Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

labukas visoms, siaubute, kaip smagu girdėti,kad po truputėlį viskas tvarkosi 4u.gif
Mes vakar tik pirmą dieną kai neviduriavom, norėjau savaitgalį vežti į infekcinę ligoninę,bent jau ,kad apžiūrėtų, bet vėl...nupirkau (paskutinė mano viltis) Enterol vaistukų, tai vakar jau nebeviduriavo. Nežinau,kaip šiandieną bus. labai noriu tikėti,kad viskas susitvarkys,kažkoks brūdas įsimetė. Šiaip negulinėja, lyg viskas stoja į savo vėžes, judrumas atsiranda, nebėra toks ramus (kas man visai nepatinka, tikrai, nebemokėčiau kitaip gyventi,kai vaikas lėtas ir ramus).
Ir dar laukiu tos spalio 15 d.kada gi pagaliau bus tie užsiėmimai,nes,žinau, vaikui nuo to tik geriau bus.
Atsakyti
Siaubute, va tokie pasiekimai, tai tiesiog..nepaprastai dziugina..norisi dainuoti ir dziaugtis uz tave. lyg butu pasaulis nuo AIDS isgijes. Laikykis ir laikysime kumscius, akd viskas butu toliau gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 10 02, 12:39)
labukas visoms, siaubute, kaip smagu girdėti,kad po truputėlį viskas tvarkosi 4u.gif
Mes vakar tik pirmą dieną kai neviduriavom, norėjau savaitgalį vežti į infekcinę ligoninę,bent jau ,kad apžiūrėtų, bet vėl...nupirkau (paskutinė mano viltis) Enterol vaistukų, tai vakar jau nebeviduriavo. Nežinau,kaip šiandieną bus. labai noriu tikėti,kad viskas susitvarkys,kažkoks brūdas įsimetė. Šiaip negulinėja, lyg viskas stoja į savo vėžes, judrumas atsiranda, nebėra toks ramus (kas man visai nepatinka, tikrai, nebemokėčiau kitaip gyventi,kai vaikas lėtas ir ramus).
Ir dar laukiu tos spalio 15 d.kada gi pagaliau bus tie užsiėmimai,nes,žinau, vaikui nuo to tik geriau bus.



nieko vaikas tavo pasveiks ir vėl viskas bus gerai, eis sienomis mirksiukas.gif aišku sunku tau labai kai jis eina sienomis, bet svarbu kad sveikas mirksiukas.gif
Atsakyti
Tik spėk žmogus pasidžiaugti, pasigirti ir vėl verysad.gif šiandien vaikui nuo ryto "ežiukas po uodega palindo"-laksto kaip pasiutęs, kaip visada. O mes jau taip džiaugėmės...
Tai dabar dar klausimas ar būna jūsų vaikams tokių stebuklingai gerų ramių dienų, ta prasme ne kai serga ir būna aprimęs, bet pačiam hiperaktyvumui ar būdinga, kad čia visiškai pasiutęs paskui kelios dienos ar savaitė jau beveik gerutis-kitas vaikas. Nes mes susiejom su priepuoliu, bet gal tai nesusiję? g.gif
Atsakyti
Siaubute, buna..ir tie tarpai gerumo vis ilgeja.na as tai kabinu augimui, brandai..tik aisku aps mus kiek kitaip nei tau. Bet tikekimes, kad ir tau atsigavimu vis dauges
Atsakyti
pas mus su hiperaktyvumu va taip beveik nėra nei vienos dienos, kad būtų ramesnis, na nebent kai serga, o taip visada lipa eina, kalba, dirba, mane supa, glosto ir vėl eina, jei neturi ką veikti ateina pagalbos paprašyti.
siaubute laikykis ir daug tau kantrybės ir stiprybės, o tavo vaikui sveikatytės mirksiukas.gif
Atsakyti
LABAS,
Nebezinau ka daryti tai klausiu jusu patarimo, savo dukryte mokinu nesimusti jei kas musasi sakau kad pareitu ir pasakytu man ir niekada atgal nesimustu, daznai taip buna kad ji duoda grazos kitam vaikui sako jis pirmas prasidejo tai as jam atsilyginau. Neseniai viena mergaite atejo skustis kad mano Saida ja muse, o Saida sako kad ta mergaite pirma ja pastume ir smarkiai uzgavo, bet vistiek tada nubaudziau savo dukryte nes kaip ir sakiau mokinu nesimust o ateit pasisakyt, tai neisleidau ta diena daugiau i kiema. Vakar vel susitiko su ta pacia mergaite ir vel prasidejo mustynes tik si karta mano Saida nesimuse o nuejo jos mamai pasakyt, o jos mama isivaizduojat isvare mano vaika ir dar pasake kaip tau negeda skustis. Tai dabar nezinau man ji guodesi vakar parejusi is kiemo taip gaila jos buvo aiskino man kad nera teisybes ir as jai pritariau sakiau kad vistiek nesimusk, bet nezinau ar itikinau ji niekaip nesuprato to kodel ja baudziu o kitu mamos nebaudzia savo vaiku uz tai. Gal man su ta mamyte nueit pakalbet net nezinau ka daryt ir pyktis nesinori as jos nepazistu tai nezinau kaip ji sureaguos.Gal kokiu patarimu turit.
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2007 10 04, 10:31)
LABAS,
Vakar vel susitiko su ta pacia mergaite ir vel prasidejo mustynes tik si karta mano Saida nesimuse o nuejo jos mamai pasakyt, o jos mama isivaizduojat isvare mano vaika ir dar pasake kaip tau negeda skustis. Tai dabar nezinau man ji guodesi vakar parejusi is kiemo taip gaila jos buvo aiskino man kad nera teisybes ir as jai pritariau sakiau kad vistiek nesimusk, bet nezinau ar itikinau ji niekaip nesuprato to kodel ja baudziu o kitu mamos nebaudzia savo vaiku uz tai. Gal man su ta mamyte nueit pakalbet net nezinau ka daryt ir pyktis nesinori as jos nepazistu tai nezinau kaip ji sureaguos.Gal kokiu patarimu turit.

