Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

QUOTE(chikko @ 2007 10 15, 16:38)
Na nežinau, užpuolė mus kažkokios mistinės ligos. Ką tik išsigydėm viduriavimą, tai po savaitės vemti pradėjo, po to kosulys užpuolė, dabar ką tik pietus pavalgė, tai viską išvėmė. Skambinu į PPT (šiandieną kaip ir 15 d.spalio), dėl tų užsiėmimų, tai nieks ragelio nekelia. Nu kažkas vyksta. Raminančių seniai nebeduodų, nepadeda ir tiek. Kam kankinti vaiką, juk neskanūs tie vaistai. Tai gerai,kad nors prikalbinu dėl pietų miego, tai pamiega nors. Miega ir dabar. Jaučiu sirgsim kažkuo.



na liūdna labai kad vis dar sergate, o kaip ten ar prisikambinai į PPT g.gif laikykitės ir sveikite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 10 15, 17:36)
na liūdna labai kad vis dar sergate, o kaip ten ar prisikambinai į PPT  g.gif laikykitės ir sveikite mirksiukas.gif

Nea, skambinau į mob. neatsiliepia, maniau,kad perskambins (nes ir tada taip buvo) niekas neperskambino, nesupratau blink.gif Ir taip kelis kartus. Va valdiška institucija blink.gif verysad.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2007 10 11, 09:42)
O ką ketini daryti, Vyšnele? Ar toliau vesi vaiką į darželį ar dar palauksi kažkiek laiko? Vat šitą problemą aš dabar spendžiu. Vyras už tai, kad vesti, mano mana žiauriai priešinasi. Tai aš tarp dviejų ugnių sėdžiu ir nežinau, ką daryti.

Mes dabar padarėme menesio laiko pertrauka.Ryt bandysim eiti uzsirasyti i Regos centro darzeli,mat mums ta darzeli rekomendavo lankyti del pablogejusio regejimo.Sako,kad ten maziau vaiku grupeje buna,galvoju,gal kaip nors galesime lankyti.

QUOTE(vario @ 2007 10 11, 13:26)
Mums, kaip žiogas buvo apie 3,5 metų rekomendavo Vaiko Raidos Centre. Tik žinau, kad pirmais kartais gali būti sunku vaiką klykiantį besispardantį išlaikyti, bet manau reikia stengtis. O kiti kartai jau bus ramesni.

Tai mes spalio pabaigoje vaziuosim i Vaiko raidos centra psichiatro konsultacijai.Idomu,o ka tiems vaikams ten daro,kad klykiancius reikia laikyti?
O ten vieno karto mums neuzteks,kad sakai "kiti kartai bus ramesni" g.gif .

Papasakokit placiau apie ta Vaiko raidos centra,ka ten darys su mano mazium unsure.gif .

Tiesa,mes buvom Kauno klinikose konsultuotis del tu mums buvusiu vemimo priepuoliu.Isvada tokia - su skrandziu viskas gerai.Tie vemimai galejo buti nerviniu pagrindu.Dabar labai bijau to naujo darzelio.O jeigu vel mums tos pacios bedos... verysad.gif .To,ka mes patyrem,niekam nelinkiu...
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 10 15, 20:25)
Nea, skambinau į mob. neatsiliepia, maniau,kad perskambins (nes ir tada taip buvo) niekas neperskambino, nesupratau blink.gif Ir taip kelis kartus. Va valdiška institucija blink.gif  verysad.gif  cool.gif



niu tada teks dar kartelį pasiskambinti mirksiukas.gif svarbu, kad tik viskas eina geryn 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 10 15, 21:59)
niu tada teks dar kartelį pasiskambinti mirksiukas.gif svarbu, kad tik viskas eina geryn 4u.gif

Negaliu pasakyti ar eina geryn...gal dabar toks laikas, serga tai ramesnis, mažiau duodasi. Ir aš tokia visa stora ir nerangi mažiau sureikšminu tai kas vyksta. Bent vakare nedaug užkando, vis mažas žingsnelis į priekį. Rytoj vėl skambinsiu į PPT.
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2007 10 15, 20:10)
Tai mes spalio pabaigoje vaziuosim i Vaiko raidos centra psichiatro konsultacijai.Idomu,o ka tiems vaikams ten daro,kad klykiancius reikia laikyti?
O ten vieno karto mums neuzteks,kad sakai "kiti kartai bus ramesni" g.gif .

