Įkraunama...
Įkraunama...

Treniruokliai ar aerobika?

Nu ka ryt pati klausiu trenerio, ka ir kada vlgyt po treniruotes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2008 01 29, 16:51)
Nu ka ryt  pati klausiu trenerio, ka  ir kada vlgyt po treniruotes blush2.gif

Jei treniruotė ryte, likusią dienos dalį maitiniesi įprastai, jokių spec. produktų, galioja elementarios sveikos mitybos principai. Jei treniruojies vakare - nevartoti angliavandenių, rinktis baltyminį maistą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 01 29, 22:17)
Jei treniruotė ryte, likusią dienos dalį maitiniesi įprastai, jokių spec. produktų, galioja elementarios sveikos mitybos principai. Jei treniruojies vakare - nevartoti angliavandenių, rinktis baltyminį maistą  4u.gif

aciu 4u.gif taip pat ir treneris sake 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 01 26, 21:51)
visko po truputi reikia,aerobika panaudot apsilimui,poto treniruokliuose kazka padaryti ir aisku mityba ,pati anksciau lankiau tik aerobika,daugiau nieko nedariau,tia man padejo tik islaikyt esama svori,o daba einu i aerobika,treniruoklius ir vakarais nevalgau,tai svoris tikrai krenta  thumbup.gif

schmoll.gif ne visai taip,aerobika ir treniruoklius reikia daryti atskiromis dienomis,riebalai dega tik pirmomis 40-60min,veliau jau dega raumuo.Taigi jeigu jus pastrakaliosit pilna treniruote aerobikoi ir paskui dar eisit pilna treniruote ant geleziuku,rezultatus turesit zinoma,bet tai jau gali grest persisportavimu ir raumenuku deginimu

QUOTE(Ruduoke @ 2008 01 27, 13:41)
o kaip tai padaryti?  g.gif gal kas nors gali savo menu parsyti vienos dienos  bigsmile.gif

rasi dauk naudingos info cia
Atsakyti
cia rimtai??? blink.gif nu man kazkaip geriau yra po treniruotes,tikrai jauciasi,kad raumuo lengviau ir geriau dirba...ir rezultatai geresni... g.gif o jei daryt raumenis,o poto i aerobika eit??taigi aerobika vietoj kardio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 01 30, 22:52)
cia rimtai??? blink.gif  nu man kazkaip geriau yra po treniruotes,tikrai jauciasi,kad raumuo lengviau ir geriau dirba...ir rezultatai geresni... g.gif  o jei daryt raumenis,o poto i aerobika eit??taigi aerobika vietoj kardio  ax.gif

aerobika vietoi kardio super dalykas bet su geleziukais i viena vieta geriau jau nesuplakt ax.gif pvz as sportuoju taip....
pirmad - stepas
antrad - geleziukai
trecad - relax(baseinas,pirtis,dzakuz...vien zo ilsiuos:)
ketvirt - stepas
penktad - geleziukai
kartais ir sestadieni is ryto i stepa nueinu:))
Atsakyti
esu bandzius ir treniruoklius ir aerobika, tai as tik uz aerobika. jau antri metai lankau ir nesiruosiu mesti. o vat treniruokliai labai greit pabodo.
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 01 30, 23:19)
aerobika vietoi kardio super dalykas bet su geleziukais i viena vieta geriau jau nesuplakt ax.gif pvz as sportuoju taip....
pirmad - stepas
antrad - geleziukai
trecad - relax(baseinas,pirtis,dzakuz...vien zo ilsiuos:)
ketvirt - stepas
penktad - geleziukai
kartais ir sestadieni is ryto i stepa nueinu:))

na nezinau,as turiu programa kur reikia 4 dienas daryti ir tuo paciu noriu 2-3 kart nueit i aerobika,o kiekviena diena man nesigauna eit biggrin.gif tai man trenere pasake,kad po aerobikos gerai geleziukai,nes buna lb daug kardio padaryta ir tada raumenys gerai veikia,poto glaima net nedaryt po visko kardio dar,tai nezinau man taip gerai,as siaip pati dazniau darau pries aerobika gelezius ,nes nesinori nusivelint labai
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2008 01 31, 00:43)
esu bandzius ir treniruoklius ir aerobika, tai as tik uz aerobika. jau antri metai lankau ir nesiruosiu mesti. o vat treniruokliai labai greit pabodo.

supratau kad tau nepatinka treniruokliai,bet tema kas geriau ar aerobika ar treniruokliai mirksiukas.gif
kitavertus kiekvienos organizmas yra skirtingas ir kas tinka vienai kitai gali visai netikt g.gif
Tik vat visi fitnes(-ininkes,-ininkai) sutartinai rekomenduoja svorio metimui aerobini darba derinti su anaerobiniu,paprasciau tariant derinant aerobika(kardio) su treniruokliais ir svarbiausia suderinus mityba galima pasiekti labai geru rezultatu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(eglincia @ 2008 01 31, 00:50)
na nezinau,as turiu programa kur reikia 4 dienas daryti ir tuo paciu noriu 2-3 kart nueit i aerobika,o kiekviena diena man nesigauna eit  biggrin.gif  tai man trenere pasake,kad po aerobikos gerai geleziukai,nes buna lb daug kardio padaryta ir tada raumenys gerai veikia,poto glaima net nedaryt po visko kardio dar,tai nezinau man taip gerai,as siaip pati dazniau darau pries aerobika gelezius ,nes nesinori nusivelint labai

jeigu tau taip gerai ir yra rezultatai tai thumbup.gif tik keista tokia treneres nuomone g.gif mano treniruotes netrunka ilgiau vienos valandos na is bedos pusantros.As po geros treniruotes prie geleziuku aerobikoi nebent palinguot tesugebeciau lotuliukas.gif
Atsakyti
nu vat,o as jau uzsigrudinus,galiu ibut ir 2 treniruotes ir eit ant geleziu,bet taip nedarau,nes impulsas 3h turi ribota laika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 01 30, 23:58)
tik keista tokia treneres nuomone g.gif 

Programa gali būti skirta darbui treniruoklių salėje po aerobikos treniruotės ax.gif Paprastai ji būna gerokai lengvesnė, akcentuojama tai, kam mažiau dėmesio skiriama aerobikos (pvz., ABL, Upper body) treniruotės metu smile.gif Bet čia daugiau iš serijos "klientas visada teisus".
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 01 31, 02:05)
*nu vat,o as jau uzsigrudinus,galiu ibut ir 2 treniruotes ir eit ant geleziu,bet taip nedarau,
**nes impulsas 3h turi ribota laika  biggrin.gif

*nu tai saunuole thumbup.gif
**impulse sportuoji.....tada man visai nenuostabu treneres nuomone rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 01 31, 10:38)
Programa gali būti skirta darbui treniruoklių salėje po aerobikos treniruotės ax.gif  Paprastai ji būna gerokai lengvesnė, akcentuojama tai, kam mažiau dėmesio skiriama aerobikos (pvz., ABL, Upper body) treniruotės metu smile.gif Bet čia daugiau iš serijos "klientas visada teisus".

nu kaip keista g.gif perskaiciau tieeek literaturos,bet pirmakart girdziu toki dalyka g.gif

nu tikriausiai bigsmile.gif
Atsakyti