Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

QUOTE(chikko @ 2007 07 24, 20:00)
žinai, man atrodo,kad mes čia dviese tik šnekamės, nes daugiau gal ir nėra tų hiperiukų g.gif .



patikėk yra yra, tik visos atostogauja, palauk ir grįš iš po atostogų. o kaip aš lakiu Norako, Alchemie, Vario, jos tiek daug man padėjo, kai vaikas per balkona išlipo, kai man buvo blogai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 07 24, 20:02)
patikėk yra yra, tik visos atostogauja, palauk ir grįš iš po atostogų. o kaip aš lakiu Norako, Alchemie, Vario, jos tiek daug man padėjo, kai vaikas per balkona išlipo, kai man buvo blogai 4u.gif


Roga, tai kada gi tau jis pro balkoną buvo išlipęs???? verysad.gif Susipykot?
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 07 24, 20:10)
Roga, tai kada gi tau jis pro balkoną buvo išlipęs???? verysad.gif Susipykot?



oj drauguže, kaip čia man buvo šias metais sausio 5 diena, na niekda nepamiršiu, grįštu iš darbo ir randu policija atvykusia, vaikas guli ir sako mama kaip skauda pilva, sako melskis kad nemirčiau, o man policija sako tai pasiskambino į policija ir pranešė pats, kad iškrito pro trečio aukšto balkona. tai tada nuvežė greitoji į ligonine, ir visa naktį atlikinėjo jam tyrimus, o mane su vyriuku tampė policija. kiek visko buvo, kol galiausiai išaiškėjo, kad jis pats viska išsimastė, nes jam reikėjo dėmesio kitų kaip policijos ar daktarų doh.gif o man toks buvo šokas aš 4 paras nei valgiau nei gėriau nei miegojau, bandžiau suprasti kas nutiko unsure.gif
Atsakyti
Nuoširdžiai užjaučiu 4u.gif , nes jei man taip būtų...tai gal išprotėčiau, net nebandau to įsivaizduoti schmoll.gif Bet mano dar per mažas tokioms "gudrybėms", jam dar į mažą galvelę tokių dalykų "neateina". Maniškis dabar sugeba guma išsiteplioti savo kojas, plaukus, bet paskui po kokios savaitės pats nusigramdo, jo tokie dar "nekalti" zbitkai. Bet žinau, kas gali ateity laukti, tai ir domiuosi, kad sugebėčiau į tai reikiamai reaguoti ir jam padėti.

O pati jau kaip noriu atostogų, kad baigiu išprotėti, taip tingiu dirbti, kad viskas doh.gif . Rytoj išvažiuojam į Jūros šventę, tai sekmadienį grįšim, norėčiau ilgiau pabūti, bet negaliu tas prakeiktas darbas, dienas jau pradėjau skaičiuoti iki atostogų (įšeinu rugpjūčio 11 ), atrodo,dar amžinybė. O sesija jau prasidės rugsėjo 3 , o dar darbą reik parašyt, o dar prie jūros nebuvom normaliai nuvažiavę, (tu dviejų dienų neskaičiuoju, nes pas sesę būsim). O dar vaiką pas gydytojus nuvest...
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 07 26, 11:01)
Nuoširdžiai užjaučiu 4u.gif , nes jei man taip būtų...tai gal išprotėčiau, net nebandau to įsivaizduoti schmoll.gif Bet mano dar per mažas tokioms "gudrybėms", jam dar į mažą galvelę tokių dalykų "neateina". Maniškis dabar sugeba guma išsiteplioti savo kojas, plaukus, bet paskui po kokios savaitės pats nusigramdo, jo tokie dar "nekalti" zbitkai. Bet žinau, kas gali ateity laukti, tai ir domiuosi, kad sugebėčiau į tai reikiamai reaguoti ir jam padėti.

O pati jau kaip noriu atostogų, kad baigiu išprotėti, taip tingiu dirbti, kad viskas doh.gif . Rytoj išvažiuojam į Jūros šventę, tai sekmadienį grįšim, norėčiau ilgiau pabūti, bet negaliu tas prakeiktas darbas, dienas jau pradėjau skaičiuoti iki atostogų (įšeinu rugpjūčio 11 ), atrodo,dar amžinybė. O sesija jau prasidės rugsėjo 3 , o dar darbą reik parašyt, o dar prie jūros nebuvom normaliai nuvažiavę, (tu dviejų dienų neskaičiuoju, nes pas sesę būsim). O dar vaiką pas gydytojus nuvest...