va čia ir yra didelė problema. Mūsiškiai, hiperiukai visada yra kitų vaikų skundžiami ir barami, o kai patys pabando pasiskųsti, visada būna "nusodinti", kad pats pradėjai, pats ne geresnis verysad.gif Vat todėl mūsiškiai ir nustoja skųstis, nors tikrai, kartais būna skriaudžiami kitų verysad.gif
Aš pražiopsojau tą momentą, todėl, dabar iš žiogo nei žodžio negaliu išpešt verysad.gif

Alchemie, mums mergaičių problema labai aktuali. Pameni, kavinukėj pasakojau, kad nuo mažų dienų žiogas rodė didesnį nei kiti vaikai susidomėjimą moterimis. Ne mergaitėmis, o būtent moterimis verysad.gif Rankas bučiuodavo, komplimentus sakydavo ir taip visai ne vaikiškai. O dabar ta bėda, mane visai iš proto išvarys verysad.gif Šiandien einų į mokyklą, į susitikimą su žiogo mokytojais. Žinau, kad vėl apie mergaites ir dėmesį joms bus kalbama doh.gif pavargau jau...
Atsakyti
nu net nezinau...jo demesys siaip kol kas ir mergaitem rodomas. tik jam labai aptinka mazos, kurias globoti gali. O komplimentus sako toms moterims, kurios jam artimos sielai, gerai pazistamos..tai tikiuosi, akd nebus dideliu problemu..o ka padarysi, kad naujos kartos hormonu lygis kitoks verysad.gif
Atsakyti
Ir pas mus tas pats, jai kuri moteris geresnė tai ir dėmesio daugiau, bet žiūriu, kad ir jau nors ir įvyresnias įsižiūri, bet vis mokyklinio amžiaus, sakau visai neblogai g.gif va šiandiena buvome pirma karta krepšinio treniruotėje, oj kaip mano benas grįžo vaos leisgyvis lotuliukas.gif kad ir griūdamas net nemie visur lekia po tokios treniruotės, bet fu pagaliau jau miega bigsmile.gif
Atsakyti
Maniskis siandien pabuciavo klasioke doh.gif nezinau, kaip ten viskas vyko, bet faktas, kad tevas parejes papasakojo sita ivyki, nes viso klasiokes aplinkui kalbejo
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2007 10 05, 16:56)
Maniskis siandien pabuciavo klasioke doh.gif nezinau, kaip ten viskas vyko, bet faktas, kad tevas parejes papasakojo sita ivyki, nes viso klasiokes aplinkui kalbejo



va o pas mane irgi vaikas pareina iš mokyklos ir papasakoja, kad žaidžia jog mergaitės pagauna ir pabučiuoja berniukas, ir kas svarbiausia sako kad pagrinde mano vaikį pagauna ir pabučiuoja blink.gif bet jau pripratau blush2.gif
Atsakyti