Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

QUOTE(Evutia @ 2007 07 15, 21:52)
4u.gif jei ne tie kursai, tai darzelis mums kaip ir nenusimatytu. tai turim labai saunias aukletojas, bet nekokius grupes vaiku tevus, kurie vis kelia problemas. kartais galvoju, kad problematiski jie patys o ne mano vaikis. aukletojos kad ir kaip stengiasi, tai nepavyksta kai kuriems tevas isaiskinti kas kaip. jie isitikine, kad tai prastas auklejimas,  ir vis aiskina, kad "as tai kai paimciau dirza, tai greit subyne prisestu". ju manymu jam reikalingas toks auklejimas. as zinau kad piktumu toli nenueisiu.


Taip labai suprantu, pas mus grupėj na gal viena tokia mama yra, pasakyti į akis gal nedrįsta, bet vis pamėto tokių "perliukų" mano vaiko adresu. Na pvz. pastebėjau,kad net jūsiškis labai gerai padeklamavo eilėraštuką. Toks jausmas, kad jau niekada nesugebėdavo deklamuoti, aš kitų net nemačiau,žiūriu tik į savo, ir ką jos vaikas deklamavo,nors užmušk, neatsimenu. Man tokie "bajeriukai" truputį juokingai atrodo ,o ypač iš suaugusių žmonių. Visada baisiausia yra aplinkinių nesupratingumas. Taqu galiu palinkėti tik stiprybės, ir jokiu būdu nenuleisk rankų, hiperiukai,juk pati žinai, yra net aukštesnio intelekto nei vidutiniokai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Evutia @ 2007 07 15, 21:52)
4u.gif jei ne tie kursai, tai darzelis mums kaip ir nenusimatytu. tai turim labai saunias aukletojas, bet nekokius grupes vaiku tevus, kurie vis kelia problemas. kartais galvoju, kad problematiski jie patys o ne mano vaikis. aukletojos kad ir kaip stengiasi, tai nepavyksta kai kuriems tevas isaiskinti kas kaip. jie isitikine, kad tai prastas auklejimas,  ir vis aiskina, kad "as tai kai paimciau dirza, tai greit subyne prisestu". ju manymu jam reikalingas toks auklejimas. as zinau kad piktumu toli nenueisiu.




sveikos merginos.
dėja dėja vis dar yra dauguma kurie mano, kad ušimas ką nors pakeis, tą mes visos patyrėme. dar ir dabar man pasako, kad mano vaikui reikia lazdos įkupra. žinau jog tau sunku, bet tu žinai, kaip su vaiku elgtis, ir tik kovodama ir įrodydama, kad tavo vaikas tiesiog gyvas sidabriukas ir skiriasi, nuo kitų vaikų. tai sunku, begalo sunku. vis dažniau išgirstu pasakyma, ką aš išsimislyju, vaikų hiperaktyvių nėra, yra tik bloga mama. aš nieko nesakau, o jai kantrybė trūksta tai ir pasakau, kad neduok dieve jums gimtų toks vaikas ir tik tada suprastumėte, ką reiškia auginti nepaprasta vaiką.


o man jau neramu, mano vaikis jau dvi paras nenori su manimi kalbėtis, kažin, kas bus, kas mano vaikui pasidarė blink.gif
Atsakyti
http://www.medicine....e...&strid=1680

va dar kokį straipsnį radau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 07 16, 21:01)



Aš jau buvau skaičiusi kažkur, tik nepamenu kur mirksiukas.gif Tik, žinai, nebežinau tikėti ar ne? O maniškiui žiauriai sutriko visa dienotvarkė, nebenori eiti pietų miegelio, bet kai užmiega miega labai ilgai, bet tada naktį duodasi lovoj iki kokių 12 vlal. Gal jau nbemigdyti? bet tada vakare atrodo kaip zombis, nebesusišnekam. Kas čia darosi?
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 07 18, 17:21)
Aš jau buvau skaičiusi kažkur, tik nepamenu kur mirksiukas.gif  Tik, žinai, nebežinau tikėti ar ne? O maniškiui žiauriai sutriko visa dienotvarkė, nebenori eiti pietų miegelio, bet kai užmiega miega labai ilgai, bet tada naktį duodasi lovoj iki kokių 12 vlal. Gal jau nbemigdyti? bet tada vakare atrodo kaip zombis, nebesusišnekam. Kas čia darosi?




