Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

Labas,

uzuojauta tau chikko, del multiku turejom tokia pat beda gal net dar didesne, bet padejo susitvarkyti mano draugas (dabar jau mano vyras). Kai liepdavau isjungti televizoriu ji net nereguodavo o jei isjungdavau pati ji vel su isterijom puldavo isijungti ir taip galedavai kelias valandas su ja kovoti, kol viena syki neisikiso mano draugas jo ji kazkaip klauso nors jis nemusa ir nesaukia ant jos. Tai kazkaip po truputi ir i mano pasakymus pradejo reaguoti dabar jau jokios bedos neber pasakau ir iskarto pati isjungia be jokiu isteriju ir gincu. Tik svarbiausia nenusileisti, nes as neiskentedavau tu isteriju ir ijungdavau vel ta telika del to ir priejom liepto gala, bet aciu dievui viskas susitvarke.
Dabar pas mus tikrai daug kas gereja. Neseniai nupirkau jai taupykle nes labai prase kadangi mazoji sese gavo taupykle dovanu per krikstynas ir visi jai mete pinigeliu uzsinorejo ir ji. Tai kai visi sumete ir jai paklausiau ka pirks kai sutaupys daugiau o ji atsake kad koki nors zaisla sesei ir man ka nors, sakau tai sau taupyk ka nors nusipirkti o ji sako sau as po to taupysiu kai jum ka nors nupirksiu. Taip nuosirzdiai ji tai pasake kad net susigraudinau, labai dziaugiuosi smile.gif /
Atsakyti
Ilniux džiugu girdėti, kad viskas eina tik geryn ir kad viskas susitvarkė, sveikinu šaunuoliai bigsmile.gif
Atsakyti
Nežinau kaip Jūsų bet mano jau pusantrų toks darosi ...
Atsakyti
Mes išsikrapštėm (tikiuosi) iš ligų. Tai dabar rytais nebegalim atsikelti, kol visai kantrybė neišsenka, tai jis dabar tingi keltis ir viskas, laukiam paskutinės minutės, tai paskui bėgte viskas gaunasi. Atrodo ir guldau anksti, bet nemiega, vis klauso ką mes darom, ką žiūrim ir t.t. paskui rytas prilygsta košmarui. Ir dar tie nesibaigiantys skundai darželyje, dėl elgesio. Vakar vėl nuėjo tėvas pasiimti, stovi motina ir dejuoja, kad maniškis spjovė, spyrė, mušė ant jos mergaitės. Žodžiu, MB ir sako tai mergaitėi,tai tu irgi jam spjauk, ta slepiasi tada už mamos nugaros, ką aš žinau, juk nemušiu aš savo vaiko dėl to. Aš juk aiškinu,kad taip negražu, negalima elgtis. Kada tai pasibaigs? Visada sakiau, jei pas mus pasibaigia vienos tai prasideda kitos problemos. Išaugam iš vienų ateina kitos, ir taip begalo......
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 10 24, 09:25)
Mes išsikrapštėm (tikiuosi) iš ligų. Tai dabar rytais nebegalim atsikelti, kol visai kantrybė neišsenka, tai jis dabar tingi keltis ir viskas, laukiam paskutinės minutės, tai paskui bėgte viskas gaunasi. Atrodo ir guldau anksti, bet nemiega, vis klauso ką mes darom, ką žiūrim ir t.t. paskui rytas prilygsta košmarui. Ir dar tie nesibaigiantys skundai darželyje, dėl elgesio. Vakar vėl nuėjo tėvas pasiimti, stovi motina ir dejuoja, kad maniškis spjovė, spyrė, mušė ant jos mergaitės. Žodžiu, MB ir sako tai mergaitėi,tai tu irgi jam spjauk, ta slepiasi tada už mamos nugaros, ką aš žinau, juk nemušiu aš savo vaiko dėl to. Aš juk aiškinu,kad taip negražu, negalima elgtis. Kada tai pasibaigs? Visada sakiau, jei pas mus pasibaigia vienos tai prasideda kitos problemos. Išaugam iš vienų ateina kitos, ir taip begalo......



