Įkraunama...
Įkraunama...

Treniruokliai ar aerobika?

QUOTE(Bezdžionė @ 2008 02 14, 08:47)
Paprastai moteriai raumenys taip tikrai neauga g.gif

Tai man tik bicas ir keturgalvis labai iššoksta, ir treneriai pastebėjo. O štai su tricu vargstu labai, pas mane ten kabanti masė nieko negaliu padaryt. Čia tas atvejis, kai dariua eksperimentą - ir su 2-3 kg su daug pakartojimų, ir su kokiais 4 -5kg- nedaug kartų, rankos masyvėja. O šito joms mažiausiai reikia biggrin.gif
Beje, prisiminiau, kodėl sakoma, kad su mažais svoriais ir daugiau pakartojimų yra geriau mažinant apimtį - kad taip raumuo yra džiovinamas, taip mažinama apimtis. db visos litanijos neatsimenu.

Visas su meilės diena 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 14 vasario 2008 - 12:12
QUOTE(solo @ 2008 02 14, 13:11)
Beje, prisiminiau, kodėl sakoma, kad su mažais svoriais ir daugiau pakartojimų yra geriau mažinant apimtį - kad taip raumuo yra džiovinamas, taip mažinama apimtis. db visos litanijos neatsimenu.

Visas su meilės diena  4u.gif

O kiek kg yra tas mazas svoris (pvz. as del trumparegystes negaliu daugiau kaip 5 kg, bet man pagal mano galimybes ir 3 kg sociai biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 02 13, 17:04)
tai kad mano teoriniai šaltiniai - treneriai, o praktiniai - kad pati sportuoju 3 metus. Ir kaip anksčiau rašiau, pvz, imu bicui 4 kg svorio - po mėnesio bicas kaip pas bachūrą, neperdedu, kai kurie raumenys pas mane tikrai labai smarkiai linkę didėti (kad sveikai maitinuos, tai nebekartosiu. ne tik baltyminiu maistu). Taip pat yra ir su keturgalviu šlaunies, negaliu dėtis didelių svorių, mano apimtys tragiškai didėja. O dirbant su mažais svoriais (pvz, bicui 2-3 kg) su daug pakartojimų bent jau nesipučiu.


laaabai keista g.gif o kaip pas tave tada su hormonu balansu organizme, gal sitoj vietoj netvarka, nes paprastai vyrams jau yra problema be maisto papildu uzsiauginti bent kelis kg. sauso raumens su visais savo testosteronais, o ka jau kalbeti apie moters organizma. Man 4 kg. bicepsui neatrodo daug.

QUOTE(Ruduoke @ 2008 02 14, 08:57)
man tai vis auga svoris  doh.gif  sedziu ant 1500 kcal ir nuo sporto pradzios ( 3 sav) svoris dar paaugo 2kg. Nieko nesuprantu  ax.gif Gal reikia ant baltymu savaite pasedeti ?  g.gif


Patarimas, rasyk kiekviena kasni ant popieriuko kokia savaite. Gal kazka ne taip suskaiciuoji, ka nors praleidi g.gif
Atsakyti
Mano kolege, su kuria sportuojame, turi dideli tricepsa. Isties matos, kad raumenukas yra ekstra didelis. Nors visi kiti raumenys normalus, ir ji pati yra gan smulki. Kai as jos paklausiau, kodel pas ja tokie extra dideli tricepsai, jinai sake, jog pries pradedama treniruotis jegos treniruotes, visa savo gyvenima lanke gimnastika. Galbut sportininkams lengviau, siuo atveju, pripumpuoti tam tikrus raumenis. Nors ji pati sportuja be galo daug, kasdien, bet visi raumenukai normalus, o vat tricepsas per metus spejo gerokai paaugti.

O del asmeniniu treneriu, tai mano nuomone irgi tokia, kad dauguma tera tik "diplominiai" cia ale baigei kursa ir jau gali buti treneris. Daugiau infomacijos galima rasti internete, zmoniu, kurie yra baige tam tikras specialybes, dirba desimti metu ir parase ne viena mokslini straipsni ar knyga.

Ruduoke parasyk savo meniu! Gal tikrai kazka negerai apskaiciuoji?

Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 02 14, 13:11)
Tai man tik bicas ir keturgalvis labai iššoksta

Na, čia jau panašiau. Bet manai, kad vizualiai paryškintas raumuo ir sveria keliais kilogramais daugiau? Abejoju g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 14 vasario 2008 - 15:44
Dabar pagalvojau: galbut imant daugiau svoriu ir nedaug valgant nukrenta riebalas ir raumuo tiesiog isryskeja ir tau atrodo, kad jis didesnis.
Butu idomus eksperimentas, nes neiprasta reiskinys.

QUOTE
kai dariua eksperimentą - ir su 2-3 kg su daug pakartojimų, ir su kokiais 4 -5kg- nedaug kartų, rankos masyvėja.


na 3 ar 4kg nedidelis skirtumas.

gal kartais ismatavai ranku apimti, kiek cm padidejo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kakarieku: 14 vasario 2008 - 16:01
QUOTE(kakarieku @ 2008 02 14, 16:54)
Dabar pagalvojau: galbut imant daugiau svoriu ir nedaug valgant nukrenta riebalas ir raumuo tiesiog isryskeja ir tau atrodo, kad jis didesnis.

Gal ne nuo svorių, o tam tikrų pratimų g.gif
Pvz., teko girdėti, jei nesinori vyriškai paryškinto raumens virš kelio, reikėtų nedaryti siaurų pritūpimų g.gif
Atsakyti
QUOTE(kakarieku @ 2008 02 14, 16:00)
Ruduoke parasyk savo meniu! Gal tikrai kazka negerai apskaiciuoji?

Mano meniu valgiarascio temoje 4u.gif
Atsakyti
Straipsnis apie cardiotreniruotes, teigiantis, jog "tai veikia". Stai cia
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 02 14, 15:38)
Na, čia jau panašiau. Bet manai, kad vizualiai paryškintas raumuo ir sveria keliais kilogramais daugiau? Abejoju g.gif

Aš ir nesakau, kad man svoris didėja, bet tas vizuoliai paryškintas raumuo visai negražiai atrodo. Tad klausimas - kaip sumažinti rankų apimtis? biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(kakarieku @ 2008 02 14, 15:54)
gal kartais ismatavai ranku apimti, kiek cm padidejo?

tai kad nematavau kažkaip,tiesiog matau pokytį ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 02 16, 22:58)
Aš ir nesakau, kad man svoris didėja, bet tas vizuoliai paryškintas raumuo visai negražiai atrodo. Tad klausimas - kaip sumažinti rankų apimtis?  biggrin.gif
Papildyta:

tai kad nematavau kažkaip,tiesiog matau pokytį ir tiek.



Tai vadinasi yra taip: tu numeti riebalus, o rankos isryskeja, bet kg nepriaugi?

Is logiskos sekos iseina, jog matmuo taip pat turetu sumazeti.
netreniruok ranku visai, tada pamesi siek tiek raumens ir truputi raumens, bet ar tada nebus toks pfe tai cia jau nezinia..
Atsakyti
Man tai su pilvo presu didziausia problema ir su sonais ax.gif kazi kiek laiko reikia tokiems dalykams atitaisyti? g.gif
Atsakyti