Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

Nu siandien menulio uztemimas, tai visiems sunku su demesiu ir nuotaikom. O siaip..laikas turi buti tas..juk mokyklje negales buti ne tas laikas ar kitas..reikes sesti ir daryti..kas aisku riboja vaikus, o ypac sunkina adaptacija, bet kitaip mokytojai irgi sunku. pasakyk, kad ji parodytu, kaip uzsiima. kad papasakotu neskubedama (tempa priletink, nes kai greitai kalba tai ir mintis lekia) o susikaupimui reikia daug laiko, na bet gal jums pasiseks.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 08 27, 21:34)
na paskaitysi ir pamatysi g.gif o akip jums sekasi ruoštis į mokykla, kaip tavo vaikis jaučiasi g.gif kaip tu jautiesi, kaip tau sekasi g.gif
deja deja aš neradau tau medžaigos,atsiprašau  blush2.gif

Mes į darželį jau pirmadienį žygiuosim, jis pats nori labai. Tik ,sako, man tie naujokai nervuoja, mano žaislus ima lotuliukas.gif .Aš vis su baime pasižiūriu nete ar nėra tvarkaraščio, tai vakar jo dar nebuvo, tai gal kitą savaitę sesijos nebus. Spėsiu gal dar ir darbą parašyti (net nepradėjau).Sveikata tai kaip ir nėščios, jei kur smarkiau pajudu tai tuoj kokį šoną suskaustą. Bet kolkas tyrimai geri, nežinau,kaip bus toliau. Liko (aš taip skaičiuoju) du mėnesiai ir psio. wub.gif
Kaip tau darbas? ar pailsėjai Molėtuose?
Atsakyti
Sveikos mamytės.
Rašau jums norėdama gauti patarimą...
Mano berniukui dabar 2metukai ir 3mėnesiai. Kažkur iki 9mėn. buvo ramut ramutėlis vaikas.Gydytoja net stebėjosi, galvojo gal serga ar dar kas... Na o paskui prasidėjo lakstymas su vaikštyne, paskui vaikščiojimas, lipimas... Dabar jis labai išdykęs vaikas.Jei nueinam į polikliniką tai sesutės iš sykio atpažysta maniškį-nei vardo nei pavardės sakyt nereikia.Jo pilna visur.Vieną akimirką jis šalia, o kitą jau nubėgęs į kokį kabinetą įlindęs.Nebijo rodos nieko.Visur lipa, visur eina tiesiu taikymu.Ir baram ir mušti gauna bet tai negelbėja... Sesuo turi vos keliais mėnesiais vyresnę dukrytę tai stebisi maniškio aktyvumu...Gal todėl ir nesutinka su juo pabūti nė keliolikos minučių...
Kartais užsiima kokio naujo žaislo ardymu tai ramybė būna kelias minutes... Namuose visi daiktai vos ne prie lubų prikalti nes jis sugeba viską pasiimti kad ir kur būtų padėta... Į parduotuvę su juo eiti "pavojinga"... O jei dar tenka eilėje prie kasos palaukti tai tenka ir visas lentynėles prie kasos sudėlioti atgal , nes mažasis išverčia viską lauk.Jau atrodo taip stipriai laikai už rankos, bet jis vistiek sugeba padaryti savo.Nevisada taip daro, bet dažniausiai...
Vis viliamės kad čia toks amžius dabar kai visur kaip vėjas lekia..Gal išaugs? O gal tai sutrikimas koks?
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 08 28, 17:14)
Mes į darželį jau pirmadienį žygiuosim, jis pats nori labai. Tik ,sako, man tie naujokai nervuoja, mano žaislus ima lotuliukas.gif .Aš vis su baime pasižiūriu nete  ar nėra tvarkaraščio, tai vakar jo dar nebuvo, tai gal kitą savaitę sesijos nebus. Spėsiu gal dar ir darbą parašyti (net nepradėjau).Sveikata tai kaip ir nėščios, jei kur smarkiau pajudu tai tuoj kokį šoną suskaustą. Bet kolkas tyrimai geri, nežinau,kaip bus toliau. Liko (aš taip skaičiuoju) du mėnesiai ir psio. wub.gif
Kaip tau darbas? ar pailsėjai Molėtuose?