Svarbu, kad iš ligų išbridote, o dėl kėlimosi taip jau ir pas mus buvo, ir dabar kartais taip būna, čia jau reikia vaikui pripratimo reikia kad reikia keltis. o dėl muštynių pas mus tas pats buvo, o dabar taijau retai retai kada susimuša, na ir pas jus viskas po truputuka susitvarkys. aišku bėdos vienos išsiprendžia kitos ateina, dėja jau taip yra, bet juk jie vaikiukai ir viskas po truputka mokosi. laikykis tu ir kantrybės ir stiprybės tau. kaip tavo pilvukas gyvuoja jau nebedaug ir liko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 10 20, 19:17)
O šiandieną bandėm vienas kito kantrybę, maniškis bliovė 2,5 val. (nuėmiau laiką), kad neleidau multikų žiūrėti.

QUOTE(iloniux @ 2007 10 22, 12:58)
del multiku turejom tokia pat beda gal net dar didesne,

Na va, nors problemų begalė panašių, bet su TV ar kompu neturim problemų thumbup.gif Valandą laiko išsėdėt prie teliko, jai kantrybė matyt neneša. Su kompu tas pats, atsisėda pažaist, ir jau po 15 min kėdėj rangosi. Jos visi užsiėmimai ir žaidimai yra su veiksmu. Vienam kambary mokykla, kitam šokių repeticijos, trečiam namai, tualete bankas( lotuliukas.gif lotuliukas.gif ), mokesčius reikia gi mokėti ir t.t. Pasiima lelką kokią, įsodina ją į vežimą ir pirmyn po visus namus. Dar kai į „šokius“eina, tai ir striukę užsivelka. Dar mobilka turi, su draugėm plepa. Ir taip ištisai. Kalba, dainuoja, kol vakare net užkimsta kartais. Kartais ten jos pasiklausius , tai ausys kaista doh.gif Taip iki 9 vakaro. Kai atsigula į lovą, po 10 min jau miega. O daržely per pamokėles tenka kartais už durų pastovėti, nes negali išbūti ramiai ir neplepėjus doh.gif Ateinančio rugsėjo ir pirmos klasės nelaukiu visai doh.gif
Atsakyti
Nu mokyklos ir aš labai nelaukiu. Nes manau, vėl viskas bus iš pradžių, nauji klasiokai, nauja mokytoja, vėl kol susipažins ir pripras, man net plaukau šiaušiasi pagalvojus. Su tuo kėlimusi iš ryto baigiu išdurnėt, būna pati pravirkstu, na nabagaliu. Reik keltis ir prasideda:aš noriu miego, prakeiktas tas darželis, nekenčiu mamos ir t.t. (čia maniškis taip šneka). O vakare negaliu niekaip nuvaryt miegoti, vakar su diržu variau, neina miegot ir viskas. Nesuprantu,kas čia pasidarė.

Ai,Roga, stora aš jau labai. Priaugau +20 kg. doh.gif . Nors pilviukas mažas, gine net puolė šiandieną matuoti pilvą, sakė gimdos dugno pakanka(čia supratau leliui augti). na dar laiko yra gal ir pilvas padidės. Kaip jums besiseka? kaip Benas? kaip ten mokykloje? Ar dar dažnai pameluoja tau? Žodžiu, rašyk, labai smalsu visokios naujienėlės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 10 25, 15:52)
Nu mokyklos ir aš labai nelaukiu. Nes manau, vėl viskas bus iš pradžių, nauji klasiokai, nauja mokytoja, vėl kol susipažins ir pripras, man net plaukau šiaušiasi pagalvojus.

