Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

Labas kantriausios mamytes 4u.gif Idomus suzino, ar jusu vaikiukam gydytojai oficealiai nustate hiperaktyvuma ar tik visi kalba, kad jie hiperiukai?
Maniskei tai korteleje raudonom raidem irase.... bet as nezinau ar ji tikrai hiperiuke ar tik judri ir isdykus, o gal ir papaikinta, nes daug bjauresniu vaiku yra aplinkui, bet jie nehiperiai.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina29 @ 2007 08 25, 15:30)
Labas kantriausios mamytes 4u.gif  Idomus suzino, ar jusu vaikiukam gydytojai oficealiai nustate hiperaktyvuma ar tik visi kalba, kad jie hiperiukai?
Maniskei tai korteleje raudonom raidem irase.... bet as nezinau ar ji tikrai hiperiuke ar tik judri ir isdykus, o gal ir papaikinta, nes daug bjauresniu vaiku yra aplinkui, bet jie nehiperiai.... g.gif

Nežinau,savo vaiko kortelėje tikrai nemačiau, bet mes du metus nemokam už darželį, mums neurologė išrašo pažymą (einu privačiai, nes labai ilgos eilės pas ją), ir po to tikrina PPT, ar tikrai taip yra. Tada PPT (Pedagoginė-psichologinė tarnyba), išrašo daug daug pažymų, nunešti jas reikia į darželį ir savo vaiko pediatrui. Viskas yra vaiko kortelėje, bet asmeniškai užrašo "hiperiukas" neteko matyti.
Atsakyti
pas mus mazesniame mieste tik paraso kas ir kaip, o kur pasikonsultuot ar patvirtint diagnoze nera verysad.gif o jusu vaikuciai prie svetimu nepaklusnus, neskaitant nenusedejimo ir kalbejimo ?
Atsakyti
QUOTE(kristina29 @ 2007 08 25, 15:30)
Labas kantriausios mamytes 4u.gif  Idomus suzino, ar jusu vaikiukam gydytojai oficealiai nustate hiperaktyvuma ar tik visi kalba, kad jie hiperiukai?
Maniskei tai korteleje raudonom raidem irase.... bet as nezinau ar ji tikrai hiperiuke ar tik judri ir isdykus, o gal ir papaikinta, nes daug bjauresniu vaiku yra aplinkui, bet jie nehiperiai.... g.gif



QUOTE(chikko @ 2007 08 25, 20:18)
Nežinau,savo vaiko kortelėje tikrai nemačiau, bet mes du metus nemokam už darželį, mums neurologė išrašo pažymą (einu privačiai, nes labai ilgos eilės pas ją), ir po to tikrina PPT, ar tikrai taip yra. Tada PPT (Pedagoginė-psichologinė tarnyba), išrašo daug daug pažymų, nunešti jas reikia į darželį ir savo vaiko pediatrui. Viskas yra vaiko kortelėje, bet asmeniškai užrašo "hiperiukas" neteko matyti.



QUOTE(kristina29 @ 2007 08 25, 22:15)
pas mus mazesniame mieste tik paraso kas ir kaip, o kur pasikonsultuot ar patvirtint diagnoze nera verysad.gif o jusu vaikuciai prie svetimu nepaklusnus, neskaitant nenusedejimo ir kalbejimo ?




Pas mano vaiko kortelėjė, tai yra medicinos ir mokyklos kortelėje yra įrašas hiperaktyvus, tik aišku dar ir pasirodo yra hiperaktyvumo procenta, reiktų pasižiūrėti, kokį ten mano vaikui įrašė g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
truputi buvau pamirsusi jus, buvau isvykusi i sesija.
As taip pat mokausi labai sunku viska suderinti bet kapstausi po biski.
Buvom dar syki pas psichologus bet si karta mano dukryte viena bendravo o as uz duru laukiau. Tai nelabai zinau kas ten vyko bet sake jai labai patiko ir nores dar syki eiti. Dabar keliausim rytoj. Aisku pokyciu dar jokiu nesimato laukia musu ilgas kelias ir daug pastangu visiems reikes ideti. Su nerimu laukiu mokyklos.
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2007 08 26, 11:30)
Sveikutes,
truputi buvau pamirsusi jus, buvau isvykusi i sesija.
As taip pat mokausi labai sunku viska suderinti bet kapstausi po biski.
Buvom dar syki pas psichologus bet si karta mano dukryte viena bendravo o as uz duru laukiau. Tai nelabai zinau kas ten vyko bet sake jai labai patiko ir nores dar syki eiti. Dabar keliausim rytoj. Aisku pokyciu dar jokiu nesimato laukia musu ilgas kelias ir daug pastangu visiems reikes ideti. Su nerimu laukiu mokyklos.



na pamatysi viskas po truputuka ir tau susidelios iki mokyklos ir jums tik nerekia bijoti pamatysi mirksiukas.gif
Atsakyti
va dar radau straipsnių apie hiperaktyvumą, tikiuosi, kad bus įdomu ir jums:
http://www.mamoszurn...i...46&Itemid=0
KKA zurnalas 2007-1.indd [PDF]
Atsakyti
QUOTE(kristina29 @ 2007 08 25, 23:15)
pas mus mazesniame mieste tik paraso kas ir kaip, o kur pasikonsultuot ar patvirtint diagnoze nera verysad.gif o jusu vaikuciai prie svetimu nepaklusnus, neskaitant nenusedejimo ir kalbejimo ?

