Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

QUOTE(urtea @ 2007 08 02, 20:15)
Nu ne, pas mane ji tokia temperamentinga, emocionali, bet gerietiška. Bet išvest iš kantrybės sugeba. Labai pykosi su kaimynų mergaitę, kuri vyresnė už ją 5 m. ir yra sesės draugė. Susimušdavo abi. tik į kiemą ir muštynės, ašaros ir t.t. Tai aš su savąja kalbėjau daug, mokinau būt didesne( doh.gif ), ir t.t. Paveikė. Elgiasi normaliau. Bet kai nori ją užpykdyt, įbeda akis jai į veidą ir spokso, tyli ir spokso. Ir dar pareiškia, aš nieko nedarau! Tai kaimynų mergaitę iki isterijos daveda, nors jau didelė gi ji. Arba tėtis ją kažkada auklėja griežtai, o ji man nugara atsukus stovi, ir ką gi ,stovi nugaroj rankas susudėjus ir faką rodo. Tipo, kalbėk tu čia tėvai, bet man nusispjaut. O jei ką padaro, už ką galėtų i kailį gaut, tai eina ant viso kiemo šaukdama, tai ką mūši jau dabar mane?? Tai kaimynų bobučių galvos iškart pro langą iškištos. lotuliukas.gif


na kazkokiu panasumu yra as jai kas diena kalu i galva kad ji jau didele ir turi elgtis protingai bet kad jos neveikia visai netgi sugraudinti bandau sakau mum visiem del tavo elgesio sirdele skauda sako mociute gali labai susirgti jei tu blogai elgsiesi klausiu ar tu to nori sako ne tai kodel taip elgiesi sako nezinau.Kartais as galvoju kad jai kitaip nebeiseina kad ji ir nori nes kazkada sakau ar eisi su manim i parduotuve kamuolio pirkt ji sako geriau neisiu kad nesusipyktumem nes po to nebepirksi tai as sakau tada buk gera klausyk ir nesipyksim o ji sako ne geriau as neisiu ir taves nenervuosiu. Ir jei bandau kazka jai paaiskinti kad ji negerai elgiasi ji uxsikisa ausis sakau ir as taip darysiu kai tu manes kaxko prasysi taip ir padarau tada sulaukiu tokiu isteriju kad baisu. tai sakau nesielk tu taip su manim ir as taip nedarysiu tam kartui suveikia bet paskui tas pats.Ir tokia ji judri vis sukasi lipa daro kazka mane tiesiog is proto varo tas jos toks strikaliojimas tai ir pradedu pykti o ji negali kitaip nenusedi nei 30s. vietoje kad ir musu seimos gydytojas sako man nuo jos galva sukasi kaip tu nepavargsti klausia manes sakau pavargstu o ka daryti neklauso ji nei manes nei svetimu gydytojas neleidzia jai po kabineta siaust o ji pasedi minute ir vel tai prie svarstykliu tai ugi matuojasi tai nutveria net ta aparata plauciam klausyt daktaras pyksta as irgi net pasikalbeti neiseina . Ir taip visur su ja. Grizta namo atrodo viska isaiskinu sutinka kad negraziai elgesi pazada kad taip nebebus bet visada tas pats. Seniau nors dar ne taip daznai pykdavomes o dabar tai istisai nuo ryto iki vakaro. Ka daryt nezinau laukiu tos konsultacijos pas psichologa cia mano paskutine viltis kad viskas susitvarkys
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2007 08 02, 21:48)
na kazkokiu panasumu yra as jai kas diena kalu i galva kad ji jau didele ir turi elgtis protingai bet kad jos neveikia visai netgi sugraudinti bandau sakau mum visiem del tavo elgesio sirdele skauda sako mociute gali labai susirgti jei tu blogai elgsiesi klausiu ar tu to nori sako ne tai kodel taip elgiesi sako nezinau.Kartais as galvoju kad jai kitaip nebeiseina kad ji ir nori nes kazkada sakau ar eisi su manim i parduotuve kamuolio pirkt ji sako geriau neisiu kad nesusipyktumem nes po to nebepirksi tai as sakau tada buk gera klausyk ir nesipyksim o ji sako ne geriau as neisiu ir taves nenervuosiu. Ir jei bandau kazka jai paaiskinti kad ji negerai elgiasi ji uxsikisa ausis sakau ir as taip darysiu kai tu manes kaxko prasysi taip ir padarau tada sulaukiu tokiu isteriju kad baisu. tai sakau nesielk tu taip su manim ir as taip nedarysiu tam kartui suveikia bet paskui tas pats.Ir tokia ji judri vis sukasi lipa daro kazka mane tiesiog is proto varo tas jos toks strikaliojimas tai ir pradedu pykti o ji negali kitaip nenusedi nei 30s. vietoje kad ir musu seimos gydytojas sako man nuo jos galva sukasi kaip tu nepavargsti klausia manes sakau pavargstu o ka daryti neklauso ji nei manes nei svetimu gydytojas neleidzia jai po kabineta siaust o ji pasedi minute ir vel tai prie svarstykliu tai ugi matuojasi tai nutveria net ta aparata plauciam klausyt daktaras pyksta as irgi net pasikalbeti neiseina . Ir taip visur su ja. Grizta namo atrodo viska isaiskinu sutinka kad negraziai elgesi pazada kad taip nebebus bet visada tas pats. Seniau nors dar ne taip daznai pykdavomes o dabar tai istisai nuo ryto iki vakaro. Ka daryt nezinau laukiu tos konsultacijos pas psichologa cia mano paskutine viltis kad viskas susitvarkys