Na del mokyklos ir as labai bijojau bet dabar matau kad visai be reikalo, Manau ir tau nereiktu panikuoti is anksto nes nezinosi kaip dar viskas gali pasikeisti. Mum tai mokykla kaip koks vaistas na bent kol kas. Irgi tingedavo keltis i darzeli ir verkdavo ir miegot neidavo vakare visko buvo o dabar pati eina miegot netgi 9h o ryte labai retai kada reikia zadint pati ir pabunda ir rengiasi ir sukuojasi mano pagalbos beveik nebereikia. Ir tokia atsakinga pasidare viska pasitikrina ar visos pamokos sudetos ar batukai svarus. Nu zozdiu stebuklas mum ta mokykla. Net nebuciau patikejusi kad taip bus.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 10 25, 14:52)
Nu mokyklos ir aš labai nelaukiu. Nes manau, vėl viskas bus iš pradžių, nauji klasiokai, nauja mokytoja, vėl kol susipažins ir pripras, man net plaukau šiaušiasi pagalvojus. Su tuo kėlimusi iš ryto baigiu išdurnėt, būna pati pravirkstu, na nabagaliu. Reik keltis ir prasideda:aš noriu miego, prakeiktas tas darželis, nekenčiu mamos ir t.t. (čia maniškis taip šneka). O vakare negaliu niekaip nuvaryt miegoti, vakar su diržu variau, neina miegot ir viskas. Nesuprantu,kas čia pasidarė.

Ai,Roga, stora aš jau labai. Priaugau +20 kg. doh.gif . Nors pilviukas mažas, gine net puolė šiandieną matuoti pilvą, sakė gimdos dugno pakanka(čia supratau leliui augti). na dar laiko yra gal ir pilvas padidės. Kaip jums besiseka? kaip Benas? kaip ten mokykloje? Ar dar dažnai pameluoja tau? Žodžiu, rašyk, labai smalsu visokios naujienėlės tongue.gif



nugi ir ką viskas bus gerai pamatysi mirksiukas.gif o tau tas ir sunkiausia, kai vaikas rėkia ir barasi doh.gif siaubikas kažkoks doh.gif tiek prisiminimų iškyla, va vakar ryte rėkdamas iš lovos kėlėsi, bet nieko sakau jai nenori neik į mokykla, aš tavęs nelaksiu, tai susitvarkė per puse valandos, mat jam mokykla labai svarbi.
na panašiai ir aš buvau su benu priaaugusi 18 kg. ir numečiau visus kg per pirmus tris mėnesius ax.gif svarbu, kad gerai jautiesi ir tavo pilvuko gyventojas gerai gyvena bigsmile.gif mirksiukas.gif
o kaip mums sekasi sunkiau kartais, kartais lengviau doh.gif va benas sugalvoj, kad viska žino ir nereikia mokytis tai vieną diena visus pažymius parsinešė blogus, tai dabar visus bando pasivyti unsure.gif meluoja taip kad net žiūri į akis ir taipmeluoja įtikinamai doh.gif bet jau kartais ir pagaunu meluojant, o tada kai pagaunu, tai turi viska pasakyti ką meluoja, jam tada pati didžiausia nuobauda doh.gif ir nesikalbame kai verkia, na žo jau visa sistema sugalvoje doh.gif pakankamai viskas neblogai. va pavz jai pamokas nedaro tai ir niekas niekojam nesakau, tik tiek jai pamatysiu, kad nors viena knyga ne vietoje aš ją pasiimsiu ir kitam vaikui atiduosiu. nieko viska iškarto susitvarko. o kai daiktai mėtosi tai tada surenku ir viska pasidedu arba išmetu laukan, žiauriai aš čia, bet padeda blush2.gif na žo papasakojau, blush2.gif labai meilus mano vaikas, va ateina apsikabina ir supuojamės, labai mielas mano sidabriukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 10 25, 19:33)
nugi ir ką viskas bus gerai pamatysi mirksiukas.gif o tau tas ir sunkiausia, kai vaikas rėkia ir barasi doh.gif siaubikas kažkoks doh.gif tiek prisiminimų iškyla, va vakar ryte rėkdamas iš lovos kėlėsi, bet nieko sakau jai nenori neik į mokykla, aš tavęs nelaksiu, tai susitvarkė per puse valandos, mat jam mokykla labai svarbi.
na panašiai ir aš buvau su benu priaaugusi 18 kg. ir numečiau visus kg per pirmus tris mėnesius ax.gif svarbu, kad gerai jautiesi ir tavo pilvuko gyventojas gerai gyvena bigsmile.gif  mirksiukas.gif
o kaip mums sekasi sunkiau kartais, kartais lengviau  doh.gif va benas sugalvoj, kad viska žino ir nereikia mokytis tai vieną diena visus pažymius parsinešė blogus, tai dabar visus bando pasivyti unsure.gif meluoja taip kad net žiūri į akis ir taipmeluoja įtikinamai doh.gif bet jau kartais ir pagaunu meluojant, o tada kai pagaunu, tai turi viska pasakyti ką meluoja, jam tada pati didžiausia nuobauda doh.gif ir nesikalbame kai verkia, na žo jau visa sistema sugalvoje doh.gif pakankamai viskas neblogai. va pavz jai pamokas nedaro tai ir niekas niekojam nesakau, tik tiek jai pamatysiu, kad nors viena knyga ne vietoje aš ją pasiimsiu ir kitam vaikui atiduosiu. nieko viska iškarto susitvarko. o kai daiktai mėtosi tai tada surenku ir viska pasidedu arba išmetu laukan, žiauriai aš čia, bet padeda blush2.gif na žo papasakojau,  blush2.gif labai meilus mano vaikas, va ateina apsikabina ir supuojamės, labai mielas mano sidabriukas wub.gif


