Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

jezau, kaip tingiu ką nors daryti šiandieną, mažylis miega, kol neužšaukiu ant jo, tai gali galvom lipti, juk pavalgius ,jis žino, kad reikia eiti pietų miegelio sleep.gif
nebūtinai miegoti, nors pagulėti. Tai kai atsigula, prasideda:mama, noriu sisi, noriu kako, noriu gert, noriu tą žaislą nuo lentynos pasiimti...ir t.t.
Šiandieną kvaila diena ir tiek, nei šeštadienis nei sekmadienis, kažkaip apsiniauką, lyja iki dabar. Kaip pas jus ten Vilniuje? juk Dainų šventė prasidėjusi.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 07 06, 15:59)
jezau, kaip tingiu ką nors daryti šiandieną, mažylis miega, kol neužšaukiu ant jo, tai gali galvom lipti, juk pavalgius ,jis žino, kad reikia eiti pietų miegelio sleep.gif
nebūtinai miegoti, nors pagulėti. Tai kai atsigula, prasideda:mama, noriu sisi, noriu kako, noriu gert, noriu tą žaislą nuo lentynos pasiimti...ir t.t.
Šiandieną kvaila diena ir tiek, nei šeštadienis nei sekmadienis, kažkaip apsiniauką, lyja iki dabar. Kaip pas jus ten Vilniuje? juk Dainų šventė prasidėjusi.



sveikute, siaubas kokia diena lyja visa diena, net nesinori į dainų švente nuvykti, oras toks baisus doh.gif va apžiūrėjome vaikui gimtadienio proga dovana, tai ryt nupirksime, prieš vykdami į trakus. šiandiena mano vaikis ir labai irzlus, kad siaubas, net nelabai suprantu kas jam negerai ir negerai, tai tas tai anas, pastoviai liūdnas labai, arba linksmas, unsure.gif
Atsakyti
TAVO TURTELĮ SVEIKINU SU GIMTADIENIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif birthday.gif




happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chikko: 08 liepos 2007 - 12:11
QUOTE(chikko @ 2007 07 08, 13:07)
TAVO TURTELĮ SVEIKINU SU GIMTADIENIU  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif birthday.gif
happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif




aciuks.gif už sveikinimus, Benui jau perdaviau mirksiukas.gif
va jau mano vyriukas instaliavo skype ax.gif
Atsakyti
Būtinai parašyk kokiu pavadinimu užsivadinai, bandysiu susirasti.
Atsakyti
sveikute va mano skype adresiukas r0ga78
Atsakyti
žinok, bandžiau tave susirasti, jei pataikiau, tai priimk ir bus psio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 07 09, 22:51)
žinok, bandžiau tave susirasti, jei pataikiau, tai priimk ir bus psio smile.gif



žinok mano adresiukas tai r0ga78 o tai yra nulis, čia skaičius. nes aš tavęs nerandu schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 07 10, 17:28)
žinok mano adresiukas tai r0ga78    o tai yra nulis, čia skaičius. nes aš tavęs nerandu  schmoll.gif  unsure.gif

Na va ir as paskambinti tau galesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2007 07 10, 19:24)
Na va ir as paskambinti tau galesiu  biggrin.gif



aga prašom prašom lauksiu, tik dar nelabai aš moku su skype elgtis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2007 07 10, 18:25)
aga prašom prašom lauksiu, tik dar nelabai aš moku su skype elgtis  blush2.gif

na tam studiju nereikia biggrin.gif , labai paprasta ir super dalykas tas skype thumbup.gif
O mes tavo vaiko gimtadieni tai pamirsom g.gif .Sveikinimai nors ir paveluoti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(chikko @ 2007 07 06, 14:59)
jezau, kaip tingiu ką nors daryti šiandieną, mažylis miega, kol neužšaukiu ant jo, tai gali galvom lipti, juk pavalgius ,jis žino, kad reikia eiti pietų miegelio sleep.gif
nebūtinai miegoti, nors pagulėti. Tai kai atsigula, prasideda:mama, noriu sisi, noriu kako, noriu gert, noriu tą žaislą nuo lentynos pasiimti...ir t.t.
Šiandieną kvaila diena ir tiek, nei šeštadienis nei sekmadienis, kažkaip apsiniauką, lyja iki dabar. Kaip pas jus ten Vilniuje? juk Dainų šventė prasidėjusi.


nezinau kiek taviskiui metuku, bet as pries miega knygute paskaityciau.Butu toks malonus ritualas vaikui, po paskaitymo paglostyciau ir viskas, po savaites pats eis i lova nes zinos kad kazka malonaus su mama veiks, o ne i lubas ziures ir nenoredams miego miegoti tures ax.gif
QUOTE(Roga @ 2007 07 06, 18:54)
sveikute, siaubas kokia diena lyja visa diena, net nesinori į dainų švente nuvykti, oras toks baisus  doh.gif va apžiūrėjome vaikui gimtadienio proga dovana, tai ryt nupirksime, prieš vykdami į trakus. šiandiena mano vaikis ir labai irzlus, kad siaubas, net nelabai suprantu kas jam negerai ir negerai, tai tas tai anas, pastoviai liūdnas labai, arba linksmas,  unsure.gif

Maniskis paskutiniu metu irgi ne kokios nuotaikos, paskutine savaite ir tada bus atostogos thumbup.gif , tikiuosi tuo paciu ir nuotaika psitaisys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bremen: 10 liepos 2007 - 18:35
4u.gif Sveikos mamytes, ir as auginu 5 metu berniuka hyperaktyvu. kai viena mama rase neaisku kas ka augina, ar as ji ar jis mane. irgi kamuoja tos pacios problemos, lankymasis pas gydytojus, psihologus, komisijas ir tt.. ir is darzelio mete, tai gerai, kad aukletojos supratingos, tai vis uzstoja mus, tai ir eina pas tas pacias, nes kitos jo nesupranta, nesutaria. o kai pagalvoju, kas laukia mokykloje baisu darosi. doh.gif
Atsakyti