sveikute 4u.gif
na manau, kad truputuka teks pakoreguoti denuotvarke, kad geriaui r tau būtų ir vaikas gerai jaustusi, ne sjau didelis juk tavo vaikis. aš tai taip darydavau: vaiką migdyvau apie 20 val. bet jis keldavosi ryte 7val. bet žymiai geriau. na žodžiu pagalvok, kaip čia tau tiksliau susidieliuoti dienuotvarkę. nes juk jau 5 metukai ir jau po truputuka manau kad ir nustos pietų miegoti. o dar ruošiasi juk mokyklai organizmas.
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(Roga @ 2007 07 18, 18:43)
sveikute 4u.gif
na manau, kad truputuka teks pakoreguoti denuotvarke, kad geriaui r tau būtų ir vaikas gerai jaustusi, ne sjau didelis juk tavo vaikis. aš tai taip darydavau: vaiką migdyvau apie 20 val. bet jis keldavosi ryte 7val. bet žymiai geriau. na žodžiu pagalvok, kaip čia tau tiksliau susidieliuoti dienuotvarkę. nes juk jau 5 metukai ir jau po truputuka manau kad ir nustos pietų miegoti. o dar ruošiasi juk mokyklai organizmas.


Na gerai, bet žinai, maniškis miegoti eina 22-23 val. įsivaizduok, o kol dar užmiega.... Būna ir 24 val. ateina, o pietų miego tikrai jau nebemiega, šiandieną pragulėjo ir prasivartė savo lovoje, bet nemiegojo. verysad.gif Jau dideliu jis skaito save doh.gif .
kaip jums? kaip po stovyklos vaikis jaučiasi? ar susikalbi su juo?
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 07 19, 22:27)
verysad.gif

Na gerai, bet žinai, maniškis miegoti eina 22-23 val. įsivaizduok, o kol dar užmiega.... Būna ir 24  val. ateina, o pietų miego tikrai jau nebemiega, šiandieną pragulėjo ir prasivartė savo lovoje, bet nemiegojo. verysad.gif  Jau dideliu jis skaito save doh.gif .
kaip jums? kaip po stovyklos vaikis jaučiasi? ar susikalbi su juo?



sveikute, na pabandyk lėtai lėtai keisti, bet jau ir keiti vaiko tvarkaraštį. va pietų, kad ir nemiega, o paguli, svarbu, kad ramiai. patikėk žinau, kaip sunku. va jau po valanda anksčiau pabandyk paguldyti, kol aš saviškiui pakeičiau dienotvarkė doh.gif reikdavo net vakarais supti, ant didelios pagalves paguldydavau ir gluostydavau, ir linguodavau. taip ir užmigdavo, o ryte jis keldavosi 7 val. taip ir maitinima keičiau. va taip gal jums ir iš pradžių išeis pietų tik pagulėti ramiai, o vakare jau visai pabandyti, kad iki 23 val. užmigtų. tau dabar labai sunku, na bet šauni mama esi ir tikrai viskas susitvarkysi mirksiukas.gif


va jau ką tik parsivežiau bena iš stovyklos, visa smirdantį blink.gif doh.gif murzina, kruvina, o kai pagulėjo mašinoje tuoj užmogo blink.gif verkia, prie odos prisiliesti negaliu, nes visas odų sukandžiotas doh.gif na bet grįžo gerokai ramesnis ir jau pavalgė ir jau miega savo lovytėje, visas apsipatenkinęs, nes ant pagalvės rado kinder siurpriza lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikute, vakar buvome į Kryžių kalną nuvažiavę, tai maniškis buvo be pietų miego, žiūrėjau į jį ir vis masčiau:iš kur tiek energijos, davėsi ir davėsi, ir atrodo, kuo toliau tuo sunkiau nuraminti doh.gif . Kavinėje tai akmenius pradėjo mėtyti į vandenį, tai ant karstyklių laipioti, siaubas. paskui vakare, rodod, kad kažkos varikliukas įsijungė, neina miegoti ir viskas, rodos kaip antras kvėpavimas įsijungęs. Kai užmigo, girdėjome,naktį šnekėjo per miegus. Vistik pervargo, tai šiandieną, bus visa diena skirta tik poilsiui,tegul išsiilsi. mirksiukas.gif
P.S. tokiems kaip mūsiškiai,man atrodo, ilgai ilsėtis neteks, tuoj pagulės ir vėl galvom lips doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 07 22, 10:30)
sveikute, vakar buvome į Kryžių kalną nuvažiavę, tai maniškis buvo be pietų miego, žiūrėjau į jį ir vis masčiau:iš kur tiek energijos, davėsi ir davėsi, ir atrodo, kuo toliau tuo sunkiau nuraminti doh.gif . Kavinėje tai akmenius pradėjo mėtyti į vandenį, tai ant karstyklių laipioti, siaubas. paskui vakare, rodod, kad kažkos varikliukas įsijungė, neina miegoti ir viskas, rodos kaip antras kvėpavimas įsijungęs. Kai užmigo, girdėjome,naktį šnekėjo per miegus. Vistik pervargo, tai šiandieną, bus visa diena skirta tik poilsiui,tegul išsiilsi. mirksiukas.gif
P.S. tokiems kaip mūsiškiai,man atrodo, ilgai ilsėtis neteks, tuoj pagulės ir vėl galvom lips doh.gif





