Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

QUOTE(Roga @ 2007 09 20, 20:54)
Sveika, o kaip tu laikaisi, kaip sekasi vaikui darželyje, kaip tavo pilvukas, kaip mokslai, kaip tu pati laikaisi, kaip jautiesi?


Nu ką vaikas tai kaip visada, tik ateinam į darželį pasiimti ir prasideda.....Markas spjaudėsi, markas mušėsi, markas sulaužė... Pirmą dieną pykau, o šiandieną nuėjus pasakiau, : nieko aš nepadarysiu, juk berniukas auga, tai ką man dabar daryti? Juk nemušiu aš jo, vien tam ,kad spjaudosi, o dėl mušimosi...nemanau, kad jis tik vienas tai daro. Čia aš taip galvoju. Nusibodo girdėti vien skundus. O man jis labai geras. Mokslai prasidės tik lapkričio 26 d. tai turėčiau būti jau pagimdžius, arba ne lotuliukas.gif . Stora aš jau, o valgyti, kad pratrūkau, vis noriu ir noriu, ir ne bet ko, o saldumynų, šampano doh.gif , alaus. Nu žodžiu. Į PPT dar nebuvau nuėjusi, nelabai buvo laiko, dabar tikrai jau pirmadienį pasiskambinsiu, tikrai. Bet tikas pas mus tai, oi, mėto akis į šoną siaubingai, net kartais pačiai baisu pasidaro, kai taip varto akytes. Nu bet gal praeis?

Kaip tau sekasi? kaip benas mokykloje? gal jau didesnis ki 4u.gif taip elgiasi? aš kai paskaitau apie kitų vaikų bėdeles, tai maniškis auksas tikra to žodžio prasme.
O tau kaip darbas einas? Viską smulkiai man parašyk. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 09 20, 21:07)
Nu ką vaikas tai kaip visada, tik ateinam į darželį pasiimti ir prasideda.....Markas spjaudėsi, markas mušėsi, markas sulaužė... Pirmą dieną pykau, o šiandieną nuėjus pasakiau, : nieko aš nepadarysiu, juk berniukas auga, tai ką man dabar daryti? Juk nemušiu aš jo, vien tam ,kad spjaudosi, o dėl mušimosi...nemanau, kad jis tik vienas tai daro. Čia aš taip galvoju. Nusibodo girdėti vien skundus. O man jis labai geras. Mokslai prasidės tik lapkričio 26 d. tai turėčiau būti jau pagimdžius, arba ne  lotuliukas.gif . Stora aš jau, o valgyti, kad pratrūkau, vis noriu ir noriu, ir ne bet ko, o saldumynų, šampano doh.gif , alaus. Nu žodžiu. Į PPT dar nebuvau nuėjusi, nelabai buvo laiko, dabar tikrai jau pirmadienį pasiskambinsiu, tikrai. Bet tikas pas mus tai, oi, mėto akis į šoną siaubingai, net kartais pačiai baisu pasidaro, kai taip varto akytes. Nu bet gal praeis?

Kaip tau sekasi? kaip benas mokykloje? gal jau didesnis ki 4u.gif taip elgiasi? aš kai paskaitau apie kitų vaikų bėdeles, tai maniškis auksas tikra to žodžio prasme.
O tau kaip darbas einas? Viską smulkiai man parašyk. 4u.gif


