Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

Na gal ir gera mintis perspėti g.gif svarbu, kad vaikai būtų neverčiami g.gif
Atsakyti
maniskis tai miegodavo po 3 valandas..budavo ateinu ir is lovos pasiimu.Bet kai gimtadienio proga leido jam nemiegoti, tai nemiegojo biggrin.gif o siaip..tai jei matau, kad namie eina pietu miego, man itarimai, kad jis serga
Atsakyti
Sveikutes,
matau apie pietu miega cia kalbat manoji irgi nenoredavo miegoti tai visa ta laika ramiai praguledavo, nu kartais nelabai ramiai skusdavosi aukletojos kad Saida kalba ir zaizdia su zaislais atsigulusi trukdo kitiem miegoti tai jai buvo uzdrausta su zaislais miegot o kitiem leisdavo kas ramiai uzmigdavo. Gaila man jos buvo tada skundesi ji man bet ka as galiu padet tokia tvarka ir taskas nieks ten i kalbas neidavo labai tokios aukletojos buvo kad turejo but tvarka pagal jas ir viskas. labai nepasokinesi nes darzeliai perpildyti vietu ner tai pasako jei kas nepatinka auginkit namie va taip. O jei namie uzsimano miego tai man irgi neramu kad susirgo. Paskutini karta cia pries kokius 2men. norejo miego tai tada buvo tableciu mociutes privalgiusi tai islekem i ligonine.
Atsakyti
iloniux, o tai baisu jai vaistų prigėrė blink.gif kažkaip maniškis nelenda ten, tik karta kelis išgėrė vitaminus C ir viskas schmoll.gif o kaip jums mokslai sekasi, kaip ten vaiko akis, kaip viskas pasibaigė g.gif
Atsakyti
Na mes truputėlį apsirgę buvom, dar neaišku kaip ten šiandieną bus. Suviduriavo ir temperatūra buvo 37 . Neaukšta, bet tai kaip ir uždegiminė tokia. Tai Smectos pridaviau, kmynų arbatos, piulviuko, sako,kad nebeskauda, bet vistiek viduriuoja. Žiūrėsim kaip šiandieną, valgo gerai, apetitą turi biggrin.gif Vistiek neramu pasidaro, kai ne viskas gerai su vaiku g.gif . Tai tas dienas kaip ir ramesnis, kažkoks tylesnis, tai man jau ir neberamu pasidaro, bet suprantu pati, kad sirguliuoja.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 09 28, 11:07)
Tai tas dienas kaip ir ramesnis, kažkoks tylesnis, tai man jau ir neberamu pasidaro, bet suprantu pati, kad sirguliuoja.

Sveikit 4u.gif

O as visada irgi pergyvenu kai vaikas ramesnis pasidaro. Galvoju susirgo doh.gif biggrin.gif
Net nezinau, ar mokeciau auginti ramu vaika - kur padejai ten ir radai lotuliukas.gif
Dabar kasdiena, kaip narkotiku kokia doze- adrenalinas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 09 27, 21:57)
iloniux, o tai baisu jai vaistų prigėrė blink.gif kažkaip maniškis nelenda ten, tik karta kelis išgėrė vitaminus C ir viskas schmoll.gif o kaip jums mokslai sekasi, kaip ten vaiko akis, kaip viskas pasibaigė g.gif

