Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

Roga, sitiems vaikams visuomene duoda blogo 9ju nepriimdama nesuprasdama) o tevai duoda gero, bandydami padeti suprasti ir negana dar visuomenei paaiskinti, kokie tie vaikai ir kaip su jais gyventi. taigi..zinau, kad nelinketum to, ka patyrei, niekam, bet esi geras zmogus ir noreciau, kad toks uzaugtu ir mano vaikas
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2007 09 07, 20:19)
Roga, sitiems vaikams visuomene duoda blogo 9ju nepriimdama nesuprasdama) o tevai duoda gero, bandydami padeti suprasti ir negana dar visuomenei paaiskinti, kokie tie vaikai ir kaip su jais gyventi. taigi..zinau, kad nelinketum to, ka patyrei, niekam, bet esi geras zmogus ir noreciau, kad toks uzaugtu ir mano vaikas



žinai aš tikiu, kad tavo vaikas tirkai užaugs nepaprastu geru ir doru žmogumi, nes turi mama tave mirksiukas.gif tu tokia gera, man iš tavęs tiek reikia dar pasimokyti ax.gif tiesiog mes esame mamos ir norime, kad mūsų vaikai būtų laimingi ir užaugtų gerais žmonėmis. taip ir bus bigsmile.gif
Atsakyti
Na va, mums tai sekasi, mano vaikas pradėjo akytes" mėtyti į šoną" doh.gif Jau maniau,kad baigėsi tie visi tikai, dabar vėl iš naujo. Nesuprantu, jau buvo pasibaigę, kokius metus buvo ramu dabar vėl...iš naujo. Ryt vedu pas gydytoją, pažiūrėsim ką sakys. Pačiam vaikui nesmagu juk, bijau,kad kiti vaikai nepradėtų juoktis, tai tada bus dar baisiu dar kokį kompleksą vaikui įvarys.
Sakiau, prasidėjo ruduo, prasidės ir naujos problemėlės.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 09 09, 16:31)
Na va, mums tai sekasi, mano vaikas pradėjo akytes" mėtyti į šoną" doh.gif Jau maniau,kad baigėsi tie visi tikai, dabar vėl iš naujo. Nesuprantu, jau buvo pasibaigę, kokius metus buvo ramu dabar vėl...iš naujo. Ryt vedu pas gydytoją, pažiūrėsim ką sakys. Pačiam vaikui nesmagu juk, bijau,kad kiti vaikai nepradėtų juoktis, tai tada bus dar baisiu dar kokį kompleksą vaikui įvarys.
Sakiau, prasidėjo ruduo, prasidės ir naujos problemėlės.



dėja dėja ir mano vaikis turi tika, kai labai sussijaudina pradeda mikčioti, arba jo žvilgsnis viena akis žiūri į viena puse kita į kitą puse, tai mokinamės kai kalbamės, kad žiūrėti abiem akytėmis į akis, tai gana gerai padeda. nes kai akis tikrino regėjimas mano vaikio kaip erelio bigsmile.gif
na kaip tavo pilvukas gyvuoja, kaip tu jautiesi, kaip tavo mokslai g.gif lauksiu naujienų, ką gydytoja jums pasakys? ar jau buvai PPt centre?
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 09 09, 21:15)
dėja dėja ir mano vaikis turi tika, kai labai sussijaudina pradeda mikčioti, arba jo žvilgsnis viena akis žiūri į viena puse kita į kitą puse, tai mokinamės kai kalbamės, kad žiūrėti abiem akytėmis į akis, tai gana gerai padeda. nes kai akis tikrino regėjimas mano vaikio kaip erelio bigsmile.gif
na kaip tavo pilvukas gyvuoja, kaip tu jautiesi, kaip tavo mokslai g.gif lauksiu naujienų, ką gydytoja jums pasakys? ar jau buvai PPt centre?

Na niekur mes dar nebuvome, PPT dar neskambino (arba nesupratau, gal aš čia turiu skambinti ir klausti), dėl tų užsiėmimų. Pas neurologą šiandieną eisime, čia dėl to hiperaktyvumo ir nemokamo darželio, ir vaistukų. Pilvas auga ir tiek, jau tiek nedaug laiko liko 2 mėn. wub.gif Jau noriu greičiau, nes jaučiuosi stora, nerangi, kol apsiverčiu kol ką lotuliukas.gif . Mokslo savaitė pasibaigė, kažkokia beryšio buvo, nei šiokia nei tokia. Dėstytojai, sako, na jau vistiek diplomą kišenėj turit, juk paskutiniai metai, o man dar pats baisiausia ateity. Gimdyti lapkričio 17 d., o sesija 26 d. prasidės. doh.gif doh.gif doh.gif Žiauriai baisu bus.
Kaip tau darbelis? kaip Benas jaučiasi mokykloje po atostogų? Kaip aš bijau mokyklos,tu net neįsivaizduoji, vis galvoju ir galvoju kaip čia bus? tik tiek save raminu, kad būsiu namie su leliuku ir viską matysiu kas dedasi (čia aš save raminu).
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 09 09, 22:15)
dėja dėja ir mano vaikis turi tika, kai labai sussijaudina pradeda mikčioti, arba jo žvilgsnis viena akis žiūri į viena puse kita į kitą puse, tai mokinamės kai kalbamės, kad žiūrėti abiem akytėmis į akis, tai gana gerai padeda. nes kai akis tikrino regėjimas mano vaikio kaip erelio bigsmile.gif
na kaip tavo pilvukas gyvuoja, kaip tu jautiesi, kaip tavo mokslai g.gif lauksiu naujienų, ką gydytoja jums pasakys? ar jau buvai PPt centre?