na matai viskas po truputuka ir pas jus gerys. aš šiandiena aju buvau pas viako psichologe pasikalbėjome, gana šauniai, ji pasakė vaikas hiperaktyvus, bet sako atrodo toks paaugęs, bet kai papasakojau kokias šunybes krečia hihihi.gif bet sako maniškis vis dar ieško ribas ir kiek dar gali blink.gif na žo aš su vaiku pasikalbėjau, kad jis eis pas psichologe, o ji dar ateis į klase ir su mokytoja ir su benu sutars kada jis lankysis pas psichologe. benas jau sutiko liko tik suderinti. o šiaip va iš mokyklos šiandiena parnešė medalį už labai gera atlikta užduotį, už matematika gavo 90 proc. už lietuvių suinko net 100proc. na žo vaikis gerai mokosi, tik vis dar negali neskubėti, negali susikaupti, negali velnių nekrėsti cool.gif o aš dirbu dirbu ir jau taip pavargau jau noriu atostogų, o juk aš pakeičiau darbą ir realiai gausiu tik kitais metais doh.gif na žo reikia laikytis biggrin.gif
o su tom vartymu akytes maniškiui tai nepraeina, nors tikrino regėjima, rega kaip erelio bigsmile.gif bet kai žiūri į akis jai neįdomu gali būti, kad viena akis į žmogų žiūri, o kita prošalį blink.gif doh.gif bet nieko pabandysime kol netapome žvairi išmokti nevartyti akių g.gif
Atsakyti
Na taip, maniškis irgi nenustygsta vietoje, duodasi ir duodasi. Bet išmokinau vieno dalyko, jei užsinoriu miegelio (čia tik dabar būdinga man), paprašau jo netrukdyti ir netriukšmauti kol mamytė pailsės, ir ką tu galvoji, jis ramiausiai nueina į savo kambarį ir žaidžia. Aišku, kai po to pamatau kambarį šoką galima gauti, bet vistiek, leidžia man pailsėti, šaunuolis. O ankščiau galvom lipa ir viskas. Čia šiokia tokia pažanga. Dabar labai laukia brolio. Nežinau kaip ten bus kai gims, bet dabar labai nori juo rūpintis ir vežioti. Pas psichologą ir mes eisim, tik aš va doh.gif nepasiskambinu vis. O dar spec. pedagogas su juo dirbs.
Atsakyti
chicco, oi kaip pazistama, kai sako tavo vaikas ta ir ana. O daznai buna, kad kiti vaikai zodziais, o taviskis ginasi kumsciais, tiesa ir savigarba gina.O zodis ta pati lazda..is vaiko su atsuktuvu gi nepataisysi. teisingai apsakei, kad ne tavo vienos vaikas musasi. Manau, kad aukletoja turetu bandyti rasti buda, kaip vaika uzimti ar kitiems paaiskinti, kad pvz. jo nejudintu, kai jis jau emociskai isiaudrines. pas mus darzelyje taip aukletoja vaikus pamokino, kad maniskiam suteiktu galimybe paciam nurimti arba duodavo kokia veikla, i kuria isitraukia ir tada issipresdavo problema.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2007 09 20, 21:53)
chicco, oi kaip pazistama, kai sako tavo vaikas ta ir ana. O daznai buna, kad kiti vaikai zodziais, o taviskis ginasi kumsciais, tiesa ir savigarba gina.O zodis ta pati lazda..is vaiko su atsuktuvu gi nepataisysi. teisingai apsakei, kad ne tavo vienos vaikas musasi. Manau, kad aukletoja turetu bandyti rasti buda, kaip vaika uzimti ar kitiems paaiskinti, kad pvz. jo nejudintu, kai jis jau emociskai isiaudrines. pas mus darzelyje taip aukletoja vaikus pamokino, kad maniskiam suteiktu galimybe paciam nurimti arba duodavo kokia veikla, i kuria isitraukia ir tada issipresdavo problema.

