Įkraunama...
Įkraunama...

Dodge

Gal kas jomis vazinejasi/vazinejosi? Tai kokie ju pliusai ir minusai? smile.gif
Atsakyti
Grazi masinyte thumbup.gif deja, tiek pasakyt ir tegaliu, nes pati nevairuoju biggrin.gif na, dar vaziuoja maloniai biggrin.gif
Atsakyti
Lietuvoje is Dodge labiausiai pastebimas ir populiarus Neon.. teko girdet, kad skrabalas.. Be to, ar is kainos neaisku, kad nelabai geras tai auto? palyginkit panasios komplektacijos ir metu Neon su kt. masinom (kad ir Honda)...aisku kaip diena viskas pasidaro smile.gif
Atsakyti
As esu vaziavus kelis kartus su Dodge Intrepid ax.gif Tai visai faina masinyte, man patiko, kad didele. Ir siaip ji atrodo neblogai, bent jau man tongue.gif O kaip ji is technines puses, tai nzn schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2007 04 03, 22:30)
Gal kas jomis vazinejasi/vazinejosi? Tai kokie ju pliusai ir minusai?  smile.gif

Ne Lietuvos rinkai jie skirti. Kaina viską pasako, kaip minėjo Zhmonijus.
Atsakyti
Dodge Neon amerikoj turi panasia reputacija kaip pas mus sovietu laikais turejo zapukas. Bent jau man susidare toks ispudis ten gyvenant. Kazkada teko vaziuoti isnuomuotame naujutelaiciame Neon'e (cia dar pries koki desimt metu). Tai komfortas mazas. Nors pasiskaicius Neon'o istorija:
http://en.wikipedia....wiki/Dodge_Neon
Pasidaro aisku kad jei pirkti Neona tai reiktu pirkti nuo 1998-1999 metu idealiai nuo 2000 m. Nuo tada Dodge istaise klaidas ir Neon'as jau buvo patikima masina.
Atsakyti
Kad jos pigios, tai zinau del to, jog is amerikos. O is ten atsivezant muitines mokesciai visai kitokie, nei is kur kitur vezant, tad ir kainos mazesnes.
Atsakyti
Agha..ir per Atlanta pigiau turbut pargabent, nei is kokios Vokietijos doh.gif pigus jie ten.. va pazistami emigrantai lietuviai savo 16-metei dukrai nupirko Neon'a. Vadinasi pigu, neprestiziska, skirta jaunimui drozti smile.gif
Atsakyti
Aš važinėju čia išpeiktu Neon (2000m) ax.gif Visai patogi ir smagi mašinytė bigsmile.gif Apskritai amerikiečiai mėgsta patogumą salone ir tas jaučiasi rolleyes.gif Galėtų "mažiau valgyti prašyti", bet iš esmės daugiau jokių nusiskundimų nėra tongue.gif
Atsakyti
Mes turejom Dodge Caravan. Nuostabi masina. Ir praktiskai niekuo nesiskiria nuo crysler voyager. Mes netgi buvom pakeite priekines groteles i voyagerio. Ir visos detales dodge caravan ir voyager tos pacios. Tik tu paciu automobiliu kainos skiriasi. O daroma yra tam , kad uzkariauti kuo daugiau rinkos.
Dodge automobilius gamina crysler'is, tiesiog tai pigesnis brendas, berods gaminamas Kanadoj.
Atsakyti
QUOTE(hindy @ 2007 04 03, 23:31)
Grazi masinyte thumbup.gif  deja, tiek pasakyt ir tegaliu, nes pati nevairuoju biggrin.gif na, dar vaziuoja maloniai biggrin.gif



jei neturejot..tai ir spresti nesat kompetetingi..neonas lb geras mashiniukas tik aishku priklauso nuo metu ir komplektacijos..o honda ir pan..tikrai ne i kalpokus dodge'ui netinka thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas vairuojate dodge stratus?? Tai, kaip suprantu, kiek geresnis variantas nei Neon.
Vel gi, palyginus su Audinem, amerikoniskų kainos gerokai mazesnes... ir tai labai įtakoja pasirinkimą...
Ar verta pirkti Stratus (~2000 m.) ??
Atsakyti