Papasakokit placiau apie ta Vaiko raidos centra,ka ten darys su mano mazium unsure.gif .

Tu manes nesupratai lotuliukas.gif As kalbejau apie vaiko laikyma apkabinus isterikos metu (ziureti ankstesnes zinutes, kurias as citavau lotuliukas.gif ) Ir ta reikia daryti mamai namuose, o ne VRC. As rasiau, kad mums laikyma apsikabinus rekomendavo ten, VRC, kaip efektyvia priemone isterikai nuraminti .

O vilniuje VRC tikrai jusu niekas neskriaus lotuliukas.gif O ka dar pasakoti? Kiekvienas atvejis individualus ir vyksta kitaip. Pirmiausia pokalbiai ir stebejimas.
Atsakyti
As tai dar norejau paklausti, kaip jus tvarkotes su tuo, kad neislepinti isterisko vaiko. Nes tos isterijos tai taip groja per nervus, kad atrodo viska darytum jog tu isteriju nebutu. O per tai nejucia matai, kaip imi pataikauti vaikui ir kaip jis darosi vis labiau islepes. Jeigu parsitempi is parduotuves bliaunanti, pradedi rodyti visokius zaislus, bandai visaip pralinksminti. Bet sako ta daryti negerai. Tipo jis turi pats ismokti nusiraminti. Ir ta daro visi seimos nariai. Mums sake, kad nieko nera blogiau kaip islepinti isteriska vaika, nes kuo labiau islepes, tuo dar labiau isteriskas. Nu vienu zodziu uzburtas ratas.

Atsakyti
svekos,
o as noriu pasidziaugti mano dukrytei mokykla tikrai i nauda, jau gavo net kelis pagyrimus neseniai gavo pagyrima kad klausosi kas vyksta per pamokas ir girdi jau beveik visas uzduotis o ir su mokytoja kalbejau sake tikrai dziaugiuosi labai pasitaisiusi yra smile.gif . Ir namie tokia atsakingesne pasidare jau ir mazaja palieku pazaist pasd ja kambary viena taip atsakingai priziuri kad ko smulkaus i burnyte neisikistu , kad neusigautu, na zodziu dziaugiuosi nors buna dar visko ir pykciu ir neklausymu bet daug kas eina geryn smile.gif
Atsakyti
Iloniux 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 10 15, 22:46)
Negaliu pasakyti ar eina geryn...gal dabar toks laikas, serga tai ramesnis, mažiau duodasi. Ir aš tokia visa stora ir nerangi mažiau sureikšminu tai kas vyksta. Bent vakare nedaug užkando, vis mažas žingsnelis į priekį. Rytoj vėl skambinsiu į PPT.



na kaip jums sekasi, ar prisikambinai, g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 10 19, 21:45)
na kaip jums sekasi, ar prisikambinai, g.gif

Nea, nes vėl susirgom. Tai su sergančiu aš tikrai nevaikščiosiu. O šiandieną bandėm vienas kito kantrybę, maniškis bliovė 2,5 val. (nuėmiau laiką), kad neleidau multikų žiūrėti. Tiksliau, leidau, bet po valandos išjungiau tai bliovė.... Siaubas, jau net bloga pasidarė, po 2,5 val nustojo, bet tikrai žinau, jei reiks ir vėl tiek pat bliaus, jam jokio skirtumo kiek laiko verkti.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 10 20, 18:17)
Nea, nes vėl susirgom. Tai su sergančiu aš tikrai nevaikščiosiu. O šiandieną bandėm vienas kito kantrybę, maniškis bliovė 2,5 val. (nuėmiau laiką), kad neleidau multikų žiūrėti. Tiksliau, leidau, bet po valandos išjungiau tai bliovė.... Siaubas, jau net bloga  pasidarė, po 2,5 val nustojo, bet tikrai žinau, jei reiks ir vėl tiek pat bliaus, jam jokio skirtumo kiek laiko verkti.



na kas dabar jus užpuolė ir vėl sergate, kaipliūdna unsure.gif laikykitės mirksiukas.gif aš su tavimi 4u.gif
na taip su tuo rėkimu tai oj, net dabar visko būna doh.gif bet jau lengviau susitarti unsure.gif
Atsakyti