tiesa tu turi būti stipri ir rami, nereikia rėkti kuo daugiau rėksi tuo daugiau vaikas tavęs neklausys, arba mano tik taip gali tavo dėmesio nusipelnyti kai blogai elgiasi. sugalvokite abi kartu ką veiksite, pabandyk kitaip pavyzdžiui kartu eikite šokti, arba kaladėles dėliuoti. na tu sėdi ir sakai nueik ir paimk tokia ir tokia spalva ir statykite pilį, tai padeda ir jūs nurimsite ir su vaiku normaliai pabendrausite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 08 02, 22:57)
tiesa tu turi būti stipri ir rami, nereikia rėkti kuo daugiau rėksi tuo daugiau vaikas tavęs neklausys, arba mano tik taip gali tavo dėmesio nusipelnyti kai blogai elgiasi. sugalvokite abi kartu ką veiksite, pabandyk kitaip pavyzdžiui kartu eikite šokti, arba kaladėles dėliuoti. na tu sėdi ir sakai nueik ir paimk tokia ir tokia spalva ir statykite pilį, tai padeda ir jūs nurimsite ir su vaiku normaliai pabendrausite  mirksiukas.gif

na mati kad cia viskas neilgam jei su ja uzsiemi tai viskas gerai bet tai turetu pagal ja buuti visa diena o juk ir mano mazylei demesio daug reikia as taip ir galvoju kad viskas pradejo eiti blogyn kai gime mazoji as nebespeju skirti tiek demesio didziajai nes tai neimanoma. Gal del to ir pykstu bet namie tai dar tu bedu nedaug susitvarkom su pykciais bet susitariam bet patark kaip ja suvaldyti sveciuose ar pas daktaru ar siaip kur yra nepazistamu zmoniu ji pradeda reikstis atrodo kad butu pasaulio bamba visi tik i ja turi ziuret ir tik su ja bendraut
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2007 08 02, 22:18)
na mati kad cia viskas neilgam jei su ja uzsiemi tai viskas gerai bet tai turetu pagal ja buuti visa diena o juk ir mano mazylei demesio daug reikia as taip ir galvoju kad viskas pradejo eiti blogyn kai gime mazoji as nebespeju skirti tiek demesio didziajai nes tai neimanoma. Gal del to ir pykstu bet namie tai dar tu bedu nedaug susitvarkom su pykciais bet susitariam bet patark kaip ja suvaldyti sveciuose ar pas daktaru ar siaip kur yra nepazistamu zmoniu ji pradeda reikstis atrodo kad butu pasaulio bamba visi tik i ja turi ziuret ir tik su ja bendraut




