Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas augina hiperaktyvų vaiką?

Na ir tuščia čia dabar pasidarė, vasarą atėjo, ir tų problemėlių vis mažiau juk.... smile.gif
Žinoma, atskubės ruduo ir vėl viskas bus iš naujo...
Atsakyti
problemeles tai lieka.... taciau jiuk vasara daugiau lauke laiko leidi ir vaikas jiudedamas pavargsta daugiau vakare ramus buna . ax.gif
Atsakyti
Pas mane sūnelis toks aktyvus, kad kartais net stebiuosi iš kur pas jį tiek jėgų. Stengiamės dažniau į lauką išeiti ypač vakar, tai tada labai grai naktį miega
Atsakyti
Sveikos,

radau idomu straipsni apie hiperaktyvius vaikus naujausioje "Verslo klaseje" 2007 m. liepos nr. Cia mastoma, kad gal hiperaktyvumas - tei ne sutrikimas, o tokie vaikai yra aukstesnes samones butybes, atejusios i zeme jos isgelbeti.
Atsakyti
Su viskuo sutinku, bet kiek tenka iškentėti mamoms(tėvams) dėl jų vaikų hiperaktyvumo verysad.gif Patikėkit, kiek tenka išklausyti "normalių" vaikų tėvų priekaištų. Aš ir tikiu, kad kažkada tai atsiperka, juk nebūna visada tik blogai..... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(HATA @ 2007 06 23, 22:03)
problemeles tai lieka....  taciau jiuk vasara daugiau lauke laiko leidi  ir vaikas jiudedamas pavargsta daugiau  vakare ramus buna . ax.gif



QUOTE(Riina @ 2007 07 02, 15:25)
Sveikos,

radau idomu straipsni apie hiperaktyvius vaikus naujausioje "Verslo klaseje" 2007 m. liepos nr. Cia mastoma, kad gal hiperaktyvumas - tei ne sutrikimas, o tokie vaikai yra aukstesnes samones butybes, atejusios i zeme jos isgelbeti.



QUOTE(chikko @ 2007 07 02, 19:59)
Su  viskuo sutinku, bet kiek tenka iškentėti mamoms(tėvams) dėl jų vaikų hiperaktyvumo verysad.gif Patikėkit, kiek tenka išklausyti "normalių" vaikų tėvų priekaištų. Aš ir tikiu, kad kažkada tai atsiperka, juk nebūna visada tik blogai..... wub.gif

drinks_cheers.gif visiskai,bet istiesu,kiek kantrybes gelezines kartais reikia,o kartais buna perzengemos visos ribos ir taip sunku buna doh.gif doh.gif Aisku,mes visi tikimes is savo vaiko paciu geriausiu rezultatu,o visa kita laikas i savo vietas sudelioja viska ir tada galutiniai rezultatai matosi...Kas svarbiausia,kad ne visada ir viskas tik nuo musu geru noru ir pastangu priklauso,tik dabar mes stengtis turim,o visa kita islaukt reikia....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 03 liepos 2007 - 12:21
Taip, as tikiu, kad sitie vaikai ateina musu aukleti ir mus ugdyti, vesti i aukstesni samoninguma, bet apie tai nepapasakosi tevams, kurie kovoja uz savo vaikus neturincius tokiu problemu. Tik mums dirbant su sitais vaikais, jiems padedant ir parodant visiems aplinkui galime parodyti, akd jie vaikai geri, turintys kitokiu gal sunkumu, nei kiti vaikai, ir turintys kitu privalumu nei kiti vaikai, tik toku budu pamazu, su didele kantrybe sau, savo vaikams ir aplinkiniams mes iskovosime supratima is visuomenes sau ir savo vaikams. Zmones ziuri savo geroves, savo patogumo ir sudetnga, bet imanoma rasti toku, kurie supranta, uzjaucia, padeda ir pasiziuri kitaip.
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 07 02, 19:59)
Su  viskuo sutinku, bet kiek tenka iškentėti mamoms(tėvams) dėl jų vaikų hiperaktyvumo verysad.gif Patikėkit, kiek tenka išklausyti "normalių" vaikų tėvų priekaištų. Aš ir tikiu, kad kažkada tai atsiperka, juk nebūna visada tik blogai..... wub.gif