Maniškė prie svetimų tai visai neblogai elgiasi. Čia tik nuo šiemet g.gif Jau ir pasigėdija ko nors kartais. Po truputį einam į priekį. kas link elgesio, tai pusė bėdos. labiausiai tai neramina, kaip mokykloj bus, nes dėmesį sugeba sukaupt labai trumpam. Va ,vakar, pati paprašė ,kad pamokyčiau skaityti (raides ismoko kazkaip be specialaus mokymo). Tai „mokėmės“ 6 minutes. Tiek pavyko išlaikyti dėmesį. Na tik tiek, kad per tas 6 minutes, pagavo mintį, kaip jungiasi priebalsiai su a,o ė.
Atsakyti
urtea..manau, kad tavo vaikui yra hiperaktyvus intelektas, o ne hiperaktyvumas. Demesio sutrikimas gali buti dvejopas, vienas kad jo nesutelkia, kitas, kad nemoka perkelti. Pabandyk tas pamokeles padaryti po 5 minutes, bet keiciant veikla. pvz. 4 minutes raides, 4 minutes skaiciai, o tada pvsz4 minutes sokineti ir skaiciuoti arba skiemenimis kartoti paskui tave eilerasti (su rimu labai tinka sokinejimas) turetu paskui ismokti islaikyti demesi ir 15 ar daugiau minuciu. Tiesiog tokiems vaikasm riekia keisti veiklos tipa, o mokytis jie tokie imlus, kad ismoksta triskart daugiau, nei kiti per 15 minuciu susikaupimo..tiesiog sukirpimas kitoks
Iloniux..laikykis friends.gif as irgi su nerimu laukiu mokyklos bijau.gif bet tikiuosi, kad viskas bus gerai..jau sudareme individualu mokymosi grafika..tai gal pavyks viskas
Atsakyti
Dabar aš susirūpinau, vesiu vaiką pas gydytojus ir būtinai pasižiūrėsiu ar paklausiu dėl to hiperaktyvumo. Ar yra kur nors užrašyta. Juk pažymų tai krūvos, niekada nesusipratau atidžiai pasiskaityti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 08 27, 21:09)
Dabar aš susirūpinau, vesiu vaiką pas gydytojus ir būtinai pasižiūrėsiu ar paklausiu dėl to hiperaktyvumo. Ar yra kur nors užrašyta. Juk pažymų tai krūvos, niekada nesusipratau atidžiai pasiskaityti blush2.gif



na paskaitysi ir pamatysi g.gif o akip jums sekasi ruoštis į mokykla, kaip tavo vaikis jaučiasi g.gif kaip tu jautiesi, kaip tau sekasi g.gif
deja deja aš neradau tau medžaigos,atsiprašau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2007 08 27, 17:31)
urtea..manau, kad tavo vaikui yra hiperaktyvus intelektas, o ne hiperaktyvumas. Demesio sutrikimas gali buti dvejopas, vienas kad jo nesutelkia, kitas, kad nemoka perkelti. Pabandyk tas pamokeles padaryti po 5 minutes, bet keiciant veikla. pvz. 4 minutes raides, 4 minutes skaiciai, o tada pvsz4 minutes sokineti ir skaiciuoti arba skiemenimis kartoti paskui tave eilerasti (su rimu labai tinka sokinejimas) turetu paskui ismokti islaikyti demesi ir 15 ar daugiau minuciu. Tiesiog tokiems vaikasm riekia keisti veiklos tipa, o mokytis jie tokie imlus, kad ismoksta triskart daugiau, nei kiti per 15 minuciu susikaupimo..tiesiog sukirpimas kitoks
Iloniux..laikykis friends.gif as irgi su nerimu laukiu mokyklos bijau.gif  bet tikiuosi, kad viskas bus gerai..jau sudareme individualu mokymosi grafika..tai gal pavyks viskas

Ačiū tau už patarimus 4u.gif Aš irgi galvoju, kad iki kito rugsėjo būtų gerai,kad ji sugebėtų susikaupti iki 15 min. Vakar, pvz, bandžiau ją sudomint knygute, tai gal minutę ramiai nusėdėjo ir pareiškė lotuliukas.gif „mama, neužsiiminėk tu su manim, aš pati moku užsiimti“. Tikriausiai ne ta diena ir ne tas laikas buvo rimtais dalykais užsiimti lotuliukas.gif
Atsakyti