sveika, o jai tu jai prieš išeidama pasakei kaip ji turi elgtis pas gydytoja ar pas svečius g.gif o jai ji neklauso pasakyk, kad turės tau ant kelių sėdėti, tu ją pasiimk ir pasisodink ir nenusileisk, parodyk kad tu ją myli ir ji turi klausyti, o jai ji pakykls ir tu jai vėl viska leisi tai ji ir neklausys. va maniškis pradėjo siausti taip po prekybos centra čia visai neseniai, aš stipriai už rankos pasiėmiau ir pasakiau kad negalima lakstyti, sakau tu tą žinojai o dabar turėsi būti šalia ir negalėsi neikur eiti. tai tikrai padeda, paklykia ir praeina. o paskui apsikabina ir pasako mama kaip aš tave myliu. arba kai man mažas parduotuvė ant žemės ir sako pirk mama man žaisla, aė viska į žeme ir lauk iš parduotuvės, nei sau nei jam nieko nepirkau, tai tikrai tai padėjo ir daugiau jokių isterijų. ir visada galiu pasitarti, ką pirksime. žinau tau sunku, o ypač kai turi antra vaiką, na kaip nors sugalvok, kad tavo didžioji ir viena galėtų žaisti, bet ir tu turi laikytis pažadų, jai pasakei kad ateisi su ja pažaisti, pabūti, ar apsikabinti. ir visada jai klausia atsakyk ir žiūrėdama į akis. pamatysi, kaip santykiai pagerės, juk tiek nedaug tereikia, tik stiprybės ir kantrybės, oj darbas ilgas ir labai dedelis .
Atsakyti
Roga, tu kaip visada teisi 4u.gif . Tavo auklėjimas vaiko panašus į manajį, aš taip pat, jei užsispyriu tai tada nei jam nei man, nors širdis krauju srūva, bet ištęsiu savo pažadą visada tongue.gif . Būna (bet tai tikrai labai retai) padarau įšimčių, na pvz. nusileidžiu jam, na nuperku kokį čiulpinuką, nors sakiau, kad nepirksiu. doh.gif arba ledų porciją.. taip, išauklėti ir užauginta vaiką geru žmogumi, yra didžiulis darbas, kuris reikalauja begalinės kantrybės ir supratimo. Nuo rugsėjo mėn. saviškį vesiu į hiperiukų užsiėmimus PPT., tai irgi visada labai padeda, kuo daugiau įdėsiu darbo, meilės tuo man vistiek kažkada atsipirks su kaupu. Aš tuo tikiu ir labai stengiuosi wub.gif . Užknisa tik kitų tėvų nuomonės, nors tikrai dar nedaug kas jas reiškė, bet palauk... ateis laikas į mokyklėlę doh.gif . Jau dabar iš draugės girdžiu, kad aktyvius vaikus (suprask, hiperiukus) reikia atskirti nuo "sveikų". Juk jos vaikas nekaltas, kad nori mokytis, o kažkas tai jam trukdo verysad.gif . Čia vakar buvo tokia diskusija apie vaikus su drauge. Bet jei ji pasižiūrėtų iš šono į savo "sveiką" vaiką, tai .. maniškis auksinis. Kiekvienai motinai savas pats geriausias angel.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 08 03, 21:05)
Roga, tu kaip visada teisi 4u.gif . Tavo auklėjimas vaiko panašus į manajį, aš taip pat, jei užsispyriu tai tada nei jam nei man, nors širdis krauju srūva, bet ištęsiu savo pažadą visada tongue.gif . Būna (bet tai tikrai labai retai) padarau įšimčių, na pvz. nusileidžiu jam, na nuperku kokį čiulpinuką, nors sakiau, kad nepirksiu. doh.gif arba ledų porciją.. taip, išauklėti ir užauginta vaiką geru žmogumi, yra didžiulis darbas, kuris reikalauja begalinės kantrybės ir supratimo. Nuo rugsėjo mėn. saviškį vesiu į hiperiukų užsiėmimus PPT., tai irgi visada labai padeda, kuo daugiau įdėsiu darbo, meilės tuo man vistiek kažkada atsipirks su kaupu. Aš tuo tikiu ir labai stengiuosi wub.gif . Užknisa tik kitų tėvų nuomonės, nors tikrai dar nedaug kas jas reiškė, bet palauk... ateis laikas į mokyklėlę doh.gif . Jau dabar iš draugės girdžiu, kad aktyvius vaikus (suprask, hiperiukus) reikia atskirti nuo "sveikų". Juk jos vaikas nekaltas, kad nori mokytis, o kažkas tai jam trukdo verysad.gif . Čia vakar buvo tokia diskusija apie vaikus su drauge. Bet jei ji pasižiūrėtų iš šono į savo "sveiką" vaiką, tai .. maniškis auksinis. Kiekvienai motinai savas pats geriausias angel.gif



