Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

QUOTE(Roga @ 2007 11 25, 21:13)
Cikko kiek suprantu jau turi savo kengūriuką, kaip tu jautiesi, kaip leliukas gyvena, kaip gimdymas, kos ūgis, koks svoris, kaip tu jautiesi bigsmile.gif ir jums dideliausi sveikinimai bigsmile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Prisidedu ir as prie sveikinimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,labai gera zinoti kad ne as viena nezinau ka daryti.turiu sunu kuriam 4,5 metai,siuo metu mes gyvenam londone.atejo gyvenime momentas kai nezinau kuriuo keliu eiti.jam patinka anglu kalba ji jam atrodo lengvesne,nenoriai kalba gimtaja.tad atejo metas apsispresti nes jis auga,vaziuoti i lietuva ar bandyti ka nors daryti svetur.bet nepamirskim vieno kad cia londone labai judrus ir guvus vaikai,kartais atrodo kad lietuvoje jie ramesni.man tikrai reikia patarimo! g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigrituke @ 2007 11 27, 19:27)
sveikos mamytes,labai gera zinoti kad ne as viena nezinau ka daryti.turiu sunu kuriam 4,5 metai,siuo metu mes gyvenam londone.atejo gyvenime momentas kai nezinau kuriuo keliu eiti.jam patinka anglu kalba ji jam atrodo lengvesne,nenoriai kalba gimtaja.tad atejo metas apsispresti nes jis auga,vaziuoti i lietuva ar bandyti ka nors daryti svetur.bet nepamirskim vieno kad cia londone labai judrus ir guvus vaikai,kartais atrodo kad lietuvoje jie ramesni.man tikrai reikia patarimo! g.gif



sveika, o kas yra, papasakok, akas darosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 11 25, 20:13)
Cikko kiek suprantu jau turi savo kengūriuką, kaip tu jautiesi, kaip leliukas gyvena, kaip gimdymas, kos ūgis, koks svoris, kaip tu jautiesi bigsmile.gif ir jums dideliausi sveikinimai bigsmile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


aciuks.gif

QUOTE(iloniux @ 2007 11 25, 21:12)
Prisidedu ir as prie sveikinimu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

aciuks.gif


Sveikutės, na taip jau turiu savo antrą stebukliuką berniuką wub.gif Gimė lapkričio 19 d. 3460 gr. 53 cm. pagimdžiau ,kaip sako, lengvai ir greitai. Gimdykloje buvau pusė trijų nakties, o pagimdžiau 4.15 , beveik per valandą. Tai tiek. Jau namie bet sunkiai dar įsivažiuoju, atrodo, nieko nesuspėju dar. Ir nuo pirmadienio jau į mokslus važinėju.
Tik atsirado dar viena problemėlė, didysis kažko labai maištauti pradėjo, atsikalbinėja, neklauso, atrodo, kad tyčia daro taip kaip nereikia. Įtariu bus sunkumų su juo. Dar nelabai kur pasiskaičiau kaip reikėtų elgtis kai atsiranda brolis šeimoje, nes jaučiu,kad pas dičkį atsiranda pavydas.

Kaip jūs begyvenat? ar nesergat?
Atsakyti
Sveikos mamytes.As irgi auginu judru berniuka,buvau pas psichologe,sake kad jis nehiperaktyvus tik sutrikusi elgsena.Nezinau pas lokopede issedi ta puvalandi,kartais susikaupia,kartais atrodo mintys kazkur plaukioja,prie televizoriaus filmukus ilgiausiai ramiai isziuri,bet po to kaip nuo sniuro paleistas. Kas del judrumo,klausymo,isteriju tai neturiu zodziu,atrodo nelepinu, esu griezta,net svetimu neklauso. doh.gif Norejau paklausti kokie pozymiai kad vaikas hiperaktyvus.Jus daug kas buve Vilniui ,raidos centre,ka ten sako,gal man irgi reiketu ten nuvykti g.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 11 28, 23:50)
Tik atsirado dar viena problemėlė, didysis kažko labai maištauti pradėjo, atsikalbinėja, neklauso, atrodo, kad tyčia daro taip kaip nereikia. Įtariu bus sunkumų su juo. Dar nelabai kur pasiskaičiau kaip reikėtų elgtis kai atsiranda brolis šeimoje, nes jaučiu,kad pas dičkį atsiranda pavydas.