Oi, mikčiojimas man tokius negerus prisiminimus kelia, kad oi,oi. Dar ir dabar gyvenu su nerimu, nors nemikčioja maniškė jau virš metų laiko (tfu,tfu,tfu), bet puikiai žinau kad tai gali gryžti. O mikčiojo ji man 2 metus. bet ne tik susijaudinus, o budavo tarpai, kad nuolatos doh.gif Pradeda ką pasakot ir stop. Būdavo, pasisodinu ,apsikabinu ir raminu, kad viskas praeis. Buvo 2 momentai ypač stiprūs, net praktiškai nustojo kalbėt doh.gif , kadangi visi lietuviški homeopatiniai vaistai buvo be efekto, tai teko gerti rudotelį. Nenoriu net prisimint to laiko verysad.gif Nes šiaip ji kaip gavarilka, nutildyt neimanoma. O tada - tyli verysad.gif Baisu. Todėl ir pernai rudenį, pradėjus lankyt darželį, ir šiemet duodu homeopatinių raminamų vaistukų bent pusė rugsėjo...
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 09 10, 10:13)
Kaip tau darbelis? kaip Benas jaučiasi mokykloje po atostogų? Kaip aš bijau mokyklos,tu net neįsivaizduoji, vis galvoju ir galvoju kaip čia bus? tik tiek save raminu, kad būsiu namie su leliuku ir viską matysiu kas dedasi (čia aš save raminu).


na taip jau su tais mokslais, svarbu, kad tu gerai jauteisi mirksiukas.gif ir nedaug likoiki gimdymo bigsmile.gif tik tau labai sunku bus kai bus leliukasir egzai g.gif bet tutai tikrai susitvarkysi mirksiukas.gif
mano darbas, tai tik dirbu ir dirbu, bet kol kas sekasi tikrai neblogai, ir jau galvoju, kaip čia po mėnesio surezgus, kad atlyginimą pakeltų ax.gif Benas mano tai visko būna mokykloje doh.gif ketvirtadienį jau buvau mokykloje blink.gif nes benas jau parodė kad nesitvardo, nes jį vaikas paerzino tai mano vaikis tai kaip ežiukas pasišiaušė ir puolė, kad net mokytoja akis išvertė blink.gif dar buvo budintis, mokytoja jo paprašė, kad nueitų pažiūrėti ar visi vaikai pavalgė,t ai jis nuėjęs eina apspardė ir parėjo, na žo mano vaikis tai jau stojasi į vėžias mokyklos g.gif o bena tai šiek tiek išmūšė iš pusiausvyros, nes galėjo daryti vos ne ką nori, o čia vėl į rėmus ir reikia benui laikytis taisyklių, tai jau esu pasiruošusi viskam blink.gif
o mokyklos nebijok, vistiek vaikis turi eiti į mokykla, aišku reiks laiko kol pripras, bet kaip ir visiems, todėl nusiramink, jai tu būsi rami ir tavo vaikis nebijos eiti į mokykla ir manau viskas bus neblogai mirksiukas.gif
o kaip tavo vaikui sekasi darželis, kaip auklėtoja reaguoja į tavo vaikį, o kaip ar auklėtoja domisi apie hiperaktyvius vaikus g.gif

QUOTE(urtea @ 2007 09 10, 14:31)
Oi, mikčiojimas man tokius negerus prisiminimus kelia, kad oi,oi. Dar ir dabar gyvenu su nerimu, nors nemikčioja maniškė jau virš metų laiko (tfu,tfu,tfu), bet puikiai žinau kad tai gali gryžti. O mikčiojo ji man 2 metus. bet ne tik susijaudinus, o budavo tarpai, kad nuolatos doh.gif Pradeda ką pasakot ir stop. Būdavo, pasisodinu ,apsikabinu ir raminu, kad viskas praeis. Buvo 2 momentai ypač stiprūs, net praktiškai nustojo kalbėt doh.gif ,