žinai per tiek metų jau pripratau kad kiti į mus su vaiku kreivai žiūri cool.gif mano vaikas toks gerutis ir švelnutis :hi hi hi: jam taip patinka švelnumas, jai su juo elgiasi gerai tai jis visada prieis apkabins ir prisiglaus. o kok sšiandiena buvo laimingas gavęs rožinį meškiuka lotuliukas.gif nors ir aplinkiniai kreivai žiūrėjo ir sakė kad berniukas su rožiniu vaikšto, o mano Benas sako mama juk aš nieko blogo nedarau ir sako man negėda.
tu teisi daug daug darbo kai visi kartu įdėmsime tai ir mūsų nepaprasti vaikai užaugs gerais žmonėmis. labai puikui kad eisite į PPT pamatysi kaip padės, sėkmės tau.
na kaip tu jautiesi, akip laikaisi, juk jau tau greitai atostogos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 08 03, 19:21)
sveika, o jai tu jai prieš išeidama pasakei kaip ji turi elgtis pas gydytoja ar pas svečius g.gif o jai ji neklauso pasakyk, kad turės tau ant kelių sėdėti, tu ją pasiimk ir pasisodink ir nenusileisk, parodyk kad tu ją myli ir ji turi klausyti, o jai ji pakykls ir tu jai vėl viska leisi tai ji ir neklausys. va maniškis pradėjo siausti taip po prekybos centra čia visai neseniai, aš stipriai už rankos pasiėmiau ir pasakiau kad negalima lakstyti, sakau tu tą žinojai o dabar turėsi būti šalia ir negalėsi neikur eiti. tai tikrai padeda, paklykia ir praeina. o paskui apsikabina ir pasako mama kaip aš tave myliu. arba kai man mažas parduotuvė ant žemės ir sako pirk mama man žaisla, aė viska į žeme ir lauk iš parduotuvės, nei sau nei jam nieko nepirkau, tai tikrai tai padėjo ir daugiau jokių isterijų. ir visada galiu pasitarti, ką pirksime. žinau tau sunku, o ypač kai turi antra vaiką, na kaip nors sugalvok, kad tavo didžioji ir viena galėtų žaisti, bet ir tu turi laikytis pažadų, jai pasakei kad ateisi su ja pažaisti, pabūti, ar apsikabinti. ir visada jai klausia atsakyk ir žiūrėdama į akis. pamatysi, kaip santykiai pagerės, juk tiek nedaug tereikia, tik stiprybės ir kantrybės, oj darbas ilgas ir labai dedelis .