sveikute, va kai prisimenu, kad ir mano vaikis taip eina doh.gif be perstojimo blink.gif o dabar mano viakui depresija po stovyklos, toks tylus, toks ramus, miega guli ir ilsisi blink.gif kaip keista blink.gif

patikėk va tas jų sudėjimas irgi turi būti sureguliuotas, jiems užtenka poilsio, nes su vaiku stengiuosi, kiekviena diena vis kur nors kad turėtų kur išsikrauti lotuliukas.gif ir vakare pradžioje būdavo, kad atrodo lyg būtu dar irzlesnis, bet kai išmokome tinkama linkme nukreipti jo energija ir patikėk žymiai lengviau buvo, nes buvome sutarę su vaiku kad jis žaidžia, ir tuo pačiu klausys mūsų, aišku visko nutinka, bet žymiai padėjo, kai išmoko nukreipti savo energija tinkama linkme ir tikrai žymiai lengviau. na bet dar mūsų darbas padaryta tik pati pati pradžia, o kai mano vaikis išmoks pats mastyti, galvoti ir valdytis, tai tada sakysiu, kad mano vaikis užaugo cool.gif


o tau drauguže dar tik pradžia, bet tu susitvarkysi, jau ir taip tiek jau darbo įdėjai mirksiukas.gif
Atsakyti
Dabar galvojame, kad gal jau reikėtų į kokį būrelį užrašyti, na aš labai noriu, kad žaistų futbolą, jam tai labai gerai sekasi kieme, ir jis pats nori (aišku, kol dar nepabandė su kitais vaikais). Tai va reikės susižinoti kur pas mus priima penkiamečius g.gif O gal tai bus tik trumpalaikis noras, bus matyti. Reiks daug ką išbandyti,kad kas jam patiktų , juk kuo smarkiau išsiduos, tuo ramesnis bus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 07 23, 23:18)
Dabar galvojame, kad gal jau reikėtų į kokį būrelį užrašyti, na aš labai noriu, kad žaistų futbolą, jam tai labai gerai sekasi kieme, ir jis pats nori (aišku, kol dar nepabandė su kitais vaikais). Tai va reikės susižinoti kur pas mus priima penkiamečius g.gif  O gal tai bus tik trumpalaikis noras, bus matyti. Reiks daug ką išbandyti,kad kas jam patiktų , juk kuo smarkiau išsiduos, tuo ramesnis bus. mirksiukas.gif



sveikute, na kuo teisi tai teisi reikia vaikams daug veiklos mirksiukas.gif ir kad prie visuomenės priprastų, kad priimtų taisykles ir vaikai patys gerai jaustūsi.

o aš ryt vaiką į ekskursija išleid\iu vienai dienai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 07 24, 19:18)
sveikute, na kuo teisi tai teisi reikia vaikams daug veiklos mirksiukas.gif ir kad prie visuomenės priprastų, kad priimtų taisykles ir vaikai patys gerai jaustūsi.

o aš ryt vaiką į ekskursija išleid\iu vienai dienai  ax.gif


žinai, man atrodo,kad mes čia dviese tik šnekamės, nes daugiau gal ir nėra tų hiperiukų g.gif .
Atsakyti