Man kas keisčiausia, jog auklėtoja man visada sako, kad mano vaikis neproblematiškas, kai jos paklausiu. O kai paskaitau ką jos ten prirašo kažkokiuose lapuose kur priduos kai eis į mokyą. Su darželio logopede kalbėjausi, tai ji man ir pasako, kad auklėtoja pati skundžiasi, kad negali susitvarkyti. O man kažkaip kitaip apie tai kalba. Nesuprantu aš auklėtojų. Man logopede sako, kad viską ką galvoja jos surašo tuose lapuose, ir duoda pasiskaityti, tai būna baisu kas ten prirašyta. Žodžiu, bando žaisti dviem būdais: geras-blogas.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 09 21, 10:48)
Man kas keisčiausia, jog auklėtoja man visada sako, kad mano vaikis neproblematiškas, kai jos paklausiu. O kai paskaitau ką jos ten prirašo kažkokiuose lapuose kur priduos kai eis į mokyą. Su darželio logopede kalbėjausi, tai ji man ir pasako, kad auklėtoja pati skundžiasi, kad negali susitvarkyti. O man kažkaip kitaip apie tai kalba. Nesuprantu aš auklėtojų. Man logopede sako, kad viską ką galvoja jos surašo tuose lapuose, ir duoda pasiskaityti, tai būna baisu kas ten prirašyta. Žodžiu, bando žaisti dviem būdais: geras-blogas.

Pas mus tai atvirkštinis variantas. Logopedė niekaip su ja nesusisneka, neklauso ten jos, nesusikaupia, nedirba ir t.t. O auklėtoja visai neblogai ape ją atsiliepia, ir tuose lapuose irgi tą patį rašo.
Atsakyti
[quote=urtea,2007 09 21, 10:51]
Pas mus tai atvirkštinis variantas. Logopedė niekaip su ja nesusisneka, neklauso ten jos, nesusikaupia, nedirba ir t.t. O auklėtoja visai neblogai ape ją atsiliepia, ir tuose lapuose irgi tą patį rašo.
[/quote

Aš kada nepatingėsiu, susirasiu tuos lapus ką rašo ,čia būtų pernai metų aprašas, ir parašysiu. Skaičiau ir man plaukai šiaušėsi nuo auklėtojos "pastebėjimų".
Atsakyti
Sveikutes visos,
seniai bebuvau uzklydus cia gulejau ligoninej su mazaja. Biski buvo apsirgusi bronchitu, visai nelaiku bet ka padarysi. Cia ta mokykla didziajai pati pradzia viena laime dar kad mano mama tame paciame name kur mes gyvena tai padejo i mokykla issiruost rytais. Buvau nuejusi pas mokytoja klausinejau kaip Saida mano sake labai judri bet nepergyvenkit jau po biski geriau issedi pamokose maziau blaskosi geriau susikaupia sako turetu isivaziuoti. Galvoju gal tik pradzioje taip kalba o kaip bus toliau neaisku darzelyje tas pats buvo pradzioj visdkas gerai o paskui kasdien skusdavosi aukletojos. Na ir pas psichologa nebenuejom per tas ligonines dabar reik is naujo eileje laukt. O siaip ji man prikrecia visokiu sunybiu ir tokia agresyvi pasidare. Vakar kieme per langa pamaciaukaip paemusi katina uz uzpakaliniu koju suka aplink. Tai vel i kiema neleidziu. Klausiu ar tau negaila juk jam skauda sako nezinau. Ir ko jos bepaklaustum vis atsakymas nezinau. O jei baru ausis uzsikisa nebezinau atrodo buna dienu kad rankos nusileidzia bet ir gera stengiasi but kartais bet labai jau nedaznai savo geru elgesiu pamalonina. Tai taip ir kapstomes is tos duobes bet toks jausmas kad visada dugne liksim, nes negereja niekas mums.
Atsakyti
iloniux, nu zinok, kazkaip sitie vaikai, nelabai suvokia skausma. is vienos puses, gali buti uzjauciantys, is kitos, puses, bando, kur yra riba, kas yra gyva, kas negyva, skauda, neskauda. man irgi kartais baisu, kaip mano vaikas glosto varle, o is tos meiles taip glosto, kad ji jau vos gyva.
beje, pamenu, kad mazdaug tokio amziaus as norejau atkersyti siesei, akd man ikando ir perpjoviau ja peiliu blush2.gif zodziu, manau, kad tokiame amziuje uzuojauta, suvokimas skauda man ir skauda kitam dar labai sumises ir delto atsakymas "nezinau". beje, jei tavo mergaite nenori klausytis, gal ieseitu jai per paveikslelius parodyti..maniskis irgi labai nenori primti kalbamos informacijos, bet per piesinelius ji geriau priimama.
O siaip sveikinimai, tegu jums sekasi mokykloje
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 09 21, 13:46)
Aš kada nepatingėsiu, susirasiu tuos lapus ką rašo ,čia būtų pernai metų aprašas, ir parašysiu. Skaičiau ir man plaukai šiaušėsi nuo auklėtojos  "pastebėjimų".



