Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

Sveikos mergaitės 4u.gif
Su naujaisiais mokslo metais 4u.gif
Tikėsimies, kad jums seksis puikiai wub.gif Laukiu naujienų ir džiugių pasiekimų 4u.gif

QUOTE(maiga @ 2007 09 03, 20:16)

atpažįstu savo žiogą doh.gif kai tokio amžiaus buvo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vario @ 2007 09 03, 22:02)
Sveikos mergaitės 4u.gif
Su naujaisiais mokslo metais  4u.gif
Tikėsimies, kad jums seksis puikiai  wub.gif  Laukiu naujienų ir džiugių pasiekimų  4u.gif


atpažįstu savo žiogą  doh.gif  kai tokio amžiaus buvo  bigsmile.gif


Sveikute, geriau tu papasakok, kaip tau sekasi, kaip tavo žiogui, kas naujasnio bigsmile.gif

o pas mus mokslo metų pradžia, mano vaikis toks uždaras, net keista blink.gif bet namie gana ramus tik vis jam atrodo, kad nieko nesupranta ir nabagui sunkiai kas gaunasi, sėdame ir kartu darome, kad nurimtų biggrin.gif ir kyg nieko sekasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 09 03, 21:04)
Sveikute, geriau tu papasakok, kaip tau sekasi, kaip tavo žiogui, kas naujasnio bigsmile.gif

Labas rytas 4u.gif
Sekasi mums neblogai, mokykloje giria. Sako per pamokas susikaupęs, per pertraukas gražiai žaidžia. Matai, paskutiniais mokslo mėnesiais pavasarį, turėjom bėdų per pertraukas, su mergaitėmis, dabar lyg ir nieko.
Namie irgi neblogai. Vyro dabar neturiu, komandiruotėje, tai dvi savaites mes su žiogu vieni namie karaliaujam. Pirmą kartą susitvarkau su vaiku viena. Esu labai patenkinta savimi, kad sugebu susivaldyti. Ir kuo aš ramesnė, tuo vaikas manęs labiau klauso. Ne autoritetas aš jam visą laiką buvau, niekada jis manęs taip kaip tėčio neklausydavo. O šį kartą kažkaip lengviau thumbup.gif Tai tiek naujienų. Vaistukus geriam, rugsėjo pabaigoj susitikimas su gydytoja. Ai, dar su MB lankysim kursus tėvams auginantiems hiperiukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vario @ 2007 09 04, 08:02)
Labas rytas  4u.gif
Ai, dar su MB lankysim kursus tėvams auginantiems hiperiukus  thumbup.gif


Labas rytas 4u.gif
O kur tokie kursai yra?
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2007 09 04, 07:05)
Labas rytas 4u.gif
O kur tokie kursai yra?

Aš gyvenu Švedijoje, tai kursai čia. Lietuvoj irgi nemažai gerų kursų, savitarpio pagalbos grupių, hiperaktyviems vaikams mokyklėlių yra. Reikia tik pasieškoti.
Jei esi vilnietė parašyk į AŽ Alchemie, ji organizuoja pagalbos viena kitai susitikimus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vario @ 2007 09 04, 08:19)
Aš gyvenu Švedijoje, tai kursai čia. Lietuvoj irgi nemažai gerų kursų, savitarpio pagalbos grupių, hiperaktyviems vaikams mokyklėlių yra. Reikia tik pasieškoti.
Jei esi vilnietė parašyk į AŽ Alchemie, ji organizuoja pagalbos viena kitai susitikimus  thumbup.gif


Klaipedoj ir negirdejau apie tokius kursus arba susitikimus, tik gydytoja brosiura dave
Atsakyti
Sveikutes,
na vakar vel buvom pas psichologe tai si karta papasakojo dukryte ka veike. Sake reikejo piesti kaip draugauja su vaikais mokykloje ir kaip pykstasi tai sake kaip pykstasi nesigavo nupiesti nes taip pyko ant vienos drauges kad bepiesiant net lapas suplyso. Sekanti karta jau eisim abi tai gal man aiskiau bus viskas. I mokykla eina su noru kol kas.Kad tik tas noras nedingtu. O kazkokiu pokyciu dideliu tai ner neklauso ji manes ir viskas.Graziuoju mum nesiseka sutarti matyt tiek prie to saukimo ipratusi kad negirdi jei nesaukiu. Vakar neklause manes tai uzdraudziau televizoriu ziuret pasakiau ramiai kad siandien neisijungtu, o ji po kokiu min nuejo ir isijunge, sakau juk tau uzdraudziau o ji sako as pamirsa. Tai taip ir kariaujam bandom viena kitos kantrybe.
Atsakyti
QUOTE(vario @ 2007 09 04, 08:02)
Labas rytas  4u.gif
Sekasi mums neblogai, mokykloje giria. Sako per pamokas susikaupęs, per pertraukas gražiai žaidžia. Matai, paskutiniais mokslo mėnesiais pavasarį, turėjom bėdų per pertraukas, su mergaitėmis, dabar lyg ir nieko.
Namie irgi neblogai. Vyro dabar neturiu, komandiruotėje, tai dvi savaites mes su žiogu vieni namie karaliaujam. Pirmą kartą susitvarkau su vaiku viena. Esu labai patenkinta savimi, kad sugebu susivaldyti. Ir kuo aš ramesnė, tuo vaikas manęs labiau klauso. Ne autoritetas aš jam visą laiką buvau, niekada jis manęs taip kaip tėčio neklausydavo. O šį kartą kažkaip lengviau  thumbup.gif  Tai tiek naujienų. Vaistukus geriam, rugsėjo pabaigoj susitikimas su gydytoja. Ai, dar su MB lankysim kursus tėvams auginantiems hiperiukus  thumbup.gif


