko nedarė (gal neklausė, gal vėl kas..), ti liepė jam įšeiti iš žaidimo.  Nu net nežinau kaip elgtis, gal sakau pas kokį [sichologą nueiti.




o kas išmetė iš žaidimo vaikai ar auklėtoja g.gif


dėja dėja mano vaikas visada nukenčia dėl to, kad nesilaiko taisyklių dar iki dabar taip nutinka unsure.gif
Atsakyti
Kiek supratau,kad auklėtoja. ir gaila vaikio, ir tuo pačiu, galvoju, na turi jis pats suprasti,kas gerai kas negerai. Nu bet jam išvis vienodai šviečia. Ir tie begaliniai skundai vaikų su tom muštynėm, na jau pradedu tikėti,kad maniškis mušasi. O kai jo paklausiu, jis visada ginasi,sako: nu nesimušu aš mama.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 12 08, 18:27)
Kiek supratau,kad auklėtoja. ir gaila vaikio, ir tuo pačiu, galvoju, na turi jis pats suprasti,kas gerai kas negerai. Nu bet jam išvis vienodai šviečia. Ir tie begaliniai skundai vaikų su tom muštynėm, na jau pradedu tikėti,kad maniškis mušasi. O kai jo paklausiu, jis visada ginasi,sako: nu nesimušu aš mama.




supranti vaikui reikia viska pačiam spresti ir butinai sakyti, ką jis blogai daro ir butinai juk turi pasekmes, ką negerai padarė. o auklėtojai tiap sunku bet visi vaikiukai juk vienodi ir man nesuprantama, kad išskiria, tai kaip mūsų hiperiukai pripras prie visuomenės jai išskiria, taip jiems reikia daugiau dėmesio, taip juos reikia kitaip mokinti, bet tikrai neišskirti iš visos klasės schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Manau kad daug kas priklauso nuo aukletoju, manoji darzelyje irgi budavo pati blogiausia, matydavau kad aukletoja jos nemegsta nu bet ka turejau daryti irgi budavo pastoviai skundziasi kad ji nesidalina su vaikais kad ji visada nori buti pirmoji bet kokiais budais kad ji nemoka rasyti , na zodziu pradzioj dar nieko buvo o ant galo tai pagal aukletoju zozdius galejai pagalvoti kad mano vaikas nesveikas kad atsilikele kazkokia. Nieko nemoka nieko nesistengia ir kad mokykloj turesim bedos na visko prisiklausiau ir bijojau labai. O dabar viskas kuo puikiausiai vakar buvau susirinkime tai mokytoja sake kad viskas su ja labai gerai na judri ji yra megsta paplepeti bet viska kuo puikiausiai daro ir raso ir skaito nes sake labai gabi ji, tai jei ka ir praziopso per savo judruma labai greit viska atitaiso nes gabumu jai netruksta. O i mokykla kaip nori eit net dabar biski sirgo tai nenorejau leist bet vistiek isprase. Sake nori pas draugus ir pas mokytoja nes ji pati geriausia is viso pasaulio sake net uz tave biski geresne nes nesaukia smile.gif .
Tai dziaugiuosi labai. smile.gif
Gal ir jusu aukletoja nelabai kokia, ar noriai vaikas eina i darzeli. Juk ir vaikai mato jei aukletoja blogai elgiasi su vaiku ir jie pritaria tam, nes mazi dar kad suprastu .
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2007 12 08, 20:48)
Sveikutes,
Tai dziaugiuosi labai. smile.gif
Gal ir jusu aukletoja nelabai kokia, ar noriai vaikas eina i darzeli. Juk ir vaikai mato jei aukletoja blogai elgiasi su vaiku ir jie pritaria tam, nes mazi dar kad suprastu .



svarbu, kad viskas gerai ir eina po truputuka, ir vaikai auga ir stiprėja, vis daugiau išmoksta ir supranta, ir jiems lenviau, tiesiog reikia dėmesio ir laiko viskam.

Atsakyti