Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

Taip, labai girdėti žodžiai ir pamokymai svetimų,: kad nesuvaldomas, kad banditą išauginsiu, kad verksiu aš, oi kaip verksiu. Kai darželyje būna renginiai, yra tokių vaikų kurie jau po 3-4 stulpelius eil. padeklamuoja, o maniškis ketureilį Bet save nuraminu, pasižiūrėsim po kokių 15-20 metų. Vat tada ir lyginsim. Visada atsimenu, kad tą judrumą tik reikia mokėti nukreipti ta vadinama "gerąja linkme" nežinau kaip pasiseks.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 05 10, 16:56)
Taip, labai girdėti žodžiai ir pamokymai svetimų,: kad nesuvaldomas, kad banditą išauginsiu, kad verksiu aš, oi kaip verksiu. Kai darželyje būna renginiai, yra tokių vaikų kurie jau po 3-4 stulpelius eil. padeklamuoja, o maniškis ketureilį Bet save nuraminu, pasižiūrėsim po kokių 15-20 metų. Vat tada ir lyginsim. Visada atsimenu, kad tą judrumą tik reikia mokėti nukreipti ta vadinama "gerąja linkme" nežinau kaip pasiseks.



Labas rytas 4u.gif
kaip manau nereikia kreipti dėmesį kas ką sako, juk visi vaikai yra begalo skirtingi ir unikalūs, nesvarbu ar jis hiperaktyvus ar ne, todėl jų lyginti negalima, čia mano nuomonė.
aišku kiekvienas vaiko pasiekimas yra mažas žingsnelis.
aš tikiu, kad mūsų vaikai užaugs gerais ir puikiais žmonėmis bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas, aš ką tik iš darbo grįžau ir jau čia. Šiandieną užregistravau vaiką pas psichologą. Jau darželyje problemėlės prasidėjo. Auklėtoja skundžiasi, kad maniškis nedaro tai ką visi daro. Maniškis nemėgsta taip vadinamų " mandagumo pamokėlių", man sako: nenoriu, mamyte, aš tų pamokėlių, ir su auklėtoja nešnekėsiu. Tikrai nežinau kaip elgtis. Bandau aiškinti, jog taip reikia, juk čia mokykla ir t.t. O jis man, "bet mama aš nenoriu ir viskas".Kaip elgtis??????????
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 05 11, 14:32)
Labukas, aš ką tik iš darbo grįžau ir jau čia. Šiandieną užregistravau vaiką pas psichologą. Jau darželyje problemėlės prasidėjo. Auklėtoja skundžiasi, kad maniškis  nedaro tai ką visi daro. Maniškis nemėgsta taip vadinamų " mandagumo pamokėlių", man sako: nenoriu, mamyte, aš tų pamokėlių, ir su auklėtoja nešnekėsiu. Tikrai nežinau kaip elgtis. Bandau aiškinti, jog taip reikia, juk čia mokykla ir t.t. O jis man, "bet mama aš nenoriu ir viskas".Kaip elgtis??????????



žinai versti vaiko tikrai negalima, jis tikrai dar labiau priešintis pradės. tiesiog reikia išsiaaiškiti kodėl jam nepatinka ta pamokėlė, ar mokytoja kita veda, vistiek yra kokia priežastis, kodėl vaikas nenori.
pabandyk paklausti kodėl nepatinka ta pamokėlė, dar ir mokytoja turėtų papasakoti, kaip vaikas elgiasi per ta pamoka? gal jis nesimoko ir nedalyvauja, bet dažnai jie ir taip girdi.
ir tu nusiramink po truputuka viskas po potrupuka susitvarkys.
Atsakyti
Papasakosiu ką vaikas man pasakojo. Vakar darželyje vyko mandagumo pamokėlė. Maniškis nenorėjo dalyvauti, auklėtoja liepė įšeiti į persirengimo kambarėlį. Maniškis įšėjo ir pradėjo rengtis. Man sako, kad būčiau apsirengęs ir įšėjęs namo. Bet nespėjau užsidėti batų, kai atėjo auklėtoja ir paklausė ar būsi geras? Pasakė, kas bus geras. Tada atėjau į grupę ir nuo tada su aklėtoja nesišneku, ir nenoriu mandagumo pamokėlių.
Dabar taip, o kas bus kai į mokyklą reiks eiti? Ten nepasakys, kad matematika ar piešimas nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 05 11, 15:13)
Papasakosiu ką vaikas man pasakojo. Vakar darželyje vyko mandagumo pamokėlė. Maniškis nenorėjo dalyvauti, auklėtoja liepė įšeiti į persirengimo kambarėlį. Maniškis įšėjo ir pradėjo rengtis. Man sako, kad būčiau apsirengęs ir įšėjęs namo. Bet nespėjau užsidėti batų, kai atėjo auklėtoja ir paklausė ar būsi geras? Pasakė, kas bus geras. Tada atėjau į grupę ir nuo tada su aklėtoja nesišneku, ir nenoriu mandagumo pamokėlių.
Dabar taip, o kas bus kai į mokyklą reiks eiti? Ten nepasakys, kad matematika ar piešimas nepatinka.