Taip taip, vistiek pats brangiausias žmogelis jis yra, sutinku thumbup.gif . Man taip pat. Kad ir dabar, guli savo lovoj ir nemiega, klauso ką mes darom, o žiovauja tai net ausys barška tongue.gif . Rytoj vėl košmaras bus doh.gif Pasekiau pasaką apie melagių pilį (pati sukūriau ax.gif ), tai gal kuri laiką nustos meluoti. O jo fantazija... net aš taip nesugalvočiau... Bet vistiek, kaip gera turėti tokius vaikus, kiek daug išmoksti , o kantrybė mūsų begalinė wub.gif  wub.gif

Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 10 25, 22:40)

Taip taip, vistiek pats brangiausias žmogelis jis yra, sutinku  . Man taip pat. Kad ir dabar, guli savo lovoj ir nemiega, klauso ką mes darom, o žiovauja tai net ausys barška  . Rytoj vėl košmaras bus  Pasekiau pasaką apie melagių pilį (pati sukūriau  ), tai gal kuri laiką nustos meluoti. O jo fantazija... net aš taip nesugalvočiau... Bet vistiek, kaip gera turėti tokius vaikus, kiek daug išmoksti , o kantrybė mūsų begalinė   




o kaip aš tavimi žaviuosi, tu tikra šaunuolė bigsmile.gif vien kai pagalvoju aš tikrai nemokėčiau kitokio vaiko auginti, net jai skaudina mane ir meluoja, piktas būna, bet niekada nepamirš benas prieiti ir pasakyti mama kaip aš jus myliu wub.gif va tokios akimirkos ir suteikia stiprybės, net jai kartais buna taip sunku kad tik verkti norisi unsure.gif bet didžiuojuosi savo vaiku bigsmile.gif kiek jam pastangų reikia įdėti, kad suprasti pasaulį, suprasti visus, vien prisiminus, kaip man buvo sunku doh.gif už tai ir kelia žavesį hiperaktyvūs vaikai, kiek jie įdeda pastangų, jie tikri šaunuolei wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas mergaitės. Apšvieskite mane, prašau, ar hiperaktyvumas, kai : vaikas labai judrus, mažai miegantis, bėgantis, nesukaupiantis dėmesio, pamirštantis ko ir kur ėjo jei kas užkalbina ir pan.??
Atsakyti