Na maniskei irgi su tais vaistais netycia buvo turbut, taip ir neissiaiskinu iki galo ar kieme kas uzvaisino ar mociute pamete tablete ir ta tablete prilipo jai prie saldainio tai netycia galejo ir suciulpti. Nes pati sake tikrai neeme ir tikiu as ja nes ji su vaistais labai atsargi net vitamina kai valgo pasiklausia ar galima ar dar siandien neeme. Su tuo berniuku lyg ir aprimo viskas sake su ta akim prastai mato bet po truputi gereja tai turetu viskas atsistatyti. Tai butu gerai kad taip ir nutiktu. O del mokyklos tai visko buna nelabai nori namie rasyti bet reikia nes ne taip jau graziai ir raso. Vakar buvau susirinkime mokykloje tai mokytoja pagyre mano Saida sake yra pasitempusi labai stengiasi ir rasyti jau neblogai sekasi ir su elgesiu geriau. Dave pasiekimu knyga pasiziureti tai visos tik g raides is visu pamoku tik su elgesiu ten raso sypseneles ir nuliudusius veidukus tai tu sypseneliu nelabai daug. Bet vistiek labai dziaugiuosi kad pagyre ir kad ji pati stengiasi. Gal po btruputi ir pas mus prades reikalai klostytis geriau.
Atsakyti
chikko na liūdna, kad sergate, na bet vaikai greitai sveiksta ir jūs pasveiksite mirksiukas.gif tik tu laikykis ir tavo vaikas pasveiks mirksiukas.gif
viskas bus gerai pamatysi bigsmile.gif


iloniux na matai viskas po truputuka juda į priekį, nesakau, kad nebus bėdų tikrai bus ir gana daug, bet tuo pačiu pamatysi, kaip tavo mergaite savairankiškėja auga ir tampa mažu nepaprastu žmogučiu ir matai, kad viskas po truputuka tik geryn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 09 28, 23:01)
iloniux na matai viskas po truputuka juda į priekį, nesakau, kad nebus bėdų tikrai bus ir gana daug, bet tuo pačiu pamatysi, kaip tavo mergaite savairankiškėja auga ir tampa mažu nepaprastu žmogučiu ir matai, kad viskas po truputuka tik geryn mirksiukas.gif

Na taip tikiu kad dar visko bus, taciau taip norisi kad viskas butu gerai ir kuo greiciau. Bet dziaugiuosi kad kazkas jau gereja ir turiu jau nors kuo pasidziaugt kartu su jumis. Aciu uz palaikyma ir padrasinima. smile.gif
Atsakyti
kai supranta kiti juk netaip ir sunku būna, ir dar jai gali pasikalbėti tai ir yra svarbiau, sėkmės jums mirksiukas.gif
Atsakyti
Perskaičiau daug knygų: "Užsispyręs vaikas", "Kaip mylėti vaiką", Kaip mylėti paauglį", "Hiperaktyvus ar labai gabus", "Agresyvus vaikas" "Rėkia, pešasi, viską gadina" ir kt.Tikrai labai naudingos, dėkoju rekomendavusioms forume ir kitoms rekomenduoju ir netik hiperiukų mamoms.
Prisirinkau info iš interneto, lankomės vaikų rados centre...
ir ką Jūs manote belsdama į medį, sakau vaikas patapo normalus, geras, auksinis -jau 5 dienos biggrin.gif .
Tiesiog po eilinio sunkaus epilepsijos priepuolio -atsigavo ir viskas.Vaiko elgesys kardinaliai pasikeitė, tiesiog sulėtėjo trys ar daugiau kartų. Nerėkia,nelekia, nezyzia, neagresyvus,užsiėmęs žaidžia su ugnele,teletabius žiūri susidomėjęs ir beveik iki galo. Pas psichologę, logopedę dirba,pluša vaikas išsijuosęs-visapusiškai imlus informacijai pasidarė. Neatpažįstam vaiko.Matyt per priepuolį-kai koma, kažkas susisuko smegenyse į gerą pusę.
Perskaičiau, kad viena iš versijų hiperaktyvumo kairiojo smegenų pusrutulio frontoorbitalinė žievė mažesnė-tas mums tinka ir neuromediatoriai priekinėse smegenyse ir kamieno nerviniuose mazguose veikia nepakankamai irgi mūsų atvejui.
Neaišku kiek čia tas geras vaikas bus, bet labai džiaugiuosi ir tikiuosi, kad tai ilgam.Jei ne- reiks ir vėl čia svečiuotis doh.gif .
Visoms sėkmės ir kantrybės.
Atsakyti
siaubute, kaip džiaugiuosi kad pas jus viskas eina tik geryn, labai būtų gerai kad užsuktumei ir viska papasakotumei, kaip jums sekasi bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti