Įkraunama...
Įkraunama...

Treniruokliai ar aerobika?

man nuo mokyklos laiku aerobika vezi varo..smile.gif
tai teks su treniruokliais sportuot. o ka galit pasakyt apie pilates, kalanetika?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Einu į treniruoklius jau 1 mėnesį ( esu visai nesportuojanti, apaugusi lašiniais ir be jokio raumens lotuliukas.gif ) bet per visą treniruotę beveik miegu doh.gif nu tiek nėr jegų ir toks miego norėjimas kad ant pabaigos kai minu dviratį reik labai stengtis kad nenukrisčiau užmigus doh.gif parejus namo irgi neturiu jėgų bent 2-3 valandas blink.gif
Esu iš provincijos, sporto klubas mažas, renkas daugiausia vyrai kačalintis, tai ir treneris atitinkamas rolleyes.gif pasiulė energetinius gerimus gert, ar kokius ten jų kokteilius blink.gif nu net nežinau ax.gif gal mano spaudimas labai nukrenta ar koks čia biesas - taip tikėjaus kad pradėjus sportuot užplūs energija (nes visad kenčiu nuo jos trukūmo) o dabar dar blogiau doh.gif

Gal kas galit patart ką g.gif
Atsakyti
Aš manau, kad gal čia prastas treneris ir prastai parinkti pratimai, na nežinau, aš aišku siūlyčiau aerobiką, nes man po jos tikrai energijos antplūdžiai, ir šiaip kraują pavarinėja gerai mirksiukas.gif o dėl treniruoklių tai man jie taip pat labai nuobodūs, gal bandyk bėgiojimą ar kaip minėjau aerobiką jei yra tokios galimybės
Atsakyti
QUOTE(amesteja @ 2009 02 03, 14:39)
Aš manau, kad gal čia prastas treneris ir prastai parinkti pratimai, na nežinau, aš aišku siūlyčiau aerobiką, nes man po jos tikrai energijos antplūdžiai, ir šiaip kraują pavarinėja gerai mirksiukas.gif  o dėl treniruoklių tai man jie taip pat labai nuobodūs, gal bandyk bėgiojimą ar kaip minėjau aerobiką jei yra tokios galimybės


Na bėgiojimo tiesiog nepernešu - nu nieko ner man baisiau blink.gif kažkada MB privertė su juo bėgiot tai be proto paskui galvą skauda, dar blogiau jaučiuos blink.gif ir aerobikos nemėgstu, šiaip man patinka treniruokliai visai nejaučiu nuobodulio, nu bet ta "miegančios gražuolės" savijauta varo į neviltį... įsijungia kažkokia organizmo būsena , ar čia mano lašiniai taip priešinas sunaikinimui g.gif
Atsakyti
Tai ieškok priežasčių, gal prisivalgai prieš treniruotę, gal ryte makštiniesi dar nepribudus normaliai, o gal tiesiog motyvacijos trūksta. Aš manau metant svorį labiau tiktų kitos sporto rūšys, o ne treniruokliai, man aerobika tam reikalui puikiai tarnauja, per kelis mėnesius jau atsikračiau bent 3kg, aišku reikia prie to ir mitybą žiūrėti
Atsakyti
Siaip nera gerai, kad tokia savijauta g.gif Rodo, kad kazkas tavo organizmui nepatinka... As siulyciau su gydytoju pasikonsultuoti!
Atsakyti
QUOTE(amesteja @ 2009 02 03, 15:20)
Tai ieškok priežasčių, gal prisivalgai prieš treniruotę, gal ryte makštiniesi dar nepribudus normaliai, o gal tiesiog motyvacijos trūksta. Aš manau metant svorį labiau tiktų kitos sporto rūšys, o ne treniruokliai, man aerobika tam reikalui puikiai tarnauja, per kelis mėnesius jau atsikračiau bent 3kg, aišku reikia prie to ir mitybą žiūrėti


nu va gali būti kad priežastis - rytas... nes aš ir šiaip darbingesnė esu dienos antroj pusėj, o sportuot einu ryte (bet tik tada vyras gali išleist)

o motyvacija tokia - noriu aplamai išsijudint, sustangrint apdribusias rankas ir kitas dalis, nera mano tikslas - bet kokiom priemonėm numest svorį schmoll.gif aišku, norėtusi kad cm sumažėtų ir per liemenį ir per klubus, bet šiap sugalvojau eit sportuot daugiau dėl sveikatos, kad suaktyvint medžiagų apykaitą, raumenų tonusą bigsmile.gif
QUOTE(Salia_kelio @ 2009 02 03, 15:39)
Siaip nera gerai, kad tokia savijauta  g.gif  Rodo, kad kazkas tavo organizmui nepatinka... As siulyciau su gydytoju pasikonsultuoti!