na taip jau ruduo ir vaikiukai vėl į mokslus rolleyes.gif kaip džiugu girdėit, kad gerai jautiesi ir viskas gerai. o ir tavo vaikis susitvarkys ir sustiprės mirksiukas.gif
o aš dirbu dirbu, daug dirbu doh.gif na bet gerai jaučiuosi, benas jau šiek tiek bijo eiti į mokykla, nes sako, kad mažiau žinos nei kiti vaikai, na bet labai laukia. o mes nulėkėme į molėtus, tada pagalvojome, kad utena netoli, tai ir nulėkėme į paskutinį ralio atepą, apėjome visa trasa aplinkui bigsmile.gif tai pailsėjome nerealiai, tik gaila, kad visus apdovanojimus nušlavė latviai. na bet labai šauniai praleidome laiką biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 08 28, 20:52)
na taip jau ruduo ir vaikiukai vėl į mokslus rolleyes.gif kaip džiugu girdėit, kad geraido.  jautiesi ir viskas gerai. o ir tavo vaikis susitvarkys ir sustiprės mirksiukas.gif
o aš dirbu dirbu, daug dirbu doh.gif na bet gerai jaučiuosi, benas jau šiek tiek bijo eiti į mokykla, nes sako, kad mažiau žinos nei kiti vaikai, na bet labai laukia. o mes nulėkėme į molėtus, tada pagalvojome, kad utena netoli, tai ir nulėkėme į paskutinį ralio atepą, apėjome visa trasa aplinkui bigsmile.gif tai pailsėjome nerealiai, tik gaila, kad visus apdovanojimus nušlavė latviai. na bet labai šauniai praleidome laiką  biggrin.gif

Žinau tą jausmą, mano vyras buvęs 1997 m. čempionas ralio. Važinėdavau su juo po visą Lietuvą, nuo kaimelių iki miestų. Bet tada dar nevedę buvom, pinigai tik jo buvo, tai galėjo sau leisti. Man šiandieną kažko sunki diena, labai viskas nervuoja ir pykdo. Šaunu, kad laiką puikiai praleidot.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 08 28, 22:02)
Žinau tą jausmą, mano vyras buvęs 1997 m. čempionas ralio. Važinėdavau su juo po visą Lietuvą, nuo kaimelių iki miestų. Bet tada dar nevedę buvom, pinigai tik jo buvo, tai galėjo sau leisti. Man šiandieną kažko sunki diena, labai viskas nervuoja ir pykdo. Šaunu, kad laiką puikiai praleidot.



na man irgi šiandiena negera diena galva baisiai skauda doh.gif o kaip jums tada buvo linksma lenktiniauti bigsmile.gif na mums labai jau patinka lenktynės: ir ralis ir F1 ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
vel buvau dingusi turejau rupesciu visokiu.
Persikelem gyventi i nauja buta tai buvau be interneto kelias dieneles o ir taip turejau ka veikti. Dar ta rugsejo -oji. Mano dukryte labai lauke tos dienos o kai nuejom tai grizo nusivylusi atsibodo prie mokyklos kiemelyje stovet ir klausyt visokiu pasisakymu smile.gif jau tempe mane namo. Rytoj jau prasides tikroji mokykla tai nezinau kaip bus . Siandien susiruose kuprine rytojui bet susidejo ne ta ka mokytoja sake atsinest o viska ka supirkau tai turejau pati sudelioti nezinau kaip cia bus toliau smile.gif . Vis dar lankomes pas psichologe bet man nelabai patinka kad jos bendrauja tik dviese be manes nezinau ar bus is to naudos juk noreciau ir as gaut kokiu patarimu. Na gal dar ir mane pasikvies rytoj vel eisim. Dukrytei patinka pas ja lankytis bet pasikeitimu tai jokiu nematau. Gal per greitai noriu tu geru rezultatu sulaukt neturiu kantrybes.
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2007 09 02, 15:57)
Sveikutes,
vel buvau dingusi turejau rupesciu visokiu.
Persikelem gyventi i nauja buta tai buvau be interneto kelias dieneles o ir taip turejau ka veikti. Dar ta rugsejo -oji. Mano dukryte labai lauke tos dienos o kai nuejom tai grizo nusivylusi atsibodo prie mokyklos kiemelyje stovet ir klausyt visokiu pasisakymu smile.gif  jau tempe mane namo. Rytoj jau  prasides tikroji mokykla tai nezinau kaip bus . Siandien susiruose kuprine rytojui bet susidejo ne ta ka mokytoja sake atsinest o viska ka supirkau tai turejau pati sudelioti nezinau kaip cia bus toliau smile.gif . Vis dar lankomes pas psichologe bet man nelabai patinka kad jos bendrauja tik dviese be manes nezinau ar bus is to naudos juk noreciau ir as gaut kokiu patarimu. Na gal dar ir mane pasikvies rytoj vel eisim. Dukrytei patinka pas ja lankytis bet pasikeitimu tai jokiu nematau. Gal per greitai noriu tu geru rezultatu sulaukt neturiu kantrybes.