Kaip jūs begyvenat? ar nesergat?


Va ir man buvo tokiu problemu ir dabar dar kartais islenda, nezinau ir as kartais kaip elgtis aisku mazajai to demesio daugiau skiriu nes kitaip neiseina o dizdioji prikaisioja kad su ja nezaidziu o su sese tai bunu istisai o su ja maziau, tai aiskinu as jai kad ji kaip buvo maza tai vien tik su ja budavau sakau sesei dabar blogiau nes ir su ja ir su tavim turiu zaist o kai tu buvai maza tai buvai viena ir zaizdavau tik su tavim. Dabar kai sese didesne tai maziau jau tu bedu bet kartais islenda dar pasako kad as sese myliu daugiau negu ja, nes matyt didziajai truksta demesio tai prisigalvoja kad koja skauda ar galva o as matau kad meluoja ir tada sako tu manim nesirupini as sergu o tu nekreipi demesio o kai sese serga tai slaugai ja, reiskia sese myli labiau. Tai sunku buna kartais bet susitariam stengiuosi pazaisti su ja kai tik randu lisva minute kad nesijaustu atstumta.
Sekmes ir jum pamatysi isivaziuosi i ta gyvenima savaime prazdioj visada sunku juk pasikeicia visa dienotvarke.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 04 04, 17:58)
Mano vaikui 4,5 m. mes nuo pat gimimo turim tą judrumą, nėra, kad visai būtų blogai, bet labai negali susikaupti, kai supyksta drąsko sau veiduką ( nesmarkiai), jei darželyje nenori ko daryti tai ir nedaro. Visi vaikai piešia prie stalo susėdę, o maniškis pasirėmęs ant palangės svajoja. Atrodo, kai nuvedi pas neurologą, tai papasakoja kad čia nieko tokio, dabar dauguma vaikų tokie. Užtat nei viena močiutė nenori jo prižiūrėti, arba tik neilgam. Nežinau kaip bus kai reiks į mokyklą eiti, juk iki susikaupimo taip mums dar toli, gydytoja sako, kad tai tęsis iki 11 m. Bijau, kad mokytojai to nesupras, juk jam išsidėti vienoje vietoje ilgiau nei pusė valandos jau yra žygdarbis.  g.gif

mum irgi ta pati problema doh.gif mokytoja pastoviai skundziasi doh.gif skuba, lekia, jis visur bigsmile.gif pamokos pabaigoj vos sedi, o kai sulaukia skambucio soka is vietos, karta net i siena galva trenkesi doh.gif pamokoj jokio susikaupimo. lig tai viska moka, viska gali, bet nera kantrybes jam. skuba, karta is mokyklos isbego pamirses savo portfeli doh.gif skubejo...
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 11 28, 22:50)
aciuks.gif
aciuks.gif 
Sveikutės, na taip jau turiu savo antrą stebukliuką berniuką wub.gif Gimė lapkričio 19 d. 3460 gr. 53 cm. pagimdžiau ,kaip sako, lengvai ir greitai. Gimdykloje buvau pusė trijų nakties, o pagimdžiau 4.15 , beveik per valandą. Tai tiek. Jau namie bet sunkiai dar įsivažiuoju, atrodo, nieko nesuspėju dar. Ir nuo pirmadienio jau į mokslus važinėju.
Tik atsirado dar viena problemėlė, didysis kažko labai maištauti pradėjo, atsikalbinėja, neklauso, atrodo, kad tyčia daro taip kaip nereikia. Įtariu bus sunkumų su juo. Dar nelabai kur pasiskaičiau kaip reikėtų elgtis kai atsiranda brolis šeimoje, nes jaučiu,kad pas dičkį atsiranda pavydas.

Kaip jūs begyvenat? ar nesergat?