labas,
visada pries kur nors eidama su ja sakau kaip reikia elgtis ir pasakau kad jei nesielgs graziai tai negaus to ar ano. Savo pazadus visada tesiu atrodo viska darau kaip reikia tik demesio gal maziau skiriu nei anksciau bet paaiskinu kad ji didele ir netgi galetu man padeti bet kad jai neiseina as net bijau kai ji prieina prie mazosios ji tokia judri taip sukasi aplink ja matosi nori parodyti kad myli sese bet taip grubiai viska daro tai suspaudzia skaudziai noredama apkabint tai uzgauna zinau kad netycia sakau aiskinu jai kad sese mazyte ir jai nepatinka kai ja spauzdia ir glaudzia per smarkiai parodau kad reikia svelniai tai daryti o ji po minutes vel ta pati darp tada pasiuntu nesusilaikau ir isvarau ja i savo kambari pastebejau kad ji paskutiniu metu didziaja dienos dali ir praleidzia viena tame kambaryje manau kad tai blogai bet mes visai nebegalim buti kartu tuoj susipykstam. Siandien pasinaudojau tavo patarimu ir pabandziau su ja pazaisti kai mazoji uzmigo darydavom tai ir seniau bet kazkaip jau seniai bezaidem leidau susigalvoti ka labiausiai noretu su manim zaisti tai zaidem jos megiama zaidima toki su piesiniais ir vel ji vidury zaidimo pradeda lakstyti tai jai to prireikia tai ano sakau jei nenori nezaidziam pazaisim kai noresi sako noriu tai sakau tada nesiblaskyk o ji vel pradeda lakstyt ir vel viskas baigiasi mano saukimu ir pykciais. Na nesigauna mum kazkaip zinau kad as blogai darau kad saukiu bet nesusilaikau niekaip nes ji manes nebegirdi kitaip. o del to pasisodinimo ant keliu tai nemanau kad gera mintis nes ji taip pradedu draskytis ir klykti cia tik namie kai niekas nemato tokius bandymus galim daryti. O is parduotuves ir mes taip isejom viena syki tai ja tempiau visa kelia kaip ozka namo visi zmones i mane ziurejo kaip i liaudies priesa kiti dar ir vaiku teisem grasinti pradejo kad taip vaika skriaudziu bet as juk jos nemusiau tik tempiau namo o ji klyke isterikavo kad kazko nenupirkau bet daugiau nenoreciau atsidurti tokioje situacijoje.Dabar parduotuveje kazkaip neber tu bedu pazyzia kartais bet tuom ir baigiasi.Tie tavo patarimai atrodo labai puikus bet daug ka taip ir darau bet nepadeda kazkodel o po kartu praleistos dienos bunu tokia pikta kad kartais nei buckio pries miega nebenoriu jai duot taip pykstu zinau kad negerai darau bet negaliu kitaip. Dar galvoju kad cia ne tik jai bet ir man tos psichologo pagalbos reiktu.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 08 03, 21:13)
žinai per tiek metų jau pripratau kad kiti į mus su vaiku kreivai žiūri cool.gif mano vaikas toks gerutis ir švelnutis :hi hi hi: jam taip patinka švelnumas, jai su juo elgiasi gerai tai jis visada prieis apkabins ir prisiglaus. o kok sšiandiena buvo laimingas gavęs rožinį meškiuka  lotuliukas.gif nors ir aplinkiniai kreivai žiūrėjo ir sakė kad berniukas su rožiniu vaikšto, o mano Benas sako mama juk aš nieko blogo nedarau ir sako man negėda.
tu teisi daug daug darbo kai visi kartu įdėmsime tai ir mūsų nepaprasti vaikai užaugs gerais žmonėmis. labai puikui kad eisite į PPT pamatysi kaip padės, sėkmės tau.
na kaip tu jautiesi, akip laikaisi, juk jau tau greitai atostogos  g.gif

Taip, laukiamos atostogos prasidės rugpjūčio 11 d. tai jau dabar atsipūtus, tikrai nebelabai jau dirbu ir niekas nereikaluja, ot man gerai lotuliukas.gif
Saviškio niekaip nenuvarau gulti, šokinėja ant baldų ir viskas doh.gif Kaip tau sekasi, kaip Benas? ar nesergat? Ar nori eiti į mokyklą?
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2007 08 03, 21:22)
labas,
visada pries kur nors eidama su ja sakau kaip reikia elgtis ir pasakau kad jei nesielgs graziai tai negaus to ar ano. Savo pazadus visada tesiu atrodo viska darau kaip reikia tik demesio gal maziau skiriu nei anksciau.