va ką galiu pasakyti mes tai nevartojome jokių vaistų schmoll.gif Benas begalo alergiškas jai nors kiek yra raminamųjų, ir manau labiau kenkia, negu padeda, tai mes lėtai lėtai ir atsikratėme, tik dabar kartais jis pamikčioja, bet pasakau pakvėpuookime ir iš nauja pasikalbėkime ir tikrai tai bent jau mums padeda g.gif
Atsakyti
Važiavom pas gydytoją, tai vėl gavom pažymą dėl kompleksinio sutrikimo, pažymoje daug prirašė, bet dar iki galo neperskaitau, labai jau "daktariškai" prirašė g.gif Tik supratau pirmus žodžius:hiperaktyvumas, kalbos, emocijų sutrikimas. Nes tas tikas yra tik nerviniu pagrindu, jis būna labai jautrią nervų sistemą turintiems vaikams. Nežinau kaip jį išgydyti. Išrašė vaistukų (nes naktį labai nesimiega, ilgai kol užmiega) Dormiplant ir kažkokią mikstūrą reiks pasigaminti vaistinėje,ir dar duoti Magnio B6. Ta tiek žinių iš gydytojos. Mūsų lauks po dviejų mėn. nes jau vaistus būsime visus sugėrę.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 09 10, 22:46)
Važiavom pas gydytoją, tai vėl gavom pažymą dėl kompleksinio sutrikimo, pažymoje daug prirašė, bet dar iki galo neperskaitau, labai jau "daktariškai" prirašė g.gif  Tik supratau pirmus žodžius:hiperaktyvumas, kalbos, emocijų sutrikimas. Nes tas tikas yra tik nerviniu pagrindu, jis būna labai jautrią nervų sistemą turintiems vaikams. Nežinau kaip jį išgydyti. Išrašė vaistukų (nes naktį labai nesimiega, ilgai kol užmiega) Dormiplant ir kažkokią mikstūrą reiks pasigaminti vaistinėje,ir dar duoti Magnio B6. Ta tiek žinių iš gydytojos. Mūsų lauks po dviejų mėn. nes jau vaistus būsime visus sugėrę.



na svarbu, kad jau žiani viska apie savo vaiką, o tikai ir pas maniškį yra, pamatysi viskas susitvarkys mirksiukas.gif aišku lėtai lėtai bet tikrai pamatysi, kaip viskas pagerės mirksiukas.gif o dėl vaistų, nežinau aš savo vaikui jokių nedaviau išsikyrus vitaminus todėl nieko negaliu ir pasakyti g.gif na žo tau stiprybės ir kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 09 10, 23:46)
Važiavom pas gydytoją, tai vėl gavom pažymą dėl kompleksinio sutrikimo, pažymoje daug prirašė, bet dar iki galo neperskaitau, labai jau "daktariškai" prirašė g.gif  Tik supratau pirmus žodžius:hiperaktyvumas, kalbos, emocijų sutrikimas. Nes tas tikas yra tik nerviniu pagrindu, jis būna labai jautrią nervų sistemą turintiems vaikams. Nežinau kaip jį išgydyti. Išrašė vaistukų (nes naktį labai nesimiega, ilgai kol užmiega) Dormiplant ir kažkokią mikstūrą reiks pasigaminti vaistinėje,ir dar duoti Magnio B6. Ta tiek žinių iš gydytojos. Mūsų lauks po dviejų mėn. nes jau vaistus būsime visus sugėrę.

Maniškė gėrė dormiplantą, ten jo sudėty man rodos valerijonas ir melisa, ir kaina kiek pamenu nemaža doh.gif Kadangi jai buvo jau ne tikas, o visas TYYYYYKAS, tai efekto nebuvo. Bet miegui turėtų padėt.
Atsakyti
QUOTE(urtea @ 2007 09 11, 14:31)
Maniškė gėrė dormiplantą, ten jo sudėty man rodos valerijonas ir melisa, ir kaina kiek pamenu nemaža doh.gif Kadangi jai buvo jau ne tikas, o visas TYYYYYKAS, tai efekto nebuvo. Bet miegui turėtų padėt.

Jei vaikas tikrai hiperiukas, tai nei melisa, nei valerijonas nepadės ax.gif Ir ypač miegui. Bus tik blogiau unsure.gif
Atsakyti
vava, as irgi susimasciau, juk jei tikrai hiperaktyvumas, tai raminantys tik uzturbina vaika. Siulyciau to dormiplant duoti diena, labai nedaug i paziuret reakcija, nes jei tau pies nakti vakas ims sienomis lipti..tai jau griau diena, kad vakare dar spetu nurimti. As tai siulau, jei jam aptinka i vonia pilna vandens su levandomis ir druska..maniskiam padeda ir siiap vanduo labai nuiima itampa, raumenys atsipalaiduoja, kas jiems is esmes yra sunku pries nakti padaryti, tiek organizmas buna isitempes..bet kaip gydytojai nezino tokiu paprastu dalyku..nesuprantu g.gif
Atsakyti