Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

Sveikute,
va kokia diskusija, bet jūs teisios, mes mokomės vėl viska iš naujo kartu su savo vaikais, ir kad jau įvairovės su mūsų vaikiukas netrūksta irgi faktas g.gif


Vario na kaip tu laikaisi, kaip darbas sekasi, kaip vaikui sekasi g.gif

norako kaip tu laikaisi, aks naujo g.gif


Alchemie jai neklystu manau išvyksui yra g.gif
Atsakyti
Labas,mamytes.Mes tai pat auginam hiperaktyvu vaika,sunui 4metukai,bet hiperaktyvumas isryskejo seniai,darzelyje aukletoja taip pat pastoviai skundziasi,kad trukdo kitiem vaikam zaist,jei su juo nezaidzia,stumdosi,pradeda eit stalais,mes jau nebezinom kaip su juo kalbetis,nes visai nekreipia demesio,irgi nesusikaupia.Buvom ir pas neurologe ir pas psichologe,na psichologe ir diagnozavo hiperaktyvuma musu sunui.Dave knygele aukletojai nunest pasiskaityt kaip su tokiais vaikais elgtis,ir viena man dave pasiskaityt,tai atrodo kad ten apie musu vaika raso,viskas idealiai atitinka.NA VISOM MAMOM AUGINANCIOM HIPERAKTYVIUS VAIKUCIUS NORIU PALINKET DIDELES KANTRYBES NORS PACIAI JOS KARTAIS PRITRUKSTA.SEKMES.
Atsakyti
O aš norėčiau palinkėti mamoms, auginančioms hiperaktyvius vaikus, domėtis indigo vaikais ir augti kartu su savo pačiais didžiausiais Mokytojais...Ir laikyti juos ne kantrybės išbandymu, o Dievo dovana jums...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 11 07, 12:03)
O aš norėčiau palinkėti  mamoms, auginančioms hiperaktyvius vaikus,  domėtis indigo vaikais ir augti kartu su savo pačiais didžiausiais Mokytojais...Ir laikyti juos ne kantrybės išbandymu, o Dievo dovana jums...




Mes ir augame kartu su savo hiperiukais, juk kitaip ir būti negali g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 11 07, 11:03)
O aš norėčiau palinkėti  mamoms, auginančioms hiperaktyvius vaikus,  domėtis indigo vaikais ir augti kartu su savo pačiais didžiausiais Mokytojais...Ir laikyti juos ne kantrybės išbandymu, o Dievo dovana jums...


drinks_cheers.gif Mane labai paveike si knyga thumbup.gif Daug ka paaiskina...

As ne galieciau vienareiksmiskai teigti, kad mano vaikas yra "hiperiukas" kaip jus sakote, bet vis del to itarimas yra.... Sunku jam demesi sukoncentruoti ties ta veikla kuri jam yra neidomi, bet jei jis susidomi gali gana ilgai isbuti tyliai arba jei pasakoju jam apie raides ar skaicius, tai jam irnesakyk.gif tas pats, o vat ne seniai, pokalbis musu pakripo apie Jiezu, Mergele, Dieva, tai jis labai ilgai islyko rimtas ir susikaupes, vis buciavo kryzeli ir Mergeles atvaizda. Sake man ju gaila ir t.t. nors pries pora val lakste kaip pasiutes nuo vienos veiklos prie kitos.
Pastebejau tai pries metus mazdaug... O iki to, nieko panasaus man atrodo nebuvo... g.gif

Pamirsta tikrai daug ka, net atrodo specialiai neina i tulika, nors zino ir jaucia, kad reikia... Bet nepasakiciau, kad turiu su jo daug problemu, nes gal per ta laika ismokau bendravimo principu, kas man padeda islaikyti gerus musu santikius. Labai daug demesio jam skyriu, mailes ir graziu zodziu negailiu, jam darzelyje aukletoja viena nepatinka, nes ji nuolat stengiasi vaikus i riemus ispaust... As tai ir pati jauciu, o vaikas tik patvirtino...
Ateity galvoju apie Valdorfo darzeli ir mokykla, nes tokiems vaikams tai geriausia iseitis...
Atsakyti
Tikriausiai tavo vaikas yra tiesiog "normalus" krištoliukas biggrin.gif Dabartinės kartos vaikams dėmesio sutrikimas yra būdingas... Jie sutelkia dėmesį tik tada, kai veikla jiems įdomi...
Atsakyti
chikko kaip tu laikaisi, kaip pilvukas gyvuoja, gal jau leliuka turi bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 11 13, 21:27)
chikko kaip tu laikaisi, kaip pilvukas gyvuoja, gal jau leliuka turi  bigsmile.gif  g.gif