Dar galvoju kad cia ne tik jai bet ir man tos psichologo pagalbos reiktu.



O tu pabandyk,stabdyti dukrą sakydama ne ko negaus, o būtent - ką ji gaus jei pasistengs ramiau elgtis. Būtent ,pasistengs, nes nereikia tikėtis, kad parduotuvėje, kur aibė dėmesį blaškančių dalykų, hiperiukas bus ramus kaip avinėlis. Ne. Tiesiog geriau eiti į kuo mažesnes pardotuvėles, kur mažesnė erdvė, mažiau žmonių. O hiperiukus labiau veikia skatinimas, nei draudimas. Jei kitiems vaikams, psichologai nerekomenduoja dažnai naudoti skatinimo, apdovanojimo metodų, tai hiperiukams siūlo. Kaip tas veikia? Pasakysiu iš praktikos: šiek tiek. Į parduotuvę aš saviškį (nors jam jau 12 ir jis nekrenta ant grindų prašydamas kokio žaislo tongue.gif ), vežuosi įpatingai retai, pvz. kai jam norėjau nupirkti kelnes prieš mokyklą. Pirkau iškarto 3 poras, kad tik ilgiau nereikėtų žiogo vestis į parduotuvę unsure.gif Taip ir gyvenam bigsmile.gif

O, kad tau reikėtų pasikalbėti su psichologu, tai faktas. Nieko čia blogo. Tau tikrai palengvėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
LABAS RYTAS 4u.gif
QUOTE(iloniux @ 2007 08 03, 22:22)
labas,
Dar galvoju kad cia ne tik jai bet ir man tos psichologo pagalbos reiktu.


va pati ir atsakei į klausima, kad jums abiems reikia psichologo pagalbos, jau atrodo tu tokį tašką priėjai, ka dbutinai turite kreiptis pagalbos mirksiukas.gif

QUOTE(chikko @ 2007 08 03, 22:43)
Taip, laukiamos atostogos prasidės rugpjūčio 11 d. tai jau dabar atsipūtus, tikrai nebelabai jau dirbu ir niekas nereikaluja, ot man gerai lotuliukas.gif
Saviškio niekaip nenuvarau gulti, šokinėja ant baldų ir viskas doh.gif  Kaip tau sekasi, kaip Benas? ar nesergat? Ar nori eiti į mokyklą?


na jau tokio malonumo tavo vaikis praleis pasiausti po namus lotuliukas.gif
įsivaizduoju kaip tu lauki atostogų g.gif na jau kas beliko ir tada lafa tau bus mirksiukas.gif
Benas mano vaikis nepaprastas, na šiek tiek sirguliuoja, nosis užgulusi, gerlė užkimusi, bet manau kad jis gerai jaučiasi. o mokykla jo jis laukia kaip išganimo, nes dabar kai eina į darželį sakė neturi ką veikti su mažais vaikais, bet maniškis kad iškrečia kokia šunybe, bet mano vaikis žino, ka daš jį myliu. apsikabina mane ir supu, nes vyriukas atvežė man vaikį vakar į darbą, vyriukas vežė savo tėvę iš ligoninės į radviliškį. tai kol saskaitas vedžiau jis ant manęs buvo atsigulęs ir supiau. o jau akys galva viskas lakstė, tai kad jam kokia išganiga mintis nešautų :hi hi hi: tai jam daviau daviau darbų, ka dman padėtų, o kaip jam patiko bigsmile.gif tai va jau ir rečiau pas mus nervų priepo lių būna, tiksliau jau [use metų nebuvo, bigsmile.gif tai va mokykla Benui išganimas

