Įkraunama...
Įkraunama...

Treniruokliai ar aerobika?

QUOTE(Kuculis @ 2007 03 14, 08:23)
Merginos,perskaiciau visus jusu pasisakymus ,bet iskilo man stai toks klausimas : o kas,jei as turiu DAUG antsvorio (KMI 30.3).Kas tokiu atveju geriau? Ar aerobika nepakenks sanariams ?O treniruokliai ar nepriaugins raumenu (juk riebaliuko turiu pakankamai...)?


Aerobika gali buti per didelio intesyvumo, pernelyg gali apkrauti sirdute, kai yra didelis antsvoris. Jei uzsidegei sportuoti, tai geriau rinkis treniruokliu sale - cardio treniruoklius. Pasikonsultuok su treneriu kokio intensyvumo, kad neapkrautum sirdutes. Na, o jei dar ir svarmenis noresi pakilnoti, raumenu, kaip minejo auksciau, greitai neuzisauginsi (ir jokie raumenys nepakeis riebalus), tik naudok nedidelius svorius. Arba dar gal net geresne iseitis butu tokios treniruotes kaip pilate, joga... jos letesnes. Megink pradziai numesti svori sumazinus dienos maisto norma, veliau tiks ir aerobika, plius, kunas jau bus "apsiles" intensyvesniam fiziniui kruviui.
Atsakyti
QUOTE(A.JAN. @ 2007 02 22, 17:54)
Labai kardinaliai pasakyta ir neteisybe, svori su trenisruokliais numesti galima puikiausiai, tiksliau ne svori o riebalus , o pasunkejimas labai daznas reiksinys sportuojant su svoriais , kada ngi pagauseja raumenu o raumuo yra sunkesnis uz riebala, todel reikia matuoti riebalini sluoksni kad suzinotum kiek ju nutirpo ir kiek prie svorio priaugimo prisidejo tvirtesni raumenukai.

Geriausia kombinuoti aerobini kruvi (judesys) su treniruokliais (svoriai), ir kaitalioti sias sakas  pvz, tris kartus per savaite aerobika - du kartus svoriai, kita savaite atvirksciai.
Organizmas turi savybe priprasti prie kruviu todel svorio kritimas suleteja, o kaitaliojant kruvi (kaip pvz) organizmas nejaus reguliarumo todel ir  toliau sekmingai kovos su riebaliukais . Aerobinis darbas yra viskas kas susije su judejimu (ne tik sporto klube su trenere), as renkuosi kuo ivairesnius aerobinius kruvius , kad organizmas nuolat jaustu kruviu kaita : ciuoziu paciuzomis, plaukioju baseine + darbas su svoriais.


Dabar pagalvojau, o kažin ar geraidarau, jei valandą praleidžiu aerobikoje ir kitą valandą- su treniruokliais g.gif Nes aš pripratusi sportuoti 2 val.- gerai jaučiuosi, o vien treniruokliai labai jau monotoniška...
Atsakyti
QUOTE(spyglaite @ 2007 03 16, 21:42)
Dabar pagalvojau, o kažin ar geraidarau, jei valandą praleidžiu aerobikoje ir kitą valandą- su treniruokliais  g.gif Nes aš pripratusi sportuoti 2 val.- gerai jaučiuosi, o vien treniruokliai labai jau monotoniška...


Mano viena trenere visada sakydavo : po aerobikos varom visos i sale - dasimusti.

Tai manau kad idealu, tik gal kaitaliok kruvius , kad organizmas nepriprastu.
Atsakyti
QUOTE(A.JAN. @ 2007 03 17, 12:17)
Mano viena trenere visada sakydavo : po aerobikos varom visos i sale - dasimusti.

Tai manau kad idealu, tik gal kaitaliok kruvius , kad organizmas nepriprastu.


thumbup.gif O jau buvau susimakalavusi doh.gif O ta prasme kaitalioti krūvius, tai kaitalioti svorius ar pratimus skirtingoms kūno dalims g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglaite: 17 kovo 2007 - 13:31
QUOTE(spyglaite @ 2007 03 17, 14:30)
thumbup.gif O jau buvau susimakalavusi  doh.gif O ta prasme kaitalioti krūvius, tai kaitalioti svorius ar pratimus skirtingoms kūno dalims  g.gif


Pratimus skirtingoms kuno dalims.
Atsakyti
QUOTE(A.JAN. @ 2007 03 17, 13:40)
Pratimus skirtingoms kuno dalims.


Aišku, ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglaite @ 2007 03 17, 22:27)
Aišku, ačiū  aciuks.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveiki:)
skubiai parduodu treniruoklius..
rasykite i e-maila: zavutte@xxx.lt
Atsakyti
as pries 3 metus tai lankiau treniruokliu sale,kol sportavau ir derinau mityba rezultatas buvo thumbup.gif ,bet kaip atsipalaidavau,ir siek tiek aptingau viskas atgal ir dar su kaupu,treneriui sakau gal man geriau aerobika,o jis man atsake:kol tavo smegenine nepasikeis tau nepades nieks(jis turejo tinkama mityba galvoje)ir manau jis teisus thumbup.gif bet dabar eisiu isbandyt aerobika,o po to retsykiais nubegsiu prie treniruokliu,o gal ir ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Neseniai nusipirkau treniruokli - tas vadinamasias slides. Jos kiek zinau labai gerai apatinei kuno daliai (nes man ten didziausios problemos - jei tik priaugu svorio, tai viskas ten doh.gif ). Tai vat, pasiteiraut norejau. Nelabai turiu laiko lankytis aerobikos saleje, todel vienintele mano imanoma treniruote yra su siuo treniruoklius namuose. Gal kuri galetumete patarti kiek mazdaug laiko tureciau skirti kasdiena treniruotei, kad ji butu efektyvi???
Atsakyti
nemanau,kad bus rezultatas biggrin.gif as kiekviena diena ant to treniruoklio pusvalandi,aerobika 1-2 treniruotes ir dar valanda ant treniruokliu kitu,tai sunkiai rezultatas matosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 01 05, 23:59)
nemanau,kad bus rezultatas  biggrin.gif  as  kiekviena diena ant to treniruoklio pusvalandi,aerobika 1-2  treniruotes ir dar valanda ant treniruokliu kitu,tai sunkiai rezultatas matosi  4u.gif



Kad kilogramai tuoj pat tirpti prades tai as nesitikiu lotuliukas.gif Kalbu apie tokius rezultatus kaip kuno sustangrejimas, bendras savijautos pagerejimas ir pan. Be to tikiu, kad tai vis tiek duoda teigiama nauda raumenu tonuso palaikymui
Atsakyti