Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

Taip sutinku kad visi skirtingi yra vaikiukai as su savaja tai jokiu problemu neturiu parduotuveje na seniau kazkiek budavo noredavo to bei ano na tik viena syki toki triuksminga atsimenu kai istempiau is parduotuves uz rankos daugiau to nebuvo. Ir dabar kai nueinam nori paciupineti viska bet kazkaip dideliu bedu nera pasakau kad neliesk tai kazkiek susilaiko kazka paliecia bet nieko baisaus nevyksta ji ir krepsi man pavezioja daznai einam kartu i parduotuve turbut kasdien. Man daugiau bedu buna kol nueinam nes jai reikia visur uzlipt visur nubegt pasimosikuot tai esam pastebimos minioj labai. Baisu kad kur uzsikorus nenukristu o jai visus laiptelius reik apeit ir butinai eit greiciau uz mane nubega toliausiai paskui turiu sukaut per visa miesta kol prisisaukiu atgal.
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2007 08 18, 09:58)
Taip sutinku kad visi skirtingi yra vaikiukai as su savaja tai jokiu problemu neturiu parduotuveje na seniau kazkiek budavo noredavo to bei ano na tik viena syki toki triuksminga atsimenu kai istempiau is parduotuves uz rankos daugiau to nebuvo. Ir dabar kai nueinam nori paciupineti viska bet kazkaip dideliu bedu nera pasakau kad neliesk tai kazkiek susilaiko kazka paliecia bet nieko baisaus nevyksta ji ir krepsi man pavezioja daznai einam kartu i parduotuve turbut kasdien. Man daugiau bedu buna kol nueinam nes jai reikia visur uzlipt visur nubegt pasimosikuot tai esam pastebimos minioj labai. Baisu kad kur uzsikorus nenukristu o jai visus laiptelius reik apeit ir butinai eit greiciau uz mane nubega toliausiai paskui turiu sukaut per visa miesta kol prisisaukiu atgal.




tai juk reikia vaikui kur nors išsikrauti, kad parduotuvėje būtų ramesnė mirksiukas.gif na tai labai gerai, kad parduotuvėje ramesnė g.gif maniškiui irgi reikia viska pačiupinėti, unsure.gif
Atsakyti
O mano mergicka - tai neuzsiciaupia nei minutei doh.gif ,ar irgi hiperaktyvi? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 05 09, 20:44)
Na va pagaliau ne mano vienos problema čia. Tikrai, kai paskaitau mums lygiai taip pat, daug kas aiškina, kad aš lepinu tą vaiką ( ypač vaiko gydytoja), liepia diržiuko duoti, o dar geriau su žabyte. Taip mane moko pagyvenę žmonės. Net vyras kartais pratrūksta, sako, kad užsiauginsiu pabaisiuką ant savo galvos, jog labai lepinu. Niekada nesmurtavau prieš vaiką ir nesmurtausiu, juk jam irgi nėra lengva kai reikia susikaupti ir ką nors parašyti ar nupiešti, o kur dar kalba...Niekada nesupratau to mušimo, man atrodo, kad agresija gimdo agresiją. Ir dar maniškis susidvejina su pasakų personažais t.y. supermenu, žmogumi voru, žmugumi ledu ir t.t.Ar čia hiperaktyvių vaikų išskirtinis bruožas ar ir kitiems taip nutinka? g.gif


Na čia grynai mūsų istorija. Pastoviai turiu atremti kitų priekaištus, bei patarimus, kad su savo vaiku turiu elgtis griežčiau, kad jam reikia diržiuko, kad pati paskui gailėsiuos ir pan. Nervoja mane tokie mokytojai - patarėjai. Labai nepatinka, kai lygina su savais ar kitais ramiais vaikais...kantrybės mums visoms!!!
Atsakyti
Na sveikutės visos 4u.gif , mes jau ruošiamės darželiui, net prie jūros buvom išlėkę. Truputuką pasiilsėjom tongue.gif Jaučiu vėl prasidės rugsėjis, prasidės vėl viskas iš naujo. Maniškis taip jau suaugo, toks gal kiek atsakingesnis pasidarė, nors viską iš eilės pamiršta kur ėjo, ką darė doh.gif Bet pats labai nori jau eiti darželį, sako,kad labai draugų pasiilgo, ir labai laukia savo broliuko (sakė,kad brolio laukiamės), man pažadėjo padėti auginti broliuką biggrin.gif . Ir dar... nebepamenu kas sakė, bet:tie kurie smurtauja prieš vaikus, neturi kantrybės jiems išaiškinti, ant jų šaukia ir galų gale apkaltina tėvus vaikų lepinimu vadinami:silpnos psichikos ir emociškai nestabilūs žmonės.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 08 23, 10:32)
Na sveikutės visos 4u.gif , mes jau ruošiamės darželiui, net prie jūros buvom išlėkę. Truputuką pasiilsėjom tongue.gif  Jaučiu vėl prasidės rugsėjis, prasidės vėl viskas iš naujo. Maniškis taip jau suaugo, toks gal kiek atsakingesnis pasidarė, nors viską iš eilės pamiršta kur ėjo, ką darė doh.gif Bet pats labai nori jau eiti darželį, sako,kad labai draugų pasiilgo, ir labai laukia savo broliuko (sakė,kad brolio laukiamės), man pažadėjo padėti auginti broliuką biggrin.gif . Ir dar... nebepamenu kas sakė, bet:tie kurie smurtauja prieš vaikus, neturi kantrybės jiems išaiškinti, ant jų šaukia ir galų gale apkaltina tėvus vaikų lepinimu vadinami:silpnos psichikos ir emociškai nestabilūs žmonės.