sveikute 4u.gif aš irgi manaiu, kad esu pasiruošusi visokiems mano vaiko gyvenimo atvejams, bet pasirodo ne unsure.gif bet nieko gyvename ir mokomės, ir augame visi kartu. atsigavau man labai daug padėjo merginos ir MB.mūsų vaikų fantazija beribė ir jie tikrai fantastiški lotuliukas.gif
na taip aš tave suprantu, kaip tau sunku ir kaip jau pavargai, na bet neliūdėk aju nebedaug liko ir pailsėsi mirksiukas.gif
o dėl vaikų jie visi yra skirtingi, kaip beūtų juk jie maži žmogeliukai, kurie begalo greitai auga, o aš vis labiau domiuosi apie apauglyste, kiek visko dar turiu jam papasakoti išmokyti,uij kiek daug doh.gif o dabar dar maniškis puliuojančia angina susirgo, bet išgydysiu ir vėl eis sienomis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes visos mamytes paskaitinejau apie jusu vaikucius labai jau ir mano dukryte panasi jai dabar 6.5m si rudeni eis i mokykla tai esu susirupinusi kaip jai seksis. Nors mum niekas nenustate kad ji hiperaktyvi bet as manau kad taip yra nes daug pozymiu tai rodo. Darzelyje aukletojos skusdavosi kad ji visai nesiklauso kas sakoma neisgirsta uzduociu nenusedi vietoje ir t.t. tas pats ir namie girdi tik tai ka nori visiskai neklauso nors ir yra uztai baudziama o uz gerus darbus skatinama. Baisu su ja kur ir i svecius nueit jei ten yra vaiku tai ji butinai su jais susipyks ar net susimus. Jei iseinam pasivaikscioti tai butinai jai reikia begti arba kur nors karstytis salia su manim niekada neina nes kaip ji sako pavargsta o lakstyti ir karstytis nepavargsta. na tikrai nebezinau ka su ja daryti bandziau daug ka ir televizoriu uzdraudziu ir kompiuteri ir pirkinius net i kiema neisleidziu nes kartais jau baisu pasidaro kai isgirstu kazka verkiant net negalvoju kad dukrytei kas nutiko tik baisu kad ji kam nors nebutu ko padariusi. patarkite man kas galite ka jus darote kokiu imates priemoniu.
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2007 07 28, 23:33)
Sveikutes visos mamytes paskaitinejau apie jusu vaikucius labai jau ir mano dukryte panasi jai dabar 6.5m si rudeni eis i mokykla tai esu susirupinusi kaip jai seksis. Nors mum niekas nenustate kad ji hiperaktyvi bet as manau kad taip yra nes daug pozymiu tai rodo. Darzelyje aukletojos skusdavosi kad ji visai nesiklauso kas sakoma neisgirsta uzduociu nenusedi vietoje ir t.t. tas pats ir namie girdi tik tai ka nori visiskai neklauso nors ir yra uztai baudziama o uz gerus darbus skatinama. Baisu su ja kur ir i svecius nueit jei ten yra vaiku tai ji butinai su jais susipyks ar net susimus. Jei iseinam pasivaikscioti tai butinai jai reikia begti arba kur nors karstytis salia su manim niekada neina nes kaip ji sako pavargsta o lakstyti ir karstytis nepavargsta. na tikrai nebezinau ka su ja daryti bandziau daug ka ir televizoriu uzdraudziu ir kompiuteri ir pirkinius net i kiema neisleidziu nes kartais jau baisu pasidaro kai isgirstu kazka verkiant net negalvoju kad dukrytei kas nutiko tik baisu kad ji kam nors nebutu ko padariusi. patarkite man kas galite ka jus darote kokiu imates priemoniu.



sveikute, bent jau aš tai pradėjau nuo psichologų, jie visada pataria, ką daryti. ojai reikia tai ir siunčia į vaikų psichologine tarnyba. reikia vaiku pasitikėti jie nepaprasti sidabriukai, sunku labai sunku, bet gera matyti, kai jie auga ir stiprėja, o jiems tik reikia padėti. ir tikrai reikia nesigėdyti ir eiti visur su vaiku, vaikas tik taip pripras prie visuomenės ir išmopks elgtis gražiai. o tu laikykis. na žodžiu laiko kantrybės ir stiprybės. o tavo megaitei gerų mokslų.
o tiesa juk turėjote praeiti gydytojų patikrinimą, ar buvote, ar sakei savo pastebėjimus, man labai įdomu g.gif
Atsakyti
labas dar nebuvom pas daktaru eisim rugpjucio vidury reiks pasakyti butinai nes kuo toliau tuo sunkiau man su ja vis tikiuosi kad uzaugs didesne bus paklusnesne prades suprasti kaip galima ir kaip negalima elgtis bet viskas atvirksciai gaunasi ir man matyt tos kantrybes nebepakanka vis saukiu ir saukiu nors ji jau iprato prie to mano saukimo bet nesusilaikau daznai paskui pati gailiuosi
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2007 07 29, 22:31)
labas dar nebuvom pas daktaru eisim rugpjucio vidury reiks pasakyti butinai nes kuo toliau tuo sunkiau man su ja vis tikiuosi kad uzaugs didesne bus paklusnesne prades suprasti kaip galima ir kaip negalima elgtis bet viskas atvirksciai gaunasi ir man matyt tos kantrybes nebepakanka vis saukiu ir saukiu nors ji jau iprato prie to mano saukimo bet nesusilaikau daznai paskui pati gailiuosi