na tai jau po truputuka ir jūs į mokykla ruošiatės mirksiukas.gif svarbu, kad taviškiai patinka eiti pas psichologe, o viskas greitai neina, tik po truputuka mirksiukas.gif

mano antrokiukas irgi dėjosi daiktus, tik truputuka panikuojantis, ką dėtis hihihi.gif na tik labai susikaupęs kaip vėl reiks viska į mokykla įsilieti g.gif ir man įdomu unsure.gif
Atsakyti
Mums mūsų nepripažino hiper aktyviais bet to aktivumo ir šunybių tai tikrai užtenka.
Atsakyti
O maniškė visą šeštadienį skundėsi galvos skausmu, nors į ligonę nebuvo panaši, bet jau man neramu buvo. Naktį atėjo į lovą pas mus verkdama,kad koją skauda doh.gif O sekmadienio rytą pareiškė „Matai mama, man ir galvą skauda ir koją, gal dar neisiu pirmadienį į darželį“ Tai man iškart tapo aiškios skausmu priežastys. bet pasikalbėjom, paaiškinau, kad tikrai reikia, kad pariuošiamojoj grupėj nereiks pietų miegot, tai šiandien visai su nuotaika išėjo thumbup.gif
kamiliuke, mano merginai irgi nepripažintas hiperaktyvumas oficialiai.
Atsakyti
QUOTE(kamiliuke @ 2007 09 02, 21:50)
Mums mūsų  nepripažino hiper aktyviais bet to aktivumo ir šunybių tai tikrai užtenka.



Sveikos hi.gif

na tai svarbu kad nėra hiperaktyvumo, o toliau manau su viskuom susitvarkysite ir pamatysi, kai užaugs stipriu žmogumi, juk dabar visi vaikai tokie judrūs o jau šunybių manau ir mes krėtėme ir mūsų vaikai kračia g.gif

chikko o kaip tavo mažius jaučiasi darželyje, kaip jums sekasi, kaip tavo pilvelis gyvuoja, kaip tau mokslai, kaip tu pati jautiesi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roga: 03 rugsėjo 2007 - 20:09
QUOTE(vitaliux @ 2007 08 28, 18:29)
Sveikos mamytės.
Rašau jums norėdama gauti patarimą...
Mano berniukui dabar 2metukai ir 3mėnesiai. Kažkur iki 9mėn. buvo ramut ramutėlis vaikas.Gydytoja net stebėjosi, galvojo gal serga ar dar kas... Na o paskui prasidėjo lakstymas su vaikštyne, paskui vaikščiojimas, lipimas... Dabar jis labai išdykęs vaikas.Jei nueinam į polikliniką tai sesutės iš sykio atpažysta maniškį-nei vardo nei pavardės sakyt nereikia.Jo pilna visur.Vieną akimirką jis šalia, o kitą jau nubėgęs į kokį kabinetą įlindęs.Nebijo rodos nieko.Visur lipa, visur eina tiesiu taikymu.Ir baram ir mušti gauna bet tai negelbėja... Sesuo turi vos keliais mėnesiais vyresnę dukrytę tai stebisi maniškio aktyvumu...Gal todėl ir nesutinka su juo pabūti nė keliolikos minučių...
Kartais užsiima kokio naujo žaislo ardymu tai ramybė būna kelias minutes... Namuose visi daiktai vos ne prie lubų prikalti nes jis sugeba viską pasiimti kad ir kur būtų padėta... Į parduotuvę su juo eiti "pavojinga"... O jei dar tenka eilėje prie kasos palaukti tai tenka ir visas lentynėles prie kasos sudėlioti atgal , nes mažasis išverčia viską lauk.Jau atrodo taip stipriai laikai už rankos, bet jis vistiek sugeba padaryti savo.Nevisada taip daro, bet dažniausiai...
Vis viliamės kad čia toks amžius dabar kai visur kaip vėjas lekia..Gal išaugs? O gal tai sutrikimas koks?

Atsakyti