Jo man irgi taip idomu del leliuko
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 11 13, 20:27)
chikko kaip tu laikaisi, kaip pilvukas gyvuoja, gal jau leliuka turi  bigsmile.gif  g.gif




QUOTE(iloniux @ 2007 11 14, 21:27)
Jo man irgi taip idomu del leliuko

aciuks.gif aciuks.gif Dar negimdau verysad.gif Jokio poreikio mano leliui išlįst lauk smile.gif
Vis dar laukiu. Kažkaip širdelė jaučia, kad šią savaitę nieko nebus, gal tik kitą. Jau klausiau kiek galima pernešioti, tai sakė,kad 10 dienų doh.gif Nu siaubas. Berniukas mano jau (man taip atrodo) nebetiki,kad bus brolis, jam jau per ilgas tas visas procesa, kiek gi galim lotuliukas.gif
O mes gyvenam dabar laukimu, sirgom angina, tai visą laiką namie ir prabuvom. Tik dabar kažkokie atsikalbinėjimai prasidėjo. Nedaviau šiandieną pinigų,kad galėtų arbatos iš aparato nusipirkt, tai man vėl,kad "užmetė":tai ko tu mane pasigimdei??? blink.gif blink.gif blink.gif Nu dar niekaip nesugalvoju,kaip jam atsakyti į šitą klausimą. Sakau, tam,kad turėčiau ką mylėt. jis man: taigi tetę turi blink.gif blink.gif blink.gif Aš ir vėl nutylu.

Kaip jums besiseka? kaip Benukas? ar nesergat? (mes tai sergam ir sergam, ryt kraują prašysiu,kad tyrimus padarytų vaikiui,labai išblyškęs kažko).
Kaip iloniux begyvena? vis tos pačios bėdelės?
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 11 15, 23:22)
aciuks.gif  aciuks.gif  Dar negimdau verysad.gif  Jokio poreikio mano leliui išlįst lauk smile.gif
Vis dar laukiu. Kažkaip širdelė jaučia, kad šią savaitę nieko nebus, gal tik kitą. Jau klausiau kiek galima pernešioti, tai sakė,kad 10 dienų doh.gif Nu siaubas. Berniukas mano jau (man taip atrodo) nebetiki,kad bus brolis, jam jau per ilgas tas visas procesa, kiek gi galim lotuliukas.gif
O mes gyvenam dabar laukimu, sirgom angina, tai visą laiką namie ir prabuvom. Tik dabar kažkokie atsikalbinėjimai prasidėjo. Nedaviau šiandieną pinigų,kad galėtų arbatos iš aparato nusipirkt, tai man vėl,kad "užmetė":tai ko tu mane pasigimdei??? blink.gif  blink.gif  blink.gif  Nu dar niekaip nesugalvoju,kaip jam atsakyti į šitą klausimą. Sakau, tam,kad turėčiau ką mylėt. jis man: taigi tetę turi blink.gif  blink.gif  blink.gif Aš ir vėl nutylu.

Kaip jums besiseka? kaip Benukas? ar nesergat? (mes tai sergam ir sergam, ryt kraują prašysiu,kad tyrimus padarytų vaikiui,labai išblyškęs kažko).