sveikutės, n akaip jūs laikotės, kaip tavo pilvelis gyvuoja, kaip tavo vaikiukas atostogas leidžia g.gif
Atsakyti
Sveikute, labai pasigedau tavo paplepėjimų 4u.gif . Maniškiui buvo likę iki darželio pabaigos trys dienos, tai susirgom pūliuojančia angina, temp. šoktelėjo iki 39 laipsn.karščio doh.gif . Tai taip ir nebenuėjom į darželį, dabar jau viskas gerai, atostogos. Aš jau stora, laaabai daug priaugau prieš dvi savaites buvo 9 kg. priaugta, tai dabar net nelipu sąmoningai ant svarstyklių (nessigadinu sau nuotaikos) lotuliukas.gif Tik viena blogybė- labai graužia rėmuo, aišku, kad nuo visokio maisto. Maniškis vis paklausia, tai mamytę, pro kur tau tą vaikelį įšims??? rolleyes.gif Atsakau, kad pro bambą lotuliukas.gif Daugiau lyg ir nieko, atostogų dar nevažiuojam, nes mano darbas labai bjaurus verysad.gif , bet tikuosi atidirbti dar liepos mėn. ir viskas, pasiimsiu atostogas o rugsėjo 6 d. jau dekretinės prasidės. Tikrai, labai jau nebesinori dirbti, tai aš tingiu, tai miego užsinoriu, tai vėl kas...Kaip tau naujame darbe sekasi? Kaip taviškiui sekasi? Kur važiuosit atostogauti? o gal jau buvote? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 07 04, 20:26)
Sveikute, labai pasigedau tavo paplepėjimų 4u.gif . Maniškiui buvo likę iki darželio pabaigos trys dienos, tai susirgom pūliuojančia angina, temp. šoktelėjo iki 39 laipsn.karščio doh.gif . Tai taip ir nebenuėjom į darželį, dabar jau viskas gerai, atostogos. Aš jau stora, laaabai daug priaugau prieš dvi savaites buvo 9 kg. priaugta, tai dabar net nelipu sąmoningai ant svarstyklių (nessigadinu sau nuotaikos) lotuliukas.gif Tik viena blogybė- labai graužia rėmuo, aišku, kad nuo visokio maisto. Maniškis vis paklausia, tai mamytę, pro kur tau tą vaikelį įšims??? rolleyes.gif Atsakau, kad pro bambą lotuliukas.gif Daugiau lyg ir nieko, atostogų dar nevažiuojam, nes mano darbas labai bjaurus verysad.gif , bet tikuosi atidirbti dar liepos mėn. ir viskas, pasiimsiu atostogas o rugsėjo 6 d. jau dekretinės prasidės. Tikrai, labai jau nebesinori dirbti, tai aš tingiu, tai miego užsinoriu, tai vėl kas...Kaip tau naujame darbe sekasi? Kaip taviškiui sekasi? Kur važiuosit atostogauti? o gal jau buvote? wub.gif



sveikute, atrodo, prieš atostogas vaikai serga, maniškis, kaip sunkiai ir kiek ilgai prasirgo salmanelioze, bet jau vsio pasveiko. pirmadienį vaiką išvežu į stovykla, pamatysiu, kaip jam sekasis, mat mokyklos stovykloje jam gerai sekėsi. bandysime ekspermentuoti, kaip čia mums pavyks, gal neparsius mano vaiko atgal lotuliukas.gif na jau nereikia čia panikuoti, tau dėl to svoriu, juk natūralu kad svoris auga, džiaukis nėštumu ir būk laimiga mirksiukas.gif aš save pamenu man tas pats buvo visada arba miego arba tingėjau dirbti doh.gif ]
naujas mano darbas, gerai sekasi, tik kaip man dabar sunku, kad netas žodis, mat papuoliau, ant tokios inventorizacijos, kai viena firma skyla į dvi dalis, tai dirbu po 14val. ir esu vos gyve. bet šiaip viskas bus gerai.

vyksime atostogų atrodo apie rūgpjūti, gal į latvija prie jūsros, dar tiksliai neapsisprendėme ax.gif
Papildyta:
va koks mano vaikis, tikri griaučiai lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
turiu tokios medžiagos, darė tyrima hiperiukų vaikų, jai įdomu galėsiu atsiusti mirksiukas.gif
Atsakyti
Man viskas įdomu, kas susiję su hiperiukais. Aš tuoj kitam kompe paieškosiu savo vaiko nuotraukos,įmesiu. Mano dar kūdesnis, bet ir metų jam mažiau.Lygiai taip pat, vien kaulai ir oda rolleyes.gif
o kip tu čia vakare ir prie kompo? gal namuose internetą įsivedei? :superLabai gražus berniukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chikko: 04 liepos 2007 - 20:56