šiaip visą gyvenimą truputį aktyviau pajudėjus man pasidaro bloga blink.gif todėl nesportuodavau ir nemėgstu jokių aktyvių veiklų blush2.gif sveikatą esu tyrusis, nieko blogo nerado... tik kad visada labai žemas kraujo spaudimas g.gif

Dėkui už patarimus, nu bandysiu dar keist mitybą ir lauksiu, gal tikrai organizmui paprasčiausiai šokas taip staigiai pradėjus jį judint biggrin.gif
Atsakyti
labas visom, nenoriu kurt naujos temos todel noriu cia paklausti mirksiukas.gif nesenai pradejau sportuoti, 3kartus i savaite po gera valanda puse val minu dvirati 200kal sudeginu, ant zingsniuoklio 10min 100kal ir ant begimo takelio einu greit kokia 15min 300kal prisilaikau maista, kiek kazi turi sudegint kaloriju,kad svoris kristu ir apimtys rysketu,stangretu?... plius dar 45min su tokiu dirzu kur labai vibruoja, po 15min nugaros pusej, sonam ir pilvui... neilgai dar treniruojuos ir galvoju ar bus rezultatai kazi kokie, ar reikia tu kaloriju dvigubai daugiau sudegint?kaip jus manot?
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2009 02 25, 18:54)
labas visom, nenoriu kurt naujos temos todel noriu cia paklausti  mirksiukas.gif  nesenai pradejau sportuoti, 3kartus i savaite po gera valanda puse val minu dvirati 200kal sudeginu, ant zingsniuoklio 10min 100kal ir ant begimo takelio einu greit kokia 15min 300kal prisilaikau maista, kiek kazi turi sudegint kaloriju,kad svoris kristu ir apimtys rysketu,stangretu?... plius dar 45min su tokiu dirzu kur labai vibruoja, po 15min nugaros pusej, sonam ir pilvui...  neilgai dar treniruojuos ir galvoju ar bus rezultatai kazi kokie, ar reikia tu kaloriju dvigubai daugiau sudegint?kaip jus manot?


tu kolorijas matuoji su matuokliu prie saves prisitvirtinus, ar ant trenioruoklio ziuri kas parasyta?> siaip ten vistiek 100 proc neatitinka schmoll.gif
siaip neuzsiciklinciau ant siu triju treniruokliu, pasikeitaliok kartas nuo karto. del dirzo nieko negaliu pasakyt, man cia ne sportas biggrin.gif
o jei prisiziuresi ka valgai, sportuosi tuos 3 kart i savaite, svoris turetu pradeti kristi, na apimtys mazeti, raumenuku taip neuzsiauginsi, tai ir svoris gali mazeti. bet jei isliks tokspat, nenuleisk ranku.
bet siaip neuzsikabliuciau taip su tom kolorijom, tiesiog eik sportuoti ir megaukis tuom! sekmes
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2009 02 25, 20:25)
tu kolorijas matuoji su matuokliu prie saves prisitvirtinus, ar ant trenioruoklio ziuri kas parasyta?> siaip ten vistiek 100 proc neatitinka schmoll.gif
siaip neuzsiciklinciau ant siu triju treniruokliu, pasikeitaliok kartas nuo karto. del dirzo nieko negaliu pasakyt, man cia ne sportas biggrin.gif
o jei prisiziuresi ka valgai, sportuosi tuos 3 kart i savaite, svoris turetu pradeti kristi, na apimtys mazeti, raumenuku taip neuzsiauginsi, tai ir svoris gali mazeti. bet jei isliks tokspat, nenuleisk ranku.
bet siaip neuzsikabliuciau taip su tom kolorijom, tiesiog eik sportuoti ir megaukis tuom! sekmes



na ziuriu ten kur ant treniruoklio rodo kompas kiek kal sudeginta rolleyes.gif
na tas dirzas nesportas tikrai, bet jis tipo sustangrina ,celiulita kas truri gerai... nu va tiek sake apie ji, po jo panaudojimo pirma kart sonai vakare skaudejo kaip nuo geru atsilenkimu, o ryte melyniu truputuka buvo tongue.gif blink.gif biggrin.gif
na kad ten tas musu sporto klubas nedidukas yra zingsniuoklis dviraciu, kaip valti irkluot, po to toks kaip laiptasi lipt, na ten kur daugiau ka gali ant vieno atlikt toks raumenim augint rankom kojom, nzn kaip vadinas verysad.gif
Atsakyti
aerobinis krūvis wink.gif
Atsakyti
Na, manau, svoriui mesti labiau tinka aerobika, nes jau vien nuo to strikinėjimo svoris turėtų kristi. smile.gif O ir pavargstama labiau nei treniruoklių salėje (bent jau man taip) + lavinama ištvermė.

Beje, kalbant apie aerobiką - gal kuri žinot, kokią jos rūšį reikėtų rinktis, kurios metu būtų daromi pratimai lankstumui, nes pvz, stepas - labai gerai ištvermei ir apatinei kūno daliai stangrinti, o va lankstumo nulis. g.gif
Atsakyti