nesijaudink tavo piluko gyventojas žino kada jam gimti mirksiukas.gif ir atsipalaiduok, o tavo vyresnėlis tiesiog pavydi, o kai gims tai jūs kartu leliuka pervystikite ir pamatysi, kaip jam patiks ir atsigaus bigsmile.gif

benas kaip visada ir švelnutis ir piktas kaip širšė, neserga, tik paskutiniu laiku kažko nuliūdęs g.gif nieko nesako schmoll.gif
o aš jau 3 mėnesius kaip sergu atrodo teks visdėlto darytis pulingos anginos operacija blink.gif na šiaip esu labai pervargusi po darbų, na bet viskas pakankamai neblogai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 11 16, 23:17)
nesijaudink tavo piluko gyventojas žino kada jam gimti mirksiukas.gif ir atsipalaiduok, o tavo vyresnėlis tiesiog pavydi, o kai gims tai jūs kartu leliuka pervystikite ir pamatysi, kaip jam patiks ir atsigaus bigsmile.gif

benas kaip visada ir švelnutis ir piktas kaip širšė, neserga, tik paskutiniu laiku kažko nuliūdęs g.gif nieko nesako schmoll.gif
o aš jau 3 mėnesius kaip sergu atrodo teks visdėlto darytis pulingos anginos operacija blink.gif na šiaip esu labai pervargusi po darbų, na bet viskas pakankamai neblogai biggrin.gif


Ačiū už palaikymą 4u.gif . Man siaubingai lėtai kompas vakare dirba doh.gif Gal Benui kas ką nors negražaus mokykloje ką pasakė, gal vaikai ką nors, juk žinai kaip būna. Tai ir lūdnas. Pabandyk vakare atsigulus pasikalbėti, aš taip kiekvieną vakarą darau, bet maniškis po kiek laiko pradeda fantazuoti. Tai kai nori, kad ateičiau į lovytę pas jį, jis mane bando "suvilioti" ateik, mama, papasakosiu tau apie darželį. Žino,kad ateisiu,nes įdomu.
Nu tu tai laikykis, baikit su tom anginom. Maniškis ką tik persirgo angina, šiandieną išrašė pažymą, pirmadienį į darželį jau žingsniuos. Tu po darbų, o aš nuo storumo, laukimo ir baimės pavargau labai. Tikrai užjaučiu dėl nuovargio, juk tu kiek atsimenu, be atostogų likai verysad.gif Užtat ir ligos kabinasi,žinau, nes man taip būdavo.

Mano liniuotės kengūra tuoj pabėgs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 11 16, 23:34)
Ačiū už palaikymą 4u.gif . Man siaubingai lėtai kompas vakare dirba doh.gif  Gal Benui kas ką nors negražaus mokykloje ką pasakė, gal vaikai ką nors, juk žinai kaip būna. Tai ir lūdnas. Pabandyk vakare atsigulus pasikalbėti, aš taip kiekvieną vakarą darau, bet maniškis po kiek laiko pradeda fantazuoti. Tai kai nori, kad ateičiau į lovytę pas jį, jis mane bando "suvilioti" ateik, mama, papasakosiu tau apie darželį. Žino,kad ateisiu,nes įdomu.
Nu tu tai laikykis, baikit su tom anginom. Maniškis ką tik persirgo angina, šiandieną išrašė pažymą, pirmadienį į darželį jau žingsniuos.  Tu po darbų, o aš nuo storumo, laukimo ir baimės pavargau labai. Tikrai užjaučiu dėl nuovargio, juk tu kiek atsimenu, be atostogų likai verysad.gif Užtat ir ligos kabinasi,žinau, nes man taip būdavo.

Mano liniuotės kengūra tuoj pabėgs lotuliukas.gif



žinau, kad kiek gali tiek vaikas man papasakoja, o kai jau nebenori tai taip pat pripasakoja tiek kad net ir feraris tampa reaktyviniu blink.gif na bet po truputuka aš nespausdama viska sužinosiu, tik gaila vaiko kai jis toks nuliūdęs, na dar ir velnių prisidirbęs nemažai, tai viena vakara visi kartu kalbėjomės iki 12 val. nakties unsure.gif bet neikoneblogai sekėsi g.gif
nieko tas nuovargis tas ligas dar paaštrina, mat jau man reikia atostogų, o tik nusimato balandį doh.gif o kad operuos tai jau tikrai, mat jau sergu 27 metus, ten jau ir tikriausiai pūti pradėjau verysad.gif
na viskas pas tave bus gerai, o kai kengūros pabėgs tai ir lelius atlėks lotuliukas.gif laikykis ir viskas bus gerai bigsmile.gif
Atsakyti