Sveika grįžusi bigsmile.gif džiugu girdėti, kad pailsėjusi grįžai mirksiukas.gif o vaikai visi suauga biggrin.gif maniškis irgi toks rimtas pasidarė, net jau kartais klauso, ką pasakau tvardosi, kad ko neiškrėstu, bet tai būna retai. na bet kaip jis laukia mokslų ax.gif
tu teisi su tėvais taip jau yra, gaila tik vaikų laibai unsure.gif
o kaip aš pavargusi velnioniškai siaubiakas, kaip noriu jau pailsėti, bet dėja, be kitų metų negausiu atostogų verysad.gif
Atsakyti
Žinai, tau pasakysiu, buvom išvažiavę savaitę, bet jau taip norėjosi namo, ir vaikas mačiau jau pavargo. Gal visai savaitei išvažiuoti yra per daug??? kai būdavom kokias 3-4 dienas, tai būdavo pats tas, o dabar gal jau per ilgai.
Aš atostogauju, man labai gera. Bet tuoj sesija prasidės, beroda rugsėjo 3 d. bet dar nete nemačiau tvarkaraščio, tai nieko gero ir dar darbą turiu parašyti doh.gif .

Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 08 23, 19:53)
Žinai, tau pasakysiu, buvom išvažiavę savaitę, bet jau taip norėjosi namo, ir vaikas mačiau jau pavargo. Gal visai savaitei išvažiuoti yra per daug??? kai būdavom kokias 3-4 dienas, tai būdavo pats tas, o dabar gal jau per ilgai.
Aš atostogauju, man labai gera. Bet tuoj sesija prasidės, beroda rugsėjo 3 d. bet dar nete nemačiau tvarkaraščio, tai nieko gero ir dar darbą turiu parašyti doh.gif .



na taip gal pervargo tavo vaikis. bet dabar nesuk sau galvos ir džiaukis atostogomis, o gal galiu su tuo darbu kuom nors padėti g.gif medžiaga ar dar kom nors g.gif o aš vien pagalvojus, kad mūsų mokykla gali būti nesutvarkyta doh.gif siaubas apima, jai reiktų keisti mokykla doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 08 23, 20:18)
na taip gal pervargo tavo vaikis. bet dabar nesuk sau galvos ir džiaukis atostogomis, o gal galiu su tuo darbu kuom nors padėti g.gif medžiaga ar dar kom nors g.gif o aš vien pagalvojus, kad mūsų mokykla gali būti nesutvarkyta  doh.gif siaubas apima, jai reiktų keisti mokykla  doh.gif

Mano darbas (referatas apie 10-12 psl.) "Mokėtinos ir gautinos sumos "N"biudžetinėje įstaigoje". Na kažkoks siaubekas. Įvyktų stebuklas jei turėtum blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 08 23, 23:08)
Mano darbas (referatas apie 10-12 psl.) "Mokėtinos ir gautinos sumos "N"biudžetinėje įstaigoje". Na kažkoks siaubekas.  Įvyktų stebuklas jei turėtum blush2.gif


na taip tikslaus tokio gal ir neturiu, bet pasižiūrėti galiu, nes kažką panašaus aš mokiausi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 08 24, 18:18)
na taip tikslaus tokio gal ir neturiu, bet pasižiūrėti galiu, nes kažką panašaus aš mokiausi g.gif

Jei gali, būtinai pasižiūrėk, būsiu dėkinga mirksiukas.gif . Mano vaikas dabar tirpsta kaip nori futbolą žaisti, kai įšeina į lauką tai žaidžia iki kol nebepastovi, ir įsivaizduok, gali žaisti ir vienas, paskui tik draugeliai prisijungia doh.gif . Aš man atrodo tokia nedrąsi būdavau, o čia,prašau, be jokių kompleksų. Kaip taviškis? ar nesergat?
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 08 24, 21:52)
Jei gali, būtinai pasižiūrėk, būsiu dėkinga mirksiukas.gif . Mano vaikas dabar tirpsta kaip nori futbolą žaisti, kai įšeina į lauką tai žaidžia iki kol nebepastovi, ir įsivaizduok, gali žaisti ir vienas, paskui tik draugeliai prisijungia doh.gif . Aš man atrodo tokia nedrąsi būdavau, o čia,prašau, be jokių kompleksų. Kaip taviškis? ar nesergat?



gerai paveizėsiu g.gif na mano vaikis sirguliuoja, niekaip jam balso stygos nepraeina dar ir nori sloga kabintis, kažkaip mano vaikis labai sujautrėjo doh.gif o dėl žaidimo ir maniškis futbola gali žasti iki samonės netekimo blink.gif nu va lekiame į molėtus po gamta atsigauti bigsmile.gif
Atsakyti