žiūrėk ir atsipalaiduok, bent sprendžiant iš tavo pasakojimo, darželyje nieko neturi versti daryti. kas būtų buvę jei mano vaiką viską būtų vertę daryti. taip jis su visai nesimokydavo, o eidavo į kampa žaisdavo ar vaikščiodavo, bet auklėtoja žinojo, kad jis hiperaktyvus. ir todėl jos jam leisdavo ir susitardavo, kad vaikams netrukdytų. ir kol jis mažas negalima jo spausti o tartis ir paaiškinti kodėl reikia mokytis, o gal nereikia.
o mokykla kai ateisi pati pamatysi, kaip viskas po truputuka apsipras, pas mus buvo, kad mano vaikis sako neisiu į muzika, ir taip mėnesį laiko ir pastabas nešė ir kotik nebuvo. mes nebarėme o tik paaiškinime, kad čia, kaip ir kiekviena pamoka kurią reikia mokytis, ir kad muzikos mokymasis padeda mamatematikoje. va taip ir padėjo.
Atsakyti
chikko, mano vaikis ne hiperiukas, bet eilerasciu nesako, su vaikais nerepetuoja, daineliu nedainuoja, nors kai vaikai kazka veikia, jis viska daro, tik kitu laiku, kai jis nori. Vaiai zaidzia, jis piesia, vaikai raso, jis zaidzia ir t.t....nu ir ka..nieko nepriversi daryti, bet vaikas taigi lavinasi. As garantuoju, kad jis puikiai ismano tas mandagumo pamokeles, nors jose ir nedalyvauja
Atsakyti
Na taip, ir aš taip manau. Bet kartais tas kitų tėvų požiūris ( jis man nepatinka). Aš esu tolerantiška tokiems visokiems dalykams, tai nenorėčiau, kad ir man ten prie visų girtų ir sakytų: " Koks šaunuolis, net ir Markas padeklamavo eilėraštuką" ( atset sugebėjo)
O po tų pykčių su auklėtoja, ( kur anksčiau rašiau), vakar darželyje radau kažkokį bukletėlį ar brošiūra ten, kuri vadinasi" Kaip tėvams išauklėti vaiką" ar kažkaip panašiai pasivadino. Tai dabar galvoju, gal čia man padėjo, kad pasiskaityčiau kaip vaiką auklėti ar ką. Ir tik vienas egzempliorius, juokinga.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 05 15, 16:30)
Na taip, ir aš taip manau. Bet kartais tas kitų tėvų požiūris ( jis man nepatinka). Aš esu tolerantiška tokiems visokiems dalykams, tai nenorėčiau, kad ir man ten prie visų girtų ir sakytų: " Koks šaunuolis, net ir Markas padeklamavo eilėraštuką" ( atset sugebėjo)
O po tų pykčių su auklėtoja, ( kur anksčiau rašiau), vakar darželyje radau kažkokį bukletėlį ar brošiūra ten, kuri vadinasi" Kaip tėvams išauklėti vaiką" ar kažkaip panašiai pasivadino. Tai dabar galvoju, gal čia man padėjo, kad pasiskaityčiau kaip vaiką auklėti ar ką. Ir tik vienas egzempliorius, juokinga.



sveikute, geriau papasakok, kaip tu jautiesi, kaip tavo sveikatėlė, kaip pilvelis g.gif

o jai tau mokytoja duos tokia brošiūrėlią tu jai ačiū ir tada jai duok yra tokia medžiaga apie hiperaktyvuma tėvams ir mokytojams, atspausdink ir jai padok, vat taip ir būsite apsikeitusios medžaiga, kaip su vaikais bendrauti ir auklėti.
http://www.kpsc.lt/pat7p.html
http://search.delfi....
Atsakyti
Ai aš vis išbėgu, žinai 16 val. turiu vaiką iš darželio pasiimti, tai kai pasiimu, tai į parduotuvę tai į knygyną užsukam su vaiku, tai atitrūkstu nuo kompo. Sveikata nieko ( tfu tfu), tik darbas labai nervuotas, o nuo pirmadienio sesija prasideda, tie egzai, tai kiek vėl bus nervų. Su auklėtoja net nesimatau, bet vaiko klausiu, tai jis niekuo nesikundžia, gal čia toks trumpalaikis nervas jai buvo užėjęs. dėkui už info, kur įdėjai, nebuvau pati skaičius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chikko: 15 gegužės 2007 - 16:41
QUOTE(chikko @ 2007 05 15, 17:41)
Ai aš vis išbėgu, žinai 16 val. turiu vaiką iš darželio pasiimti, tai kai pasiimu, tai į parduotuvę tai į knygyną užsukam su vaiku, tai atitrūkstu nuo kompo. Sveikata nieko ( tfu tfu), tik darbas labai nervuotas, o nuo pirmadienio sesija prasideda, tie egzai, tai kiek vėl bus nervų. Su auklėtoja net nesimatau, bet vaiko klausiu, tai jis niekuo nesikundžia, gal čia toks trumpalaikis nervas jai buvo užėjęs. dėkui už info, kur įdėjai, nebuvau pati skaičius.



na tai jau labai užsiėmusi, vaikiuka turi pasiimti, dar darbas dar mokslai doh.gif ir dar laukiesi, o kada ilsiesi g.gif juk tau taip reikia poilsio nors kiek. ar turi kas tave pavaduoja ir tu nors kiek laiko gali skirti sau g.gif

o tą medžaiga man atsiuntė mano vaiko mokytoja, o ir aš dar pasieškau. pasiskaitau, pasiklausiu. svarbu, kad tik padėtų irnors kiek informacijos gautum mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikute, pati stebiuosi kaip taip galiu. Bet mokytis pradėjau, kai vaikui buvo 2 m. tada auginau jį nebuvo kas veikti, dirbti įšėjau kai vaikui suėjo 3 m. nuo 2 m atidaviau į daržą iki pietų. Tai laiko turėjau iki valios. Paskui įšėjau dirbti, o dabar geriau neklausk, laaaabai gailiuosi, kad mokausi. Ir darbas ir sesija artėja, ir dar kaip miegelio norisi, ir va, tuoj važiuosiu į darželį vaiko pasiimti. Bet nėra kur dėtis aš jau trečiame kurse. O turbūt dirbi iki penkių ?
Atsakyti