QUOTE(vario @ 2007 08 04, 09:07)
O tu pabandyk,stabdyti dukrą sakydama ne ko negaus, o būtent - ką ji gaus jei pasistengs ramiau elgtis.  Būtent ,pasistengs, nes nereikia tikėtis, kad parduotuvėje, kur aibė dėmesį blaškančių dalykų, hiperiukas bus ramus kaip avinėlis. Ne. Tiesiog geriau eiti į kuo mažesnes pardotuvėles, kur mažesnė erdvė, mažiau žmonių. O hiperiukus labiau veikia skatinimas, nei draudimas. Jei kitiems vaikams, psichologai nerekomenduoja dažnai naudoti skatinimo, apdovanojimo metodų, tai hiperiukams siūlo. Kaip tas veikia? Pasakysiu iš praktikos: šiek tiek. Į parduotuvę aš saviškį (nors jam jau 12 ir jis nekrenta ant grindų prašydamas kokio žaislo  tongue.gif ), vežuosi įpatingai retai, pvz. kai jam norėjau nupirkti kelnes prieš mokyklą. Pirkau iškarto 3 poras, kad tik ilgiau nereikėtų  žiogo vestis į parduotuvę  unsure.gif  Taip ir gyvenam  bigsmile.gif

O, kad tau reikėtų pasikalbėti su psichologu, tai faktas. Nieko čia blogo. Tau tikrai palengvėtų  mirksiukas.gif


oi vario kokia tu teisi šiandiena lekiu su vaiku trumpam dalį daiktų nupirksiu į mokykla, o kita dalį mėnesio pabaigoje, ka dnereiktų nabagui vargti. tai jis aju žino, kad eisime apsipirkti, sakė gerai, bet butinai turėsime užsukti į senamiesti jam taip ten patinka pasivaikščioti butinai eisime ax.gif
Atsakyti
Iloniux, o tavo mergina nuo mažų dienų tokia nenuorama, ar viskas paaštrėjo tik sesei gimus?
Atsakyti
QUOTE(vario @ 2007 08 04, 10:07)
O tu pabandyk,stabdyti dukrą sakydama ne ko negaus, o būtent - ką ji gaus jei pasistengs ramiau elgtis.  Būtent ,pasistengs, nes nereikia tikėtis, kad parduotuvėje, kur aibė dėmesį blaškančių dalykų, hiperiukas bus ramus kaip avinėlis. Ne. Tiesiog geriau eiti į kuo mažesnes pardotuvėles, kur mažesnė erdvė, mažiau žmonių. O hiperiukus labiau veikia skatinimas, nei draudimas. Jei kitiems vaikams, psichologai nerekomenduoja dažnai naudoti skatinimo, apdovanojimo metodų, tai hiperiukams siūlo. Kaip tas veikia? Pasakysiu iš praktikos: šiek tiek. Į parduotuvę aš saviškį (nors jam jau 12 ir jis nekrenta ant grindų prašydamas kokio žaislo  tongue.gif ), vežuosi įpatingai retai, pvz. kai jam norėjau nupirkti kelnes prieš mokyklą. Pirkau iškarto 3 poras, kad tik ilgiau nereikėtų  žiogo vestis į parduotuvę  unsure.gif  Taip ir gyvenam  bigsmile.gif

O, kad tau reikėtų pasikalbėti su psichologu, tai faktas. Nieko čia blogo. Tau tikrai palengvėtų  mirksiukas.gif


Sveika,

cia tiek naudingu patarimu prisirinksiu is jusu net nepagalvojau kad yra koks skirtumas kaip sakyti ar ka gaus ar ko negaus atrodo kad cia tas pats bet kai isigilini tikrai matau kad cia du skirtingi dalykai butinai pabandysiu. Aciu ir visoms kitoms uz patarimus kai paskaitineju cia atrodo apsiraminu galvoju dabar tai jau tikrai tvardysiuos nebesauksiu bet sunkiai sekasi. Na tikiuosi kaip nors su kitu pagalba issikapstysim is tos duobes smile.gif
Atsakyti