Įkraunama...
Įkraunama...

Dodge

chia ne geresnis skaitosi o truputeli aukshtesnes klases kaip pvz a4 ir a6..taj stratus didesnis...bet vidaus dizajnas lb jau panashus...neblogas auto..bet nuo 2002 geresnis daug modelis negu nuo 2000..zn nes brangusis truputuka uzsiima tuo...
Atsakyti
aciu bambytei uz atsakyma, ka gi, reiks pasidairyti ir 2002 m, kad tik ant skenduoles neuzsiraut! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyte @ 2007 05 01, 20:48)
chia ne geresnis skaitosi o truputeli aukshtesnes klases kaip pvz a4 ir a6..taj stratus didesnis...bet vidaus dizajnas lb jau panashus...neblogas auto..bet nuo 2002 geresnis daug modelis negu nuo 2000..zn nes brangusis truputuka uzsiima tuo...

o gal kanors teko girdet apie chrysler sebring?norim 2002metu paimti.
Atsakyti
QUOTE(velniukaz @ 2007 04 29, 17:29)
Sveikos,
gal kas vairuojate dodge stratus?? Tai, kaip suprantu, kiek geresnis variantas nei Neon.
Vel gi, palyginus su Audinem, amerikoniskų kainos gerokai mazesnes... ir tai labai įtakoja pasirinkimą...
Ar verta  pirkti Stratus (~2000 m.) ??


Turiu chrysler stratus jau ne vienerius metus. Nuo Neon'o skiriasi kaip diena nuo nakties, bent jau man taip pasirode, kai rinkausi pirkti. Neon kaip koks barskantis kibiriukas atrode, nors ir apynaujis, o Stratus visai sauni masinele uz gera kaina. Komfortiska, kaip ir visi amerikonai, benzo daug ryja, bet ir vaziuoja tikrai smagiai, bagazine labai didele, jei aktualu. Tiesa, turejau problema su juo - pirkau ziema ir pardavejas pasake, kad kondicionierius veikia, kai atejo vasara, pasirode, kad neveikia, teko visa kompa keist, kainavo virs 1000 lt ir laukt reikejo ilgai, kol suradom...
Atsakyti
Gal kam reiktu Dodge Caravan?
Atsakyti
QUOTE(Jurgitar @ 2007 04 20, 13:24)
Mes turejom Dodge Caravan.  Nuostabi masina. Ir praktiskai niekuo nesiskiria nuo crysler voyager. Mes netgi buvom pakeite priekines groteles i voyagerio. Ir visos detales dodge  caravan ir voyager tos pacios. Tik tu paciu automobiliu kainos skiriasi. O daroma yra tam , kad uzkariauti kuo daugiau rinkos.
Dodge automobilius gamina crysler'is, tiesiog tai pigesnis brendas, berods gaminamas Kanadoj.


Važynėju Dodge Caravan, nors pirkau kaip Chrisler Voyager doh.gif Strioko buvo kai reikėjo priregistruot, ten berniokai lakstė keliese pirmyna atgal, jau maniau koks vogtas atims ir ATE doh.gif Pasirodo "gimė" mašiniukas Dodge Caravan'u amerikėj, o kol atvažiavo iki Lietuvos patapo voyager'iu lotuliukas.gif

Labai esu patenkinta, nors jis pas mane senukas, bet tokios ir norėjau, tos 1 kartos... kvadratinėm lempom rolleyes.gif Persėdau į ją iš Citroen Xantia ir atrodo kvėpuot lengviau pasidarė bigsmile.gif Problemos tos pačios kaip ir visų senukių auto, o komfortas 100-kart lenkia ax.gif

Žodžiu, man, dideliai moteriškei, didelė ir tačka thumbup.gif
Atsakyti
Man taip pat patinka Dodge Caravan daug vietos, komforto, gera mašinytė smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,
kadangi turime Dodge Caravan, tai pasisakysiu biggrin.gif Kai vyras nusipirko šią mašinėlę, siautėjau baisiausia, kad didelė ir t.t. Taip gyvenimas susiklostė, kad teko man ja ilgokai pavažinėti ir dabar, kai įsigijome 307 Pe'žą, nenoriu nieku gyvu į jį persėsti po Dodge doh.gif Nepalyginamas komfortas, išties puiki mašina, tik kad labai daug valgo, bet problemų jokių papildomų nėra, tik"einamosios" ( parvaryta iš Amerikos, puikiai važiuoja mūsų "šaltuosiuose kraštuose" ) 4u.gif
Atsakyti
Turim dodge durango puiki mašina, greita, patogi, didelė, talpi, jėgos turi be proto.
Atsakyti
Vairuoju DODGE STRATUS 2002M. Su niekuom nepalyginama, sedejau a4 2004 metu siaubekas, per duobes kaip su vezimu, apie a2 isvis patyliu...

su dodge kaip su laivu plauki, pas mus variklis 2.4, nu kad nepameluot vos girdisi, o kai muzika isvis nesigiri.

isistatem dujas vaziuojam nasarum.
Atsakyti
pas mus atsirado Dodge Ram su 5,4 l (ar 5,2 ?) varikliu. Aš irgi kategoriškai jos nenorėjau, nes didžiulė kaip laineris, pagal ėdrumą kaip tik kriziniam laikotarpiui. Bet važiuoti ja visai komfortiška, o įstačius dujas ne taip ir baisu.. Vyras baisiausiai patenkintas nauju žaisliuku smile.gif
Atsakyti
Jooo RAM ispudinga masina, jei nepaslaptis, kiek kuro ryja?
Atsakyti