na kaip gera skaityti, kad viskas pas jus gerai, labai džiaugiuosi bigsmile.gif

QUOTE(eris @ 2007 09 04, 08:47)
Klaipedoj ir negirdejau apie tokius kursus arba susitikimus, tik gydytoja brosiura dave


yra ir klaipėdoje viena iš geriausiu grupių mirksiukas.gif
http://www.ve.lt/?ru...p;id=1086628229
www.hiperaktyvumas.lietuvoje.info
http://www.alfa.lt/straipsnis/74585
http://www.diskusijo...994081c4fcafed2

na manu čia rasi info apie klaipėda g.gif

QUOTE(iloniux @ 2007 09 04, 09:28)
Sveikutes,
na vakar vel buvom pas psichologe tai si karta papasakojo dukryte ka veike. Sake reikejo piesti kaip draugauja su vaikais mokykloje ir kaip pykstasi tai sake kaip pykstasi nesigavo nupiesti nes taip pyko ant vienos drauges kad bepiesiant net lapas suplyso. Sekanti karta jau eisim abi tai gal man aiskiau bus viskas. I mokykla eina su noru kol kas.Kad tik tas noras nedingtu. O kazkokiu pokyciu dideliu tai ner neklauso ji manes ir viskas.Graziuoju mum nesiseka sutarti matyt tiek prie to saukimo ipratusi kad negirdi jei nesaukiu. Vakar neklause manes tai uzdraudziau televizoriu ziuret pasakiau ramiai kad siandien neisijungtu, o ji po kokiu  min nuejo ir isijunge, sakau juk tau uzdraudziau o ji sako as pamirsa. Tai taip ir kariaujam bandom viena kitos kantrybe.


na pas jus čia dar tik pati pati pradžia, reikia tik jums begalinės kantrybės ir pamatysi, kaip viskas bus vis geryn ir geryn mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės, kaip smagu kai čia jūsų vis daugėja, yra iš ko patirties pasisemti ax.gif . Mes pirmadienį einam pas vaikų neurologą, žiūrėsim ką pasakys. Auklėtoja mums šiandieną džiaugėsi, kad vaikis mūsų klauso auklėtojų ir svarbiausia, kad neatsikalbinėja ir viską daro kolektyve biggrin.gif Tai iš tiesų smagu tai girdėti. Bet sakom, gal tai dėl to, kad labai pasiilgęs darželio, draugų ir dar išsiilsėjęs. Ir dar vis laukiu kada bus tie hiperiukų užsiėmimai, nes mums sakė, kad paskambins iš PPT, ir dar.. sakė darys kokį tai testą, neįsivaizduoju koks, gal buvot susidūręs?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif mes vargstam su logopedu daržely. Kažkaip man atrodo, kad ta logopedė neranda ryšio su mano vaiku. Ji jau pernai taip šnekėjo, ir šiemet po pirmo užsiėmimo, tipo nenori jūsų mergaitė dirbti, nesusikaupia, vis nori naują žaidimą žaist ir t.t. man susidarė toks įspūdis, kad per užsiėmimą ne logopedė vadovauja, o mano mergina diktuoja visą ritmą. O ji nenori toks logopedės, nes visą vasarą šnekėjo, kaip būtų gerai jei ją logopedė užmirštų ir nebekviestų doh.gif Nežinau ką daryt. Logopedo jai tikrai reikia, netaria normaliai nei š, nei č. L irgi neteisingai. Gal ieškot privačiai kur unsure.gif
Atsakyti
Urutea, o tu kuriam mieste? Jei Vilniuje tai pabandysiu paklausti savo logopedes, gales gal parekomenduoti ka. Tik surasyk savo vaikiuko visas kalbines problemas ir amziu.
O mamytes, kurios Vilniuje ir norite pasidziaugti ar pasiguosti savo mazaisiais, pasitarti, kaip reiktu tvarkytis, organizuojame susitikima tokiu pat mamu. mes jau metus esame kelios ir palikome viena kita, tai labai padeda islipti is kriziu mums pacioms ir kartu daug didesnis dziaugsmas, kai vaikai gereja ir tokios pat mamos sugeba suprasti ta dziaugsma. Taigi, jei norite susimatyti, rasykit man i AZ tarsimes del laiko. Vieta siulau Europos centras 3 aukstas, kur yra kavine ir vaiku kambarys. Kol kas kitu patalpu nelabai turime. jei ka reiktu atsivezti irgi sakykit, pabandysiu pagelbeti.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2007 09 05, 09:36)
Urutea, o tu kuriam mieste? Jei Vilniuje tai pabandysiu paklausti savo logopedes, gales gal parekomenduoti ka. Tik surasyk savo vaikiuko visas kalbines problemas ir amziu.
O mamytes, kurios Vilniuje ir norite pasidziaugti ar pasiguosti savo mazaisiais, pasitarti, kaip reiktu tvarkytis, organizuojame susitikima tokiu pat mamu. mes jau metus esame kelios ir palikome viena kita, tai labai padeda islipti is kriziu mums pacioms ir kartu daug didesnis dziaugsmas, kai vaikai gereja ir tokios pat mamos sugeba suprasti ta dziaugsma. Taigi, jei norite susimatyti, rasykit man i AZ tarsimes del laiko. Vieta siulau Europos centras 3 aukstas, kur yra kavine ir vaiku kambarys. Kol kas kitu patalpu nelabai turime. jei ka reiktu atsivezti irgi sakykit, pabandysiu pagelbeti.

gaila,bet ne iš Vilniaus verysad.gif Iš Panevėžio mes.
Atsakyti