sveikute, patariu iš savo patirties tikrai nelauk tiek laiko ko greičiau nueisite tuo bus tavo mergaitei lengviau pradėti eiti į mokykla, nes mokykla pats sunkiausias laikotarpis prasidės. patikėk iš mamyčių patirties nelauk tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif Vis paskaitinėju čia įlindus, kažkaip daug ką pažįstamo randu. Mano mergužėlei (jai 6 m.) nėra nustatytas hiperaktyvumas. Nu bet judrumas nesvietiškas. Kaip atsikelia ryte ,tai taip visą dieną ir bėgioja, jei atsisėda valgyti, tai atsiranda bent keli reikalai, kurie priverčia kažkur nueiti, kažką atsinešti, jei spalvina, tai truputį prie stalo, truputį ant žemės ir t.t. Žodžiu juda, kruta ištisai. Susikaupimo - nulis. Mokyklos laukiu su didele baime. Leisim tik kitą rudenį. darželio auklėtojos per daug negasdina, atseit padaro ji tas užduotis teisingai, tik labai greitai, ir todėl kruopštumo nėr. Lėtesni vaikai tik pradeda kažką daryt, o ji jau baigia, bet ne todėl, kad turi norą pirmauti, o todėl kad jai nėra laiko ilgai krapštytis. lotuliukas.gif Ir tas jos charakteris g.gif Nu niekaip neperprantu, negaliu nuspėti kaip ji elgsis kokioj situacijoj, kartais taip nustebina tiek gerąja prasme, tiek blogąja. Ir tokių keistų baimių kartais išlenda. žodžiu, auga asmenybė, kaip mano mama sako doh.gif Kažkaip kol dar daržely, tai per daug nepanikuoju, bet mokyklos bijau. lankomės pas neurologą (dėl mikčiojimo, nors jį jau lyg įveikėme tfu, tfu, tfu) ir pas logopedą, daržely. Iki psichologo nedaėjome, bet ko gero praverstų.
Nu ir išsiliejau aš čia.
Iloniux, o kodėl tu dukrytę leidi 6,5 m. į mokyklą? Ar ne geriau būtų dar metus palaukti? Aš savi vyresnę irgi leidau nuo 6m., bet elgesiu ir charakteriu tai jos pas mane skiriasi kaip žemė nuo dangaus, lyg ne tų pačių tėvų būtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urtea: 31 liepos 2007 - 00:47
Sveikutės, maniškis pabuvo tris dienas laisvėje, ką norėjo tą ir darė pvz. iš ryto saldainius valgė doh.gif , nemiegojo pietų miego doh.gif , miegoti eidavo tik 23-24 val. nakties doh.gif doh.gif doh.gif . Tai kai grįžom iš sesers, tai jau nuo vakar nebesusišneku, dabar rašinėju čia, o jis dar pučia į akį, tai net nežinau, kaip vėl reiks atstayti tą režimą verysad.gif . bet ką padarysi, reiks pradėt vėl viską nuo pradžių. Nenuorama pasidarė smarkiai, neklauso nei tėvo nei manęs g.gif
Tai kaip su juo kur keliauti, nebent tik trise važiuotume kur, ne į svečius, tai tada viskas būna ok. wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,
urtea pati nezinau kodel leidziu 6.5 metu su aukletojom kalbejau patare leist sake jau tam subrendusi bet dabar gal biski gailiuosi gal dar reikejo palaukti

Papildyta:
Roga aciu uz patarima turbut juo pasinaudosiu rytoj eisiu ieskoti pagalbos pas psichologus dar siandien su viena drauge isikalbejau pasirodo ji irgi vaiksto su savo vaikeliu pas psichologus bet nieko niekam nesake tik kai as uzsiminiau kad zadu eiti tai ir pasipasakojo viska o is sono net nebuciau supratusi kad turi bedu su vaikeliu jis toks ramus toks svelnus atrodo bet pasirodo kad ne visai taip yra tai viska issiklausinejau bandysiu siom dienom nueiti gal bus kokios naudos
Atsakyti