Sveikute, oj kaip džiaugiuosi, kad jums viskas gerai bigsmile.gif kokia tu šaunuolė bigsmile.gif na pasakok, ar ramus naktimis, kaip tu jautiesi?
o aš tai net nežinau kaip elgčiausi, jai turėčiau antra vaikelį, bet kol kas atenančius 5 metus neplanuoju jų turėti schmoll.gif
bet kai pagalvoju, tai tikriausiai kiek tai būtų įmanoma viska daryčiau kartu su didesniu vaiku t.y. padėtų man auginti mažiuką ax.gif na bet jau ir benas pas mane didelis kažink kaip jis reguos kai sugalvosime vaikiuką turėti g.gif


chikko dideliausi tau linkėjimai sėkmės jums daug pienuko ir ramių naktelių bigsmile.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už sveikinimus 4u.gif oro_buckis.gif
Naktys nelabai ramios. Didysis ir toliau maištauja, bet džiaugiuosi, kad nors mažojo neskriaudžia, vis pribėga pabučiuoja. Tik nežinau, kas jo širdelėje ten darosi. Bet aš jį stengiuosi pabučiuoti, pamyluoti, kad tik nesijaustų atstumtas (nors to tikrai nėra). Žiūrėsim kaip čia mums gausis. Kol kas viskas ne taip jau ir blogai wub.gif

Roga, vistiek reikės antro vaiko mirksiukas.gif . Ir tikrai, kuo didesnis vaikas, tuo sunkiau priima tą antrą, jiems gal koks pavydas kirba širdelėj. Negalvojau,kad bus sunkum su maniškiu, bet va..
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 11 29, 21:53)
Ačiū merginos už sveikinimus 4u.gif  oro_buckis.gif
Naktys nelabai ramios. Didysis ir toliau maištauja, bet džiaugiuosi, kad nors mažojo neskriaudžia, vis pribėga pabučiuoja. Tik nežinau, kas jo širdelėje ten darosi. Bet aš jį stengiuosi pabučiuoti, pamyluoti, kad tik nesijaustų atstumtas (nors to tikrai nėra). Žiūrėsim kaip čia mums gausis. Kol kas viskas ne taip jau ir blogai wub.gif

Roga, vistiek reikės antro vaiko mirksiukas.gif . Ir tikrai, kuo didesnis vaikas, tuo sunkiau priima tą antrą, jiems gal koks pavydas kirba širdelėj. Negalvojau,kad bus sunkum su maniškiu, bet va..



na viskas bus gerai pamatysi, kai laikas pralėks ir viskas praeis, tik vat tavo didysis vistiek nori dėmesio, nes įsivaizduok jo vietoje, viskas tik jam jam, o dabar nebe reikia dalintis su mažiuku, užtai ir kirba širdutė mirksiukas.gif na bet manau, kad viskas susitvarkys bigsmile.gif

o aš negaliu galvoti apie vaikus, pirma man pačiai reikia pasveikti, kad sveika vaiką pagimdyčiau unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Kaip cia ramu pasidare. Kaip begyvenat kaip jusu vaikuciai kas naujo pas jus. Kaip chikko sekasi su mazuoju lelium ir kaip didysis ar jau isivaziavot i vezias.
Mes siandien buvom pas psichologa vel pradejom lankytis is naujo. Dukrytei labai patiko labai nori vel eiti, mes kai pas ja nueinam as neatpazistu savo vaiko tokia gerute pasidaro, bet tik laikinai. Taip jau dideliu labai bedu neturim vis tas pats neklauso ir atsikalbineja. Tai psichologe sake kazin ar gales padeti tiek kad visai nebutu problemu del klausymo, nes jinai sake labai uzsispyrusi ir siekia savo tikslo ir tvirtai laikosi savo nuomones. Na bet tikiuosi nors kiek pades nes ner dienos kad neapsipyktumem, nors truputi , o as tuoj saukiu na negaliu susilaikyti ir pykstu pati ant saves.
Atsakyti
Sveikos,

kaip visada bėdos ir džiaugsmai ir pas mus eina kartu, vienas bėdas išsprendžiame, džiaugsmais pasidžiaugiame, o vat kaip sugalvoti, kaip vaiką aprengti miškininku tai nesugaloju kalėdoms schmoll.gif
Atsakyti