bet rimtai kažkoks košmaras jai taip surašyta, nors jai atvirai aš net nežinau kas mano vaiko mokyklinėje byloje surašyta, neskaičiau doh.gif
iloniux džiugu, kad viskas gerai sekasi mokykloje mirksiukas.gif o tavo mažąjai sveikatytės linkiu 4u.gif ir tau stiprybės ir kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
Na taip, jos ten savo pedagoginius pastebėjimuas apie vaiką surašo. ir kiekvienais metais, o poto, viską persiunčia į mokyklą kurioje mokysisi vaikas. Atrodo taip.
O man širdis plyšta, ką tik užrėkiau ant vaiko cray.gif cray.gif cray.gif Papietavę abu atsigulėm pietų miegelio, o tas prisitempė žaislų į lovą ir žaidė. Aš ,aišku, numigau prabundu o tas žaidžia lovoj.. Nu pratrūkau šaukti tas verkia, ir sako, nebešauk ant manęs mamyte... NU košmaras, bjaurybė aš, niekam tikus, fui, kaip negera ant dūšios. Pabučiavau, atsiprašiau aš jo...Tada jis man sako, jei šauksi ant manęs aš vėl akytes pradėsiu į šoną "mėtyti". Oi kaip nagera ant dūšios, taip šūdina ant širdies cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chikko: 22 rugsėjo 2007 - 15:02
QUOTE(chikko @ 2007 09 22, 16:01)
Na taip, jos ten savo pedagoginius pastebėjimuas apie vaiką surašo. ir kiekvienais metais, o poto, viską persiunčia į mokyklą kurioje mokysisi vaikas. Atrodo taip.
O man širdis plyšta, ką tik užrėkiau ant vaiko cray.gif  cray.gif  cray.gif Papietavę abu atsigulėm pietų miegelio, o tas prisitempė žaislų į lovą ir žaidė. Aš ,aišku, numigau prabundu o tas žaidžia lovoj.. Nu pratrūkau šaukti tas verkia, ir sako, nebešauk ant manęs mamyte... NU košmaras, bjaurybė aš, niekam tikus, fui, kaip negera ant dūšios. Pabučiavau, atsiprašiau aš jo...Tada jis man sako, jei šauksi ant manęs aš vėl akytes pradėsiu į šoną "mėtyti". Oi kaip nagera ant dūšios, taip šūdina ant širdies cry.gif



chikko laikykis, kiekvienai taip nutinka unsure.gif va su vaiku susikalbėti aš jau nebegaliu, jau visa šią savaite verkiu kiekviena diena, kaip mums sunku, nieko negirdi, nieko neklauso, jau ir vėl per langa į balkona lipo unsure.gif gerai, kad ne per balkona verysad.gif košmaras, kažkoks mano vaikį užpuolė. tai išėjome su benu dvi valandas ėjome ir kalbėjomės, taip sunkiai musm ėjosi susikalbėti, tik viena pasakė mama aš nesugalvoju ką daryti, laisvu laiku doh.gif o juk viska surašiusi ką daryti, atrodo turėtų visas užimtas laikas būti, bet kur tau. na žo verysad.gif

na chikko laikykis ko tu būsi ramesnė tuo tavo abu vaikai bus ramesni mirksiukas.gif
Atsakyti